Porošenko: Veřejný pokus o sebevraždu?

Můžete tomu věřit, nebo ne, před zraky ochranky si přiložil hlaveň pistole ke spánku. Nezmáčkl.

Přežívá na hranici nervového zhroucení. Hovoří o tom jeho administrativa, lidé ze strany i někteří psychiatři.

Pokud dříve některé jeho výstřelky byly námětem bulvárních plátků, nyní vzbuzuje reálné obavy kolegů i spolustranniků.

Nervové vyčerpání jej provází již dlouho. Jeho úloha ničitele „své“ země to jaksi vyžaduje. Jeho ne vždy koncentrované projevy se vysvětlovaly ne smrtelnou dávkou alkoholu v krvi ( i když ta byla patrná ), ale nestabilní psychikou – a možná uklidňujícími medikamenty. Podle jednoho psychiatra má velké výkyvy nálad, což může vyústit až sebevraždou.

Nedávné propuštění Savčenkové jen přililo olej do ohně. Doslova se zhroutil do sebe. Poslední jeho projevy jako by byly určeny spíše psychiatrovi, než takřka nevnímajícímu publiku.

A tak, před pár dny podle novinářů si přiložil pistoli k hlavě a vyděsil tím své generály i doprovázejícího Avakova.

Zdroj: http://rusnext.ru/recent_opinions/1464522663

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
1. 6. 2016 8:04

Není důležité,zda se popisovaná událost stala tak,jak to uvádí autor. Důležitý je fakt,že i na Ukrajině lze pozorovat u řady lidí tzv.Faustův efekt.Lidé,kteří se upsali ZLU, procházejí v závěru svého života jakousi psychologickou přípravkou před expedicí duše do pekel. A protože jsou ve
věku,kdy jsou odpovědní za své obličeje,je to na nich vidět a znát na jejich chování.
Jak jinak a hlavně opačně působí dopis jiného velkého boháče,který napsal jako na rozloučenou,
ale hlavně aby vydal svědectví o tom,co v životě má skutečnou cenu a co nikoliv :
http://www.novarepublika.cz/2016/05/posledni-vzkaz-steva-jobse.html#more

bergpora
bergpora
1. 6. 2016 8:19

Kdyz slysim kapitalistu, jak prosi o rozhreseni za vsechno, co kdy udelal spatne, tak mne to vzdy dojme az k slzam. Jako by ho nekdo nutil delat to, co delal, vzdyt se mohl stat vyvojarem u Microsoftu a k tomu milovat Laskou s velkym L.

Vaska
Vaska
1. 6. 2016 14:24

tohle nevypadá pěkně, http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/v-cervnu-muze-dojit-k-ukrajinskemu-utoku-na-krym-s-podporou-nato/ někde byla zpráva že náckové na Chersonu zakopávaj tanky – v pobaltí soudruzi z SS už jsou – maj je doplnit angláni , komediant stropnickej tam vysílá naše žoldáky , slováci tam taky něco posílaj – v Gruzii jsou už taky nalezlí – nějak se mi to nelíbí

hudryper
hudryper
1. 6. 2016 17:55

Vaska napsal
Citovat

Vaska • 1. června 2016

tohle nevypadá pěkně,

Jistě, to by se na to podívali,aby nedokázali dostat medvěda z brlohu ! Otázkou zůstane, jak ho do
toho brlohu dostat zpět. Neoconi cítí svou poslední velkou příležitost jak válkou s Ruskem dostat
volby v USA pod svou kontrolu a po nich pokračovat ve svém bohumilém díle. Obávám se,že reakce
Ruska bude natolik drtivá,že si budeme muset držet klobouky i v české kotlině a na karpatské vršky
bych v létě radši nelezl.

peter.
1. 6. 2016 19:52

hudryper napsal Jistě, to by se na to podívali,aby nedokázali dostat medvěda z brlohu ! Otázkou zůstane, jak ho do toho brlohu dostat zpět. Neoconi cítí svou poslední velkou příležitost jak válkou s Ruskem dostat volby v USA pod svou kontrolu a po nich pokračovat ve svém bohumilém díle. Obávám se,že reakce Ruska bude natolik drtivá,že si budeme muset držet klobouky i v české kotlině a na karpatské vršky bych v létě radši nelezl. Pridám článok,ktorý hovorí o tom,že nás čaká zábavné leto.V druhej časti článku je veľmi realistická analýza aktuálnych pomerov v USA,Európe,Sýrii,Číne a samozrejme v Rusku.Je to poňaté… Číst vice »

