Sedláci začali konečně kydat vládní hnůj

Liberec 08 02

Kdo tu chce obchodovat s válkou a hladem? Kdo ničí EU-zemědělství tím, že začal přes embargo nakupovat obilí v nepřátelském Rusku, s nímž oficiálně vede válku na Ukrajině? Kdo nenávidí vlastní sedláky víc než Putina a proč?


Graficky vkusný a informačně výborně udělaný web myzemedelci.cz zve na hlavní kydání vládního hnoje do Prahy dne 19. února 2024. Ale dnes se píše 8. únor a šel jsem si pohovořit se sedláky na demonstraci v Liberci před sídlem krajského úřadu. Tam se sjelo z okolí asi 80 traktorů a hlavní část projevu máte na videu.

Předseda Asociace samostatných odborů (ASO) Bohumír Dufek se před několika dny obrátil na ministra zemědělství Marka Výborného s tím, že by měl s odboráři jednat a snažit se napravit situaci v českém zemědělství a v cenách potravin (ZDE). Dufek ví o čem mluví, je to šikovný chlap a zapálený odborář. Jeho parta za nezávislé odbory zorganizovala historicky nejúspěšnější stávku zemědělců od 90. let. Tehdy byli sedláci plošně zničeni jako všechno, co sezobaly neoliberální modré straky od Klause a spol. Dnes mají být produkční zemědělci zničeni jako třída, tedy stejně, jako Stalin zničil kulaky. Ve své výzvě Dufek zmínil radikální protesty na Západě. Odborový svaz pracovníků zemědělství a výživy napojený na Asociaci svobodných odborů ČR se na ministra obrátil už 5. prosince 2023 s požadavkem na jednání. Odboráři upozorňovali na nedodržování zákona o významné tržní síle a zákona o ochraně spotřebitele. Na tuto žádost Výborný reagoval příslibem, že k jednání určitě dojde.

K jednání nedošlo, a to ani po opakované výzvě odborů a zemědělců. To jasně potvrzují slova stávkujících zemědělců na videu v Liberci. Vláda se s nimi nechce bavit. A proč ne? Kdo tu chce obchodovat s válkou a hladem? Kdo ničí EU-zemědělství tím, že začal přes embargo nakupovat obilí v nepřátelském Rusku, s nímž oficiálně vede válku na Ukrajině? EU v září (po sklizni 2023!) prudce zvýšila nákupy ruského obilí, mezi měsíčně o 22 % na 180 000 tun. To je největší objem nákupů ruského obilí od března 2022, kdy evropské země hodily na stůl další sankce proti Moskvě (ZDE). Kdo nenávidí vlastní sedláky, a to dokonce víc než Putina, a proč?

Agrární zázrak zvaný Holandsko

Sleduji podrobněji protesty v Nizozemí a v Německu, protože mají stejný průběh. Ničení zemědělství je připraveno podle stejného scénáře daného tzv. „Agendou 2030“. Sedláci pochopili, že proti nim stojí nové zelené elity, které mají mozek ideologicky vykydaný globálními neziskovkami. Tito lidé byli dosazeni do politicky klíčových funkcích na úrovni odborů a ministerstev životního prostředí a zemědělství. Tito géniové zelené průměrnosti sedláky jednoduše a prostě nenávidí proto, že ještě existují. Kdo a proč těmto politickým lokajům zatemnil rozum?

Na zdroj nenávisti je třeba se podívat do historie Nizozemí, které má nejúspěšnější model trvale udržitelného zemědělství na světě. A právě tato země byla globalisty vybraná jako první na zničení celého systému zemědělství. To bylo vědecky budované po dvě generace. Ostatní země měly následovat, protože hlavní sociopati věří na efekt domina. Ten teď opravdu funguje, ale proti nim.

Vezměte naše zelené mozky. Teď plivou na Babiše jako na svůj zrcadlový obraz, protože mu pomohli k miliardám za dotovanou bionaftu z řepky. Tento zelený zázrak dotovaný za naše daně zničil pole, automobilové motory, demokracii a celá akce nakonec potichu skončila jako velký humbuk. Zelenými mozky napakovaný podnikatel Babiš si z Agrofertu udělal politickou divizi a nastolil u nás vládu zvanou „korporátní fašismus“. Viz náš článek z roku 2018 (!): Volby 2018: Miliardář Babiš nahradil levici a upevnil korporátní fašismus. Tolik k prvnímu velkému vítězství zelené strategie v Česku. Zůstal napakovaný netvor zvaný Babiš, na kterého se plive zelená slina. Ale jinou levici než toho slovenského miliardáře už u nás nemáme, viz ten článek.

Ok, teď se píše rok 2024 a běží nám velká akce zvaná Zelený úděl, viz klíčové shrnutí (Zelený úděl III – Komu se zelení na poli občanské pomatenosti). Hlavní globální korporace znečišťující celou planetu hromadně zezelenaly strachy zhruba od roku 2018. Pak začal tanec, proti kterému je bionafta úplný hadr. Zelené mozky placené globálními neziskovkami dostaly další věc na hraní, což je E-auto. I tento krach už běží na plné obrátky, ale má mnohem horší průběh (Brusel řídí EU podle Janovy apokalypsy). Na rozdíl od korporátního fašismu Babiše hnaného bionaftou teď máme na krku de-industrializaci celé EU, kterou podle not Deep state provádějí bruselské elity.

