Rockefellerova nadace a výzva k plošné vakcinaci

 

Foto: Zdroj

Všechny nedávné zprávy Rockefellerovy nadace tvrdí, že k záchraně lidstva je nutné všeobecné očkování.

Kniha Klause Schwaba „COVID-19: Velký reset“ (2020) popisuje plán globální elity na přechod od klasického kapitalismu k tzv. inkluzivnímu kapitalismu. Jde o vybudování „překrásného nového světa“ s jednotnou světovou vládou a socioekonomickým modelem, který by se dal nazvat novým otrokářským systémem.

„Pandemie“ a oteplování klimatu se staly zástěrkou pro tyto plány. Očkování světové populace a dekarbonizace světové ekonomiky byly prohlášeny za priority pro všechny.

Hlavními hybateli všeobecného očkování a „dekarbonizace“ jsou OSN a její specializované agentury (WHO, UNEP, Světová meteorologická organizace atd.), Světová banka, MMF, Světové ekonomické fórum, Koalice za inkluzivní kapitalismus a několik amerických charitativních nadací. Mezi nimi vynikají Gatesova nadace a Rockefellerova nadace.

Zde se budeme zabývat Rockefellerovou nadací, kterou založil patriarcha klanu John D. Rockefeller spolu se svým synem Johnem D. Rockefellerem mladším a Frederickem T. Gatesem ve státě New York v roce 1913.

Rockefellerova nadace má pozoruhodnou schopnost vyvolávat rozruch lobbováním za zájmy svých zakladatelů, především klanu Rockefellerů. Hlavní postavou klanu je dnes David Rockefeller mladší (nar. 1941), syn Davida Rockefellera, který zemřel v roce 2017 ve věku 102 let.

Domnívám se, že Rockefellerova nadace byla iniciátorem Velkého resetu. V květnu 2010 vypracovala zprávu nazvanou Scénáře budoucnosti technologií a mezinárodního rozvoje. Rockefellerova nadace, Global Business Network.

Cituji ze zprávy (2010): „Během pandemie posílili představitelé států po celém světě své pravomoci a zavedli nejpřísnější předpisy a omezení, od povinných obličejových masek až po kontroly tělesné teploty u veřejných vstupů, například na nádražích a v supermarketech. I po odeznění pandemie tato autoritativnější kontrola a dohled nad občany a jejich aktivitami přetrvává a dokonce se zvyšuje. Aby se ochránili před šířením stále globálnějších problémů – od pandemií a nadnárodního terorismu až po ekologické krize a rostoucí chudobu, vládnou lídři na celém světě přísněji.“

K tomuto dokumentu jsem se již vyjádřil. Můj názor: Nejde o nezaujatou prognózu budoucnosti, ale o plán, který se připravoval deset let. V roce 2020 byl projekt zahájen.

Rockefellerova nadace se od počátku loňského roku (pod záminkou boje proti pandemii COVID-19) zuřivě zasazuje o „Velký restart“ (lépe sedí výraz anulování – pozn. překl). Téměř každý měsíc vydává nadace zprávy o „pandemii“ a potřebě všeobecného očkování, klimatické katastrofě a nutnosti „dekarbonizace“ ekonomiky.

Na přelomu dubna a května vydala Rockefellerova nadace publikaci One for All: An Action Plan for Financing Global Vaccination and Sustainable Growth. V červnu následovala další zpráva: One for All: An Updated Action Plan for Global Covid-19 Vaccination. V červenci byla představena zpráva Reimagining the Role of Multilateral Development Banks.

Všechny tyto zprávy rozdmýchávají paniku tvrzením, že k záchraně lidstva je nutné všeobecné očkování, které by pokrylo nejméně 80 % světové populace. Většina lidstva prý žije v zemích s tak nízkým blahobytem, že lidé nemohou být očkováni, nejsou na to peníze. Vůdci bohatých zemí Západu a mezinárodních finančních institucí se obracejí s výzvou: Najděte peníze a poskytněte pomoc miliardám lidí, kteří jsou znevýhodněni, aby mohli být očkováni.

