Seznamte se: Batalion Azov

Podnětem, abych trošičku prohledal nekonečný internet, bylo, že jsem rozpoznal dvě osoby, které jsem už někdy někde na videozáznamech zahlédl.

Na tomto videu v úvodu jsem zahlédl dva pány. Jeden takový „silnější“ a druhý napravo. Ten první se mi vybavil, když ČT tvrdila, že na Ukrajině krajní nacionalisté či fašizující bojůvky nejsou. Přitom vystupovali veřejně na „kanálech“ soukromých televizí na Ukrajině. Druhého pána jsem zahlédl ve vypjatých dnech na Maidanu.

V době podepsání mírové dohody v Kyjevě, kde na jedné straně byli Jaceňuk, Tjahnybok a Kličko, a na druhé straně Janukovyč, byli spoludohližiteli dodržování dohody s EU, Frank-Walter Steinmeier a Radoslaw Sikorsky. V noci šel Kličko na Majdan oznámit radostnou novinu o uzavření dohody. Jen co ji Kličko dořekl, přiskočil tento mladík k mikrofonu a s velkým patosem oznámil Majdanu, že kašle na dohody a že zítra začíná útok na vládní budovy. Tuto informaci už naše média nestačila napsat, protože ráno banderovci rozpoutali jatka, která kromě mrtvých a zraněných policistů i demonstrantů měla u politiků za následek ztrátu paměti ohledně podepsané mírové dohody.

Ten mladý muž, který zdeptal Klička, byl velitel Patriotů Ukrajiny Andrej Běleckij (Андрей Белецкий). Jak se nám ten Majdan po historické nedlouhém čase vyplňuje různými „patrioty“, „sektory“, „Jaroši“, „Parubyji“ a „Běleckými“.

Mudrlanti z ČT nadále dělají přímé přenosy z Majdanu a vykládají o lásce a demokratické pravdě, aniž by si všimli, že za komentátorem v pozadí je velký portrét Bandery. Teď už to došlo tak daleko, že tito „demokratičtí“ hoši vyfasovali skutečné a velmi účinné zbraně. Co na to naši odborníci vystupující v ČT? Odpovězte si sami.

Zde máme další nové příslušníky SS AZOV

Batalion AZOV jede vyčistit Mariupol od Čečenců. Nikdo sice Čečence nepotkal, ale bude to asi pravda, bylo to v ukrajinských televizích.

To nejsou žádní Čečenci, žádní ruští „Specnazové“, to je jen pár mrtvých občanů Mariupolu. Čištění se zúčasnil úderný batalion „Azov“ (150 SS bojovníků), Batalion „Dněpr“, 2. rota z Naci gardy a Special Forces ukrajinského ministerstva vnitra (MVD).

Zázrak! Azov v Mariupolu začalv důsledku střelby mluvit anglicky…

AZOV při čištění Maryupolu od Čečenců vysílal zásah on-line. A nějak nedopatřením se do záběru připletl „poradce pro čištění měst“ z ciziny.

Andrej Běleckij zde sděluje divákům na Ukrajině, co by se dělo případě, že by se něco takového stalo v Rusku (jako na Ukrajině východní domobrana)stalo v Rusku. Bude přijat zvláštní zákon, po kterém bude následovat rychlý zásah, který nebude brát ohled na civilní obyvatelstvo, budou postavené „filtrační tábory“ a do týdne bude klid.

Teď následuje hlavní perla nebo upozornění pro občany EU, „tak by se to stalo nejenom v Rusku, ale v kterémkoli normálním státě“. My si tu myslíme kdoví co a oni, SS hoši, se tam zatím strachují o lidská práva.

Mariupol, deset dní po bitvě.

Mariupol: Budova MVD, poslední svědek masakru policistů pučisty.

Asi to nebude náhoda, jak se podíváte na přísahu AZOVU, nebo někde na jiná videa, objevují se vlajky úmyslně opačně. Že by byla na Ukrajině už někde nějaká třetí „republika“?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
26. 6. 2014 6:09

No, on těm fašistům někdo nakonec nakope … na každou svini se vaří voda.

Gatta
Gatta
26. 6. 2014 6:47

minule ten jeden prapor naopak jsem bral jako omyl – tohle opravdu vypadá na nějakou úmyslnou symboliku.

