Sámere Isso, kde jsou peníze pro syrské děti?

Pokud zítra večer 7.8. nemáte co na práci a není pro vás daleko na pražský Žižkov, tak se pojďte spolu s námi zeptat Sámera Issy: Kde jsou peníze pro syrské děti?

Slavný zpěvák, který se významně umístil v České superstar a je syrského původu Sámer Issa založil fond na pomoc dětem v Sýrii při konfliktu minulého roku. Jeho bývalý manažer Nikola Timchak ho podezříval, že si peníze ukryl a později je profetoval. Jednalo se o 500 000,- Kč.

Pojďte se zítra zeptat Sámera na jeho veřejné akci, zda nás zkontaktuje s dětmi v Sýrii a zda je můžeme transparentně pozorovat, dopisovat si s nimi a třeba je i pozvat do ČR?

Zda vůbec existují?

Akce bude vedena jako demonstrace před koncertem s tím, že čekáme na Sámera a ptáme se ho přímo a do mikrofonu před médii.

Koncert přímo pod žižkovskou televizní věží se koná od 20 hod., budeme tam už od 19:45 hod.

Odkaz na akci koncertu: https://www.facebook.com/SamerJosephIssa/photos/a.567827873253320.1073741834.300845783284865/722161247819981/?type=1&relevant_count=1

Podrobnosti např. zde:

5 1 hlas
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Tomas Prchal
Tomas Prchal
7. 8. 2014 8:07

Dobrý den, jen bych uvedl nekteré detaily: 1.Samer Issa neni zakladatelem zadne nadace 2. Nikolaj Timchak nikdy nebyl manažerem Samera Issy 3. Akce se nekoná pred zizkovskou věži 4. Akce neni veřejná 5. Vybrané finanční prostředky Sámer Issa předal nadačnímu fondu 6. Chtel bych znat autora článku 7. Informace uváděné v článku jsou lživé a jedna se o pomluvu, a poškozování dobrého jména, za což je poškozeny oprávněn podat žalobu s náhradou škody. 8. Pokud by se autor tohoto článku, než napíše takové nesmysly informoval a třeba dokazal je nadacni fond ochoten podat důkazní prostředky. 9. Prostory žižkovské veze jsou… Číst vice »

jan.koral
jan.koral
7. 8. 2014 9:12

Osobně neznám podrobnosti, ale zde je vidět, že S.I. sice není zakladatelem, ale členem správní rady. To jen pro upřesnění:
https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-vypis?subjektId=isror%3a50986&typ=actual&klic=xsm0kq

Michal Ulvr
Michal Ulvr
7. 8. 2014 10:44

dejme tomu, že si vytvoříme na základě záhad jistou iluzorní představu, která může mít následující znění: „když se Sámer Isasa bojí, že kolem něj je mnoho prorusky smýšlejících lidí, kteří jsou v jeho (byly tehdy) realizačním týmu a je mu jasné, že podporou Syrských dětí podporuje i prorusky smýšlející vládu Sýrie a že ale ve skutečnosti jeho propagaci a „uměleckou hvězdu“ z něj dělají hlavní České média, která jsou naopak prozápadní, nemá slibovat, že bude dělat sbírku na syrské děti, nemá vůbec co do takových věcí lézt, je pak jasné, že sbírku nechce a snad ani nemůže dotáhnout do konečně,… Číst vice »

Michal Ulvr
Michal Ulvr
7. 8. 2014 11:12

prosím Vás pane prchal, mám k Vám jednu prosbu, buďte tak laskav a setřete všechny konspirátory a domnívače, ukažte jasně veřejnosti usměvavé držtičky syrských dětí, kterým byly peníze zaslány, odkažte veřejnost na kontakty, kam můžou děti podpořit dopisem, jak si mohou dopisovat, jak je mohou v Sýrii navštívit a třeba jim něco přivézt a tak podobně, no jak se to všude dělá…. takovéto akce Vás přeci nemohou ničím ohrozit, naopak, nyní nám můžete jedině všem zavřít ústa a kdo ví, třeba když uvidíme, že to někam spěje, přidáme rádi něco do mlýna :) čisté svědomí může na těchto věcech jen… Číst vice »

Michal Ulvr
Michal Ulvr
7. 8. 2014 11:21

a ještě jedna věc, na soukromém pozemku samozřejmě nikdo z nás nebude, ohlašovací povinnost je od deseti lidí, tolik nás tam nebude

pokud ano, srozumitelně připomeneme, že nejsme grupa na společné akci a každý tam je sám za sebe a tak to i sjednáme s policií

nebojte, neobcházíme zákony, jen jim rozumíme

Sugar Ray
Sugar Ray
7. 8. 2014 11:46

Pane Prchal když už jste vystartoval , tak mě by taky zajímalo jak to chodí řikáte peníze předal Sámer Krysa nadačnímu fondu , mě by zajímalo jak to probíhá pokud všechno tak obře víte , kdo peníze odesílá a komu jdou v Sýrii ? Nějaký tamní nadaci na bankovní konto ? Co dál ? Tohle samo o sobě je krajně nedůvěryhodný , lidé přispívaj na různý sbírky s dobrym úmyslem , víme jak to pak dopadá kdy jdou potraviny do nějaký země a pak s tim kšeftuje jenom hrstka mafiánů nebo militantů apod. Zvlášť pokud je tam válka a všeho… Číst vice »

jan.koral
jan.koral
8. 8. 2014 6:52

takže aby bylo jasno: základní info zde: http://www.bonza.cz/hudba/samer-issa/mysli-i-na-ostatni-daruj/6750768157687808 FB stránka: https://www.facebook.com/europeanhelp web: http://www.ehfoundation.cz nefunguje https://www.rb.cz/firemni-finance/transparentni-ucty/?tr_acc=vypis&account_number=265455 na tom účtu není prakticky nic druhý transparentní účet, co má být u KB neexistuje: http://www.kb.cz/fulltext/cs/search.x?viewResult=true&query=107-6638420247%2F0100&btnSubmit= Je obvinění oprávněné? Sámer prakticky neodpověděl s tím, že prý je všechno na webu nadace a přece si nebude kazit narozeniny. Pak za námi přiběhli bulvární novináři a hromadně se nás vyptávali, o co nám jde. Když to vyjde, bude to v Blesku a IDNESu na videu. Máme taky něco natočené, ale Sámera ne, protože nás vyhodili. celkový příběh vypadá asi tak, že za tím skutečně asi byl původně… Číst vice »

jan.koral
jan.koral
8. 8. 2014 8:43

A další pokrok: Teď mě Facebook na 12h zablokoval, prý proto, že jsem zveřejnil příspěvek s textem tohoto článku, kdy to bylo kvalifikováno jako urážlivé. FB událost byla zrušena. Smrdí to čím dál tím více. Jsem fakt zvědav, jak tohle dopadne.

Sugar Ray
Sugar Ray
8. 8. 2014 11:57

Tak co je s tim Prchalem že se nevyžvejknul , už taky prchnul jako ten VIP zmrdeček Krysa ? Kolik přispěl Krysa sám ze svýho ? Ví to uprchlík Prchal ? Nebude si krátit rozpočet na svý párty a na tu narozeninovou už vůbec ne ?
Ví ten RNB od reality odtrženej degen co se tam vůbec děje aspoň zhruba ?
Nebo to byl takovej PR tam jenom ? Prchale ? Máte slovo .