Šest úrovní řízení společnosti

Podle DVTŘ (Dostatečně všeobecné teorie řízení) může být společnost řízena na šesti úrovních. Vyjmenujme si je shora dolů podle účinnosti od nejvyšší úrovně po nejnižší. Zároveň platí zákon, který říká, že čím účinnější úroveň řízení, tím delší je čas, za který se projeví výsledky. Dosažený stav je zato nejstabilnější. Vyjmenuji všechny úrovně a vysvětlím na příkladu Ukrajiny, jak GP (Globální Prediktor) působil na které úrovni k dosažení svého cíle. Komu se nelíbí GP, dejte si místo toho USA, i když to není přesné, postačí to.

Tady jsou:

  1. Nejvyšší úroveň je SVĚTONÁZOROVÁ. Ovlivnění názorů lidí na svět kolem nich. Také je možno řící „způsobu chápání světa“.
  2. Další je CHRONOLOGICKÁ. Zkreslení dějin a především jejich výkladu. Boření národní mytologie.
  3. IDEOLOGICKÁ úroveň. Nasazení ideologie obsahující vadné předpoklady, metody a závěry, znemožňující lidem pochopit realitu a dávající jim zástupné cíle.
  4. EKONOMICKÁ. Devastace lidí s pomocí peněz a materiálních potřeb.
  5. Úroveň GENOCIDY. Alkohol, drogy, hazard, chudoba atd.
  6. Úroveň NÁSILÍ. Války, ozbrojené střety, násilí elit konané na odpůrcích

A teď slíbené vysvětlení, jak jednotlivé faktory využil GP k dosažení svých cílů na Ukrajině. K tomu si by bylo nejdříve zapotřebí vysvětlit, co je to úplná funkce řízení, ale to už by článek byl moc dlouhý, tak snad samostatně. Snad to půjde částečně objasnit i bez této znalosti. Vezmu to od nejnižší úrovně k nejvyšší.

NÁSILÍ

Použití násilí samotného by moc výsledků nepřineslo, pokud by obyvatelstvo nebylo připraveno dlouhodobějším působením na vyšších úrovních. Všichni víme, jak bylo násilí na Ukrajině použito. Pod záminkou odporu Janukoviče ke vstupu do EU byl zorganizován Majdan. Berkut (policejní složka) nesměl proti demonstrantům zasáhnout, objevili se profesionálové, pálili policisty ohněm, vynořily se polofašistické a fašistické organizace, které provedly státní převrat podle známého scénáře.

GENOCIDA

O obyvatelstvu bývalého SSSR je známo, že hlavně alkohol je užíván ve velkém množství. Náruživý piják alkoholu se stává nemyslícím zombie, které není schopno jakkoli se organizovat na odpor proti nepřátelům, v daném případě proti fašismu. Jedinou jeho starostí je být blízko láhve s alkoholem. Takovým člověkem lze snadno manipulovat a přimět ho udělat i hrozné věci. Snadno ho lze přesvědčit, že za jeho zpackaný život můžou ti druzí – třeba Moskalové. Tady asi GP moc práce neměl, tradice se táhne na Ukrajině a v Rusku po dlouhá desetiletí, to je známo. Snad jen udělat alkohol dostupnější a vytvořit atmosféru, že kdo nepije, není normální.

EKONOMICKÁ

Sehrála velmi významnou roli. Je známo, že drtivá většina Ukrajinců na Majdanu snila svůj sen o tom, jak se stanou částí bohaté Evropy, kde budou po ukrajinsku pracovat za německé platy. Samozřejmě, že šlo o iluzi, i my Češi už o německých platech víme své. Dále pak účastníci Majdanu dostávali zaplaceno, o tom se ví. Zvláště profesionální provokatéři přivezení bůhví odkud. Humornou tečkou jsou Nulandové sušenky. Zkrátka na této úrovni byla lidem vsugerována nereálná očekávání. Už, už to bude, jen co porazíme ty Moskaly … Dodnes si mnozí neuvědomují, že sen o EU a bohatství se rozplynul. K ekonomické manipulaci patří také všechny ukrajinské akce týkající se dodávek plynu na Ukrajinu a do zemí EU. Neplacení dluhů, provokace, vyhrožováním zastavení a likvidace plynovodu. Proti Rusku pak byly zavedený ekonomické sankce s cílem je oslabit a tím pomoci Ukrajině.

