Retro: Všechno nejlepší do Nového roku a věku

Úplné zpoplatnění a cenzurování myšlenek se kvapem blíží. Zastaralé způsoby ovládání veřejného mínění, vědomí a myšlení jsou již zcela neefektivní a ztrátové. Nové technologie umožňují přesný digitální výkon. Na tom, že je lidstvo hospodářským dobytkem mimozemšťanů, není nic nového. Informují nás o tom nejméně 4.000 let staré záznamy v indických Védách. Již tenkrát lidé věděli, kde žijí, a oč zde běží. A jak byl tenkrát éter čistý a průzračný! Natož dnes, když je zcela zamořen elektromagnetickým bahnem všeho druhu díky mobilům, televizi, rádiu, internetu a uranu.

Už za těch starých dob odborníci doporučovali nemyslet, nebo alespoň myslet svým vlastním kontrolovaným způsobem myšlení. Odběr biologické energie z lidí tehdy probíhal přirozeným způsobem – pomocí obyčejného vyprchávání z lidských hlav (makovic). A schopnosti pijavic lidstva, které dnes nazýváme mimozemšťany (nebo upíry, čerty, ďábly, ekonomy, politiky aj.), byly tenkrát prostoduché a mdlé. Vývoj a pokrok však pokročil i v této oblasti. Nebo zejména v ní. V našem životě přece nejde o nic jiného, než jenom o manipulaci s veřejným míněním, vědomím a myšlením.

Vše je dnes pouze o ekonomice – o vysávání energie z druhých. Každý se snaží, aby žádnou ryzí energii neprodukoval, ale aby o ní co nejvíce obral druhé. K tomu slouží peníze, elektronika, byrokracie a všechny ostatní moderní vynálezy.

Materialismus pouze tvoří smyslovou kulisu zásvětí, které hladově a nenasytně číhá na každou možnost úniku naší životodárné bioenergie. Jeho zástupci a loutky se mohou přetrhnout,aby vám vnutili další výhodnou smlouvu nebo hypotéku, nový zbytečný kráječ na chleba nebo alespoň sadu úžasných kuchyňských nožů.

Odběr živočišné energie ze zvířat je naprosto neefektivní. Na moderní metody nereagují. Naopak, svojí i cizí energii dokáží sami úspěšně egoisticky akumulovat. Pokud nejsou zvířata k jídlu, nemáme při jejich zpracování žádnou šanci.

Posuďte sami. Máte-li doma tzv. domácího mazlíčka, kočku nebo psa, záhy jste jejich naprostým otrokem. Za trochu energie, kterou vám poskytnou při pohlazení, jim musíte sloužit hůře než středověcí nevolníci.

Zatímco se vypelichaný a tlustý monarcha válí doma na vaší nové drahé sedačce, vy musíte ráno vstávat a spěchat do zaměstnání, abyste si vydělali peníze na luxus, který mu oddaně poskytujete.

Když ráno ihned nevstanete, ten drzý a sprostý mizera vás zaručeně probudí. Buď vám bude skákat po peřině, nebo vám shodí budík na hlavu. Jakmile jej nakrmíte a odejdete, makáte, abyste udrželi ekonomiku na nohou, tak ten dobytek si lehne a pak celý pracovní den vyspává. Podařilo se jim zaměstnat i ženy. Mimo domácí práce a nakupování, dokonce i na třísměnný provoz. Nestěžují si. Za trochu lásky by šly světa kraj. Nad účelné používání bioenergie není.

Nejvýhodnější pro odběr biologické energie jsou domestikovaní lidé. Díky vědecké revoluci se u nich výborně daří propojovat vlnění umělé elektromagnetické energie s přirozenou lidskou bioenergií.

Můžeme tedy pomocí vysílačů libovolně kontrolovat lidské myšlení i počasí. Pomocí nárazů těchto vln narušujme biologický obal lidí (imunitu), a oni jako urychleně uzrálé makovice trousí nadšeně svoji energii třeštěním a myšlením kolem sebe jako mák. Zásvětní prostředí tuto vstřícnost ovšem přímo miluje a hltá.

Nebude trvat dlouho, kdy pomocí průmyslových sběračů a vysavačů bude humánní bioenergie bezezbytku odebírána z lidí. Bude průmyslově a hygienicky „balena“ do kompaktních trvanlivých kvant, aby se její odběratelé nemuseli obtěžovat primitivní docházkou do našeho zasviněného a smrdutého lidského chléva.

