Retro: Vítej, E-republiko!

6. 10. 2012

Po roce příprav a měsíčním testování zahajujeme ostrý provoz na našem novém webovém „týdeníku“ e-republika.cz. Jeho redakce tímto děkuje všem, kteří jakýmkoli způsobem přidali ruce k dílu.

Jsme přesvědčeni, že díky nesmírnému úsilí technického týmu, zakladatelů a testovacího týmu vznikl projekt, který nemá v ČR obdoby. Chceme působit jako duchovní dílna a otevřená alternativa, která nabízí možnost publikace nekonformních názorů, chceme nabízet analýzy problémů a nabídku řešení pro budoucnost. Naším dlouhodobým cílem je vytvoření činorodé komunity, která je přesvědčena, že obrana státu má smysl.

Současným i budoucím čtenářům webu e-republika.cz, nabízíme možnost participovat těmito způsoby:

Zkušební týdenní vydání (odkazy najdete i vpravo nahoře na titulní stránce) byla věnována:

První ostré číslo  věnujeme nadcházejícím krajským a senátním volbám. Na 1. straně najdete zamyšlení o Blanickém vojsku, profily a rozhovory s ne zcela náhodně vybranými kandidáty a přehled zářijových událostí z domova i ze světa. Na straně 2 si přečtěte například o tom, čemu je obětována evropská mládež, jak americké volby a politiku ovládly peníze, proč jsou párové vztahy společensky škodlivé, jak řešit problémy s pančováním alkoholu, poezii a spoustu dalšího.

Pokud by vám to nestačilo, zamiřte přímo na úvodní stránku nebo využijte klíčových slov a odkazů u jednotlivých článků.

K pravidelnému odběru newsletteru se můžete přihlásit zde.

Za redakci i technický tým pod vedením Petra Umlaufa vám příjemné čtení a mnoho pohody v osobním životě i práci přeje

Stanislav Blaha

Šéfredaktor a dočasný nakladatel

e-republika.cz (ISSN 1805-5559)

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
22. 10. 2019 14:55

Ten rozběh si pamatuji, ale moc mě neuchvatil. Už první dojem ze stránek samotnych, jakožto TECHNICKEHO řešení, a možné náhrady OM, jako diskusního prostredi, mě osobně neoslovil. Pravda, člověk je v podstatě dost konzervativní na to , aby neustále vstřebával nové veci, ale i tak… Ocenoval jsem kvalitu článků , šlo /a zjevně jde/ o jakýsi vyšší level projektu OM. Já u sebe holt neodparu intuitivní vnimani. Pak přišla doba, kdy jsem upozorňoval na kvalitní clanky E republiky tady na OM. Možná se nezadarilo s původním umyslem, ale to vůbec nevadi. Na existenci mají nárok podle mého obě webove adresy.… Číst vice »