Silvestr 2021 – Chcípl PES

 

Silvestrovské setkání pro lidi dobré vůle u sklenky a cukroví

Nakonec nebude demonstrace, ale dialog s lidmi z ulice se členy Chcípl PES! Setkání proběhne 31.12.2021 od 14:30 do 19:00. Setkáme se u diskuzních stolků u Staroměstské radnice za zvuku vánočních koled. Cukroví s sebou, teplé nápoje máme:-). Akci na Silvestra jsme nakonec zvolili jako přátelské setkání, demonstrací bude v roce 2022 dost!

Jakub Olbert a Jiří Janeček

***

9 BODŮ KE SVOBODĚ A ZÁCHRANĚ SPOLEČNOSTI

VÝZVA VLÁDĚ A PARLAMENTU ČESKÉ REPUBLIKY

My, občané České republiky, odmítáme pomocí diskriminačních nařízení a vyhlášek rozdělování společnosti. Odmítáme segregaci lidí na základě jejich nemocí, barvy kůže, způsobu života či podle toho, proti kterým nemocem jsou očkováni.

Žádáme o okamžité zastavení a zrušení všech diskriminačních nařízení. Naši společnost již dávno neohrožuje covid, ale je ohrožena destabilizací ekonomiky, destabilizací záchranných a policejních složek, rozkladem vzdělávacího systému a omezování osobních svobod jednotlivce.

Dnešní politici rozdělují občany, stejně jako nacisté za druhé světové války, a stejně jako komunisté po roce 1948. Rozdělení naší společnosti na občany s výhodami a potrestané.

Jsme na začátku „války“, kdy vláda postupuje zcela systematicky a začíná čistkami v armádě a v policii. Povinné očkování vyčlení z řad naší policie, hasičů a záchranářů svobodomyslné občany. Občany, kteří jsou ochotní dodržovat Ústavu ČR.

Nejen, že se vládní elita zbaví těchto lidí, ale ještě významně ušetří na výsluhách pro ty, kteří se nechtějí podřídit nezákonnému jednání v rámci ideologie covidismu. Ministr vnitra Rakušan už s těmito totalitními praktikami začal, když donutil k odchodu ředitele policie, který odmítl povinné očkování ve svém sboru.

Musíme se společně tomuto totalitnímu zlu postavit a zastavit tuto devastaci naší společnosti! Proto vyzýváme Vládu ČR a Parlament ČR, aby okamžitě projednali a přijali naše níže uvedené návrhy:

 1. Přijmout zástupce nejsilnější mimoparlamentní opozice k jednání se zástupci vlády.
 2. Zrušit veškerá omezení pro podnikatele a živnostníky.
 3. Zrušit veškeré výhody pro očkované občany. Mezi očkovaným a neočkovaným občanem nesmí být žádný rozdíl. Nejsme proti dobrovolnému očkování, jsme proti povinnému očkování.
 4. Zahájit diskusi se všemi odborníky v ČR bez vlivů politické reprezentace. Začít chránit nejrizikovější skupiny obyvatel.
 5. Zrušit vyhlášku o povinném očkování proti Covid 19.
 6. Zastavit cenový nárůst energii, který je vyvolán cenami emisních povolenek a nesmyslnou „zelenou“ politikou Evropské unie.
 7. Do 30. dnů vypsat referendum o (ne)setrvání v Evropské unii.
 8. Sestavit mimoparlamentní vyšetřovací komisi za účasti zástupců z lidu k prošetření porušování Ústavy v ČR a k rozkrádání státního rozpočtu během covidových opatření.
 9. Zpřístupnit odborníkům s jiným, než oficiálním názorem vstup do medií, jako je veřejnoprávní Česká televize a Český rozhlas.

Na podporu těchto požadavků proběhnou v lednu 2022 podpůrné demonstrace a pochody, které vyvrcholí plánovanou generální stávkou!

Chcípl PES a desítky partnerů

***

Vážení občané České republiky,

přeji Vám krásný den a dovolte mi, abych Vám zaslal informační email, co nás čeká v prosinci 2021.

Vláda záměrně omezuje osobní svobody a porušuje Ústavu ČR a neustále likviduje podnikatele a živnostníky. Kandidatura Jakuba Olberta na prezidenta ČR je dalším bojem za naše svobody a demokracii. Musíme se dostávat do diskuzí s ostatními politiky a hájit naší Ústavu a práva. Jakub Olbert musí získat 50 000 podpisů, protože jako jeden z mála nebude nominován prohnilým Parlamentem nebo Senátem, ale lidem. Tuto petici naleznete zde a originál zašlete na uvedenou adresu. I jeden podpis nám pomůže.

