Schwarzenberg: Vzniká evropský lid

Pár dní po útoku v Paříži se v bavorském městě Schirndingu na železniční trati Cheb-Norimberg a poblíž hranic s Českem konaly dvě manifestace. Jedna byla proti probíhající masové invazi uprchlíků do Bavorska, a druhá naopak pro ni. Na které myslíte že promluvil náš poslanec Karel Schwarzenberg? Ano, správně, na té druhé. A proč mohl promluvit jedině na té druhé a nikoliv na té první, si teď ujasníme a nebude nám přitom dvakrát dobře. Karel Schwarzenberg ve svém projevu totiž prohlásil:

„Češi a Němci spolu bojují za demokracii a pokrok a pomalu vzniká to, co různí politici u nás popírají. Pomalu vzniká evropský lid, kde není tak zajímavé, kdo je Čech a kdo je Němec, ale jaká máme stanoviska.“

Takže rozumějme: Z našich hlav má zmizet povědomí o tom, ke kterému národu patříme, a místo toho nás má hřát myšlenka, že jsme částečkou evropského lidu. Ovšem pozor, i to jen v případě – jak Schwarzenbeg upozorňuje – že máme správné stanovisko. A jaké to stanovisko má být, to už z jeho projevů a statí známe dokonale. Velmi kladné a bezpodnečné srozumění s právě probíhajícím stěhováním národů ze Středního východu a severní Afriky do Evropy, fanatická věrnost neokonzervativní představě o USA jako jediném vládci světa, a stejně fanatická nenávist k Rusku coby státu, charakterizovaná slovy, že „on nemá nic proti Rusům, ale že kdyby za ním někdo přišel s Medvěděvem nebo Putinem, nemohl by se divit, kdyby s ním on (Schwarzenberg), vyrazil dveře.“

To je tedy myšlenkové bohatství předsedy zahraničního výboru naší sněmovny. Což je samozřejmě konstatování zarážející i přesmutné, kdyby ovšem neexistovalo ještě něco smutnějšího. A totiž to, že s největší pravděpodobností nejde o Schwarzenbergovy originální myšlenky, ale nejspíš o opis názorů někoho jiného. V tomto případě Američana Thomase Barnetta, proslulého to badatele na poli vojenských strategií a globalizačního fanatika Světa pod nadvládou elit USA. Poslechněme si, co píše v jedné ze svých knih:

„Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cíleným vznikem světlehnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1, 5 milionu přistěhovalců z Třetího světa. Výsledkem pak bude vznik populace s průměrným IQ 90, a tedy lidí, kteří budou příliš hloupí, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali…Kdo nebude souhlasit, bude zničen.“ (zdroj Květa Pohlhammer Lauterbachova, e-republika)

Všimli jste si toho? Toho zničení? Když si vzpomenu na Schwarzenbergovy dveře, dala by se i zde najít mezi oběma muži shoda. Možná i ústně sdělená. Schwarzenberg dojíždí na setkání Bilderbergu a pochybuji, že by na nich chyběl Barnett. Samozřejmě, Schwarzenberg musí být zatím ve svých vývodech opatrnější, ale z jakého pramene svůj souhlas s beznárodnostním evropským lidem též čerpá, se zdá být celkem jasné.A ještě něco: Ten Barnettův požadavek, aby Evropa přijímala 1,5 milionu přistěhovalců ročně, padl na papír už v roce 2001, ale teprve letos se přistěhovalecký proud pohnul. Že by jen sám od sebe? Nebo to musel někdo popohnat?

