Rok si ničíme imunitu, spasí nás plošné očkování?

Podle článku, který 29. března 2021 publikoval  Seznam Zprávy, „lidé musí převzít zodpovědnost sami za sebe a ne slepě věřit jen v očkování, které, ať je to myšleno sebelépe, není samospásné.“ Tvrdí to vědkyně Irena Koutná, která už rok v Brně vede tým zkoumající imunitu na covid-19.

Cituji z článku Rok si ničíme imunitu, možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně: „Vědecký tým vedený doc. Irenou Koutnou v laboratořích Centra buněčného a tkáňového inženýrství Fakultní nemocnice u sv. Anny a Lékařské fakulty Masarykovy univerzity už loni prezentoval své výsledky o výzkumu imunity u lidí, kteří prodělali covid-19. Nyní je už ale v pokročilejší fázi druhého výzkumu, který se zabývá imunitou po očkování.“

Při svém výzkumu došel vědecký tým doc. Koutné k výsledkům odlišným od toho, čím jsme bombardováni v rámci vládou financovaných marketingových kampaní farmaceutických firem, doporučuji přečíst si pozorně celý článek.

Po čtyřech měsících od začátku očkovací kampaně bych očekával, že budeme mít dostatek dat na to, abychom mohli porovnat očkovanou a neočkovanou populaci. Očekával bych rozsáhlé studie sledující výskyt a mortalitu covid-19 u matice složené ze 4 skupin:

  • Pozitivně testovaní – neočkovaní
  • Pozitivně netestovaní – neočkovaní
  • Pozitivně testovaní – očkovaní
  • Pozitivně netestovaní – neočkovaní

Zatím to vypadá tak, že všichni, kteří byli pozitivně testováni, jsou označováni za osoby s prokázaným onemocněním COVID-19, a všichni, kteří zemřeli jako pozitivně testovaní, jsou označeni za oběti smrtící pandemie, zatímco nežádoucí účinky či úmrtí po očkování jsou sledovány jen v případě, že je někdo nahlásí, a SÚKL správně poznamenává, že „stejně jako u ostatních hlášení se i v těchto případech jedná pouze o podezření na vztah k očkování, časová souvislost rozhodně nemusí znamenat souvislost příčinnou“.

Bez ohledu na to, co tvrdí doc. Koutná a další imunologové, jsme ze všech stran přesvědčováni o tom, že očkovat se musí všichni, bez ohledu na to, zda nemoc prodělali a zda patří do některé z ohrožených skupin. Holt, když jde o velké peníze, musí se i „věda“ podřídit.

4.6 18 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
4. 4. 2021 10:54

Plošné očkování nás nespasí samo o sobě. Ale bude významnou pomocí, pokud bude rozvíjet IMUNITU a ne jen REZISTENCI. Už tu k tomu byl odkaz/ článek. Ty mRNA „vakcíny“ nejsou v podstatě běžnými typy vakcín, a nevytváří imunitu. Plošně je třeba očkovat- Sputnikem -V či Sinovakem a podobnými. Sputnik-V jako „dvouvektorový“ má šanci na účinnost na širší spektrum „z-mutovaných kmenů“. Viry tu jsou od nepaměti. „Útočí“ od nepaměti, mají svou strategii využívání živých buněk. Orgaismy mnohobuněčné vyvinuly zase své „strategie a taktiky“ své formy vícevrstvé, víceúrovňové obrany… Co se změnilo je několik věcí: lidé jsou CELOSVĚTOVĚ v mnohem bližším a… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Martin (už bez taky m)
orinoko
orinoko
4. 4. 2021 11:21

Pokud lze věřit jistému on line hlasování, tak proti očkování je téměř 60% české populace. To odpovídá třetinovému dělení ve vztahu k tzv. covidu. Dneska se už běžně vyskytuje přiznání, že corona nejen porazila chřipku, ale dokonce i rýmu. Proto se o smrtelné chřipce dneska už nezmiňuje žádný stádní úřad. Prostě objevil se covid – a veni, vidi, vici. Je to něco podobného jako kdyby syfilis porazil capavku, filcka blechu a ruprecht clocotáka. Ale v těchto i jiných dalších případech nikdo neporazil nikoho a probémy existují vedle sebe. Taková je prostě příroda i život. Poněkud stranou v rámci celého tohoto… Číst vice »

orinoko
orinoko
4. 4. 2021 16:52

Tohle funguje na covida zcela bez diskuse.

https://www.youtube.com/watch?v=fTm_-jtRW4g

orinoko
orinoko
4. 4. 2021 17:59

Tohle odpovídá.

Vtip.jpg
PPK
PPK
4. 4. 2021 19:45

Za všemi politickými debilitami elit je vždy skryta krize jejich ekonomického systému státu.

dodo50
6. 4. 2021 8:46

Stále si kladu otázky, na které nedostanu nikdy odpověď:
Kolik lidí zemřelo (a do budoucna zemře zbytečně) na ventilacích za poslední rok zpětně chybným rozhodnutím?
Proč toto není vidět lékaři ve všech nemocnicích ale jen v některých?
Je to velmi šokující…

přečtěte si prosím nejdříve toto:

https://www.hlavnespravy.sk/prilis-vysoka-umrtnost-na-intubaciu-pneumolog-predcasna-umela-ventilacia-je-najvacsou-chybou-v-boji-proti-korone/2391000#

a pak toto:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ventilatory-setri-pro-mladsi-pacienty-starsim-nepomahaji-vysvetluji-lekari-148959

je to velmi smutné, jak technicistní přístup vládne dnešní době…

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
9. 4. 2021 9:45

Nejspíše dostanu další minusy, ač někdy člověk při nejlepší vůli nechápe zač. Často se potom dozví, že „protože napsal to a to tak a tak“… Přičemž ale důležité není vůbec to co skutečně napsal, ale jak si to kdo příslušně přečetl a vyložil… Žijeme v době kdy hodnota skutečného se měří velmi relativním „metrem“ všeobecné kompletní relativizace. Covid je skutečný problém – pro část obyvatel s oslabenou obranou, většinou chudších či jinak ohrožovaných. Kdo a jak jim ho pomáhá řešit a přitom jim nedává onu „Davidovu hvězdu“?! Jako takoví viditelně nemůžeme sdílet často naivní představy superpopíračů čehokoliv. Prostě ať už… Číst vice »