Výsledek? Ekologicky velmi problematická a provozně neschopná E-auta lze dnes efektivně vyrábět pouze v Číně. Tak se tam stěhují všechny velké německé automobilky, které chtějí nějak přežít příští desetiletku bez ruských surovin a energií.

Ach ta Ukrajina, aneb Co elitám nevyšlo

Představte si, že jste fakt solidní sociopat (zatím povětšinou muži) na úrovni ohromné korporace, která vlastní skrze své portfolio tak polovinu světa a za babku si koupila všechny politiky, které potřebuje. U nás je zájmový lobbing a vymývání mozků mladé a hlavně střední generace tak laciný kšeft, že to ani nestojí za řeč. Stačí se podívat na hradní osazenstvo rekrutované za naše daně z Aspen Institute. Sociální empatii máte na nule, pohlaví také, normální lidi vás zajímají asi jako hmyz. Z této skvělé pozice ilumináti plánují svět pro příští desetiletí.

Takže se psal rok 2014 a skrze nelegální zelenou revolucí na Majdanu s najatými ostřelovači došlo ke svržení řádně zvolené vlády. Tím se rozjela proxy-válka Západu proti Rusku. Teď jsme v její střední fázi, kterou už v roce 2022 popsala série článků Balkanizace Ukrajiny a ukrajinizace EU (III.). Rusko mělo být touto dobou už na kolenou. Ukrajina měla dávat první geneticky modifikované obilí, cvrčky, larvy všeho druhu. Čili všechno to dobré a krásné, co pro nás NWO nachystalo mimo očkování m-RNA vakcínami a nemocí X, která snad úspěšně nahradí již odešlý kovid.

Jenže ouha, přišel ten zlý Putin a nezamýšlené důsledky, které popisuje článek O nezaviněném globálním štěstí v zaviněném lokálním neštěstí. Koupené politické elity s vymytými zelenými EU mozky plní zastaralé direktivy iluminátů ohledně ničení evropského zemědělství. To mělo být nahrazeno ukrajinskými dovozy z nové a krásné kolonie. A půda hlavně západních sedláků, která jim patří už celá staletí, ta se měla přes cílenou likvidaci jejich zadlužených farem předat do majetku jednoho promile. To dobře ví, že peníze si natisknou podle chuti, ale půdu a vodu nikoliv.

Zábor půdy, od Afriky po Evropu

Koho zajímá, jak takový zábor půdy dělají už po celá desetiletí globální západní elity v Africe, ať si klikne na heslo „land grabbing“ a na překlad článku, který analyzuje cíle Agendy 2030 (Pokud ovládáte zásobování potravinami, ovládáte všechno). Podle této agendy nyní běží plánované ničení zemědělství v EU. Zabraná půda zničených a zadlužených sedláků pak bude za babku prodána jednomu promile, na jejich futuristické projekty všeho druhu.

Vraťme se Holandsku, kde sedláci politicky vyhráli první kolo. Ale jejich vlastní politici řízení globalisty, ti proti nim už málem použili střelné zbraně. Situace na Západě se ale mezitím změnila k lepšímu. Normální lidé pochopili, že globalisté je chtějí zotročit a eventuálně nechat zabít ve válce s Ruskem. Takže masová podpora sedláků, kteří na rozdíl od taktického debaklu NATO na Ukrajině dokázali takticky zablokovat celou Paříž, ta je zřejmá. A jde i od policajtů, kteří se nechali polévat močůvkou, a ani necekli. Bravo hoši, doufám, že ti sedláci vám pak dali slušnou výslužku z prasete.

Takže v bodech, proč je ten 19. traktorový únor tak důležitý:

  • Vidlák hezky napsal, že začínáme zbabělostí, jako obvykle. Ale nemusí to zbabělostí končit.
  • Osamělým sedlákům s traktory u krajských úřadů je třeba připomenout historii OF. Kdo tehdy vyšel na malých městech do ulic, to byl hrdina. Lidé si tyto zakladatelky a zakladatele OF pamatují dodnes. Vyšli jako stateční občané do ulic, svrhli režim a dělali dějiny.
  • Zatím zbabělá veřejnost sedlákům tiše fandí, protože všichni víme, kdo nás okrádá a kdo nás naopak živí.
  • Každý ví, že když vyjedou sedláci do ulic, tak je opravdu zle. Tito lidé jsou tiší a pokojní, je to sůl země. Sedláci se nechovají jako malí fakani, kteří vykřikují placené a naservírované mediální pitomosti všeho druhu.

