Retro: Připojuju se k bojkotu Norska

Barnevernet = Lebensborn

24. 12. 2014

Dneska je doba sankci, bojkotu a jinych valečnych nastroju k poškozeni nepřitela. Některym statum vyhlašujeme sankce, aniž by nam cokoliv zrobily, a pak se divime, že to poškozuje hlavně nas samotne. Jine staty nam kradu děcka, brani jim použivat rodny jazyk, a my jim nevyhlasime nic. Divny svět.

A protože norska ambasada nebyla vic jak dvacet dnu schopna odpovědět na muj slušny, haviřsky mejl, kery sem jim poslal ohledně kradeni českych děcek, rozhodl sem se připojit k bojkotu všech norskych věci. Což v mojem připadě znamena, že přestavam žrat norske rybičky, končim s konzumaci Vitany (bo patři Norum) a za trest nepojedu v letě za polarni kruh, čimž rozvratim norsku ekonomiku. Kura, zase se ty sankce obracaju proti temu, kdo je vyhlasi.

Bo tak fajně a elegantně bysem to ja nenapsal, připojuju se k odevřenemu dopisu. Čtěte, rozšiřujte, sdilejte. Bo dalšim krokem je už enem valka.


K rukám paní Siri Ellen Sletnerové, velvyslankyně Norského království v České republice.

Vaše Excelence!

S úžasem a rozhořčením sleduji kauzu paní Evy Michalákové, jíž norský Barnevernet již před třemi lety odebral dva syny na základě podezření, jež se neukázalo být oprávněným. Tento případ je Vám jistě znám, jen pro upřesnění dodávám, že za zvlášť odpudivé považuji to, že:

  • Norové dva malé chlapce bezdůvodně odebrali matce a brání jim ve vzájemném styku, resp. omezují ho na pouhé dvakrát dvě hodiny v roce.
  • Norové oddělili chlapce i navzájem od sebe a umístili je na převýchovu do dvou různých rodin.
  • Norové jim brání v osvojení češtiny, jejich mateřského jazyka.
  • Norové brání paní Michalákové v účinné snaze ochránit svou rodinu a vyhrožují jí definitvní likvidací její rodiny prostřednictvím nucené adopce obou chlapců.
  • Norové drží dvě malé děti jako rukojmí.

Ptám se Vás, Vaše Excelence, zda považujete toto jednání za odpovídající naší civilizaci a našemu století, a zda byste snesla, aby Vaše rodina byla tímto způsobem persekvována, aby byla pronásledována způsobem, jež připomíná nacistická převýchovná opatření, jimiž byly v časech nacistické okupace sužovány a ničeny rodiny po celé obsazené Evropě, a to pochopitelně včetně Norska.

Můžete dozajista oponovat, že mé informace, jak je přinesl místní tisk, televize, internetová média či sociální sítě, jsou nepřesné a jednostranné. Je to možné. Obvinění vůči otci obou chlapců se však neprokázalo a je tedy bezdůvodné, aby byli Nory nadále zadržováni čeští státní občané, navíc tak útlého věku. Navíc je to jen a jen chyba Norů, že váš Barnevernet má výsadu naprosté ochrany a všechny informace jsou utajovány: navíc tomu dozajista není s ohledem na jeho oběti, ale naopak jen pro pohodlí a bezpečí jeho drábů.

Vaše Excelence! Nemaje jinou možnost, jak účinně zasáhnout vůči zvůli poddaných Jeho Veličenstva Haralda V., krále norského, v touze pomoci aspoň zprostředkovanou formou v kauze paní Evy Michalákové, a rozhodnut nepodporovat zlý skutek ani v metafyzické rovině, rozhodl jsem se k dnešnímu dni takto:

  • Moje rodina zahajuje napostý bojkot veškerého norského zboží a služeb, jak jen to bude v našich silách;
  • o tomto bojkotu budu informovat všechny své příbuzné, přátele, známé a spolupracovníky s prosbou o připojení se k němu;
  • veškerým norským turistům odmítnu jakoukoli pomoc vyjma případů krajní nouze a obrátím je na váš Barnevernet.

Vaše Excelence! Nemaje možnost jak dohnat k zodpovědnosti ty konkrétní Nory, kteří iniciovali terror vůči rodině paní Michalákové, nechávám na zbylých slušných Norech, aby si ve vaší zemi udělali pořádek.

