Retro: NATO připravuje obrovskou dezinformační kampaň

13. 6. 2012

Členské státy NATO a GCC připravují v Sýrii převrat a sektářskou genocidu. Pokud těmto zločinům chcete předejít, tak byste měli jednat hned: šiřte tento článek po internetu a upozorněte své zvolené zástupce.

Za pár dní, možná už v pátek 15. června v poledne, Syřané, kteří budou chtít sledovat své národní stanice v televizi, uvidí na svých obrazovkách televizní programy vytvořené CIA. Ve studiu natočené záběry ukážou masakry, ze kterých bude obviněna syrská vláda, lidé budou demonstrovat, ministři a generálové opouštět své posty, prezident Assad uteče, rebelové se sejdou ve velkých městských centrech a do prezidentského paláce se usadí nová vláda.

Celý článek zde

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
racek
racek
26. 6. 2019 20:36

Hned jsem si řekl … klasická konspirační teorie. A taky jo. Asad nepadl. … že. Bože, já se tak stydím za své spojence …

orinoko
29. 6. 2019 14:05

Do celkové mozaiky… Lybijsky Haftar, ovládající převážnou část Lybie, nově svým jednotkám naridil, aby každé turecké plavidlo směřující do lybijskeho Triplosu bylo předmětem útoku jeho vojenských formaci. Nikdo v Africe nestojí o turecké Muslimské bratrstvo. Egypt už mu zatnul tipec, Alžírsko na další oranzadu reagovalo nekompromisne, a pokud se chce Otoman nějak vyřadit, tak ať se angažuje ve věci Palestina. Zvláštní situace: Haftara podporuje Rusko a Saúdská Arabie… kteří jinde stojí proti sobe. I kdyby saudsky fasoun vyhrál nad Íránem , tak má proti sobě Osmana /Lafitu/. Je neuvěřitelně , jak Rusko zvládá podobné gordicke uzly, aniž by použilo meč.… Číst vice »

orinoko
29. 6. 2019 15:48

Vážení , právě probíhají boje mezi syrskou armádou a tureckým dobytkem nad syrskym uzemim v Idlibu. Debilní erdragon už nad území poslal stihacky. Chci doufat , že Sýrie napodobi Iran.
Ovšem pokud ji Rusko nedává jiné signaly.

orinoko
29. 6. 2019 16:05

Kriste pane, uvažuji o tom, že se nechám zavřít do cvokarny. Když émerický debil otevře držku , tak to nemá s věcnou realitou nic spolecneho.
A svět se tvari, že jakoby , ty vole, to je parada.
Nikdy v životě jsem nepocitoval takovou deku, že člověk je vlastně debil. A jeho vlasti je emerika. A ta tu cow nákazu šíří už vlastně celé stoleti po celém globusu.
Světu preju imunitu před takovým hovadem.