Rusko versus Amerika: Dobro versus Čiré zlo

Geopolitický záznam obou zemí hovoří jasně: Ruská federace žádnou jinou zemi ještě nenapadla, zatímco Amerika vede své agresivní války proti suverénním nezávislým státům, se snahou proměnit je na prozápadní státy loutkové, permanentně. Nespočitatelné miliony mrtvých, další ztráty a materiální destrukce dříve nepředstavitelných rozměrů tuto nemilosrdnou cestu za světovou hegemonii Ameriky dosvědčují.

Amerika je největším globálním potupitelem lidských práv v historii Světa, mimo jakoukoli kontrolu jednající hegemon, snažící přivlastnit si nikým neomezenou totální nadvládu, ignorující principy vlády práva, neohlížející se na lidské ztráty a jednající s těmi nejzranitělnějšími nehumánně. Je to národ směřující k neomezené tyranii a ohrožující přežití lidstva.

S tím, jak inspektoři Organizace pro zákaz chemických zbraní zahajují svou práci v syrském městě Duma, obvinila ruská kancelář této organizace Washington, že ještě předtím, než komise OPCW na místo dorazila, se pokouší „autoritu OPCW pří šetření domnělého plynového útoku v tomto městě podkopat“.

Ruská kancelář OPCW k tomu dodala: „Rusko znovu a znovu opakuje, že trvá na vnějším nezasahování do práce komise OPCW i na tom, že všem jejím členům zaručuje bezpečnost“.

Americký představitel OPCW Kenneth Ward lhal, když řekl, že Moskva „už možná předmětné místo plynového útoku v Dumě zfalšovala“ a žádal, aby OPCW „syrskou vládu chemického teroru“ odsoudila.

Jestliže inspektoři PPCW v Dumě žádnou známku po domnělém útoku, jak jej Washington, Britanie a Francie ohlásily, nenajdou, je jasné, co bude následovat.

Rusko bude obviněno z toho, že všechny pozůstatky po plynovém útoku „vymazalo“. A to bez ohledu na to, že každý chemik vám dosvědčí, že totální vymazání pozůstatků plynového útoku krátce po jeho provedení je nemožné.

(K Lendmanově článku připojuje P. C. Roberts tuto poznámku: Cenný pohled S. Lendmana. Mám však obavu, jestli nepodceňuje schopnost Washingtonu ohnout si OPCW tam, kam bude potřebovat).

Zdroj: Stephen Lendman

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
racek
racek
18. 4. 2018 20:47

Nedělám si žádné iluze … prostě se ukáže, že to Rusko vše vypucovalo a vygumovalo aby nic nenašli, a že nic nenašli, to znamená jen drtivý důkaz Asadova cynismu. No jo, eště ta chemická laboratoř co Rusové našli. Určitě ji tam dal Asad ….Asi osobně a narychlo. Měl na to den času, ne?

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
20. 4. 2018 3:48

Крымский мост с высоты птичьего полета. Апрель 2018
https://www.youtube.com/watch?v=xHYy5W-dlYk

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
20. 4. 2018 3:56

19 апреля 2018. Военная обстановка в Сирии. Российские СМИ нашли участника видео химатаки в Думе.
https://www.youtube.com/watch?v=mmVhpMHWrtA