Sardinský atentát?

Premiér Topolánek si užívá na Sardinii svůj pracovně-rekreační pobyt se Silviem Berlusconim a podnikateli. Je to možná jeho poslední chvile klidu ve funkci premiéra. Na Kavčích horách totiž zatím explodovala mediální bomba. Poslanec Tlustý se rozhodl za asistence stínového socialistického ministra Urbana obnovit věrohodnost ODS tím, že jí namaže schody. A protože není v ODS sám a disidenty můžeme najít i v dalších koaličních stranách (Zubová, Kuchtová, Liška, Hovorka …?), dny této vlády jsou zřejmě sečteny.

 

Ve stejný den se změnila i taktika ČT – ve večerních Událostech se objevují hladovkáři Tamáš a Bednář, dokonce dostávají několikaminutový prostor, v regionální rubrice se objevuje několik příspěvků o korupci na radnicích pod vedením ODS. Miloš Zeman je, zdá se, připraven vrátit se do politiky. Dnes hladovkáři ohlašují ukončení svého protestu.

 

Prý na Jávě roste květina, která rozkvete vždy těsně před výbuchem sopky. Zdá se, že na české politické scéně vykvetlo hned několik takových rostlinek.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments