Skinhead dočasně umistěny do čela vlady propaguje Protektorat

Dan Landa a jeho turne 2008

Tuž to je dobra sranda. Když si před par rokama dal Dan Landa na pozadi svojeho plakatu česku trikoloru, vyběhli zdivočeli prašti novinaři ze svojich kavaren a robili humbuk, že pry propaguje Protektorat a jeho symboly. Dneska to same zrobil skinhead Sobotka, kery je dočasně umistěny do čela vlady. Prašti novinaři mlči, bo furt ještě přemyšlaju o tym, jak by zneužili slova pussy proti prezidentovi.

Je třeba řict, že motyv znamky, keru nam ten vladni skinhead vybral, je mimořadně nepovedeny. Nejenomže ukazuje oba znaky Protektoratu Čehen un Meren, ale navic poukazuje na rok 1939, jako by chtěl připomenut, že už je temu 75 roku, co zme se schovali pod ochranu velke řiše.

Skinhead Sobotka navic přiznal, že motyv znamky vybiral on sam (odkdy socan nevzdělany ve vexilologyji vybira vyročni znamky?) a že ho v roce 1989 policajti jebli obuškem.

A tym se kruh uzavřel. Byl normalni osumnactilety synek, pak dostal po kebuli, vstupil k socanum, zadlužil nas v dobach největšiho rustu HDP, věnoval Bakalovi kvartyry na Ostravsku a nakonec, nedluho předtym než neslavně odešel z čela vlady, vybral znamku, bo se mu na ni libily barvičky a kura, keru zahlidnul na fotbalovem dresu…

Kaj zme to dopracovali?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
65 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
10. 11. 2014 16:50

Větvičkovo vysvětlení Sobotkovy skandální neznalosti historického symbolu je milosrdné. Je vidět,že celý aparát předsednictva vlády už dlouhou dobu nemá o svých nejdůležitějších povinnostech ani páru. Být tam zaměstnán je jenom příležitost pro znalostní hochštaplery dostat se k lukrativním platům a odměnám. “ Tuš má ten synek Větvička z Ostravy postřeh,já bysem si teho něvšimnul.“

fajt
fajt
10. 11. 2014 16:53

koukám, že Bakala má smysl pro historický detail :-)

orinoko
orinoko
10. 11. 2014 17:30

Njn, když ke slovu přijdou píčoviny. Tak především má jít v jednom případě o trikoloru, jejíž podoba je jednak dána zákonem a druhak byla ve slavném socíku vyřazena ze státních symbolů, mezi nimž byla v době okupace a pak zase v nastoupivším Sametu. Takže tato trikolora spojuje ony dva datumy docela logicky. Nejde o žádnou vlajku. Mít za socíku trikoloru byla provokace. A státní znak? Není ani náhodou totožný – ten lev – s žádným dobovým /řekněme vývojovým/ dějinným stupněm. Řekl bych, že jde o licenci autora a jeho vlastní pojetí. A už vůbec nepřipomíná protektorátního lva. Ani náhodou. Ale… Číst vice »

Alice
Alice
10. 11. 2014 20:01

Pane Větvičko, čtu vás docela ráda. Ovšem dnes se Vám to nepovedlo. V poslední době jsem přecitlivělá na lži. Není divu, v podstatě jsme jimi zahlceni, protože mainstream nás zásobuje víc, než unesu. Mrzí mne, že i vy používáte „argumenty“ jako že nás Sobotka zadlužil v době růstu, nebo věnoval byty Bakalovi. Ten růst „způsobil“ on a to v době, kdy státům kolem nás HDP klesal. Srovnání jak fungoval stát v té době, oproti posledním rokům, si může udělat každý. Stejně tak byty Bakalovi jsou mnohem složitější, aby se to dalo takhle hodit na hrb právě Sobotkovi. S těmi symboly… Číst vice »

orinoko
orinoko
10. 11. 2014 20:15

Větvička chce mít nadhled všemi azimuty, od všech mít odstup a zároveň to mazat – padni komu padni. Ovšem už okolnost, že to svoje mastí z MF Pravdy a Lásky má samo o sobě vypovídací hodnotu.

ducatista
ducatista
10. 11. 2014 20:27

Alice napsal Pane Větvičko, čtu vás docela ráda. Ovšem dnes se Vám to nepovedlo. V poslední době jsem přecitlivělá na lži. Není divu, v podstatě jsme jimi zahlceni, protože mainstreamnás zásobuje víc, než unesu. Mrzí mne, že i vy používáte „argumenty“ jako že nás Sobotka zadlužil v době růstu, nebo věnoval byty Bakalovi. Ten růst „způsobil“ on a to v době, kdy státům kolem nás HDP klesal. Srovnání jak fungoval stát v té době, oproti posledním rokům, si může udělat každý. Stejně tak byty Bakalovi jsou mnohem složitější, aby se to dalo takhle hodit na hrb právě Sobotkovi. S těmi… Číst vice »

Alice
Alice
10. 11. 2014 20:31

Díky, Orinoko. Já už ho nějakou dobu občas čtu, tak to beru s rezervou. Jen by nemusel používat laciné lži. A nesoudila bych podle mateřských stránek, na Idnesu píše i např. Olšer.