Béda
26. 6. 2014 7:46

Licoměrnost, podvod, násilí, vydírání a lež jsou základem zahraniční politiky USA. http://czech.ruvr.ru/news/2014_06_25/Kerry-vyzval-Putina-aby-dokazal-sve-mirove-zamery-1956/ Stát, který si z mezinárodního práva udělal hajzlpapír, stát, který zavedl do zahraničněpolitické praxe kosovský precedent, stát, který soustavně provádí mezinárodní teror, režíruje převraty v suverenních státech a pod falešnou záminkou zahajuje spolu se svými vazaly války a chaos mistruje druhé, kteří se násilí a chaosu v zahraniční politice snaží předcházet. USA od začátku režírují fašistický převrat na Ukrajině a píší scénář ukrajinské juntě. Přitom po Rusech požadují deeskalaci konfliktu, který samy založily a soustavně přiživují. Neuvěřitelná licoměrnost mezinárodních teroristů podporujících islámské radikály a fašisty, kteří připravují válku… Číst vice »

Béda
26. 6. 2014 8:34

http://www.protiprudu.org/moskovska-konferencia-odhalila-strategiu-farebnych-revolucii/ Na každoročnej Moskovskej konferencii o medzinárodnej bezpečnosti, ktorá sa uskutočnila 23. mája, vysvetľovali ministri obrany a vojenskí šéfovia z Ruska a Bieloruska, že považujú tzv. „farebné revolúcie“ za novú formu útočnej vojny. Riadenie týchto revolúcií z vonku je „nová technika agresie“, s geopolitickým cieľom, krajiny, ktoré ležia na istej strategickej pozícii a uskutočňujú nezávislú zahraničnú politiku, cielene destabilizovať. Týmto spôsobom sa má „v určitom regióne dosiahnuť výrazný presun mocenskej rovnováhy“. To sa zameriava nielen na Rusko, ale aj proti Číne, Blízkemu Východu, Afrike, centrálnej Ázii a južnej Ázii. Na Anthony Cordesmana z vplyvného washingtonského think- tanku CSIS (Center for… Číst vice »

Béda
26. 6. 2014 8:42

pokračování: ….Zarudnickyj vysvetlil, že pri tomto spôsobe boja neexistujú žiadne frontové línie, pretože tento spočíva na princípe sietí. Nasadzuje sa hlavne v mestských oblastiach, pričom často slúžia civilisti ako ochranné štíty. Všeobecne akceptované pravidlá vedenia vojny sa neuznávajú, pretože nedochádza k nasadeniu oficiálnych štátnych ozbrojených síl. Namiesto toho môžu kriminálnici, teroristické sily a súkromné vojenské firmy beztrestne konať. Sú preto potrebné proti-gerilové taktiky, aby sa tento spôsob vedenia vojny potlačil. Najdôležitejšia otázka pre vojenských plánovačov znie, voči ktorému štátu sa bude postupovať ako k ďalšiemu. Slabé štáty so zlým hospodárstvom sú najčastejšie cieľom tejto taktiky, ale hlavným faktorom pri voľbe… Číst vice »

Gatta
Gatta
26. 6. 2014 10:23

Béda napsal Licoměrnost, podvod, násilí, vydírání a lež jsou základem zahraniční politiky USA. http://czech.ruvr.ru/news/2014_06_25/Kerry-vyzval-Putina-aby-dokazal-sve-mirove-zamery-1956/ Stát, který si z mezinárodního práva udělal hajzlpapír, stát, který zavedl do zahraničněpolitické praxe kosovský precedent, stát, který soustavně provádí mezinárodní teror, režíruje převraty v suverenních státech a pod falešnou záminkou zahajuje spolu se svými vazaly války a chaos mistruje druhé, kteří se násilí a chaosu v zahraniční politice snaží předcházet. USA od začátku režírují fašistický převrat na Ukrajině a píší scénář ukrajinské juntě. Přitom po Rusech požadují deeskalaci konfliktu, který samy založily a soustavně přiživují. Neuvěřitelná licoměrnost mezinárodních teroristů podporujících islámské radikály a fašisty, kteří… Číst vice »

lomikel
lomikel
26. 6. 2014 10:46

je jiz evidentni ze jedine na co USA elity slysi je sila a strach z odplaty. valka bude tak ci tak kvuli tem zasrancum.