IDEOLOGICKÁ

Dnešní ukrajinskou ideologií dneška je fašismus, vypjatý nacionalismus ve zcela otevřené formě. Agrese, jako tradičně, je obrácena na východ, takže součástí ideologického působení je nenávist ke všemu ruskému. Prostě Rusové jsou příčinou všech problémů Ukrajiny, je potřeba je bít a zabíjet na potkání. Sláva Ukrajině! Fašisté byli GP organizování, cvičeni a procházeli intenzivním vymýváním mozků, tady se GP rozhodně neflákal. Přes veškerý nacionalismus jim ani nedochází, že jsou dávno kolonií řízenou ze Západu, který je ohlodává až na kost. Děti a psi prý lížou ruku, která je bije. Nedospělost Ukrajinců je způsobena vlivem všech zde vyjmenovaných faktorů po mnohá desetiletí. Jak vidno, ani pobyt v rámci SSSR na tom mnoho nezměnil. Jejich státnost byla křehká, teď už není reálně žádná.

CHRONOLOGICKÁ

Ukrajince se podařilo přesvědčit, že jejich národ má dlouhou slavnou historii a nemá nic společného s Rusy. A to přesto, že většina obyvatel jinak než rusky ani nemluví a ukrajinština vypadá jako kříženec ruštiny a polštiny. Ukrajinci ani nevědí, že většinu území k Ukrajině připojili Rusové. Nejsou si vědomi, že jejich bídu způsobují jejich vlastní oligarchové. Věří, že stačí obléct vyšívanku a svět padne na zadek. Jenže dějiny nejsou jen lidové kroje.

SVĚTONÁZOROVÁ

Většina Ukrajinců jsou hluboce věřící lidé, kteří berou slova svých popů velmi vážně, jsou tedy odtud snadno ovladatelný. Navíc křesťanství vede lidi k ohýbání hřbetů a smířlivosti. V lidech se tímto ponižováním hromadí vztek, který už GP umí nasměrovat tam, kam chce. Kromě toho tu máme vypjatý nacionalismus, který lze mimo jakékoli pochybnosti nazvat fašismem. To je práce GP. Přitom všem je tu obdiv k Západu (který zase tak dobře neznají) a planá naděje na pomoc z této strany. Jiné ideály a názory jsou likvidovány na první úrovni – násilně.

Na všech těchto úrovních řízení se vytvořilo v myslích místních lidí přesně to, co bylo potřeba pro Majdan. A tak Majdan proběhl s podporou většiny zombifikovaného a oklamaného národa.

Více k tématu a také o cílích VP SSSR je zde:

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
173 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
29. 5. 2015 19:55

Skvělé Sio ! To byl výborný nápad předvést aplikaci DVTŘ na příkladu Ukrajiny. Vím,že to je kláda,
ale kdybys našel čas a sílu v sobě,alespoň první část přednášky Petrova by si zasloužila otitulkovat.
Mezi čtenáři je mnoho z mladších ročníků,kteří se už ruštinu neučili a „bukvice“ jim nic neříkají.

peter.
29. 5. 2015 20:02

Sio :
S tým alkoholom v Rusku,Moskalovia – zombie,tak to veľmi nesedí,lebo v spotrebe alkoholu na 1 obyvateľa sú Česi pred nimi.Tu sú rebríčky :
http://www.pluska.sk/slovensko/politika/mapa-najvacsich-pijanov-sme-tam.html
https://tackk.com/5jk5ca
http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_st%C3%A1t%C5%AF_sv%C4%9Bta_podle_spot%C5%99eby_alkoholu

abx
abx
29. 5. 2015 20:05

peter, jak je mozne ze cesi su v spotrebe alkoholu pred rusmi nechapem. co sledujem, tak vacsina sedi pri jednom pive aj tri hodiny. nastastie ceske pivo si zachovalo na rozdiel od slovenskeho aspon aku taku kvalitu, takze pena vydrzi aj 20 minut…

peter.
29. 5. 2015 20:21

abx napsal

peter, jak je mozne ze cesi su v spotrebe alkoholu pred rusmi nechapem. co sledujem, tak vacsina sedi pri jednom pive aj tri hodiny. nastastie ceske pivo si zachovalo na rozdiel od slovenskeho aspon aku taku kvalitu, takze pena vydrzi aj 20 minut…

Však ani ja.To sú štatistiky hneď z troch miest a hodnotí sa spotreba čistého alkoholu na jedného obyvateľa za rok.Prisámbohu som o tom tiež nevedel,myslel som,že aj Slováci sú pred Čechmi.

peter.
29. 5. 2015 20:25

abx napsal
jak je mozne ze cesi su v spotrebe alkoholu

My sme už tak hlboko klesli,že vypijeme o tri litre menej ako Česi?
abx! S tým sa musí okamžite niečo robiť!Idem si dať pivo.

