Retro: Trojské oblaky

K čemu může vést pozorování oblohy nad Stuttgartem.

Námět: Alena

2.7 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
31. 10. 2021 6:37

Ono se těm covido-grafénovým chemtrails pořád ještě říká „intervenční úpravy počasí“? Hmm, to jsem nevěděl … Tak to se mi zdá, že ještě dlouho bude trvat, než občanské stádo dolní a střední třídy pochopí, že nejzákeřnější a nejbezohlednější mocenská opatření – i proti zdraví lidí – vždy jako první skrytě v zákulisí vymýšlejí nadnárodní bankéři. A nemusí to být právě vždy jen financování velkých a malých válek. Zabíjet lidi jde přece i elegantně injekcí, bez přikurtování a dokonce s jejich písemným souhlasem.

Gatta
Gatta
31. 10. 2021 7:16

Obloha je vděčná plocha pro všemožné představy.

Pokud na oblozé zůstávají dlouho kondenzační stopy po letadlech, znamená to, že v dane výšce je vysoká vlhkost vzduchu, která není jiz chopna další vlhkost .absorbovat.
Většinou se dá v takovém případě očekávat do 24 hodin příchod teplé nebo okluzní fronty a změna počasí.

Hudryperman
Hudryperman
Reply to  Gatta
31. 10. 2021 10:19

Spíš než příchod teplé,či studené fronty obloha nad našimi hlavami oznamuje už před 1/4 stoletím zahájenou válku proti lidstvu pod falešnou vlajkou globálního oteplování. Asi před 10 léty jeden whisterbllover,bývalý zaměstnanec firmy připravující směsi do práškovacích letadel us.army přiznal,že jen za jeho profesního života u té firmy,ústav, v němž pracoval,vyvinul okolo 50 druhů směsí a i takové,v nichž byly obsaženy zárodky řady nemocí,Toxické kovy ,které dýcháme a pijeme ve vodě jsou příčinou pánské neplodnosti,autismu a dalších radůstek globalistů. Jenže svět je veliký a „výsledky“ jsou dosahovány příliš pomalu.Tak přišel covid a s ním“vakcíny“.To už má nyní,ale zejména zítra a pozítří… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Hudryperman
31. 10. 2021 12:27

Co jsem psal v zásadě nevylučuje možného použití tzv. chemtrails. Pokusy určitě byly. Nakonec i v CCCP práškovali mraky aby se během Olympiády vypršely před Moskvou. A on třeba i každý jemný prach ve vysoke vrstvě atmosféry, třeba sopečný, způsobuje, že kolem jeho drobných zrn se mnohem rychleji tvoří dešťové kapky. Jinak – základy meteroologie a problematika ralativní vlhkosti vzduchu. Ažbudete mít podezření na chemtrails, tak zkuste zvednout pohled k obloze a pak mrknout na: https://www.flightradar24.com/50.29,14.95/8 abyste věděl, který turistický let má zrovna práškovací sluźbu. Když, tak to jsou ve stejně letové výšce budou ten den patrně všechny. A ono… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Gatta
Hudryperman
Hudryperman
Reply to  Gatta
31. 10. 2021 14:08

Pozoruji operace chemtrails dlouho a zažil jsem průlet dopravního letadla nad Mnichovem koncentrovaným oblakem chemikálií,když na příkaz z věže musel pilot našeho éra rychle změnit hladinu našeho letu.Nabrali jsme to svinstvo naplno ..Od té doby mám trvalý katar průdušek a již léta se snažím toho zbavit,leč bez výsledku.Nebuťe naivní,žádná letadla s turisty chemtrails neprovádějí,jsou to specializovaná letadla ,v nichž je veškerý prostor využit pro zásobníky chemikálií a potrubní vedení mezi nimi. Lety jsou řízeny pomocí GPS a kamer na družicích tak,aby co nejefektívněji pokryly vybranou plochu vrstvou chemikálií,které mají určitou dobu na to, aby klesly na vybranou plochu,nebo byly sraženy… Číst vice »

orinoko
orinoko
31. 10. 2021 13:08

Jj, je to jak v té proslulé písničce, kterou u nás uvedla veleslavná Metallica v cover verzi na úvod svého koncertu.

https://www.google.com/search?client=opera&q=metallica+jožin+z+bažin&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Bety
Bety
31. 10. 2021 16:45

Vyšla jsem ven, podívat se na oblohu. Třetina byla zadrátovaná s mlžným oparem, třetina jakž takž modrá, třetina modrá. Možná příliš zíráme do obrazovek a nevnímáme, co se to děje. Když byl před rokem omezen letový provoz, dost lidí si přece jen všimlo, že obloha je mnohem modřejší, oblaka bílá a taková, jaká byla v posledních letech vidět málokdy. Hliník se odstěhoval asi jinam než do Humpolce, takže sbohem bioprodukty. Vzpomínám, že přispěvatelka ze severní Itálie (zapomněla jsem jméno) se zmiňovala, že den před vypuknutím masových dýchacích potíží a následnou covidovou panikou byla celá obloha hustě zamřížovaná. Není těžké si… Číst vice »