Béda
26. 6. 2014 11:21

2x Huďo ( v archivu 17. a 24.6.2014): http://www.slobodnyvysielac.sk/informacna-vojna/m5/p19/r3

Velekněz Ratata
Velekněz Ratata
26. 6. 2014 11:25

„Obrácená“ vlajka se žlutým pásem nahoře odpovídá praporu už z r 1848 a pak hned po roce 1917, pak to myslím dost kolísalo. Co se tím tedy chce říct dneska je otázka a dost možná by se odpovědi dvou praporovyvěšovačů neshodovaly. K té symbolice: mělo by kurňa stačit, že se na Ukrajině veřejně a masově užívá znak 2. obrněné SS divize „Das Reich“ (to je ta, co se proslavila taky jednou kárnou operací, a sice ve francouzském Oradouru), akorát je zrcadlově obrácený podle svislé osy. Pokud by měl někdo nutkavou pochybnost, že to je pořád nacistický symbol, snad by takovému… Číst vice »

Velekněz Ratata
Velekněz Ratata
26. 6. 2014 11:32

Velekněz Ratata napsal „Obrácená“ vlajka se žlutým pásem nahoře odpovídá praporu už z r 1848 a pak hned po roce 1917, pak to myslím dost kolísalo. Co se tím tedy chce říct dneska je otázka a dost možná by se odpovědi dvou praporovyvěšovačů neshodovaly. K té symbolice: mělo by kurňa stačit, že se na Ukrajině veřejně a masově užívá znak 2. obrněné SS divize „Das Reich“ (to je ta, co se proslavila taky jednou kárnou operací, a sice ve francouzskémOradouru), akorát je zrcadlově obrácený podle svislé osy. Pokud by měl někdo nutkavou pochybnost, že to je pořád nacistický symbol, snad… Číst vice »

Gatta
Gatta
26. 6. 2014 12:16

Ono to s tím pronásledováním nacistických symbolů a jejich popularizací je takové všelijaké. Stačí zajít do prvního kvihkupectví …

Třeba …:
http://knihy.abz.cz/obchod/naciste-nemecko

Gatta
Gatta
26. 6. 2014 12:57

Béda napsal

http://czech.ruvr.ru/news/2014_06_26/Porosenko-prohlasil-ze-prijme-zavazne-rozhodnuti-o-Jihovychode-8529/

Mi to připomnělo starý vtip:

Na divokém západě vpadne chlapík do saloonu a začne řvát: „Kdo mi natřel toho koně na zeleno?“
Ptám se znova: „Kdo mi natřel toho koně na zeleno?“
V tom se zvedne takovej velkej svalovec a říká: „Já – a co má bejt?“
… „No, já se chtěl jen voptat kdy uschne“.

Silná vyhlášení, co má taky říkat … je ale otázka, co probíhá v zákulisí – zvláště mezi oligarchy.

Béda
26. 6. 2014 13:14

Gatta,

spíš bych řekl, že prohlášení chuntovního prezidenta západní Ukrajiny bude podle přání zahraničního sponzora celého „Mejdanu“, který dočasně, na jeden furt sídlí na MV Ukrajiny. A ten potřebuje pouze suroviny ležící pod ruskojazyčním etnikem – na lidech mu nezáleží a permanentní chaos na Ukrajině, aby mohl stuňovat svůj tlak na EU a Rusko.

Béda
26. 6. 2014 13:16

Zajímavá zpráva: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4276-putin-zaznamenava-dalsi-historicke-vitezstvi-rakousko-navzdory-evrope-podepisuje-dohodu-o-plynovodu-jizni-proud

Tuhle jsem četl, že i Indie by ráda dotáhla ruský plynovod na své hranice.

Béda
26. 6. 2014 13:25

Ještě jedna zajímavost – jak ruská vláda jedná o uprchlících z Ukrajiny. http://www.novarepublika.cz/2014/06/putin-jedna-s-vladou-zaznam-z-ruske.html

Gatta
Gatta
26. 6. 2014 13:38

Béda napsal

Gatta,

spíš bych řekl, že prohlášení chuntovního prezidenta západní Ukrajiny bude podle přání zahraničního sponzora celého „Mejdanu“, který dočasně, na jeden furt sídlí na MV Ukrajiny. A ten potřebuje pouze suroviny ležící pod ruskojazyčním etnikem – na lidech mu nezáleží a permanentní chaos na Ukrajině, aby mohl stuňovat svůj tlak na EU a Rusko.

Ne že bych s Vámi nesouhlasil, ale ty US plány může zvrátit buď všelidový odpor na východě, opravdu silné opravdu lidové nepokoje v Kievě, nebo nějká dohoda oligarchů. A nejsem si jistý, že se jejich zájmy až tak úplně kryjí se zájmy USA.