Sedláci vyjeli do ulic. A nechte si od nich povykládat, proč je to s námi opravdu zlé. Další na řadě jsou německé montovny a výroby všeho druhu a pak veřejno-právní sektor. Tomu vládní kouzelníci sebrali z obecného klobouku všechny peníze a dali tam místo nich fialového králíka.


4 9 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
9. 2. 2024 20:54

Na odkazu mě překvapuje jihočeská množina a zaráží moravské minimum.

Bety
Bety
10. 2. 2024 8:59

Držím sedlákům palce.
Ale myslím si, že odkaz na „hrdinství“ OF je mimo mísu, protože to otevřelo mimo jiné právě cestu ke zničení zemědělství.
Stejně jako odkaz na Stalina, protože jeho cílem bylo lidi nakrmit, ne vyhladovět což má za cíl zelený úděl.
Mimochodem termín „kulak“ právě ve významu vesnických mocipánů nevymysleli bolševici, dá se najít už u Puškina.

orinoko
Reply to  Bety
10. 2. 2024 10:09

Správná připomínka. To OF mě podvědomě také docela nesedí. Já tam v době revolučního kvasu zvaného Samet /nonsens logiky/ jednou zašel a zhrozil jsem se: revoluční študaci tam hlavně obstaravali prezidentisticke plakáty s Vrtulníkem Humanity. Činnost zcela zbytna ve světle připravované revoluce majetkových převodů. KonTROLLni a revizní komise 0.
Čili – tzv. OF už mělo koryta zajištěná, zatímco dnešní zemědělské etc. protesty budou kriminalizovany, kanalizovany a kabalizovany.

mkelnar
mkelnar
10. 2. 2024 10:19

Na mém pracovišti ti hlavní zakladatelé OF pak vyšli v seznamu StB, takto to bylo. To považuji za drzost, že se ještě dnes chce někdo chlubit, že tady cinkal klíčema. Není mu líto zdevastovaného českého průmyslu? Kde je dnes ČKD, Vítkovice, LIAS, Pragovka atd., mnohatisícové firmy, které jsme zdědili po předchozích generacích a předchozím režimu? Je čas napravit to, co tady Havlisté zprasili za těch 33 let, co tu rozkradli. Stydím se za zbabělost českého národa, ano, Vidlák má pravdu. Jenže s tím se nepohne, když se dnes otcové nestydí před syny za to, že jsou zbabělci, tak kde chcete… Číst vice »

orinoko
Reply to  mkelnar
10. 2. 2024 10:50

Osobně jsem například poznal JUDr. Danisze. Po návratu z Krymu. Připadal mi nějaký roztekany. Do oka jsme si určitě nepadli. Po hadraku se ukázalo, že donasel. Vrtulnikuv hrdina Jim Čert – donasel nikoli ze strachu , nýbrž za peníze. Hedl – Sahara, muzikant, donasel. To byly doby! … a už se zase donasi.

mkelnar
mkelnar
10. 2. 2024 10:44

Já znám jméno Popelka ze Svobodné Evropy, když ho sebrala socialistická policie, tak už ten večer hřímala Lída Rakušanová o Popelkovi, dnes Popelku sebere Rakušanova policie a kromě mě nikdo ani nehlesne.

orinoko
Reply to  mkelnar
10. 2. 2024 10:57

Njn, nesoumeritelne… Jednou si Vrtulnik postěžoval na zdr. problémy s konecnikem při poBYTU v Krymu, a už druhý den Zápach hrimal: Humanista má problémy s hemeroidy, musíme pritlačit …sic!… na režim. Psaní motaku Voline holt mělo svoje rizika.

Gatta
Gatta
10. 2. 2024 14:00

Jen dvě poznámky.

Jednak ten kopanec do Babiše byl úplně zbytečny. Babiš korporatni fašismus nevymyslel, ani ho celosvětově nezavedl, ani nebyl a není v CR jediný. Dokonce ani nevymyslel bionaftu.
Jen se v tomto prostředí uměl o něco lépe pohybovat.

Pojem „globální neziskovky“ – vlastně všechny neziskovky jsou jen účelově „PLACENÍ za nic neodpovědní AKTIVISTÉ“. Aktivista – člověk pro nějž je akce důležitější než vědomosti.

orinoko
10. 2. 2024 19:55

Setkal jsem se s oficiálním označením: vědecký redaktor. To je hlína. Očekávám, a to velmi brzy, pracovní zařazení: vědecká hajzlbaba.

orinoko
Reply to  orinoko
10. 2. 2024 21:44

Tady se projevila věda. Kupodivu ceska.

https://youtu.be/M-g6mDCPY5Y?si=qg-j-0zSmxoED40O

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
11. 2. 2024 8:26

No, díval jsem se jen chvili a viděl hned 3 technické nebo uživatelské problémy.

Gatta
Gatta
11. 2. 2024 8:56

Tentokrat docela dobré – trocha humoru.
https://svobodny-svet.cz/jak-se-bavi-internet-letosni-prijimaci-zkousky-na-stredni-skoly-se-rusi/

I v téch blbinách a humoru je vidět jistý posun myšleni společnosti.