M.C.
2. 6. 2016 7:22

hudryper napsal Jistě, to by se na to podívali,aby nedokázali dostat medvěda z brlohu ! Otázkou zůstane, jak ho do toho brlohu dostat zpět. Neoconi cítí svou poslední velkou příležitost jak válkou s Ruskem dostat volby v USA pod svou kontrolu a po nich pokračovat ve svém bohumilém díle. Obávám se,že reakce Ruska bude natolik drtivá,že si budeme muset držet klobouky i v české kotlině a na karpatské vršky bych v létě radši nelezl. To říkal nějaký Němec, mám dojem že Bismarck, který byl x let vyslancem v Rusku, že zná mnoho způsobů jak vyhnat ruského medvěda z brlohu, ale… Číst vice »

Admirál
Admirál
2. 6. 2016 8:15

Ovčáček okomentoval propuštění Savčenkové asi nejtrefněji – „To se Putin Porošenkovi pomstil“ – a asi dobře ví, co říká. K tomu je dobré si přečíst komentář od Sakera na zvědavci.

Ukrajina zřejmě není daleko od bodu zlomu a svoloč to ví a snaží se do poslední chvíle nasměrovat nahromaděnou energii správným směrem.

Nešťastní Ukrajinci.

Admirál
Admirál
2. 6. 2016 8:21

Pokud chce svoloč válčit, bude si muset pospíšit (už to psal hudryper).

Čekejme nějakou provokaci ala Glivice. Pán Bůh nás ochraňuj.

fajt
2. 6. 2016 8:37

Admirál napsal Ovčáček okomentoval propuštění Savčenkové asi nejtrefněji – „To se Putin Porošenkovi pomstil“ – a asi dobře ví, co říká. K tomu je dobré si přečíst komentář od Sakera na zvědavci. Ukrajina zřejmě není daleko od bodu zlomu a svoloč to ví a snaží se do poslední chvíle nasměrovat nahromaděnou energii správným směrem. Nešťastní Ukrajinci. ani ne, pokud byla Savčenko u Putina v ťurmě, tak byla v bezpečí ( tak i Donbas a Krym ), teď už není problém ji poslat na východní frontu, tam ji komediálně sejmout a celé to svalit na putinové zelené mužíky, důvod pro válku… Číst vice »

Sio
Sio
2. 6. 2016 8:59

hudryper napsal Jistě, to by se na to podívali,aby nedokázali dostat medvěda z brlohu ! Otázkou zůstane, jak ho do toho brlohu dostat zpět. Neoconi cítí svou poslední velkou příležitost jak válkou s Ruskem dostat volby v USA pod svou kontrolu a po nich pokračovat ve svém bohumilém díle. Obávám se,že reakce Ruska bude natolik drtivá,že si budeme muset držet klobouky i v české kotlině a na karpatské vršky bych v létě radši nelezl. Řekl bych, že se toho neodváží. Krym je totiž Rusko. A napadnout Rusko, to může pro tyto pidiarmády skončit jen jediným způsobem. Ušáci do toho přímo… Číst vice »

Sio
Sio
2. 6. 2016 9:16

peter. napsal Pridám článok,ktorý hovorí o tom,že nás čaká zábavné leto.V druhej časti článku je veľmi realistická analýza aktuálnych pomerov v USA,Európe,Sýrii,Číne a samozrejme v Rusku.Je to poňaté z trochu iného uhlu pohľadu,než na aký sme zvyknutí. https://cont.ws/post/283871 Tak mě napadlo, že světové elity se nakonec budou muset dohodnout, protože žádná nemá dostatečné trumfy, umožňující porazit tu druhou. Alternativou je nějaký ten majdan, ale to by se musel udělat v Rusku i v Číně. S ostatními by si pak už světovláda poradila. Proč se musí dohodnout? Kvůli zdrojům. Potřebují snížit spotřebu nás kmánů, hlavně v Evropě a US. To nejde… Číst vice »

Gatta
Gatta
2. 6. 2016 9:44

Re Sio – v podstatě dobré, ale jak do toho zapadá skutečná, stále probíhající, populační exploze ve 3. světě. Ta migrační vlna do Evropy by totiž přišla tak jako tak – bylo to jen otázkou času a počasí (neúrody).

lomikel
lomikel
2. 6. 2016 9:53

rozvojove zeme nejsou kontrolovatelne co se populacniho rustu tyce, neprodelali vyvoj jako spolecnost na zapade a vychode, nezmenily chovani prizpusobene velke umrtnosti, nezvazuji deti kontra kariara/zajmy.

pri zlepseni podminek roste natalita. Bill Gates to vnima ;)