Seznamte se: Batalion Azov

Podnětem, abych trošičku prohledal nekonečný internet, bylo, že jsem rozpoznal dvě osoby, které jsem už někdy někde na videozáznamech zahlédl.

Na tomto videu v úvodu jsem zahlédl dva pány. Jeden takový „silnější“ a druhý napravo. Ten první se mi vybavil, když ČT tvrdila, že na Ukrajině krajní nacionalisté či fašizující bojůvky nejsou. Přitom vystupovali veřejně na „kanálech“ soukromých televizí na Ukrajině. Druhého pána jsem zahlédl ve vypjatých dnech na Maidanu.

V době podepsání mírové dohody v Kyjevě, kde na jedné straně byli Jaceňuk, Tjahnybok a Kličko, a na druhé straně Janukovyč, byli spoludohližiteli dodržování dohody s EU, Frank-Walter Steinmeier a Radoslaw Sikorsky. V noci šel Kličko na Majdan oznámit radostnou novinu o uzavření dohody. Jen co ji Kličko dořekl, přiskočil tento mladík k mikrofonu a s velkým patosem oznámil Majdanu, že kašle na dohody a že zítra začíná útok na vládní budovy. Tuto informaci už naše média nestačila napsat, protože ráno banderovci rozpoutali jatka, která kromě mrtvých a zraněných policistů i demonstrantů měla u politiků za následek ztrátu paměti ohledně podepsané mírové dohody.

Ten mladý muž, který zdeptal Klička, byl velitel Patriotů Ukrajiny Andrej Běleckij (Андрей Белецкий). Jak se nám ten Majdan po historické nedlouhém čase vyplňuje různými „patrioty“, „sektory“, „Jaroši“, „Parubyji“ a „Běleckými“.

Mudrlanti z ČT nadále dělají přímé přenosy z Majdanu a vykládají o lásce a demokratické pravdě, aniž by si všimli, že za komentátorem v pozadí je velký portrét Bandery. Teď už to došlo tak daleko, že tito „demokratičtí“ hoši vyfasovali skutečné a velmi účinné zbraně. Co na to naši odborníci vystupující v ČT? Odpovězte si sami.

Zde máme další nové příslušníky SS AZOV

Batalion AZOV jede vyčistit Mariupol od Čečenců. Nikdo sice Čečence nepotkal, ale bude to asi pravda, bylo to v ukrajinských televizích.

To nejsou žádní Čečenci, žádní ruští „Specnazové“, to je jen pár mrtvých občanů Mariupolu. Čištění se zúčasnil úderný batalion „Azov“ (150 SS bojovníků), Batalion „Dněpr“, 2. rota z Naci gardy a Special Forces ukrajinského ministerstva vnitra (MVD).

Zázrak! Azov v Mariupolu začalv důsledku střelby mluvit anglicky…

AZOV při čištění Maryupolu od Čečenců vysílal zásah on-line. A nějak nedopatřením se do záběru připletl „poradce pro čištění měst“ z ciziny.

Andrej Běleckij zde sděluje divákům na Ukrajině, co by se dělo případě, že by se něco takového stalo v Rusku (jako na Ukrajině východní domobrana)stalo v Rusku. Bude přijat zvláštní zákon, po kterém bude následovat rychlý zásah, který nebude brát ohled na civilní obyvatelstvo, budou postavené „filtrační tábory“ a do týdne bude klid.

Teď následuje hlavní perla nebo upozornění pro občany EU, „tak by se to stalo nejenom v Rusku, ale v kterémkoli normálním státě“. My si tu myslíme kdoví co a oni, SS hoši, se tam zatím strachují o lidská práva.

Mariupol, deset dní po bitvě.

Mariupol: Budova MVD, poslední svědek masakru policistů pučisty.

Asi to nebude náhoda, jak se podíváte na přísahu AZOVU, nebo někde na jiná videa, objevují se vlajky úmyslně opačně. Že by byla na Ukrajině už někde nějaká třetí „republika“?

Přejít do diskuze k článku 26 komentářů