Sio
Sio
29. 5. 2015 21:21

Budiž, pivko v hospůdce nebo doma s rodinou a přáteli. Nebo trochu vínka. Ve větším je to dost odporný zvyk. Zrovna dnes jsem jel vlakem z Prahy. S|edím na čtyřce se stolíky, vedle mě mladá fešná maminka, naproti dva kluci tak 5 a 7 let.Přes uličku další čtyřka, dvě ženy a dva muži, odhadem kolem třicítky. Napřed do sebe nalili dva litry vína z petky, co si přinesli sebou a pak dokola šampaňské, takové ty čtvrtlitrovky. Jak se víc a víc opíjeli, tak byli hlučnější a hlučnější. Ke konci už dost odporně, vzduchem začaly lítat k..vy a pí.. Už jsem… Číst vice »

Sio
Sio
29. 5. 2015 21:24

No, přemýšlím o tom. Ale asi to tak brzy nebude. Zjistil jsem po poslechu dalších lekcí, že mnoho věcí v KOB a DOTU je jiných, něž to na první pohled vypadá.

Sio
Sio
29. 5. 2015 21:34

Sio napsal

No, přemýšlím o tom. Ale asi to tak brzy nebude. Zjistil jsem po poslechu dalších lekcí, že mnoho věcí v KOB a DOTU je jiných, něž to na první pohled vypadá.

To je odpověď hudryperovi.

Sio
Sio
29. 5. 2015 21:44

Tady je něco, co sice není přímo o DVTŘ, ale je to přeloženo.
https://www.youtube.com/watch?v=3wZzhu4J6Lk
Mimochodem – krásný příklad toho, jak se dá bránit proti nepřátelskému řízení na 2. úrovni – chronologické. Ta jak je v článku uvedeno spočívá v zaměrně lživé interpretaci dějin. Taky jste slyšeli tu lež, že kulaci byli ti poctivější a inteligentnější sedláci, kteří se svou pracovitostí domohli bohatství?

PPK
PPK
29. 5. 2015 22:07

Všechny sociální teorie, které následná praxe reality potvrdí jako správné, jsou vždy jen výslednou zkušeností těch lidí mezi námi starších, kteří si něco kdysi sami prožili a vzali si z té reality poučení s tím, aby jej pak předali dál také i těm mladším. Ten, kdo takhle zadarmo dostane návod jak správně žít a přesto se tím řídit odmítá, je pak už jen jako kůň, kterého sice k řece přivedli, ale on přesto pít nechtěl, protože pít pouhou vodu považoval pod svou koňskou úroveň. Jenže, bude to pak později už jen jeho problém, až skutečnou a opravdu velikou žízeň dostane… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
30. 5. 2015 1:01

Některé Petrovem používané slova jsou na hraně vnímavého pochopení i pro toho kdo se roky ruštinu učil. Ale: pokud udržíme pozornost a soustředění, z kontextu je základ poměrně dobře pochopitelný – a hlavně srozumitelný. Každý příklad má svá „kulhavá místa“, týká se to jak GP = USA i Ukrajiny. Ale to je normální, že to přesně neodpovídá, a že skutečný výsledek tedy také neodpovídá původním předpokladům „loutkovodičů“… mj. proto, že GP ji není roven USA (bylo-li tomu tak vůbec někdy). Pro přiblížení a příklad to ale použitelné srovnání je. Důležité je pochopit smysl a význam „míry“, stejně jako fakt, že… Číst vice »

Béda
30. 5. 2015 6:42

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/keller-ci-zajmy-haji-juncker-korporaci-nebo-spotrebitelu/

Rezoluce ke smlouvě mezi EU a USA (TTIP) bude Evropským parlamentem projednávána a bude se o ní hlasovat příští týden na plenárním zasedání ve Štrasburku, uvádí v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz europoslanec Jan Keller…

Béda
30. 5. 2015 6:44

z článku J.Kellera: „…PZ: Máme šanci, myslím jako naše republika prostřednictvím europoslanců, vznášet nějaké připomínky a nebo se to děje jenom na úrovni ministrů, premiérů?