S úctou, Alexandr Bátora

PS: Považujte, prosím, můj dopis za otevřený.

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz


A takhle to dopadlo: Uvidí je jako dospělé, možná. Před 10 lety Norové odebrali děti Michalákové

4.8 22 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
28. 12. 2021 15:11

Norsko je velmi podivná země. Mám tam syna, ale nestýkám se s ním. Bejvalka sice ano, ale asi to nebude na kdovíjak vysoké voltáži. Ale to je osobní záležitost. Víceméně veřejná pak je, že jsem se v životě nesetkal s turistickým salámem z Norska, Švédska a Dánska. Finsko do toho nepatří. Asi půl roku jsem se celkem intenzivně stýkal s Finkou, která u nás studovala boheMYSTIKU. To bylo ještě za Přemysla Totáče. Kupodivu jsme kvůli tomu ani jeden neměli problém. Nikdy nezapomenu, že mě považovala za vysokoškoláka, aby nakonec konstatovala, že úroveň vzdělání českých středoškoláků /nešlo jen o mě/ je… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
4. 1. 2022 12:59

Orino, tohle všechno pečlivě čtou ty, co nám pomáhají a nás chrání….

malymax
malymax
28. 12. 2021 18:26

Srovnatelnou prasárnou je současná propaganda – očkování dětí. S naprosto nejasným výsledkem do budoucna. Ještě před rokem se kolem tohoto tématu chodilo po špičkách a kdo to předvídal, byl „poplašná zpráva.“ A teď – povinné očkování. Když sleduji, co se děje vedle v Německu, tak si říkám : Jak dlouho se ještě nechá, více než 80milionová populace, držet pěkně na uzdě ?! A k tomu ta brutalita německých policajtů, takové zákroky vůči pokojným občanům byly docela nedávno připisovány Lukašenkovi, nebo Putinovi a teď to mají doma. „Za 3 500,- Euro měsíčně dělám, co se mně nařídí, „ vyjádřil se k… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  malymax
28. 12. 2021 18:40

My máme svoje vlastní noty. Dokonce i parte. Nás bude muset osvobozovat eurokulak? Od jisté doby jsme my Čížci NATO velmi alergičtí, na dodávky tzv. svobody. Jsme horší než vši a blechy. A velmi se vyznáme v partyzánkách. Vůbec nejlépe nám jde kopnout do koulí zezadu umělou enteligenci.
Bůh ochraňuj Čechy, Moravany i Slezany.

Gatta
Gatta
Reply to  malymax
28. 12. 2021 20:26

Všude stejný:
comment image

Gatta
Gatta
Reply to  Gatta
29. 12. 2021 8:30

PS
Takto podáno to vypadá jako vtípek – ale je to v podstatě obrovská morální otázka.

Last edited 1 rok před by Gatta
orinoko
orinoko
29. 12. 2021 7:54

Zemřel Pavel Chrastina, původní basák Olympicu a autor mnoha známých textů.
Přišla doba výrazného umírání. A s covidem to prakticky nesouvisí. Na řadu přišla další generace.

https://www.youtube.com/watch?v=2744ddzjlFQ

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
29. 12. 2021 8:04

Maďarské Karthago – Rekviem.

https://www.youtube.com/watch?v=r8pYAKM25Hc

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
29. 12. 2021 8:44

Jaro je pro umělce „umíraci období“ každý rok – možná ale ti umělci v tom jsou jen tím, že jsou známí.

Jak se říkalo, že svatba v květnu bývá nešťastná. „Svatba v máji – nevěsta na máry“.
To nebyla pověra. Pokud po zimě oslabená nevěsta rodila na jaře, tak to často nepřežila.

Tak životospráva pořádný jídlo a vitamíny …

zart
zart
29. 12. 2021 10:04

Souhlasím, že Norsko je divná země. Mám tam kamaráda. Než tam emigroval byl výborný, nyní je z něj hlupák, který omílá ty nejstupidnější propagandistické fráze. I ohledně odebrání těch děcek jsme se vůbec neshodli.Předtím, než vzal roha z ČSSR, jsme se shodli na všem. Počítám, že je to tím nedostatkem světla, co tam mají, a tím žluklým „rybím tukem“, co mají v gatích.

