Retro: Právo na hovno

13. 1. 2012

My Češi máme jedno nezadatelné právo, které není sice stvrzeno žádným zákonem, ale o to více si jej vážíme a chráníme ho, a kdo se projde po našich ulicích, rychle a snadno ho pozná: Je to právo na hovno, neboli právo se buď osobně, nebo prostřednictvím svého psa, vysrat kdekoliv a kdykoliv.

To je svoboda, na kterou se nám nikdo neodváží sáhnout. Snad jenom učiněný bolševik by měl tu drzost nutit lidi, aby po sobě a svých psech uklízeli, a chtěl by tak omezovat jejich tvůrčí svobodu kasárenskou čistotou.

To i ten fašista by dokázal rozlišovat ušlechtilá lejna čistokrevných psích aristokratů od smrdutého a lidské city urážejícího odpadu voříšků, na rozdíl od bolševika vnucujícího lidem plošnou a jakékoliv individuality a osobních zásluh zbavenou čistotu.

Ale naštěstí Čech se nedá, protože Čech si své svobody cení a Čech ji brání a také si ji proti všem bolševikům světa ubrání. Děkovat za to můžeme nejenom těm nejodvážnějším bojovníkům proti nové totalitě čistých ulic, kteří statečně serou v první linii před školami a školkami, ale i šedé zóně, které sice přímo nesere, ale alespoň podporuje odbojáře tím, že posrané ulice solidárně toleruje a nestěžuje si.

A je to tak správné, protože uklízet ulice násilím by bylo nejenom nedemokratické, ale též  bezohledné a nezodpovědné. Vždyť takové dobře položené hovno, to je ve své podstatě umělecký počin a jeho úklid by byl zásah do autorských práv! Nehledě k tomu, že v případě úklidu hovna některého zahraničního investora (např. afghánské dogy) by Česká republika riskovala mezinárodní blamáž a velmi pravděpodobně i předem prohranou arbitráž.

Přátelé, nenechme se zviklat tím, že v jiných zemích hovna uklízejí, ani existencí diktatur, ve kterých není pod drakonickými tresty vůbec dovoleno na ulicích srát. Uklízení chodníků je frontální útok na naši suverenitu, naše tradice a naše kulturní bohatství, útok, kterému my ovšem nepodlehneme a svých práv a svobod se nevzdáme.

Kdo se bojí, sere v alespoň síni, ale kdo se nebojí, sere na ulici, na náměstí, na nádraží, na výletě i na zákony. No a opravdový vlastenec, ten sere úplně na všechno.

Převzato z blogu Tribun

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dolmen
Dolmen
21. 1. 2019 20:59

Pěkné! Soudě podle hromad hoven zdobících veřejná prostranství českých a moravských měst, jsou Čechové velmi vlastenecky založeným národem.

idiotronic
idiotronic
22. 1. 2019 4:17

Hledal jsem ten zákon ve Sbírce zákonů a našel jsem…

no prostě jsem ten zákon nenašel.