Robert David Steele: Ve světě ročně zmizí 7 až 8 milionů dětí

Vyšetřovací komise Mezinárodního tribunálu pro přirozenou spravedlnost (ITNJ) v případě obchodování s lidmi a zneužívání dětí zveřejňuje šokující informace o angažování globální elity v těchto zločinech.

Slovenské titulky, překlad: Miroslav Čonka

Námět: Hudryper

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
1. 9. 2019 14:16

Je mi jasne, že toto je znevazeni clanku, respektive tematu. Ale nemůžu si pomoci. Dneska už jsem viděl tři asijské holky , jak bouchaji hard rockovou klasiku. A tahle je nejmladsi. Tento technický a invencni výkon svetu nadělil John Bonham. Já jsem na OM kdysi o tom cosi krátce napsal. Doprovodné video zmizelo stejně jako tehdejší idealisticke predstavy, co je mozne. Nedivil bych se, že ta holka je Korejka, na druhou stranu si neumím predstavit, že by Kim takto pustil stavidla. Tam nahoře prý mají celou armádu bubeniku. Já u toho rval smichy, stejně jako Plant. Žádný vysmech, jen konstatovani… Číst vice »

Bety
Bety
1. 9. 2019 15:01

To video je tedy síla. – pedofilie je iniciační lepidlo deep state, – 600 až 800 tisíc dětí je ročně uneseno jen v USA, – doba „expirace“ těchto dětí je zhruba 2 roky, – potvrzení od bývalého pracovníka CIA že amerických základen ve světě je 1000, – že tyto základny jsou ostrůvky určené k pašování zbraní, zlata, hotovosti, drog, – a dětí. Jisté pochybnosti může vzbuzovat to, že ten člověk je bývalý pracovník CIA ( a tedy by tohle všechno nemusel zjišťovat, prostě by to věděl), a také to, že by chtěl kontrolovat co nejvíc internet. Domnívám se, že „stát… Číst vice »

Dana
Dana
1. 9. 2019 18:25

….– 600 až 800 tisíc dětí je ročně uneseno jen v USA,
– doba „expirace“ těchto dětí je zhruba 2 roky,….
Tohle by se melo natisknout ve spanelstine na miliony letacku a rozhazovat je z letadel ve Guatemale, El Salvadoru, Honduras a ostatnich zemich, odkud masy novych emigrantu prichzeji..
Amerika krade deti ! (Za pokus to stoji.)
Jeste bych na letacky pridala, ze po nelegalnim vstupu na uzemi USA se latinsti borci musi POVINNE podrobit vasektomii.
‚Šmik šmik‘ …:-)

racek
racek
1. 9. 2019 21:17

800 tisíc jen v USA? To je tak asi každé třetí narozené … Nějak mi to neštymuje…
Podívejte, v základu řešení je naučit lidi, že mají mít jen tolik dětí kolik jsou schopni uživit… A řada těch únosů může být pro takové děti i požehnání, nebo záchrana před osudem bezprizorného, živícího se jak se dá. V zemích kde se to děje nemají prostředky na jejich povznesení. Ale samozřejmě, politika jednoho dítěte je jediným řešením pro budoucnost. Země prostě unese max. polovinu dnešního stavu. No jo, jsem kruťas…

Dana
Dana
2. 9. 2019 0:02

Pane Racek, mel ten blabol zaokrouhlit na 1 milion. :-) Autor clanku, R. Steele rad provokuje silenymi napady. Vzhledem k tomu, ze je vyskoleny z CIA, jeho agenda muze byt jina, nez se jevi. No nevim. Zaniceny antisionista, podnecuje diskuse konspiracnich mamlasu o zidovskych loutkarich – ale zaroven podporuje D.Trumpa, cloveka, ktery je ukazkou vzorneho sionisty. Kdyz je Steele pro Trumpa, tak at si klidne keca. Nekdy jsou jeho prohlaseni naprosto bizarni, ale najde se cilova skupina, ktera tomu veri. I u nas jsou blbeckove, co veri vsemu, jen kdyz to jde proti americkemu systemu. Kdyz uz jsme u unesenych… Číst vice »