Připomínky vznášet zajisté můžeme, ale nemůžeme dost dobře ovlivnit, zda na ně bude brát někdo ohled. Já jsem například vznesl připomínku na Evropskou komisi týkající se utajování jednání. Bylo mi v předepsané lhůtě na hlavičkovém papíru odpovězeno, že vůbec nic z jednání není utajované s výjimkou skutečností, které je zapotřebí utajovat. Nemohu tedy tvrdit, že na moji připomínku nebylo reagováno. Přesto mne tato vysoce kompetentní reakce ne zcela uspokojila.“

Béda
30. 5. 2015 6:55

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/370920-rusko-zakazalo-vstup-i-ctyrem-cechum-jeho-hranice-nesmi-prekrocit-schwarzenberg-ci-fule.html

…Jsou jimi bývalý ministr zahraničí a šéf TOP 09 Karel Schwarzenberg, jeho stranický kolega, místopředseda Marek Ženíšek, europoslanec Jaromír Štětina a bývalý ministr pro evropské záležitosti Fischerovy vlády a eurokomisař Štefan Füle.

Béda
30. 5. 2015 7:22

Ministr zahraničních věcí Ruska Sergej Lavrov v interview pro televizní kanál Rossija 24 vyprávěl o možné spolupráci USA a Ruska, o situaci na Ukrajině, o pozici Západu a o plnění Minských dohod….

Více: http://cz.sputniknews.com/politika/20150529/481752.html#ixzz3bbWfC2K8

Vaska
Vaska
30. 5. 2015 7:26

hudryper napsal: To byl výborný nápad předvést aplikaci DVTŘ na příkladu Ukrajiny. – myslím že zajímavější by byla aplikace na tu naši kolonii !!! – lidi nemaj ani šajn jak s náma tady manipulujou !!

Béda
30. 5. 2015 7:27

Výroba narkotik v Afghánistánu se zvýšila 50krát od začátku vojenské operace USA v této zemi, a zvyšuje se i nadále, oznámila Federální služba pro kontrolu obratu narkotik (FSKN).

Více: http://cz.sputniknews.com/nazory/20150530/482485.html#ixzz3bbXvKhiA

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
30. 5. 2015 7:29

No nechci Rusům hloupě radit…
Ale nezapomínal bych na největšího polistopadového padákového zmetka, a jednoho „křesťansko-lidového“ bělobradého holobrádka s instrukcemi zpoza „velké louže“.
I když je pravda, že to jsou „jen“ „soudní vykonavatelé“ pro současný „protentokrát“ a mohou tak být zatím „pod rozlišovací schopnost“…
Ale „kádry jsou kádry“ – i pro loutkovodiče NWO – a „minulost se v nich skrze přítomnost snoubí s požadovanou budoucností“…

abx
abx
30. 5. 2015 7:50

oligarchovia, to je skodna v reviri Za prvé: Wall Street v polovině 20. let financoval německé kartely, které Hitlerovi umožnily dostat se k moci. Za druhé: Financování Hitlera a jeho pouličních vrahů SS přicházelo částečně od sesterských nebo dceřinných společností amerických firem, včetně Henryho Forda v roce 1922, I.G.Farben a General Electric v roce 1933, dále v roce 1944 následovaly platby Heinrichu Himlerovi od dceřinných společností Standard Oil of New Jersey a ITT. Za třetí: americké nadnárodní společnosti pod kontrolou Wall Streetu ve 30. letech a nejméně do roku 1942 pěkně profitovaly z Hitlerova zbrojního programu. Za čtvrté: Stejní mezinárodní… Číst vice »

hudryper
hudryper
30. 5. 2015 9:03

Béda napsal
lidi nemaj ani šajn jak s náma tady manipulujou !!

Ti lidé, kteří chodí na nezávislé weby o tom,jak je obyvatelstvo ČR manipulováno, vědí více než dobře. Dnes je na příklad na aeronetu na toto téma výživný článek :

http://aeronet.cz/news/jana-nagyova-spachala-precin-cim-se-tedy-provinil-necas-kdyz-to-spravne-zmanazujeme-tak-ta-vlada-padne/

J. Hruška
J. Hruška
30. 5. 2015 10:46

abx napsal peter, jak je mozne ze cesi su v spotrebe alkoholu pred rusmi nechapem. co sledujem, tak vacsina sedi pri jednom pive aj tri hodiny. nastastie ceske pivo si zachovalo na rozdiel od slovenskeho aspon aku taku kvalitu, takze pena vydrzi aj 20 minut… Ono je to tak, že většina alkoholu se na Ukrajině vyrábí nelegálně, takže se do statistik nedostane. Mimochodem: Je pravděpodobné, že jednou z příčin hladomoru na Ukrajině bylo to, že se z nedostatkového obilí vyráběla na černo vodka. Nevím, proč se o tom nemluví – asi proto, že to ve statistikách není doloženo, takže se… Číst vice »

