Ron Paul: Evropský Patriot Act lidem žádné dodatečné bezpečí nepřinese. A co dělal šéf TSA v Bruselu na letišti?

Evropané by měli žádat po svých vládách odpověď na otázku, proč politici provokovali obyvatelstvo Středního Východu svou agresívní zahraniční politikou a pak otevřeli vrata milionům z nich, kteří mají více zájmů, než jenom bezplatné ubytování a sociální dávky. Přišli tito politici o zdravý rozum?

Je úděsné vidět v televizi záběry z dnešního Bruselu. A není vůbec náhodou, že k teroristickému útoku došlo ve městě, které je symbolem dnešní Evropy. A to přesto, že zatčení údajní teroristé přísahají, že měli původně v plánu další teroristické akce v Paříži.

Jak píše Ron Paul na svých stránkách:
„Netrvalo dlouho, aby po bombových útocích v Bruselu takzvaní bezpečnostní experti nevarovali, že se Evropané budou muset vzdát svých svobod, aby je vlády mohly chránit před terorismem. Odhaduji, že lidé si nemají všimnout, že každý teroristický útok představuje selhání vlády a toto selhání odmění stejnou politikou jako dosud, které přinese zaručeně další selhání. Jsem si jist, že vystrašené obyvatelstvo bude považovat sliby vlády k zajištění bezpečnosti atraktivními a bude ochotno připustit rozsáhlé šmírování a dohled nad soukromým životem. Mělo by se ale především zamyslet, co jeho „vláda“ udělala skutečně pro vnitřní bezpečnost. Francouzská vláda prováděla například na Středním Východě obzvlášť agresívní politiku. Tehdejší francouzský prezident Sarkozy byl rozhodným přívržencem „změny režimu“ v Libyi. Tato operace uvrhla zemi do chaosu, přičemž velká část teritoria padla do rukou islámského tátu a al-Kájdy. Organizací, které se tam „před osvobozením“ nevyskytovaly. Jak vyšlo navenek z e-mailů Hillary Clintonové, starali se Sarkozy a britský premiér Cameron mnohem víc o to, aby se po svržení Kaddáfího zmocnili libyjské ropy. Že tak vytvořili líheň terorismu, který tak nalezne cestu do Evropy, nebylo důležité. Chtěli zajistit enormně ziskové smlouvy pro propojené francouzské a britské energetické koncerny. Evropané by měli žádat po svých vládách odpověď na otázku, proč politici provokovali obyvatelstvo Středního Východu svou agresívní zahraniční politikou a pak otevřeli vrata milionům z nich, kteří mají více zájmů, než jenom bezplatné ubytování a sociální dávky. Přišli tito politici o zdravý rozum?“

A nyní z jiného soudku:
Petr Neffenger, šéf americké Transportation Security Administration (TSA), se nacházel na bruselském letišti právě v den bombových útoků minulý měsíc. „Náhodou“, samozřejmě. Údajně se měl setkat se svými „evropskými kolegy“. Pokud tomu uvěříte, budu vám vyprávět pohádku a muslimských teroristech, kteří řídili letadla do mrakodrapů, protože nenávidí naši svobodu.

Kolem WTC 7 se spustil poprask. Poslechněte si video ZDE , jak majitel mrakodrapu odsouhlasuje odstřel. Tato odporná, nevychovaná postava, přežvykující během svého proslovu žvýkačku, vstoupí jistě do dějin. Naši vládci a média jsou však tak arogantní, že si nelámou hlavu s tím, že si většina z nás myslí, že jde o připravenou akci pod falešnou vlajkou, aby bylo možné dostat obyvatelstvo pod kontrolu a myslí si, že má cenu použít tuto tragédii k naší instrumentalizaci. Poslechněte si ještě arogantního svědka pana Neffengera, který se vytahoval směrem k americkému senátu:

„Dorazili jsme právě, když bomby detonovaly…. Řeknu vám, být tam, vidět tu katastrofu, chaos v okolí letiště a všechno to zlo za tím, to vše bylo důrazné připomenutí na důležitost naší práce, kterou každý den zajišťujeme bezpečnost cestujících“.

Po jeho řeči chybí pouze fanfáry a volání sláva bezpečnostním agenturám! Takže až budete na letišti, tak si vzpomeňte, až vás budou osahávat před vstupem do odletové haly, proč naši vládci odůvodňují taková bezpečnostní opatření: Že se právě ve stejném momentu jako bomby nacházel v Bruselu navýsost perverzně smýšlející šéf TSA.