Dana
Dana
2. 9. 2019 0:52

Dana • 2. září 2019 Komentář čeká na schválení. Dobra, zkusim znova. Autor clanku, R. Steele rad provokuje silenymi napady. Vzhledem k tomu, ze je vyskoleny z CIA, jeho agenda muze byt jina, nez se jevi. No nevim. Zaniceny antisionista, podnecuje diskuse konspiracnich mamlasu o zidovskych loutkarich – ale zaroven podporuje D.Trumpa, cloveka, ktery je ukazkou vzorneho sionisty. Nekdy jsou jeho prohlaseni naprosto bizarni, ale najde se cilova skupina, ktera tomu veri. Kdyz uz jsme u unesenych deti, zde je jedno ze Steelovych vysvetleni: During a June 2017 guest appearance on the Alex Jones Show, Mr. Steele said, ..„This may… Číst vice »

Tom1622
Tom1622
2. 9. 2019 6:46

V ČR policie pátrá po zhruba 5000 dětech ročně a drtivá většina se samozřejmě v pořádku vrátí domů . I v těch 800 000 jsou jistě případy útěků poberťáků , únos druhým rodičem nebo i ty strachy třeba ze špatnýho vysvědčení .

Bety
Bety
2. 9. 2019 6:57

Racku, ty počty se mi také nezdají.
Že se děti unášejí je asi zřejmé. Vzpomínám na aféru s asi pětisty dětí z Ruska,
které si odvezla nějaká lidskoprávní organizace, aby jim prý zajistila lepší život.
Když se pak z Ruska snažili zjistit, kde ty děti jsou, nebyly k nalezení. Myslím, že
pak Rusko vydalo zákaz takových akcí – ale už je to dlouho a nevím, zda bych
ty zprávy ještě našla.
A jinak v základu řešení je v první řadě žít ve státě, který lidem zajistí normální
život, práci a bydlení a nenechá je na holičkách.

koloděj
koloděj
2. 9. 2019 11:39

orinoko napsal
Nedivil bych se, že ta holka je Korejka, na druhou stranu si neumím predstavit, že by Kim takto pustil stavidla. Tam nahoře prý mají celou armádu bubeniku.

No to je nádhera… holčina ja Džaponka …
https://vimeo.com/263985244 ……
My name is Yoyoka Soma. I am 8 year old Japanese drummer.

idiotronic
2. 9. 2019 11:47

Kolik dětí stačí uživit… Miliardy (vyhýbám se přesnému devítimístnému číslu) rodičů v zemích , kde nemají důchodový průběžný systém se na stáří zabezpečují ,,správným“ počtem dětí , k čemuž patří i ,,správné “ pohlaví. Ze staleté zkušenosti totiž vědí, že o staré rodiče se postarají spíše v rodině synově, než v rodině dceřině. Důsledek je tedy ,,racionální“. Ačkoli počet narozených chlapců a divek je v rámci dané populace znám, úřední realita se od té biologické liší. Přebývají dívky a jejich další osud je nejasný (vraždy je pravděpodobná). Nejde tedy jen o to, kolik dětí dokážou uživit jedni rodiče (odpovědnost za… Číst vice »

Bety
Bety
2. 9. 2019 15:55

Důchodový systém nemají např. v Indonézii a řeší to přesně tím způsobem
jaký nastínil idiotronic.
Takový Václav Klaus byl při návštěvě této země přímo unešen tím, že se
jejich vláda o tyto zbytečnosti nestará. (O to víc jim zbude času na vybírání daní).

racek
racek
2. 9. 2019 18:06

Milá Bety, ta aféra skončila s tím, že Putin zakázal adopce ruských dětí ze zahraničí, pokud si dobře pamatuji.
Milá Dano, ten Mars vše vysvětluje… Ostatně si myslím, že svět je řízen a ovlivnován blázny a šílenci….

racek
racek
2. 9. 2019 18:15

Důchodový systém založený na množství potomků začal krachovat nejdříve v Číně, kde také první začali bojovat proti přelidnění. Důsledky byly různé, ale vcelku se jim politika jednoho dítěte osvědčila. No a donutilo to Čínu zavést všeobecný důchodový systém. Před asi 15 lety nám čínský průvodce vysvětloval, proč ho dosud nemají (tedy pro vojáky, učitele, vědce a špičkové soudruhy byl). Řekl jen jednu větu: Až si na něj vyděláme, bude. Dnes tedy už je, samozřejmě, nic moc ale ke skromnému životu stačí. A číňané jsou navíc velmi spořiví a pracovití. Problémem zemí s přebytkem populace a bez důchodovému systému teď je,… Číst vice »