Béda
26. 6. 2014 13:56

Obzvlášť ti co mají těžiště ekonomických aktivit v Rusku a po přistoupení k EU nebudou jejich výrobky odpovídat standardům EU z toho nadšeni nebudou. Kdoví kde a v jaké měně mají deponovány peněžní zásoby? Taky je otázka jak mají diverzifikován v různých zemích svůj kapitál a vlastnictví. V každém případě, po nějaké době, až Ukrajinci (i ti ze západu země) poznají, že se nic nezměnilo a opět byli podvedeni a spadli pouze z deště pod okap, nijak si nepolepšili – pak teprv nastane mela – po celé Ukrajině.

Béda
26. 6. 2014 14:12

Gatta, čemu se nikdy nepřestanu divit je, jak se verchušce vždycky povede utavit národ a nachytat jej na vzdušné zámky bez jakýchkoliv závazků a garancí. Na Ukrajině proběhla prý „revoluce“ bez toho, že by lidi věděli co získají, resp. jestli náhodou něco neztratí. Obvykle jsou použity sliby, které nic nestojí, třeba stanete se součástí Evropy (kdy, jak, co nás to bude stát, co tím získáme a pod. nad tím davy nepřemýšlejí), v jiných případech na kecy o demokracii a svobodě – až po čase se ukáže, že nezískali žádnou demokracii ale pouze jedna forma totality byla nahrazena jinou a svoboda… Číst vice »

Gatta
Gatta
26. 6. 2014 14:32

Re Béda: Mě to už nepřekvapuje. To máte jak se sázkama v loterii – „čím větší beznaděj – tím víc se prosází peněz“. Prostě v zoufalství, bezvýchodné situaci, nebo i jen nespokojeností se svojí situací a při stagnaci vývoje člověk hledá jinou „cestu“. I šance 1 k milionu je pořád „šance“ oproti odevzdání se předem danému osudu. Z evolučního hlediska přežití druhu je to vlastně pozitivní řešení. A je třeba z toho vycházet jako z faktu lidské povahy a vlastně obecného „života“ vůbec. Vždy zkouší alternativy … A jde o to nabídnpout lidem vizi, které se chytnou – a té… Číst vice »

Sio
Sio
26. 6. 2014 15:08

Překvapuje mě, jaká je lidská psychika, jak čtu denně ty zprávy o vraždách a lži z mainstreamových médií, cítím už jakousi otupělost. Možná trochu vztek.

Sugar Ray
Sugar Ray
26. 6. 2014 15:11

http://czechfreepress.cz/evropa/u-slavjansku-byly-nalezeny-stovky-tel-s-odriznutymi-vnitrnimi-organy.html Já jsem tady nedávno psal že fašistum bude nabídnutá nějaká vize na způsob americkýho snu aby šli a rubaly – těm řadovym pěšákum, a pak je za odměnu satanisti až přijde čas rozemelou do hamburgerů a rozvezou to mletý do McDonald rakovino-restaurací . Myslim že je to fuk jestli se jedná o separatistu v uvozovkách nebo toho času přisluhovače kyjevský junty , maso jako maso , prodej lidí na náhradní díly je asi taky dobrej kšeft , nic nepřijde na zmar v žádný satanistický válce . Pořád se mele o nějaký politice , plynu ale na maso a uzeniny… Číst vice »

Alena
Alena
26. 6. 2014 15:23
Gatta
Gatta
26. 6. 2014 15:26

Sio napsal

Překvapuje mě, jaká je lidská psychika, jak čtu denně ty zprávy o vraždách a lži z mainstreamových médií, cítím už jakousi otupělost. Možná trochu vztek.

Občas sem dávám odkazy z webu: http://www.navratdoreality.cz/

Není to pro každého. Krom erotiky a veselých videí je tam opravdu občas náhled do „reality“ bez cenzury růžových brýlí mámení.
Zkuste. Aby si člověk uvědomil, že to co je dnes, to vůbec není samozřejmé, i ta naše osobní či společenská realita může být najednou úplně jiná.

Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
26. 6. 2014 22:58

Alena napsal

http://www.srspol.sk/clanek-nemecki-strojari-stratili-60-percent-objednavok-z-ruska-9513.html
Díky sankcím vůči Rusku se Evropa začíná potápět

evropa si plete bič na sebe, inu křesťané…

trackback
4. 7. 2014 10:19

[…] Ale ani jeden redaktor se nezamyslel nad nesmyslnosti tohoto konání. Jeden z vůdců SS AZOV o bombardování Obce Luhanské řekl v TV, že to byl, když použiji slovník iDnes, údajně omyl pilota. Není to tak dávno, kdy na iDnes vyšel romantický článek o SS AZOV. Možná iDnes přinese další články o těchto milých lidech. […]