Nebylo to bez úsilí Rockefellerovy nadace v MMF v loňském roce, kdy se začalo diskutovat o potřebě zvýšit zdrojovou základnu fondu vydáním dalších tzv. zvláštních práv čerpání „Special Drawing Rights“ (měna vytvořená fondem) v souvislosti s virovou hospodářskou krizí. Tato otázka byla nastolena na jarním zasedání MMF a Světové banky a poté na zasedání G8 v Anglii. V červenci přijal MMF konečné rozhodnutí vydat zvláštní práva čerpání v hodnotě 650 miliard USD. Rozdělení měny SDR se uskuteční v srpnu a bude probíhat, podle kvót členských zemí fondu, v hlavním městě organizace. Chudé země získají z rozdělování jen velmi málo. Rockefellerova nadace chce, aby nejchudší země dostaly alespoň 100 miliard dolarů, bez nichž by se všeobecné očkování neobešlo. Nadace chce, aby bohaté země přidělily 100 miliard dolarů z peněz, které obdrží v rámci srpnového programu SDR. Skupina G7 se v této otázce stále neshodla.

Nabízí se otázka: Jaký má Rockefellerova nadace zájem na všeobecném očkování? Důvody jsou dva.

První důvod. Rockefellerův klan je již téměř sto let oddán malthusiánství a kontrole demografických procesů. Jedním ze způsobů takové kontroly je očkování. David Rockefeller starší se stal koncem 60. let 20. století zakladatelem Římského klubu, který měl poskytnout „vědecký základ“ pro potřebu omezení růstu populace a jejího postupného snižování.

Římský klub ve svých zprávách stanovil „optimální počet obyvatel světa“ na 1 miliardu. Všichni ostatní jsou zbyteční. Očkování je šikovným nástrojem demografické „optimalizace“.

Dovolte mi připomenout některé podrobnosti z historie Rockefellerovy nadace. Od roku 1930 poskytovala nadace finanční podporu Kaiser Wilhelm Institutu na jeho výzkum v oblasti antropologie, dědičnosti a eugeniky. Třetí říše přešla od akademického výzkumu eugeniky k praktickým pokusům na lidech. To vše je podrobně popsáno v knize Gretchen Engle Schafftové „From Racism to Genocide: Anthropology in the Third Reich“.

Rockefellerova nadace financovala nacistický rasový výzkum i poté, co vyšlo najevo, že byl využit k přípravě vyhlazování Židů, Cikánů, Slovanů a dalších „méněcenných“ lidí. Rockefellerové podporovali eugenické studie i poté, co Třetí říše v roce 1935 přijala norimberské rasové zákony, které odsoudila Společnost národů.

Po 2. světové válce Rockefellerova nadace pokračovala ve své práci na omezení růstu populace na planetě podporou vývoje geneticky modifikovaných produktů (GMO), které mají oslabit reprodukční funkce člověka. O tomto aspektu činnosti Rockefellerovy nadace se můžete dočíst v knihách zahraničních autorů přeložených do ruštiny: Daniel Estulin. Transevoluce. The Age of Human Destruction (2015); William Engdahl. Semena zkázy (2015).

 

Druhá příčina. Klan Rockefellerů chce získat možnost očkovat světovou populaci. Rockefellerovy zájmy dominují mnoha průmyslovým odvětvím, včetně farmaceutického. Velká část vakcín vyráběných v USA pochází ze společností ovládaných Rockefellery.

Chcete-li si udělat představu o postavení Rockefellerů v americké Big Pharma, doporučuji se seznámit s dílem známého amerického veřejného činitele Roberta Kennedyho, synovce zavražděného amerického prezidenta Johna F. Kennedyho z roku 1963. Zejména jeho článek: „It’s Time to Find Our Common Ground and Fight the Real Deep State“. Za hlavní iniciátory a organizátory Velkého resetu R. Kennedy označuje nedávno zesnulého Davida Rockefellera a stále žijícího George Sorose. „Manipulují stínovými institucemi, jako jsou Federální rezervní systém a Rada pro zahraniční vztahy, aby převedli bohatství a moc na elitu miliardářů s konečným cílem vytvořit světovou vládu.“

Robert Kennedy píše o kartelu, který zachvátil celou Ameriku: „Big Oil, King Coal a Big Pharma jsou titány kartelu podvodu a autoritářské kontroly hlubinného státu. Tento kartel ve své nejodvážnější bezohledné zradě zosnoval sebevraždu lidstva a naší planety….. Jejich podnikatelský plán představuje skutečnou hrozbu pro lidstvo,“ píše Robert Kennedy. V každé ze tří složek kartelu jsou Rockefellerové.

