Agitpropčíci všech režimů, spojte se!

Nejlepší komentář ke vznikajícímu Centru proti terorismu a hybridním hrozbám MV, přezdívanému též posměšně i zlověstně Ministerstvo pravdy, napsala, aniž o tom tehdy věděla, již v roce 1975 StB. Objevil ho Milan Daniel v článku Bumerang, z něhož jsem si ho vypůjčil:x-bumerang

Tak vám nevím, ale buď jsou demokraté stejní hajzli, jako komunisté, nebo komunisté nic špatného nedělali. Osobně se přikláním k tomu, že toto dilema nemá ani etické, ani estetické řešení, neboť moc má svoje pravidla a pěstování loajality skrze informační uniformitu mezi ně prostě patří. Netřeba se pohoršovat, netřeba nadávat, nutno ale vědět a mít na paměti.

Nelze-li věřit nikomu a ničemu, je to pro společnost jistě problém, ten ale CTHH v žádném případě neřeší, ale svým jednostranným zaměřením naopak prohlubuje. Nakonec celé slavné CTHH ovšem nejspíš skončí jako ÚSTR – trafika pro kované demokratické soudruhy na periferii zájmu a významu. Tedy alespoň doufám.

Každopádně se tu stát chystá suplovat, ne-li přímo usurpovat, roli, kterou by v demokratické společnosti měly plnit novináři. Co z toho, že tak nečiní a že se jí chápou represivní složky státu, o míře demokracie české společnosti vyplývá, již ponechám na laskavém posouzení čtenáře.

Převzato z blogu Tribun

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
4. 1. 2017 15:17

Tribune, věta, která me k Tobě navedla, je asi někde dále v clanku. Takže reagují na upoutavku.
Cely tento vypraskany systém, se všemi svými dohledatelnymi atributy, zpětně rehabilituje komunisty. Pro me osobně nikoli všechny, ale ty povahové a lidské.
Komunismus dojel na svoji letitou degeneraci zakódovanou v konkrétní mnozine dějinných jedinců.
Kapitalismus dojizdi na naprosto jednoduchou sázku. Totiž, ze lidská spatnost je vlastně paradoxnim pokrokem.
Není. Veřejné prezentovana doura do kapohomoriti vede totiž opravdu jen do historické p.r.d.e.l.e..

Martin (už bez taky m)
5. 1. 2017 8:43

Tribune – snad z naivity či snad z neznalosti – ale vyzýváte k tomu co zde PŘESNĚ V DUCHU NADPISU VAŠEHO TEXTU velice úspěšně funguje PO CELOU „posametovou“ dobu. Nyní začne tenhle sametový šmirglpapír křížený s žiletkovým ostnatým drátem skutečně dřít lidi z kůže… Nechají se??? Holt „je zapotřebí uchovat životní standart“ elit…a sluhů všeho druhu… Nebo ten drát Lidé vezmou do pořezaných rukou, omotají „dříčům jako koně“ namísto ohlávky a zatáhnou?? Lidé se mají změnit v uzlíček sedřeného masa… Nechají se??? Podpoří se navzájem – anebo půjdou každý servilně sám „až do hořkého izolátorů konce“??? Co to ve skutečnosti… Číst vice »

karpi
karpi
5. 1. 2017 10:52

ČTHaHa

Ladislav Hinner
Ladislav Hinner
5. 1. 2017 15:41

Prosím, všimněme si, že ani komunisté proti Centru a jeho programu neprotestují. Implicitně tímto způsobem rehabilitují praktiky StB svých předchůdců…

peter.
7. 1. 2017 6:34

orinoko napsal
Veřejné prezentovana doura do kapohomoriti vede totiž opravdu jen do historické p.r.d.e.l.e..

Cesta tam,vedie cez spoločné sranie v spoločných hajzloch.
http://www.rukojmi.cz/clanky/3181-spolecne-toalety-berlin-je-snad-na-jine-planete

peter.
7. 1. 2017 7:06

peter. napsal
Cesta tam,vedie cez spoločné sranie v spoločných hajzloch.
http://www.rukojmi.cz/clanky/3181-spolecne-toalety-berlin-je-snad-na-jine-planete

Len si predstavte : Mladý tokajúci muž pozve svoju milovanú na romantickú večeru pri sviečke do malej útulnej reštaurácie aby jej tam vyjavil svoje city a svoju túžbu po nej.Odoberú sa na spoločnú toaletu a tam sa dievčina dozvie o citoch svojho zaľúbeného amanta z jeho hlasitého prdenia.Oó jak romantické!Oó jak neomarxistické!