Irena
29. 12. 2021 10:14

Pavel Botka — český dobrovoľník z Donbasu — o bojoch pri Donecku, ťažkých ranách.

https://sk.news-front.info/2021/12/27/cech-v-donecku-prisiel-o-nohu-no-zachoval-si-cest/

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
29. 12. 2021 11:15

Znám osobně jednoho, který tam bojoval. Teď to snad trochu polevilo, ale měl problémy s jakýmsi vyšetřováním. Byla to regulérní válka, šlo tam o kejhak. On ovšem ani náhodou do toho nešel na straně Haliče.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
29. 12. 2021 16:52

Evropský soud pro lidská práva požaduje, aby Rusko zastavilo likvidaci cizího agenta „Memorial“:

https://pbs.twimg.com/media/FHxrXrIWYAAgUz6?format=jpg

Last edited 1 rok před by Botičky od Diora
Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
4. 1. 2022 16:20

V Česku je souzen další účastník bojů na Donbasu, Martin Soukup:

https://eadaily.com/ru/news/2022/01/04/v-chehii-sudyat-eshche-odnogo-uchastnika-boevyh-deystviy-na-donbasse

Aleš
Aleš
Reply to  Irena
30. 12. 2021 22:19

https://cnn.iprima.cz/pred-rokem-zemrel-slovensky-policejni-general-lucansky-jeho-pripad-zustava-tajemstvim-54206
Slovenský profesionál, podlehl v první linii boje proti liberálně fašistické mafii, je tomu již rok. Nad Tatrú sa blýská a prší a venku se setmělo….

Botičky od Diora
Botičky od Diora
29. 12. 2021 10:15

„Některym statum vyhlašujeme sankce, aniž by nam cokoliv zrobily, a pak se divime, že to poškozuje hlavně nas samotne.“ Jeden fakt a jedno číslo můžou hodně napovědět: Evropská unie podala stížnost na Rusko u WTO – údajně kvůli jeho politice Evropa několik let nevydělala 290 miliard euráků… Nároky, vznesené vůči Rusku, jsou založeny na písemném prohlášení americké zástupkyně ve WTO Catherine Tai, ve kterém vytýkala Rusku politiku nahrazování dovozu a upřednostňování zboží a služeb domácí výroby. Rusko podle ní staví americké pracovníky a podniky do nevýhodné ekonomické pozice a neumožňuje jim rovnocenně soutěžit. Tohle nevymyslíš :-))) Ekonomická situace na Západě… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Botičky od Diora
orinoko
orinoko
29. 12. 2021 11:48

Kábul pod vládou Talibanu:

https://www.youtube.com/watch?v=NHHo2KOsckw

orinoko
orinoko
30. 12. 2021 14:56

A je to tady! Pákistán zůstal bez plynu, který mu najisto slíbil emericky dementev. Co tam mělo v tekutém stavu dorazit, bylo přesměrováno na eurokulaky, kteří nabídli za obsah více. Zákony Wolestrytu jsou ale neúprosné. Než emericky tekutý plyn dorazil, tak spotove ceny v EU šly dolů. Takže emericke vepřové, údajně držící protézu na bouchacce doby, bylo tam, kde předtím. Jen náklady na přesun se vyspLHLALY nad prkno Bideta.
Rusko má nového, prozatím nedeklarovaneho spojence.
Všechny plynové trubky do Pákistánu!! Vděčný bude i afghánský Taliban.

Aleš
Aleš
30. 12. 2021 17:46

Nebačoval před lety čirou „náhodou“ v Norsku jistý Jens Stoltenberg? Není divu, co nám to tu NATO a její vazal EU chrání za hodnoty dnes. V současnosti nám jediná akční protirežimní platforma hlásá, že chcípl pes. Tím však nic nezmění, jestli chceme změnu, musíme vyříznout rakovinný nádor NATO z povrchu zeměkoule.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Aleš
4. 1. 2022 13:06

Ani náhodou – chcípající kobyla nejvíc kope!

Bohatě stačí tohle:
comment image

Tohle bolí víc než slanou kulkou do (_!_) …

Last edited 1 rok před by Botičky od Diora