Sexuální džihád – vlastní gól na 2. prioritě

Můžou si za něj totiž Evropané sami, tím, že se podílejí na šíření záměrně překroucených představ o své společnosti. Podílejí se tím, že když jsou tyto představy v jejich přítomnosti prezentovány, místo aby se ozvali, že je to blbost, ještě jim poslušně a úslužně přikyvují. Přikyvují na nesmyslné bláboly, jak je „naše“ společnost „přesexualizovaná“, že sex je všude, jak je obtížné se mu vyhnout, jak jsou už sexem unaveni, jak by rádi dělali také něco jiného, ale nemůžou, protože společnost je do toho nutí, nebo nedokážou, protože prý už mají na sex návyk…

Právě oni svou pasivitou a poklonkováním pomohli vytvořit představu, že Evropa je oním muslimským rájem, kde není problém sehnat sedmdesát dva panen (což sice není, ale jen zcela asexuálních).

…Na druhou stranu není divu, že se neozvou, protože dobře vidí, že jakmile někdo i jen naznačí, že ty představy nemusí být úplně správné, hned je ostrakizován, hned se mu posmívají, hned je těmi, co mají sexu ještě méně než on, „litován“.

Muži se chovají jako chlapci ze základní školy, kteří před stejně „zkušenými“ spolužáky „zasvěceně“ vykládají, že sex už znají, že už „to mají za sebou“, že na sexu není nic zajímavého, že už by to nedělali, že už „jsou dál“. …A všechny ženy odmítají sex z důvodu „aby nebyly jako ty ostatní“, a tímto davovým odmítáním sexuality se snaží v sobě utvrzovat falešný pocit výlučnosti.

Všichni žijí ve lži, a tak se samozřejmě nenajde nikdo, kdo by muslimům vysvětlil, že v Evropě proběhla sexuální kontrarevoluce, nejbarevnější ze všech barevných, žádný sex tu už není, a tak, pokud chtějí mít šanci, musejí si přivézt ženy sami.

I když samozřejmě i tak mají muslimové větší šanci než Evropané, kterým falešná morálka zakazuje heterosexuální sex za jiným účelem než plozením a výdělkem. …Pokud má žena sex jen tak pro radost, nemůže o tom říci ani svým kamarádkám, protože by jí hned řekly, že „je blbá“. Pokud bude znásilněna – tam je vina na někom jiném – hned se její nadržené kamarádky přihrnou, a budou se vyptávat: „povídej, jaké to bylo!“.

Evropané jsou tak vlastní vinou poraženi na 2. prioritě, protože přijímají falešnou „realitu“, nejsou schopni vnímat realitu skutečnou, a pokud ano, neodváží se o ní mluvit. A spolu s tím jsou poraženi i na všech ostatních nižších prioritách:

Jak chcete bojovat na ideologické úrovni (3. priorita) s klerofašismem, který žádá, aby i v případě znásilnění byla žena utracena – podobným způsobem jako bylo dříve požadováno, aby bylo v případě sexu se zvířaty utraceno zvíře, proti ideologii, která nařizuje takové ženy kamenovat?

Jak mohou po finanční stránce (4. priorita) evropští muži, kterým je tolerován jen sex za peníze (s výjimkou tělesně nebo duševně postižených, kterým v některých zemích hradí sex zdravotní pojišťovna), konkurovat mužům, kterým je tolerováno znásilňování?

Jak mohou v délce a kvalitě života (na úrovni základních životních potřeb, 5. prioritě) konkurovat muži, kteří možnost sexu nemají, mužům, kteří možnost sexu mají?

A konečně, pokud jde o fyzický boj (6. prioritu), vím až moc dobře, jaký je rozdíl v seskupení zásahů na terči poté, co sex mám, a poté, co sex nemám.

…Nad tím vším je samozřejmě ještě úroveň 1. priority – ujasnění si, jestli jsem nebo nejsem sexuální bytost, jestli to, co vnímám, vnímám skutečně já nebo jestli mi to někdo podsouvá … a jestli realita mne obklopující vyhovuje mým potřebám.

Na závěr jen dodám, že s pomocí „tradičních, křesťanských, evropských a podobně nazývaných hodnot“ to „asi“ nevyhrajeme. Pomocí „kultury“ postavené na pocitu viny, „kultury“ prohlašující všechny lidi za hříšníky a nutící je se přiznávat k tomu, co nikdy neudělali. „Kultury“ nadržených panen, které fantazírují, že měly styk s ďáblem a ochotně (jak kdy) se k tomu přiznávají, „kultury“ mužů, kteří se, když jdou k lékaři s banálním urologickým problémem, přiznávají k sexu, který neměli, a ještě dlouho mít nebudou…

