V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 14. 10. 2019

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Kyperská varianta urovnání ukrajinského konfliktu * Škůdce Lukašenko * Turecká invaze do Sýrie * Kurdové v globálních souvislostech * Snaha o impeachment Trumpa se obrací proti jeho odpůrcům * Nobelova cena jako nástroj řízení

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
40 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
jb
jb
22. 10. 2019 10:54

Výborně,
díky za zveřejnění na těchto stránkách, za profi překlad, textovou formu k dispozici a také Pjakinovi s kolektivem za informačně nabitý díl pořadu „Otázka-Odpověď.

orinoko
orinoko
22. 10. 2019 13:09

Velmi aktualni. Západní chlamydie nasazují dvojitého nelsona.

https://www.checkpointasia.net/the-new-york-times-fakes-the-record-on-arming-the-syrian-rebels/

jb
jb
22. 10. 2019 15:49

Prezident Kazachstánu rozšířil pravomoci Nazarbajeva.

Přesně o tomto hovořil Pjakin před několika měsíci v souvislosti s Nazarbajevem, který tehdy odstupoval z funkce prezidenta Kazachstánu, a očekávanými ději svázanými s „projektem Astana“, pokud se nepletu.
https://zakonvremeni.ru/news/13-3-/41574-prezident-kazakhstana-rasshiril-polnomochiya-nazarbaeva.html
Prezident Kazachstánu Tokajev podepsal dekret, která rozšiřuje pravomoci prvního prezidenta země Nursulatna Nazarbajeva ve sféře kádrové politiky systému orgánů státní moci, dokument je zveřejněn v právním informačním systému normativních právních aktů.

Patrik
Patrik
22. 10. 2019 18:35

Osamocený Pjakin, o to více díky za každé jeho publikování, obzvláště pak za jeho překlady do češtiny. Týden co týden českými titulky opatřená videa Pjakina přináší spousta alternativních médií, co mi ale nyní přijde hodno pozornosti je to, že stejně tak existují média, která od jeho publikování upouštějí, resp. se od Pjakina distancují. Nově se tak stalo na stránkách levanetu, které se Pjakina zřejmě rozhodly bojkotovat – jak je vidět zde http://leva-net.webnode.cz/videa2/v-pjakin/ poslední tamní odkaz na Pjakina je z 5. října Ještě mnohem dříve začal Pjakina bojkotovat server Aeronet, kde nejen v článku https://aeronet.cz/news/svet-je-na-pocatku-konce-globalizace-projekt-jednotneho-rizeni-sveta-selhal-ceka-nas-navrat-ke-kolonialismu-v-cem-se-pjakin-mylil-a-proc-je-trump-zachrancem-zapadniho-sveta/ (no, ono je to sám o… Číst vice »

Patrik
Patrik
22. 10. 2019 18:54

(dokončení) A za sebe mám tu odpověď, že konec biblické kultury, o který jde i přes KSB a DOTU, je zájmem, o který současně jde i globalistům (GP). V obou případech tedy jde o to, aby biblická kultura byla nahrazena kulturou koránskou. A napadá mě, že Pjakin (stejně jako před ním generál Petrov)v tom jsou především k tomu, aby s vaničkou nebylo vylito i dítě – aby tedy s judaismem nebyli zrušeni i křesťané/Slované, ač dosadit si za to můžeme i to, že jde o to, aby v naší době obnovené tažení proti Židům nebylo hlavně o obnovení tažení proti… Číst vice »

Patrik
Patrik
22. 10. 2019 19:03

Zcela závěrečný koment -Aeronet ať dál šíří nenávist vůči Židům a ať oslavuje Palestince a levanet ať dál oslavuje Korán a Írán, Rusko z obojího musí být opravdu „nadšené“….