A na závěr ještě slova Rona Paula: „Normálně mají takzvaní bezpečnostní experti, kteří se vyslovují pro více sledování občanů po teroristickém útoku, problém: Jsou ve střetu zájmů. Velmi často profitují z většího rozpočtu na bezpečnostní aparát. Nejistota je denním chlebem bezpečnostních“expertů“. Neměly by vlády po teroristickém útoku spíš potrestat selhání, než aby naopak selhání bezpečnostních složek odměnily vyšším objemem peněz?“

Zdroje:


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 350 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde , nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
15. 4. 2016 20:06

Tá druhá hyena so zakrvavenou papuľou bude zajtra v Bratislave.Jej výrok : cit.“Slovensko je čierna diera Európy“kon.cit.
http://politikus.ru/uploads/posts/2016-04/1460733500_27d227f5_hillaryclinton_477131.jpg
http://cms.parlamentnelisty.sk/image.ashx?w=632&h=307&f=Madeleine%20Albright_635729202077905972.jpg&id=11911

fajt
15. 4. 2016 20:31

peter. napsal

Tá druhá hyena so zakrvavenou papuľou bude zajtra v Bratislave.Jej výrok : cit.“Slovensko je čierna diera Európy“kon.cit.
http://politikus.ru/uploads/posts/2016-04/1460733500_27d227f5_hillaryclinton_477131.jpg
http://cms.parlamentnelisty.sk/image.ashx?w=632&h=307&f=Madeleine%20Albright_635729202077905972.jpg&id=11911

snad nejde slavit Ficovu současnou indispozici…prý Jan Böhmermann chce požádat Rusko o ( asi politický) azyl ( Angela ztratila poslední zbytky německé soudnosti). ..)

Aleš
Aleš
15. 4. 2016 21:50

Již nestačí se jen ptát, požadavek je jasný. NATO v Evropě nechceme. V jeho zájmu kopou zkorumpovaná evropská jelita, ikdyby nakrásně protiimigrační politika členských zemí EU slavila nějaký úspěch, ludry si zase najdou způsob, jak nás ovládat a všechno zde rozesrat.
Jiné cesty z toho není, jde o NATO rozpuštění.

fajt
16. 4. 2016 6:31

Aleš napsal
Aleš

žijeme v brutálním feudalismu, panstvo jede na jiném společenském a ekonomickém okruhu, neexistuje zpětná vazba mezi elitou a sprostým lidem, sprostý lid je ve výkonu svých práv naprosto impotentní a přijal roli nemyslící a beztvaré plastelíny. ..)

Béda
16. 4. 2016 7:06
Martin (už bez taky m)
16. 4. 2016 7:57

fajt napsal žijeme v brutálním feudalismu, panstvo jede na jiném společenském a ekonomickém okruhu, neexistuje zpětná vazba mezi elitou a sprostým lidem, sprostý lid je ve výkonu svých práv naprosto impotentní a přijal roli nemyslící a beztvaré plastelíny. ..) Co myslíte fajte, jak na toto pokud se to dále vystupňuje budeme reagovat my kteří „jsme jiní“?? Nemám -li mít bezpečnost ani já ani mí blízcí… Nemá-li být ve společnosti slušnost a pořádek, právo na lidskost- pak proč by…? Fajte, až to OPRAVDU LIDÉ NEVYDRŽÍ, ubezpečuji Vás, že vznikne taková „zpětná vazba“, že bude už možná opravdu jen jednorázová. A pokud… Číst vice »

fajt
16. 4. 2016 8:34

Martin (už bez taky m) napsal Co myslíte fajte, jak na toto pokud se to dále vystupňuje budeme reagovat my kteří „jsme jiní“?? Nemám -li mít bezpečnost ani já ani mí blízcí… Nemá-li být ve společnosti slušnost a pořádek, právo na lidskost- pak proč by…? Fajte, až to OPRAVDU LIDÉ NEVYDRŽÍ, ubezpečuji Vás, že vznikne taková „zpětná vazba“, že bude už možná opravdu jen jednorázová. A pokud se „sprostý lid“ dále bude chovat jako „ve výkonu svých práv naprosto impotentní a přijme roli nemyslící a beztvaré plastelíny…“jak píšete – proč máte děti a rodinu fajte?! Jaký má smysl „umírat až… Číst vice »

peter.
16. 4. 2016 13:18

O prezidentovi Kiskovi a jeho poradcovi(Bútora) o prezidentovi Zemanovi o Číne a o p.Alzheimerovi(to je ten Nemec,ktorý mi schováva veci)
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/politologovia/Velka-zla-Cina-A-ma-poradca-prezidenta-Kisku-alzheimera-Poriadne-stiplavy-komentar-Jozefa-Hrabinu-265545

idiotronic
16. 4. 2016 15:47

peter. napsal
Tá druhá hyena

Peter, našel jsem si hyenu na obrázcích z wiki , ale to jste hyeny urazil…

Irena
16. 4. 2016 15:47

В 2006 году Эстонская железная дорога принимала из России в среднем 32,4 поезда в сутки. И сейчас речь о снижении уже с 12 до 6 поездных пар в день.

Источник: http://politikus.ru/74385-estoniya-neozhidanno-dobilas-svoego-kollapsa-tranzita-gruzov-iz-rossii.html
Politikus.ru

peter.
16. 4. 2016 15:58

idiotronic napsal
Peter, našel jsem si hyenu naobrázcích z wiki , ale to jste hyeny urazil…

Ja viem!
Ale keď ma nič hnusnejšie nenapadlo.Vlastne napadlo,ale to by mi admin zmazal.