Dolmen
Dolmen
30. 5. 2015 11:29

Vaska napsal
hudryper napsal: To byl výborný nápad předvést aplikaci DVTŘ na příkladu Ukrajiny. – myslím že zajímavější by byla aplikace na tu naši kolonii !!! – lidi nemaj ani šajn jak s náma tady manipulujou !!

Sio, tu demonstraci funkčnosti DOTU na příkladu Ukrajiny jste zmáknul dokonale, ale přimlouval bych se za nápad Vasky, abyste ještě zkusil aplikovat poznatky DOTU na českou kokotlinu. To by byla bomba!

peter.
30. 5. 2015 11:40

J. Hruška napsal
Je pravděpodobné, že jednou z příčin hladomoru na Ukrajině bylo to, že se z nedostatkového obilí vyráběla na černo vodka. Nevím, proč se o tom

V r.1920 vyhlásil ZSSR obnovu vojnou zničeného priemyslu.Sovieti zúfalo potrebovali moderné stroje a priemyselné zariadenia.Platiť mohli obilím,nerastnými surovinami a zlatom.Západ zlato odmietol a na suroviny uvalil embargo.Požadoval platby výlučne v obilí.Nemyslím,že Ukrajinci v tejto situácii pálili z obilia pálenku.
http://dolezite.sk/Taktika-Od-hladomoru-na-Ukrajine-po-Syriu-1RvvGP.html

peter.
30. 5. 2015 12:27
Sio
Sio
30. 5. 2015 13:13

Dolmen napsal Sio, tu demonstraci funkčnosti DOTU na příkladu Ukrajiny jste zmáknul dokonale, ale přimlouval bych se za nápad Vasky, abyste ještě zkusil aplikovat poznatky DOTU na českou kokotlinu. To by byla bomba! Děkuji. Je to jen jiskřička, potřeba ji rozfoukat. Téma je v podstatě nevyčerpatelné, jak pro Ukrajinu, tak pro Česko. Pokud si tyto věci nechá člověk trochu projít hlavou, popřípadě si ještě přečte víc, třeba ma leva-net, začne mu rychle docházet, když na nás nebo konkrétně na něj někdo zkouší nějakou oblbovárnu. Třeba mu dojde, že věci se nedají lámat přes koleno násilím (až šestá úroveň), že se… Číst vice »

Sio
Sio
30. 5. 2015 13:18

Jak se pak podíváte na všechny ty „vlastence“ s holýma lebkama, co v nich mají brzdovou kapalinu a hulákají „Nic než národ!“? Nebo třeba otázka Romů. Co myslíte, nevyužívá někdo Romy k tomu aby nás nějak řídil? Když ano, tak na kterých úrovních? Co je cílem toho řízení a komu to prospívá, že rozesílá ty nenávistné spamy? Vždyť nevzdělaní lidé jsou nejvděčnějším objektem manipulace (řízení).

Neználek
Neználek
30. 5. 2015 13:39

Co takhle aplikovat poznatky KOB/DOTU na sebe samotné? To je hned druhá věc, kterou byste měli udělat.

peter.
30. 5. 2015 14:02

Sio napsal

Jak se pak podíváte na všechny ty „vlastence“ s holýma lebkama, co v nich mají brzdovou kapalinu a hulákají „Nic než národ!“? Nebo třeba otázka Romů. Co myslíte, nevyužívá někdo Romy k tomu aby nás nějak řídil? Když ano, tak na kterých úrovních? Co je cílem toho řízení a komu to prospívá, že rozesílá ty nenávistné spamy? Vždyť nevzdělaní lidé jsou nejvděčnějším objektem manipulace (řízení).

sio :
A čo toto?
http://www.hlavnespravy.sk/arabi-napadli-stanok-s-peticiou-kricali-do-15-tich-rokov-budete-nasimi-otrokmi/625679