jb
jb
22. 10. 2019 19:48

Patrik napsal českou alternativu, která bojkotuje Pjakina Nejenom Pjakina, ale i diskuzi mezi 2 účastníky – v rámci vyjasnění pojmů – viz. (copy/paste) Boletus 22.10.2019 o 11:13 Poslední věta je citát nebo Tvé hodnocení? Pokud to druhé , položím Ti navazující otázku . Proč takto Trump postupuje ? Zkusím to ještě jinak . Nemůže být přesouvání vojáků z místa vyhasínání jednoho bažinou vytvořeného konfliktu na místo jiného ještě běžícího konfliktu technikou etapovitého stahování US army z celého Světa ? . je to postup win-win . Mírotvorce a současně perestrojkař hegemona na regionální velmoc. První pro domácí publikum, druhé pro globální… Číst vice »

jb
jb
22. 10. 2019 19:59

jb napsal …pokračování (vlákna diskuze) (copy/paste) pokračování diskuze s Boletusem: Jéňa 22.10.2019 o 12:00 Děkujeme. Komentář čeká na schválení. SMAZÁNO @Boletus Dle mého, Boletusi, dokud se neshodneme, že globální politiku dělá jen GP a za Rusko Putin, tak se naše subjektivní vyhodnocení běžících událostí budou rozcházet – a neshodneme se, nikam se nedobereme, bohužel. Boletus se odpovědi nedočkal, jak vidno…však mi to někde jednou připomene (někdy po schválení komentáře s osobním názorem – příště mimo téma – kdesi vytrženo z kontextu). Nebo se možná podívá sem na diskuzi…a pochopí „Proč?“ se tak děje, že se nemůžeme domluvit. To by bylo… Číst vice »

Patrik
Patrik
22. 10. 2019 20:06


k této citaci:
„Boletus 22.10.2019 o 11:13
Poslední věta je citát nebo Tvé hodnocení? Pokud to druhé , položím Ti navazující otázku . Proč takto Trump postupuje ?“

snad není třeba více slov, než tento odkaz:
https://eurozpravy.cz/zahranicni/amerika/trump-schvalil-100-milionu-korun-bilym-helmam-v-syrii.833dfdd6/

K čemuž zbývá doplnit už jen to, že Trump vždy byl a je člověkem GP – a GP nikdy nebyl a není přítelem Ruska.

jb
jb
22. 10. 2019 20:12

jb napsal
Boletus se odpovědi nedočkal, jak vidno

„zůstal ignorován“ http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-71/#comment-260414

Patrik
Patrik
22. 10. 2019 21:07

@jb „Boletus se odpovědi nedočkal, jak vidno“ Stále více to vidím tak, že skuteční hledači pravdy (rozuměj pokorní lidé, kteří netlačí na vlastní ego) se jakýmkoliv konfrontačním názorům nebrání, protože -nejsou-li jiné názory v osobní rovině a tedy jsou čistě faktické – berou je jako obohacení tu vlastního pohledu, tu pohledu veřejného, ke kterému poskytují prostor, tu především jako pohledu, kde argumentačně mohou posílit pohled vlastní. Je mi velmi líto, že lidé, kteří nemají jiný úmysl, než do diskusí vstupovat s tím, že svým názorem nechtějí s nikým soupeřit, ale pouze o svém názoru zcela slušně diskutovat (a to s… Číst vice »

Patrik
Patrik
23. 10. 2019 11:23

Je to sice komentář právě vložený pod článek „Trumpova past na Turky zabrala“, ale protože patří i sem, tak ještě jednou: „@jb „Ruská vojenská policie bude při demontáži jasně hrát svou roli.“ Myslím, že tady je odpověď úplně na všechno https://twitter.com/business/status/1186632595691491329/photo/1 A když píšu na všechno, tak na mysli mám i Irák, kam Trump přesouvá armádu, ale také Libanon, kde to právě vře, a v neposlední řadě Jordán. A také to, co je v závěru této zprávy – „Memorandum z dneška ze Soči http://www.kremlin.ru/supplement/5452 “ a co je o Astaně. Tolik zatím jen stručný komentář, který lze shrnout do slov… Číst vice »

jb
jb
23. 10. 2019 12:48

Patrik napsal
a co je o Astaně.
Tolik zatím jen stručný komentář, který lze shrnout do slov „Zatímco svět hraje ´Člověče, nezlob se´, Putin hraje šachy“