Bioenergie se z lidského dobytka odebírá zásadně dvojím způsobem. Buď přes hlavní pól, tj. hlavu a myšlení, nebo přes pohlavní. Kvůli efektivnímu kontaktu je žádoucí, aby plochy biočlánku byly holé. Proto mají plešatí muži výhodu, a holení mezi nohama u obojího pohlaví nemá vlastně jiný účel.

Zvýšeného odběru energie docílíme masovým drážděním monočlánků. Výhodné k masírování vemen a občanů jsou různé televizní srdceryvné, benefiční, soutěžní a zábavné akce (Superstar, Pomoc Africe aj.). Zvláště efektivní jsou pak Vánoce a hlavně Silvestr. Proto na Nový rok mimo zaslání příspěvků na všechny humanitární akce, nezapomeňte všem vašim přátelům a známým zatelefonovat a poslat esemesky!

Brzy budeme na tento primitivní způsob dojení nostalgicky vzpomínat jako na monstrózní vynález parního stroje. Klasikové marxismu-leninismu nelhali, když tvrdili, že ve správné demokracii nebudou potřeba peníze. Měli pravdu, když uváděli, že zvítězí proletariát – že nebude rozdíl mezi dnem a nocí, mužem a ženou, fyzickou a duševní prací, a že nebude potřeba vůbec pracovat. To vše zařídí moderní způsob přímého odběru biologické energie z lidských monočlánků.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
4. 1. 2017 18:56

Občas, aby se člověk mohll zachovat rozumně, tak musí udělat zdánlivě úplnou pitomost.
Možná tedy, abysme zůstali lidmi se budeme muset zachovat nejprve jako zvířata. Včetně toho jejich zastaralého a nekorektního pudu sebezáchovy.

A k tématu trochu hudby:
https://www.youtube.com/watch?v=Q4g-8epfaQw

Martin (už bez taky m)
4. 1. 2017 23:34

Snad ne úplně OT:
potěšte se – slušná, akcí i zvraty nabitá detektivní série z v podstatě soudobé RF…
Псевдоним Албанец 3 сезон
https://www.youtube.com/watch?v=j9FQzJLuw-Q

Aleš
Aleš
5. 1. 2017 8:34

http://www.novarepublika.cz/2017/01/je-nas-vetsina-meli-bychom-se-podle.html
Je nejvyšší čas a jak neustále opakuji, jiné cesty z toho není.

Gatta
Gatta
6. 1. 2017 15:41

fajt napsal

http://ekonomika.idnes.cz/zkracene-davky-nezamestnanost-verejne-prospesne-prace-pit-/ekonomika.aspx?c=A170105_124606_ekonomika_lve – robota je zpět. ..

Z diskuze pod článkem:

„Jedním z výdobytků doby po roce 1990 byla rychlá přeměna pracujícího Ci*ána na nepracujícího Roma. :-) “

Za sebe bych dodal, že tato byla přeměna nejen vítaná tou přeměňovanou skupinou, ale současně i tlačená tehdejší vládní garniturou. Nebyl totiž čas na nějakou takovou problémovou skupinu, byly na poředu dne důležitější starosti … třeba „utéct právníkům a na chvíli zhasnout“.

Gatta
Gatta
6. 1. 2017 17:31

fajt napsal
https://www.youtube.com/watch?v=DwIIDLXg_Us

Teda, už tady bylo tolik verzí na tohle video, že jsem myslel, že mě to už nemůže dostat … :-) :-)

Gatta
Gatta
6. 1. 2017 18:19

Z diskuze na iDnes pod článkem na téma Lidl a spol.

Radim Zeher 34031

Volá chlapeček v New Yorku do rádia: „Nemám rád lidi jiné rasy, jsem rasista?“ Moderátor odpovídá: „No, asi takhle: jestli jsi Žid, tak jsi ortodoxní, jestli jsi muslim, tak jsi fundamentalista, jestli jsi Japonec, tak jsi hrdý nacionalista, jestli jsi černoch, tak jsi nevinná oběť pozůstatků otrokářského systému a jestli jsi běloch, tak jsi rasistická svině…“

Aleš
Aleš
7. 1. 2017 23:48

Není všechno na euroatlantidě tak zkažené, jsou i pozitivní případy. https://cz.sputniknews.com/svet/201701084474523-fourcade-zakaz-soutez-sportovec-rus/