J. Hruška
J. Hruška
30. 5. 2015 14:17

peter. napsal V r.1920 vyhlásil ZSSR obnovu vojnou zničeného priemyslu.Sovieti zúfalo potrebovali moderné stroje a priemyselné zariadenia.Platiť mohli obilím,nerastnými surovinami a zlatom.Západ zlato odmietol a na suroviny uvalil embargo.Požadoval platby výlučne v obilí.Nemyslím,že Ukrajinci v tejto situácii pálili z obilia pálenku. http://dolezite.sk/Taktika-Od-hladomoru-na-Ukrajine-po-Syriu-1RvvGP.html V tom, co říkáte máte samozřejmě pravdu, ale je vidět, že neznáte mentalitu alkoholika ani tržního komsomolce. Samozřejmě, že se LEGÁLNĚ vyráběla pálenka minimálně. To právě byla příležitost pro černý trh. Alkoholik je ochoten dát za svůj jed cokoli. Tím pádem se lidem, kteří jsou dost bezohlední a chtiví peněz otevřel zdroj příjmů z NELEGÁLNÍ výroby a prodeje.… Číst vice »

peter.
30. 5. 2015 14:51

J. Hruška napsal
To právě byla příležitost pro černý trh

V Rusku sa samohonka vyrába prakticky zo všetkého,čo môže skvasiť.Najčastejšie je to ovocie,repa ale aj zelená posekaná kukurica a tráva.Počas Gorbačovovej prohibície,chýbal v Rusku cukor a droždie.Ruský sedliak si obilie váži,lebo sa z neho vyrába chlieb a ten je pre neho posvätný.
http://www.pidak.cz/recept-nejlepsi-palenka-samohonka

Sio
Sio
30. 5. 2015 15:28

peter. napsal
sio :
A čo toto?
http://www.hlavnespravy.sk/arabi-napadli-stanok-s-peticiou-kricali-do-15-tich-rokov-budete-nasimi-otrokmi/625679

Peter, a co myslíte? Proč nám je tu EU cpe? Čeho tím chtějí docílit a komu to prospěje?

Sio
Sio
30. 5. 2015 15:33

peter. napsal V Rusku sa samohonka vyrába prakticky zo všetkého,čo môže skvasiť.Najčastejšie je to ovocie,repa ale aj zelená posekaná kukurica a tráva.Počas Gorbačovovej prohibície,chýbal v Rusku cukor a droždie.Ruský sedliak si obilie váži,lebo sa z neho vyrába chlieb a ten je pre neho posvätný. http://www.pidak.cz/recept-nejlepsi-palenka-samohonka Na černý žitný chléb v Rusku jsem si musel zpočátku trochu zvykat. Jedli ho hlavně s polévkami jako boršč, šči atd, tedy husté zeleninové polévky, masa jen málo, pokud nějaké. A teď je mi po něm teskno, nic podobného se tu koupit nedá. Položitný chléb, který se pod názvem „žitný“ prodává se k tomu jen… Číst vice »

peter.
30. 5. 2015 15:55

No nám určite nie! Ale viem,že aj keby všetci Slováci mali atestáciu z DVTR,tak by im to bolo na nič.Ani v najmenšom by to nezabránilo príchodu tých imigrantov.Ostaneme otrokmi,s atestáciou z DVTR a hotovo.Sú ľudia,ktorí kričia „Poďme všetci niečo robiť!Všetci musíme začať od seba!A ja by som aj išiel na nejakú demoštráciu,niesol by som aj transparent,kričal by som…a na druhý deň by v novinách napísali,že náckovia,rasisti a xenofóbovia zase ukázali svoju hnusnú tvár a bránili sa humanizmu,solidarite a tolerancii. Ja sa obávam,že toto vyriešia až zbrane.My ich nemáme,oni ich dostanú koľko len budú potrebovať.Naša mládež nevie ani flintu chytiť do… Číst vice »

peter.
30. 5. 2015 15:59

peter. napsal
A to čo sa na nás chystá je hrozba,ktorú už nikto ani neskrýva.

Privítal by som na základe vašej znalosti KOB a DVTR nejakú konkrétnejšiu radu ako sa vyhnúť tomuto ale aj iným podobným problémom.Všeobecné,nič neriešiace návody …Tých je už teraz spústa.

J. Hruška
J. Hruška
30. 5. 2015 16:32

peter. napsal
V Rusku sa samohonka vyrába prakticky zo všetkého,čo môže skvasiť.Najčastejšie je to ovocie,repa ale aj zelená posekaná kukurica a tráva.Počas Gorbačovovej prohibície,chýbal v Rusku cukor a droždie.Ruský sedliak si obilie váži,lebo sa z neho vyrába chlieb a ten je pre neho posvätný.
http://www.pidak.cz/recept-nejlepsi-palenka-samohonka

Aůůůů… Co si mám povídat s lidmi, kteří napíší, že hodní ukrajinští keťasové vyráběli kořalku z trávy, aby jejich spoluobčanům nechybělo obilí na chleba?