Putin hraje šachy:
10. Obě strany budou dál pracovat na hledání politického řešení syrského konfliktu v rámci „mechanismu Astany“ a budou podporovat činnost ústavního výboru.
comment image

jb
jb
23. 10. 2019 14:45

Patrik napsal
„Memorandum“

rozebrané a popsané z hlediska prvních dvou bodů pohledem TS:

Rusko ovládlo syrskou šachovnici…
https://prima.iprima.cz/komentare/komentar-terezy-spencerove-rusko-ovladlo-syrskou-sachovnici

jb
jb
23. 10. 2019 15:52

jb napsal „Zatímco svět hraje ´Člověče, nezlob se´, Putin hraje šachy“ Pokračování operace netřeba 1. Ministerstvo obrany Turecka uvedlo, že skutečný odvod jednotek SDF/YPG z 30-km zóny je dokončen a pokračování operace „Zdroj míru“ není nutné. 2. Pentagon také řekl, že Kurdové odejmuli své vojáky a důvod pro pokračování akce turecké armády není. V noci několik skupin amerických a britských vojáků opustilo Sýrii přes severovýchodní oblasti. Ruská armáda se naopak připravuje na zahájení hlídky na hranici s Tureckem. 3. Trump uvedl v souvislosti s rusko-tureckou dohodou, že je to „dobrá zpráva“ a oznámil – ještě více „dobrých zpráv“. V tisku… Číst vice »

jb
jb
23. 10. 2019 16:03

jb napsal
5. Militanti v Idlibu se obávají, že Jižní Idlib by mohl vstoupit do rusko-turecké dohody v rámci uzavřených dohod.

…na frontu v Idlíbu mezitím za vojáky zajel Bašár Asad s tím, že vláda získá zpět veškerá syrská území… není bez zajímavosti, že přitom Erdogana označil za „zloděje území“ a podpořil „lidový odpor“ proti turecké okupaci… Trump mezitím přiklepl idlíbským píárovým Bílým přilbám dalších 4,5 milionu dolarů… https://prima.iprima.cz/ranni-kavicka-terezy-spencerove/23-10-2019-svet-pri-stredecni-ranni-kavicce-terezy-spencerove

jb
jb
24. 10. 2019 10:18

jb napsal pochopení zájmů Globalistů Dobrý příspěvek se objevil, cituji (copy/paste): V Egyptském Luxoru, v Údolí králů byly nalezeny zachovalé sarkofágy egyptských hierofantů a jejich rodin z 22. dynastie faraonů. Celkem bylo nalezeno 30 sarkofágů a to takovým způsobem, že jeden z nich začal sám vyčnívat ze země. Poprvé od 19. století, vykopávky provedli egyptští archeologové a ne cizinci, jak tomu bylo doposud. Sarkofágy byly vykopány a vystaveny pro veřejnost. Jsou velmi dobře zachovány a byli v nich pohřbeny muži, ženy a děti. Poznalo se to podle poloh rukou. Mumie budou zrestaurovány a předány do Velkého egyptského muzea v roce… Číst vice »

jb
jb
24. 10. 2019 10:21

jb napsal
pochopení

Tento nesoulad „v chápání“ většiny a menšiny Laura Knight-Jadczyk odhaduje a udává v poměru 400:1, čtyři sta ku jedné, píše se zde: https://naseveru.org/2019/10/21/greta-thunberg-falosny-prorok-krizovej-vypravy-deti/

jb
jb
24. 10. 2019 11:38

jb napsal Chápu to v přesně opačném smyslu, tedy – vzkaz od GP. Protože (cituji) – Správy o nálezoch v Egypte, Pompejách a pod. sú informácie, pokyny smerujúce z najvyšších úrovní riadenia smerom k výkonným zložkám. Tieto potom pripravujú príslušné akcie a informačné pole k nim. Je to informace pro výkonné složky GP ve smyslu k RF kladná. K podpoře RF ve shodném společném zájmu s GP, myslím si. K podpoře RF v tomto a shodě zájmů s GP bych měl další argument, budu-li se na událost či probíhající děj či proces dívat v rovině summitu Afrika-Rusko v Soči. Neboť… Číst vice »

jb
jb
24. 10. 2019 11:41

jb napsal
Etiopský premiér vyhrožuje Egyptu válkou, skrz nilskou přehradu.
Rozhovory s Egyptem zkolabovaly počátkem tohoto měsíce ve sporech ohledně výstavby přehrady „Grand Ethiopian Renaissance Damdy“