John Rockefeller Jr. dokázal narušit tradiční farmaceutické výrobky, které byly založeny na přírodních produktech, a nahradil je petrochemickými produkty. Této revoluce ve farmacii dosáhl díky spolupráci s Třetí říší, konkrétně s koncernem IG Farben. Nakonec Rockefeller získal kontrolní podíl ve společnosti IG Farben (nyní Bayer – německý chemicko-farmaceutický konglomerát). Robert Kennedy píše: „Farmaceutický kartel je potomkem Rockefellerova amerického ropného a uhelného průmyslu a chemiků Třetí říše, kteří byli zodpovědní za holocaust a nacistickou válku.“

Robert Kennedy uzavírá: „Rockefellerovo impérium – společně s JP Morgan Chase – dnes nadále vlastní polovinu farmaceutického průmyslu ve Spojených státech.“

Proto Rockefellerova nadace vyvíjí horečnou aktivitu ve snaze o úplné očkování lidstva.

Zdroj: Fondsk.ru

Překlad: st.hroch 20210721

 

4.6 14 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
22. 7. 2021 18:13

Barva, jejíž jméno nesmíme vyslovit…
https://www.youtube.com/watch?v=5DslAwONqJk

K smíchu, nebo spíše k pláči…?

Lena
Lena
Reply to  Irena
23. 7. 2021 7:30

To není k smíchu, ani k pláči. Poznáme to podle víceméně rozepnuté blůzky té bůžky. Je jasné, že již dnes nesmíme vyslovit nic, co by nesouhlasilo s oficiální propagandou (povoleným myšlením a mluvením). A je zřejmé, že za chvíli nevyslovíme již vůbec nic. Budeme držet hubu a krok do sociálních pecí (krematoria). Postará se o to Rockeffellerova nadace a smrt. Ta smrt tak jako tak zcela určitě….. Ta miliarda se mi zdá moc. Ta nadace zřejmě vnadí veřejnost optimistickými čísly. Zcela dostačující počet lidí na Zemi je nula (0). Dojdeme k tomu četbou Bible, kde stvoření Adama a následně Evy… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Lena
23. 7. 2021 13:26

Netřeba šířit pesimismus a poraženectví.
Věci je potřeba si přiznat tak jak jsou, zapomenout na sebeklamné iluze, vzít vše jako fakt a k situaci se nějak odpovědně postavit.

Nakonec řezníkům je totiž úplně jedno, co si myslí jateční skot jdoucí na porážku.

Ztratíte sílu – svoji potenciální nebezpečnost … postupně přijdete o všechno.

https://m.youtube.com/watch?v=jg29g6D0sPs

zart
zart
23. 7. 2021 17:55

Řekl bych, že je nutné vycházet z podstaty, což se jeví většině pesimistické, a nikoliv se obelhávat v rozjetém a vykolejeném vlaku laciným optimismem. Pak se snad podaří, aby cestující přežili. Takto se chovají jako pitomci nebo pripitomělí cz-olympyjonici. No, chce do silnější povahy, které zánik nekvituji tragicky. Jinak jsou lidi snadno manipulována hovádka, kterým chybí avantgardní revoluční předvoj. A ten, myslím v ČR chybí. Jenom sama ideová bída… žádné vize, jenom skuhráni a nadávání. A mládež je úplně v peredeli, sorry. Škody na lidech jsou po 30 letech tragické…a o to při autogenocidě Západu, EU a ČR jde. Kdo… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  zart
23. 7. 2021 18:28

Tak, tak, „podívat se pravdě do očí“ – ale to je pro většinu lidí to poslední řešení, když jim dojdou iluze a výmluvy. Po tomto stavu aspoň částečného prozření nastává druhá fáze „Stejně už je pozdě – už se s tím nedá nic dělat“. Což je častoi pravdou … Ale pořád dokola jen pesimisticky okecávat jak jsme na to všechno špatné je jen jakýsi pokus o srovnáním se s vlastní frustrací. S lidmi je potřeba mluvit a mluvit … lid je velmi nekorektní … Jen neskuhrat. To je jen pocit marnosti. A jak je známo pocit marnosti přináleží vítězům, a… Číst vice »