Neználek
Neználek
30. 5. 2015 16:53

Neználek napsal

Co takhle aplikovat poznatky KOB/DOTU na sebe samotné? To je hned druhá věc, kterou byste měli udělat.

Tou první věcí, kterou byste měli (že jste se ani nevychovaně nezeptali) udělat, je aplikovat poznatky KOB/DOTU na samotnou teorii KOB/DOTU. No, vědátoři, co nám tato teorie řekne sama o sobě???

Lu
Lu
30. 5. 2015 16:59

hudryper napsal

Skvělé Sio ! To byl výborný nápad předvést aplikaci DVTŘ na příkladu Ukrajiny. Vím,že to je kláda,
ale kdybys našel čas a sílu v sobě,alespoň první část přednášky Petrova by si zasloužila otitulkovat.
Mezi čtenáři je mnoho z mladších ročníků,kteří se už ruštinu neučili a „bukvice“ jim nic neříkají.

s titulkami

https://www.youtube.com/watch?t=79&v=WEINJQ6wd0Q

PPK
PPK
30. 5. 2015 17:04

@Sio, pochválil jsem Vás pouze za pečlivé a názorné pedagogické uspořádání a vysvětlení té ruské teorie, která – i když neobsahuje nic nového pod sluncem – je v zásadě správná. Teoreticky správná! Nic víc. A správná pro nic víc, než jen pro osvětově světonázorové znalosti občanů, zajímajících se o politiku. Kolik se jich ale zajímá? Ale: K čemu jsou Vám před vetřelci ve Vašem domě znalosti, když nemáte v rukách klacek, abyste svůj domov ubránil? Klacek také (a zejména) na ty, kteří ty nynější africké vetřelce vyhnali z jejich domovských území? Chápete, prosím, tu kauzalitu? Takže, imho má peter pravdu,… Číst vice »

Neználek
Neználek
30. 5. 2015 17:14

PPK napsal
Neználky a Hrušky s jejich trávou klidně ignorujte.

Vždyť říkám to samé co vy. Já chci pouze postupně Sia přivést na jednoduchou myšlenku: nechce náhodou pomocí této teorie někdo řídit JEHO???

Irena
30. 5. 2015 17:14

PPK napsal
, pochválil jsem Vás pouze za pečlivé a názorné pedagogické uspořádání a vysvětlení té ruské teorie, která – i když neobsahuje nic nového pod sluncem – je v zásadě správná. Teoreticky správná! Nic víc.

Oh, jak blahosklonný soud.

Sio
Sio
30. 5. 2015 17:38

peter. napsal No nám určite nie! Ale viem,že aj keby všetci Slováci mali atestáciu z DVTR,tak by im to bolo na nič.Ani v najmenšom by to nezabránilo príchodu tých imigrantov.Ostaneme otrokmi,s atestáciou z DVTR a hotovo.Sú ľudia,ktorí kričia „Poďme všetci niečo robiť!Všetci musíme začať od seba!A ja by som aj išiel na nejakú demoštráciu,niesol by som aj transparent,kričal by som…a na druhý deň by v novinách napísali,že náckovia,rasisti a xenofóbovia zase ukázali svoju hnusnú tvár a bránili sa humanizmu,solidarite a tolerancii. Ja sa obávam,že toto vyriešia až zbrane.My ich nemáme,oni ich dostanú koľko len budú potrebovať.Naša mládež nevie ani flintu… Číst vice »

peter.
30. 5. 2015 17:38

Irena napsal Oh, jak blahosklonný soud. p.Irena :Ak niekto konštatuje fakt,tak to nemusí byť hneď nejaký súd a už vôbec nie blahosklonný.Najmä ak je táto konštatácia vyslovená(napísaná) v diskusii.Viete,k podobným záverom podľa mojej mienky by bolo možné prikročiť vtedy ak by sa diskusia zvrhla do polemiky a to v tomto prípade nenastalo.Len vo všetkej vzájomnej úcte diskutujeme. S tou DVTR je to ako so znalosťami diagnostiky.Človek si síce dokáže sám diagnostikovať závažnú alebo smrteľnú chorobu ale ak nemá prístup ani k odborníkovi ani k účinným liekom tak mu veru jeho znalosti nepomôžu. A k tým imigrantom len toľko.Kto sa tejto… Číst vice »

Sio
Sio
30. 5. 2015 17:40

Neználek napsal
Tou první věcí, kterou byste měli (že jste se ani nevychovaně nezeptali) udělat, je aplikovat poznatky KOB/DOTU na samotnou teorii KOB/DOTU. No, vědátoři, co nám tato teorie řekne sama o sobě???