K tomu doplňuji zdroj: https://www.alaraby.co.uk/english/news/2019/10/22/nobel-prize-winning-ethiopian-pm-threatens-war-with-egypt?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku

jb
jb
24. 10. 2019 18:26

jb napsal K podpoře RF v tomto a shodě zájmů s GP bych měl další argument, budu-li se na událost či probíhající děj či proces dívat v rovině summitu Afrika-Rusko v Soči. Jde o informaci sdělenou – informační pole, ne o detaily co, jak, kde, kdy, proč…tedy dle mého. Dalším mým argumentem může být tato otázka: Čemu se snaží GP nyní zabránit, na hraně světové…atd., (nyní – tedy to hlavní) a potřebuje výpomoc Ruska, Putina, který se s každým domluví po celém Světě a má důvěru? A proč by Rusko protivníka GP „vyzývalo nebo mu něco oznamovalo“, když může díky… Číst vice »

jb
jb
24. 10. 2019 18:28

jb napsal
Putin je na to sám, jak jsem zde psal už několikrát, v rámci globální politiky.

Trump je nástroj GP, Čína pracuje v zájmu GP, Írán pracuje v zájmu GP.
Putin pracuje proti zájmům GP – jak prosté. Že se „někdy“ jejich zájmy mohou sejít sice platí, ale ne k dosažení dlouhodobých cílů. Tak to nefunguje, jak víme.

jb
jb
24. 10. 2019 18:29

jb napsal
Jde o informaci sdělenou – informační pole, ne o detaily co, jak, kde, kdy, proč…tedy dle mého.

jb
jb
24. 10. 2019 18:31

jb napsal Jde o informaci sdělenou – informační pole, ne o detaily co, jak, kde, kdy, proč…tedy dle mého. Spíše k odhalení toho, co zmíněná informace z Egypta „přesně“ sděluje, než na detaily, bych se na to mrkl pohledem z vyšší a vzdálenější (časově) perspektivy, abych věděl, co vše za tím může vězet (za tou informací). Tak třeba zde, tu se píše https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/mimoradny-objev-egypt-ukazal-sarkofagy-a-mumie-stare-pres-3000-let-40300522#utm_content=freshnews&utm_term=egypt : Egyptské úřady v sobotu v Luxoru prezentovaly 30 malovaných dřevěných sarkofágů, jejichž stáří odhadují na 3000 let. 3000 let…to jsme v bitvě u Kadeše a Ramesse II. a známému to zvěčněném pro svět vytesání, sdělující: “Všichni… Číst vice »

jb
jb
24. 10. 2019 22:24

Na zasedání Rady bezpečnosti OSN, předseda ruské organizace Vasily Nebenzja pojmenoval původní příčinu zhoršení situace na severovýchodě Sýrie. Řekl, že příčinou byl „nebezpečný experiment geopolitického inženýrství“, který byl prezentován „jako kontrast kurdského a arabského obyvatelstva.“ Moskva je připravena pomoci Kurdům a Damašku „při budování dialogu“. K vyřešení situace s Kurdy je nutné obnovit pro Damašek kontrolu nad celou Sýrií, uvedl stálý představitel Ruska. „Předpokládáme, že by Sýrie měla být nakonec osvobozena od nelegální zahraniční vojenské přítomnosti,“ uvedl. Nebenzja také označil Washingtonem přidělené 4,5 miliony dolarů Bílým přilbám za „zneužití finančních prostředků“. https://vz.ru/news/2019/10/24/1004904.html