 1. Petice proti povinnému očkování má 40 000 podpisů! děkujeme za Vaši podporu a jedeme dál!
 2. 24.12. 2021 – Vánoční setkání lidí dobré vůle u tradiční rybí polévky – 12:30 až 14:00 Staroměstské náměstí Praha
 3. 31.12. 2021 Silvestrovská demonstrace za svobodu v roce 2022 18:00 až 2:00 Staroměstské náměstí Praha a SVOBODNÝ SILVESTR v pivovaru MALÝ JANEK z JINEC.
 4. Rebelský dárkový poukaz, který můžete uplatnit ve všech restauracích a podnicích bez podmínek, které se k odběru přihlásí. Seznam restaurací bez podmínek naleznete do týdne zde. Samozřejmě že nebudou chybět již známé restaurace, které drží prapor od začátku odboje. Chcípl PES dlouhodobě bojuje proti porušování práv a svobod v ČR. Zakoupením toho dárkového poukazu nejen pomůžete statečnému podniku, ale přispějete 10% na činnost Chcípl PES.
 5. Chceme Vám moc poděkovat za Vaše dary, které chodí na účet 6084472319/0800, bez kterých by nebyla žádná protestní akce. Moc děkujeme!

Souběžně s protestními akcemi připravujeme různé podpory občanům naší země:

REBELSKÝ MANUÁL A SEZNAM PODNIKŮ BEZ PODMÍNEK

INFORMAČNÍ LINKA PRO SVOBODNÉ OBČANY

PETICE PROTI POVINNÉMU OČKOVÁNÍ V PÍSEMNÉ A ELEKTRONICKÉ PODOBĚ

PETICE NA SBĚR PODPISŮ PRO NAŠEHO PREZIDENSKÉHO KANDIDÁTA

Tématická videa:

https://rumble.com/vpu31t-pozvnka-na-festival-odvahy-a-svobody-28.11.2021.html

https://rumble.com/vpu2pv-okovn-funguje-sgra.html

https://rumble.com/vpu2o7-okovn-funguje-dda.html

https://rumble.com/vpu265-okovn-funguje-dda.html

https://rumble.com/vpu25l-okovn-funguje-kamardi.html

https://rumble.com/vpu24h-okovn-funguje-covidista.html

Vláda v ČR zcela záměrně porušuje Ústavu ČR a to ve jménu tzv. vyššího blaha! Vědomě ničí střední podnikání, vzdělání a zdraví svých občanů. Krok po kroku nás zbavuje základních svobod, odvahy a svědomí. Musíme této vládě říci jasné NE- porušování Ústavy ČR, NE – povinnému očkování, NE – selektivnímu omezování živnostníků a podnikatelů, Ne – rozdělování a uzavírání společnosti

Děkujeme

Jiří Janeček

www.otevremecesko.cz

5 4 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
30. 12. 2021 12:10

Co říci? Tato iniciativa opravdu vyrostla zdola. Od ledna 2021 jsem do toho tak trochu spadl také, když jsem hledal tutově otevřenou hospodu. Netušil jsem, že budu zároveň svědkem i částečným účastníkem děje, se kterým se opozičně počítá v rámci celé Evropy. Byl jsem účastníkem jedné tiskovky a poté pracovní sešlosti, kde už tehdy se daly tušit možné problémy. – Moc kecalů do celkem přehledné situace. TAM jsem to neřekl, ale soukromě jsem poslal dva emaily, v nichž jsem doporučil stávající vrcholný organizační duopol. Vydržel dodnes. Ale potřebuje technické zázemí, které rostlo i před mýma očima na Šeberáku. Já jsem… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
30. 12. 2021 14:20

Hoffman je naprostá komentátorská bomba. Všechno přečtené s nadhledem a komentované aktualizovaným slovníkem. Paráda.

Aleš
Aleš
Reply to  orinoko
30. 12. 2021 19:20

Svatá pravda. Kdo nepíchá s námi, píchá proti nám. V rádiu Jerevan hlásili, že koalice Ovčáčků čtveráčků už zase zasela vičku i čočovičku, aby nepropásla jedinou možnost k boosterování od Izrahelle po Portugalské beech boys. Každá doba si holt žádá svého Milouše. Co NATO plány Jeana de Lány? Lumíci na východní frontu i bez boostru? To by nepřálo humanitárně bombardáckému byznysu. Nebo je zatím strach, že nám tu pošlou nějakou výživnější mutaci? Kecy v kleci, tak daleko dohlédne jen Vladimir Vladimirovič. U nás v hlavách vymeteno.

orinoko
orinoko
30. 12. 2021 15:46

Corona doba mezitím a vším zmutovala na příběh hodný Sekspera. Království za vakcínu!
Smrt má jméno engelchen… pardon, covid.
Miluju rodinu! Ale nesmí mít na oltáři ksichta Fligra.
Měl jsem zaražené prdy. To se mi ve slepém střevě vzpříčil 50ty booster.
Potkal jsem ebolu. Rvala smíchy. Prý – co ti je?
Chceš vidět Sen noci svabovske? Pozoruj se v zrcadle.
Zachtělo se jim sexu. Ale on už měl coronu a ona covida. Tak se raději věnovali fialovému hnusu.

orinoko
orinoko
30. 12. 2021 16:05

Modlete se k boostru!!
Kdo se nechal s@kat dvojzubcem, tak nemá jinou cestu. Malá Kretenie spolu s IzraHELLEM na špici pelotonu. Bez boostru nebude tečka.
Oko me začíná vlhnout při vzpomínkách, kdy jsme se s holkami i ženskými pichali navzájem, a bylo nám u toho dobře. A nás booster závisel jen na míře spánku a chtíče.
Alain Delon řekl, že na smrt čeká s pokorou. Současná civilizační zrůda ho nemůže vyděsit.