To je moc dobrý nápad. Zkuste začít, ať to není na mě. :-)

abx
abx
30. 5. 2015 17:47

ked uz je rec o pedagogickych pristupoch, tak vodka sa vyraba hlavne z obilia (raz/zito, psenica) a zemiakov. ale ked nie su poruke, tak s barscoho co ma v sebe rozlozitelne skroby. namiesat spravny kvas, to nedokaze kazdy, to chce umelca, cit – clovek musi mat nieco odpite, aby vedel co a ako. politika je aj v tom, z coho sa robi kvas – poliaci davaju prednost zemiakom, rusi zemiakovu vodku velmi neuznavaju. predchodcom vodky bol napoj „prevara“, vypalovala sa medovina, vino aj pivo, co bolo poruke. pri piti vodky je dolezite ju zajedat. najlepsie su kysle rybicky zvane siljotky,… Číst vice »

Sio
Sio
30. 5. 2015 17:53

PPK napsal PPK Máte naprostou pravdu, i Peter. Nestačí tu teorii znát a školsky ji memorovat někde u atestace. Je zapotřebí ji také umět aplikovat. K tomu musí být všeobecné, ne jen speciální, které jsou jen výsekem reality a musí být podepřeny zkušenostmi. Třeba nám znalosti pomohou vybrat optimální zbraň pro každou dobu a co nejlépe ji používat. A nemusí být řeč jen o palných zbraních nebo klacku. Což neznamená, že nemají své místo. Pokud ale díky znalostem a schopnosti předpovídat, co se může díky vnucené imigraci stát vyjde do ulic milión lidí, někdo to bude muset řešit. A být… Číst vice »

Béda
30. 5. 2015 17:58

To členění způsobů řízení se mi, přiznám se, líbí. Jejich použití, obzvlášť v dnešní době můžeme pozorovat v různých zemích, přičemž je vidět , že „GP“ k řízení přistupuje selektivně, podle toho do jaké míry ovládl kterou zemi. Země a jejich obyvatele, které si již podřídil se snaží dostat do absolutní závislosti skrze nesplatitelný dluh, naroubování ideologie bezbřehého liberalismu (osobně za určitý projev bezbřehého liberalismu považuji nejenom neregulovaný trh, který prý všechno vyřeší ale i neregulovaný multikuluralismus, který má původ na Západě, zrodil se původně jako produkt kolonialismu a využití levné pracovní síly stlačující cenu práce v západních zemích) a… Číst vice »

Sio
Sio
30. 5. 2015 18:00

Neználek napsal Vždyť říkám to samé co vy. Já chci pouze postupně Sia přivést na jednoduchou myšlenku: nechce náhodou pomocí této teorie někdo řídit JEHO??? Jasně, že mě chce řídit. Každého. Vtip je ale v tom. že už dávno nás řídí někdo jiný. Bezstrukturně, samozřejmě. Jenže to většina lidí ani neví. A nazamýšlí se tedy ani nad tím, k čemu jsou řízeni, kam to vede. Ke lepšímu životu nebo ke zblbnutí, abychom jako ovečky mohli být snadněji stříháni? Ti, co jsou zastánci DOTU a jsou tím řízeni, to vědí. A také vědí, k čemu jsou řízeni. K lepšímu pochopení reality.… Číst vice »

Irena
30. 5. 2015 18:04

Víte Peter, když Pjakin říká, že musíte začít studovat tlusté knihy, tak to není nadsázka. Takže pokud jste v mé poznámce vycítil sarkasmus k té citaci, kterou jsem vyznačila, tak to byl velice správný dojem. Ještě jednou uvádím: @Sio, pochválil jsem Vás pouze za pečlivé a názorné pedagogické uspořádání a vysvětlení té ruské teorie, která – i když neobsahuje nic nového pod sluncem – je v zásadě správná. Teoreticky správná! Nic víc. To vám připadá jako diskuse nebo jako závěrečný soud něčeho, o čem jsem si udělal ucelený závěr? A na základě čeho? Prostudovaných materiálů? Máte představu jak široké je… Číst vice »