jb
jb
24. 10. 2019 23:23

Patrik napsal: Těch souvislostí je více, jedna, dle mého velmi významná, je například tato, která se nedávno stala velmi aktuální, viz dva odkazy: https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/219411000100725/obsah/709959-krehky-mir-mezi-izraelem-a-jordanskem https://zidovskelisty.info/2018/10/22/gita-zbavitelova-jordansko-vypovedelo-prilohu-k-mirove-smlouve-s-izraelem-abdallahuv-krok-signalizuje-prani-vyrazne-omezit-jordansko-izraelske-vztahy/ Proč najednou došlo k vypovězení izraelsko-jordánské smlouvy, a to Jordánskem, které ve skutečnosti představuje Palestinu (a nezapomeňme, že Palestina je nástrojem GP ve prospěch Íránu proti Izraeli)? – – – – Tak k tomu mi teď přišla Informace s velkým „I“ v této souvislosti a spojitosti s Jordánskem, jestli se potvrdí. Už to leze z Globalisty Trumpa, kterému v Sýrii fandí „komunita“ z leva net“. Plán globalčíků pracuje „nenápadně dál“ v duchu článku „Trumpova past… Číst vice »

Patrik
Patrik
25. 10. 2019 6:54

„At-Tanf na hranici s Jordánskem.“

To ladí – viz můj text výše:
„Myslím, že tady je odpověď úplně na všechno
https://twitter.com/business/status/1186632595691491329/photo/1
A když píšu na všechno, tak na mysli mám i Irák, kam Trump přesouvá armádu, ale také Libanon, kde to právě vře, a v neposlední řadě Jordán.“

jb
jb
25. 10. 2019 7:33

jb napsal
Rusko-Afrika

Na fóru Rusko-Afrika uzavřeny dohody za 800 miliard rublů
https://russian.rt.com/business/news/680425-kontrakty-rossiya-afrika
K dnešnímu dni je celková částka podepsaných dohod více než 800 miliard rublů,“ cituje Kobjakova Interfax. Podle něj se akce zúčastnilo více než sto zahraničních států a území, a to nejen afrických.

Své zástupce poslali také – USA, Velká Británie, Francie, Austrálie a Kanada.

jb
jb
25. 10. 2019 7:58

Lukašenko slíbil, že se dohodne s Ruskem na tranzitu kazachstánské ropy
https://vz.ru/news/2019/10/25/1004945.html

Bělorusko v nejbližší době bude konzultovat s Ruskem otázku tranzitu kazachstánské ropy, řekl prezident Alexandr Lukašenko po výsledcích jednání s prezidentem Kazachstánu Тоkаjevem.

„Dohodli jsme se, že v dohledné době provedeme konzultace s RF, protože tranzit kazachstánské ropy, pokud to bude možné, se bude provádět potrubím přes území RF. Myslím, že se dohodneme, “ řekl taťka Lukašenko.

Patrik
Patrik
25. 10. 2019 8:04

@jb „At-Tanf na hranici s Jordánskem.“ Jordánská královská rodina je jednou z nejvlivnějších na světě – viz například řády a vyznamenání https://cs.wikipedia.org/wiki/Abdall%C3%A1h_II. další aktivity např. tady http://www.jordanembassyus.org/ Jordánsko a Británie https://twitter.com/royalfamily/status/1101127897014849536 Jordánska se Arabské jaro vůbec nedotklo. Vlajky Jordánska a Palestiny jsou téměř totožné A toto Jordánsko nedávno vypovědělo smlouvu s Izraelem. A k tomu nezapomeňme, že libanonský Hizballáh a palestinský Hamáz ( antiizraelské organizace) financuje Británie, resp. financuje přes svého hlavního blízkovýchodního spojence, přes Katar Přitom od června 2017 Katar už je proíránský, o což se přes akci „sokolníci“ postaral Trump https://img2.thejournal.ie/inline/3435415/original/?width=616&version=3435415 Trumpem provedená izolace Kataru ale byla ve… Číst vice »