28. května 2016 ▓

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
1. 6. 2016 9:36

p.Kristek: Jeden náš starý a múdry profesor nás mladých študentov vystríhal takto: „Chlapci,nikdy nedovoľte,aby sa kompasom vášho života stal ko..t,lebo to s vami nedopadne dobre! „On tvrdil aj to,že sexu okrem jeho funkcie pri zabezpečení reprodukcie,netreba venovať väčšiu pozornosť,ako dobrému jedlu alebo pitiu.Je to len niečo,čo nám spríjemňuje život a zbavuje nás zlých emócií.S veľkým časovým odstupom mu dávam za pravdu. Vy p.Kristek,ste povýšil sex na životný štýl a cez prizmu sexu,dokážete nazerať na všetky problémy sveta.Myslím,že aj vaše riešenia týchto problémov sveta budú nejakým spôsobom súvisieť so sexom a sexualitou.Aby sme si rozumeli,nemám proti tomu vôbec nič a dokonca… Číst vice »

lomikel
lomikel
1. 6. 2016 10:36

peter – v parlamentu ale mysleli na zakaz koureni cigaret ..
;)

peter.
1. 6. 2016 17:07

lomikel napsal peter – v parlamentu ale mysleli na zakaz koureni cigaret .. Ja viem,ten v parlamente prejednávaný zákaz fajčenia sa odôvodňoval jeho škodlivosťou a tým,že cigaretový dym škodí aj nefajčiarom,ktorých núti k pasívnemu fajčeniu.Tomu rozumiem.No ten zákon sa týka aj tzv.elektronických cigariet,ktoré žiadne škodliviny do ovzdušia nevypúšťajú.Tak si myslím,či nezakážu aj feláciu,lebo tu je riziko poškodenia zdravia podstatne vyššie ako pri elektronických cigaretách.Ak odhliadneme od možného nakazenia sa venerickými chorobami,tak pomerne často dochádza aj k traumatickým poškodeniam orgánu,napríklad zahryznutím sa dotyčnej pri náhlom zľaknutí. p.Lomikel! Spoľahnite sa,že skôr alebo neskôr sa v Bruseli nájde debil,ktorý taký zákon navrhne a… Číst vice »

fajt
2. 6. 2016 5:25

comment image?oh=6dec734827ece5e38139a199ec4480d2&oe=580D1548

Gatta
Gatta
2. 6. 2016 7:11

Sex je pro děcka – dospělí chlastaj.

Ale vážně: Mluvíme li o sexu, tak je potřeba mluvit o „životní smlouvě mezi partnery“, která se tím tvoří a potvrzuje (i bez oddacího listu) a především o dětech a odpovědnosti za ně.

No a přidám jeden příběh ze života – tedy – Poletíme? :-)
https://www.youtube.com/watch?v=Tns2dr0tg24

fajt
2. 6. 2016 8:39

comment image?oh=4436b278ae9d29f463a4054c789d983b&oe=57D249C4

Sio
Sio
2. 6. 2016 13:30

Tak já nevím, myslím si o sobě, že nejsem moc přitažlivý chlap, alespoň podle obecných norem. Ale nabídka sexu u mě celý život přesahuje poptávku a ta není nikterak mimo normu. Jsem snad takový šťastlivec? Pane Kristku, děkuji. Po každém vašem článku mi do abnormálních rozměrů narůstá … sebevědomí.

Sio
Sio
2. 6. 2016 13:31

Sio napsal

Tak já nevím, myslím si o sobě, že nejsem moc přitažlivý chlap, alespoň podle obecných norem. Ale nabídka sexu u mě celý život přesahuje poptávku a ta není nikterak mimo normu. Jsem snad takový šťastlivec? Pane Kristku, děkuji. Po každém vašem článku mi do abnormálních rozměrů narůstá … sebevědomí.

No a s penězi to u normálních lidí nijak nesouvisí. Kdo si kupuje sex za peníze, je zoufalec.

Gatta
Gatta
2. 6. 2016 13:55

No, a protože sdílená starost je poloviční starost – tak ještě jednou – Poletíme ? :-)

https://www.youtube.com/watch?v=JY-sRyE_qdU

fajt
2. 6. 2016 20:32

https://www.novinky.cz/domaci/405211-ceske-muze-laka-testovani-spermatu-on-line.html – V roce 2060 mohou být muži neplodní … a problém bílého muže bude v brzku vyřešen. ..)

peter.
2. 6. 2016 20:52

fajt napsal
V roce 2060 mohou být muži neplodní … a problém bílého muže bude v brzku vyřešen. ..)

fajt:
V r.2060,ak nedôjde k jadrovej katastrofe,tak na Slovensku ešte stále budú bačovia pásť ovce,vyrábať syr a predávať žinčicu.Kto pije žinčicu,je ovčí syr a baraninu,ten je zdravý ako býk a nikdy nemôže byť ani impotentný,ani neplodný.Videl som starca,ktorý chodil o palici a keď sa napil kyslej žinčice,tak zabudol aj na palicu a zašprintoval do kríkov ako čierny Jamajčan v behu na 100 m.

Sio
Sio
2. 6. 2016 22:01

fajt napsal

https://www.novinky.cz/domaci/405211-ceske-muze-laka-testovani-spermatu-on-line.html–V roce 2060 mohou být muži neplodní … a problém bílého muže bude v brzku vyřešen. ..)

No, jak to dopadne víme z geniálního polského filmu Sexmise.