Dodejme ještě, že podle Barnetta má být proces globalizace završen vytvořením též jednoho světového náboženství, jedné kultury, smícháním ras po celé zeměkouli, a po lidu evropském má na program přijít i lid světový. S nímž už navždy a definitivně zmizí veškerá rozmanitost, barvy a kouzlo světa.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
idiotronic
24. 11. 2015 22:50

Od padesátých let mají v ČR největší počet dětí skupiny s nejhoršími předpoklady pro vzdělávání. Učitelky na základkách vědí, proč nechtějí učit v oblastech, kde je ve třídě ,,inkluzívně “ včleněn jistý počet nevychovávaných. Ale ke křížení nedochází, vznikají ghetta. V Česku to jen výjimečně jsou ,,no go“ oblasti, většinou je poznáte podle architektury po odsunutých ,,Němcích“, popřípadě podle chybějících domovních dveří(nebo dvakrát ročně opravovaných). Bytová politika za normalizace potlačovala porodnost Čechů. Bylo mi 28 let, vykonávaná profese konstruktér, a i dvakát týdně mne policie na podnikové ubytovně kontrolovala , zda u mne nepřespává osoba opačného pohlaví. Naposledy v roce… Číst vice »

Béda
25. 11. 2015 1:53

idiotronic ,

„Bytová politika za normalizace potlačovala porodnost Čechů… ti preferovaní (asi narážíte na Romy) s 8 dětmi (zprůměrováno to nevypadá tak zle) na Stranu kašlali taky. ..“ Jestliže by tomu bylo jak píšete, tak by podíl Romů v (ve vymírající) populaci raketově narůstal.

A co dneska? Bytová politika a vůbec rodinná a sociální politika již podporuje porodnost Čechů? Nejsou výjimečné přírůstky jenom dílem přistěhovalectví? Je dnes v ČR vyšší anebo nižší porodnost než před hadrákem?

idiotronic
25. 11. 2015 4:12

Ano, já jsem neřekl, že normalizace to kazí dnes.Hadrák přinesl nezaměstnanost a migraci. Přistěhovalectví nám zamíchalo karty, ale oněch 2,11 dítěte na rodinu se nepřiblížilo. Dokonce vzestup porodnosti v polovině 70. let,nazývaný populační explozí, explozí z demografického pohledu nebyl. Přesto vedl k vyučování na směny, což svědčí o tom, že společnost již tehdy šetřila na sebevražedně nesprávném místě. Počet Romů není znám od doby, kdy byly zrušeny zvláštní dávky, vázané na tuto národnost( opět hadrák). Od té doby se jich značná část deklaruje jako Češi. A nelze proti tomu nic zvláštního namítat, znám jich řadu, kteří hovoří česky a jiný… Číst vice »

Supman
Supman
25. 11. 2015 12:55

idiotronic napsal Za pronájem vybírají majitelé s pochybným morálním profilem kauce od lidí , kteří stojí morálně výše a kteří, když poznají, kde všude je pan domácí okrádá, se cítí znechuceni. To je kokrétní zkušenost a budu rád, když ojedinělá. Bohužel Vás musím zklamat. I já mám stejnou a dokonce několikanásobnou zkušenost… Chamtivost vycházející ze sobectví je příznakem nízkých morálních standartů. Dle mého je nám sobectví dáno vrozeným pudem sebezáchovy a pouze Kantův „mravní zákon“ ho dokáže porážet. Sám jsem přesvědčen, že nám církev Římsko-katolická po staletí lhala, když spojovala „prvotní hřích“ se sexualitou. Podle mne jsme prvotním hříchem skutečně… Číst vice »

Honza999
Honza999
26. 11. 2015 9:14

idiotronic
„Romové tvoří skupinu s odlišným životním stylem, který není slučitelný s kodexem, kterým tento stát vznikl.“

AHA…. A co ti majitelé nemovitostí snažící se z nájemníka sedřít kůži zaživa.
Sdírat z někoho kůži… To je ten „kodex“, kterým tento stát vznikl???

A vy požadujete na jiných, aby se tomuto „kodexu“ podřizovali? Víte, oni se přizpůsobili – jenže jinak, než si myslíte. Přizpůsobili se v podstatě daleko chytřeji než se systému přizpůsobujeme my.