jb
jb
25. 10. 2019 8:54

jb napsal Rusko-Afrika Středoafrická republika zvažuje vytvoření ruské vojenské základny v zemi, uvedl prezident SAR Fosten-Arkange Tuadera. https://vz.ru/news/2019/10/25/1004964.html V rozhovoru s RIA Novosti Tuadera uvedl, že tato otázka se řeší mezi ministerstvy obrany obou zemí. Kromě toho prezident země uvedl, že republika by ráda obdržela nové dodávky zbraní z Ruska. Situace v SAR https://mapy.cz/zakladni?x=20.9410357&y=6.8652418&z=5&l=0&source=osm&id=140 se zhoršila na začátku prosince 2013, kdy došlo k střetu mezi militanty a povstaleckými křesťany v Bangi. Mírová dohoda byla uzavřena počátkem roku 2019. Deník ВЗГЛЯД psal také o tom, co Rusko může Africe nabídnout https://vz.ru/politics/2019/10/21/1004101.html , co může obdržet na oplátku a s kým bude… Číst vice »

jb
jb
25. 10. 2019 10:32

jb napsal Trump je nástroj GP, Čína pracuje v zájmu GP, Írán pracuje v zájmu GP. Putin pracuje proti zájmům GP – jak prosté. Americké sankce Trumpa, nástroje globalistů, pracují mimo jiné také na finančním odtržení Íránu a Číny od západu v rámci dluhopisů a dolaru, jeví se mi, když čtu, že: Írán chce obcházet sankce pomocí islámského bankovnictví https://zakonvremeni.ru/news/14-4-/41591-iran-khochet-obojti-sanktsii-s-pomoshchyu-islamskogo-bankinga.html . Vzhledem k tomu, že Čína pozastavila všechny své investiční projekty v Íránu na dobu neurčitou, začal Teherán aktivně hledat finanční nástroje, které by mohly nahradit 280 miliard dolarů, které neobdržel od Nebeské říše za rozvoj ropného, plynárenského a petrochemického… Číst vice »

jb
jb
25. 10. 2019 11:20

jb napsal
Rusko-Afrika

Pět afrických zemí požádalo Putina o vyslání ruských vojenských poradců
https://www.vestifinance.ru/articles/127186

Hlavy pěti zemí sahelského regionu https://cs.wikipedia.org/wiki/Sahel (G5: Mauretánie, Mali, Burkina Faso, Niger a Čad) na rusko-africkém summitu mají v úmyslu diskutovat s prezidentem Vladimirem Putinem o možnosti nasazení ruských vojenských poradců v těchto zemích.

jb
jb
25. 10. 2019 16:24

Jefimov převeden do domácího vězení.
https://tass.ru/proisshestviya/7046366

Patrik
Patrik
25. 10. 2019 21:18

@jb „Írán chce obcházet sankce pomocí islámského bankovnictví“ V roce 2014 vyšla na téma islámského bankovnictví velmi dobře osvětlující série článků zde https://e-republika.cz/article2740 V roce 2014 vyšel i tento článek https://www.kurzy.cz/zpravy/360823-islamska-expanze-do-evropy-zacalana-dluhopisovem-trhu/ či tento https://www.patria.cz/zpravodajstvi/2753852/sukuk-murabahah-neznate-ucte-se-muslimsky-financni-svet-laka-stale-vice-zapadnich-instituci.html?contentE643E331pgi=6 Co v tom ale už hodný čas považuji za důležité je, že v tom vidím potvrzení, že globalisté opravdu o Židy (o bibli = lichvářský biblický koncept) už opravdu nestojí. Že součástí toho 1% nejbohatších, kteří si chtějí přivlastnit celou planetu, jsou i Židé, to nic nemění na tom, že jsou připraveni opět Židy obětovat, tentokrát ale tak, že definitivně. A scénář je dle mého jasný:… Číst vice »

Patrik
Patrik
25. 10. 2019 21:38

PS k
„Írán chce obcházet sankce pomocí islámského bankovnictví“

Dokud existuje Izrael, to 1% mocných má problém
comment image
Putin to ví, proto stojí na straně Izraele – a tím mají globalisté problém na druhou: Putin totiž nevede globalistickou politiku „Izrael vs Írán“, ale ruskou politiku „Izrael i Írán“.

Patrik
Patrik
25. 10. 2019 23:11

@Patrik „Dokud existuje Izrael, to 1% mocných má problém“ Nedá mi nevložit tuto aktualitu https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/k-egyptu-a-izraeli-se-blizi-neobvykla-boure-40301360 Nakolik bouře postihne Egypt, uvidíme, a ač tím vůbec nic nechci tvrdit, začíná mi zpráva připomínat ty nekonečné a až podobně neobvyklé požáry, se kterými opět jednou bojuje Kalifornie https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/lesni-pozar-kalifornie-pozary-hasici-blackout_2510251242_luk Izrael a Kalifornie totiž mají jeden společný spojovací prvek – přiklánějí se k Rusku. A vzpomíná si ještě někdo na tuto událost v Kalifornii? https://www.youtube.com/watch?v=UGbSNMEtScM&feature=youtu.be https://tass.ru/politika/4610692 Ve stejné době došlo kousek od San Franciska ke střelbě v Las Vegas – v blízkosti hotelu Luxor https://cdn.newsapi.com.au/image/v1/0687d93804d426e0f3caaf30e63a8dfb https://www.mirror.co.uk/news/world-news/las-vegas-shooter-mandalay-bay-11272899 https://russian.rt.com/world/news/435957-okrug-klark-chrezvychainoe-polozhenie San Francisko-Las Vegas Hotel Luxor v Las Vegas… Číst vice »

jb
jb
27. 10. 2019 14:43

Patrik napsal
se kterými opět jednou bojuje Kalifornie
https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/lesni-pozar-kalifornie-pozary-hasici-blackout_2510251242_luk

Začíná největší blackout v dějinách Kalifornie. Energetici kvůli požáru odpojují dva miliony lidí
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2960627-zacina-nejvetsi-blackout-v-dejinach-kalifornie-energetici-kvuli-pozaru-odpojuji-dva

jb
jb
27. 10. 2019 15:46

Patrik napsal
v dějinách Kalifornie

Garlock se probouzí: Kalifornie může být neočekávaně vymazána z povrchu Země
https://topcor.ru/11576-garlok-probuzhdaetsja-kalifornija-mozhet-byt-neozhidanno-sterta-s-lica-zemli.html
Díky Hollywoodu se zlom San Andrea s https://cs.wikipedia.org/wiki/Zlom_San_Andreas
proslavil po celém světě. Před časem byl ve Spojených státech natočen katastrofický film stejného jména v nejtemnějších barvách popisující důsledky zemětřesení způsobeném činností tohoto přírodního jevu.
Nyní, podle sluchu, přichází druhý geologický zlom Garlock https://en.wikipedia.org/wiki/Garlock_Fault , který se po pěti stoletích spánku nečekaně probudil – v prosperující slunné Kalifornii – nyní v plamenech a blackoutu.

Patrik
Patrik
28. 10. 2019 8:55

@jb „Začíná největší blackout v dějinách Kalifornie. Energetici kvůli požáru odpojují dva miliony lidí“ Související zpráva: https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/producenta-weinsteina-v-baru-konfrontovalo-nekolik-zen/1813694 „Luxor“ tomu majdanu („Mandalay Bay“, z čehož můžeme složit i globalistické „May day“) přihlíží: ?1537521530 a sleduje i HARVEYe Weintesteina („Route 91 Harvest“) https://cdn.newsapi.com.au/image/v1/0687d93804d426e0f3caaf30e63a8dfb ?w=700 Ke skandálu s H. Weinsteinem došlo ve stejný den, kdy došlo ke střelbě v Las Vegas – a těsně předtím, než se v kalifornském Hollywoodu po deseti letech příprav chystal natočit film o holokaustu. Ve stejný den došlo i k razii na ruském velvyslanectví v Kalifornii https://www.youtube.com/watch?v=UGbSNMEtScM&feature=youtu.be Kalifornie je v centru pozornosti, ovšem tentokrát pokud jde o Hollywood,… Číst vice »