Skinhead dočasně umistěny do čela vlady propaguje Protektorat

Dan Landa a jeho turne 2008

Tuž to je dobra sranda. Když si před par rokama dal Dan Landa na pozadi svojeho plakatu česku trikoloru, vyběhli zdivočeli prašti novinaři ze svojich kavaren a robili humbuk, že pry propaguje Protektorat a jeho symboly. Dneska to same zrobil skinhead Sobotka, kery je dočasně umistěny do čela vlady. Prašti novinaři mlči, bo furt ještě přemyšlaju o tym, jak by zneužili slova pussy proti prezidentovi.

Je třeba řict, že motyv znamky, keru nam ten vladni skinhead vybral, je mimořadně nepovedeny. Nejenomže ukazuje oba znaky Protektoratu Čehen un Meren, ale navic poukazuje na rok 1939, jako by chtěl připomenut, že už je temu 75 roku, co zme se schovali pod ochranu velke řiše.

Skinhead Sobotka navic přiznal, že motyv znamky vybiral on sam (odkdy socan nevzdělany ve vexilologyji vybira vyročni znamky?) a že ho v roce 1989 policajti jebli obuškem.

A tym se kruh uzavřel. Byl normalni osumnactilety synek, pak dostal po kebuli, vstupil k socanum, zadlužil nas v dobach největšiho rustu HDP, věnoval Bakalovi kvartyry na Ostravsku a nakonec, nedluho předtym než neslavně odešel z čela vlady, vybral znamku, bo se mu na ni libily barvičky a kura, keru zahlidnul na fotbalovem dresu…

Kaj zme to dopracovali?

Přejít do diskuze k článku 65 komentářů