Alice
Alice
10. 11. 2014 20:34

ducatista – ano, to myslím naprosto vážně. Ovšem hádat se s vámi nebudu. Za prvé tohle není to téma, za druhé jsem už dávno vzdala snahu vysvětlovat něco lidem, kteří všechno ví nejlíp a znají jen tu svou pravdu. Nechte si ji. Sorry!

hudryper
hudryper
10. 11. 2014 21:30

orinoko napsal
Ale jinak si tu slintejte na kravatu klidně dál.

pravil heralDIK na slovo vzatý…

ducatista
ducatista
10. 11. 2014 21:48

Alice napsal

ducatista – ano, to myslím naprosto vážně. Ovšem hádat se s vámi nebudu. Za prvé tohle není to téma, za druhé jsem už dávno vzdala snahu vysvětlovat něco lidem, kteří všechno ví nejlíp a znají jen tu svou pravdu. Nechte si ji.Sorry!

Hádat? Stačilo by rozumně argumentovat. A téma je to, protože Větvičkův článek se týka Sobotky. Sobotkovo enormní zvyšování výdajů v době kdy byl na MF je nezpochybnitelná věc, stejně jako deficit 110 mld při více než 6% hospodářském růstu. A na tohle Větvička narážel. Právník Sobotka neměl na MF nikdy co dělat, stejně jako chemik Kalousek…

hudryper
hudryper
10. 11. 2014 22:27

ducatista napsal Právník Sobotka neměl na MF nikdy co dělat, stejně jako chemik Kalousek… Naprosto správně ! Čerstvý absolvent práv byl posazen za ministra financí . Stal se hříčkou v rukou tehdejšího předsedy rozpočtového výboru parlamentu Kalouska. Tato dvojice je odpovědná za přilákání zahraničních lichvářů,posléze se namnožili i domácí úžeristé a všechny tyto dobráky postavili před národ jako seriozní podnikatele. Tito se posléze pojistili v parlamentu zákonem o exekutorech,o němž je občas slyšet ze zahraničí,že něco takového snad není v Evropě možné….. a opatřili si vymahače a soukromé exekutory,jimž poslední dobou „pomáhají“ i nepraví exekutoři. kteří to dělají jako melouch… Číst vice »

mirror
mirror
11. 11. 2014 0:13

hudryper napsal Naprosto správně ! Čerstvý absolvent práv byl posazen za ministra financí . Stal se hříčkou v rukou tehdejšího předsedy rozpočtového výboru parlamentu Kalouska. Myslím, že v českém národě se dalo najít deset tisíc lidí nesrovnatelně schopnějších a lépe připravených ekonomů na místo ministra financí než byl Sobotka. Už mne nebaví kritizovat socany. Jsou přírodní katastrofa, s kterou je třeba se smířit a ignorovat je. Teď uvedu citát z článku na Novinkách, na který se odkazuje I Větvička. Je to excelentní nahrávka na smeč na Sobotkovu stranu hřiště. Po výčtu popřevratových neúspěchů Sobotka tvrdí: „…. Na druhou stranu podle… Číst vice »

idiotronic
11. 11. 2014 1:25

Větvička je dobrý stylista. Nejsem obdivovatelem Protektorátu, ale protektorátní symptomy vidím i dnes, nejen ve vývozu zisku (za protektorátu ve skutečnsti zřejmě stoupla materiání úroveň širokých vrstev a přídělový systém zajistil lepší (rovnostářštější) rozdělení kupní síly, následovala totiž populační exploze). Protekorátní symptomy : Vajtauer psával Warschau, Berlin, Dresden,München, ačkoli tato města měla historické české názvy, dnes píšeme namísto o technice výhradně o technologii -( MIT je vysoká škola technická, nikoli technologická)-, jindy muvíme o čipech namísto integrovaných obvodech, zaměňujeme silikon a křemík, prostě servilně popíráme existenci českého -pozor- – významově posunutého- ekvivalentu v domnění, že to otrokářovi udělá radost, přestože… Číst vice »

fajt
fajt
11. 11. 2014 6:01

Kdo chce vidět, jak opravdu ne-vládnou socani, nechť si zajede na severní Moravu ( obzvláště Karviná je obrázek šajze zu grund – to je jejich neokecatelný Stalingrad ) , ve vládě jenom zjemňují, co předchozí modří asociálové zavedli, ale samozřejmě bez toho, aby cokoliv podstatného ( i ze své uslintané programové agitky) změnili či napravili, toho si je Hurvajz dobře vědom a toho se drží jako cikán, tedy Bakala mokrý košile. a pokud jde o článek a nějakou pojebanou známku – československo neexistuje, takže je tady situace podobná ( ne-li horší ) jako na konci třicátých let, je tady plnokrevný… Číst vice »

Alena
Alena
11. 11. 2014 6:22

paroubkovu vládu, kde ministr financí byl Sobotka, pokládám za nejlepší v novodobé české historii. Neustále se opakuje tvrzení, jak Sobotka neúměrně zvyšoval výdaje a v době růstu zadlužoval stát. Ale nikdo už neřekne, že poměr dluhu k HDP zůstal stejný, což byl Paroubkův záměr-rozhýbat ekonomiku a nechat stejné zadlužení, které v jeho době bylo ještě poměrně nízké. Ještě 2 roky z tohoto nastartování růstu těžil Topolánek. Nemyslím si, že to byla páně Sobotkova zásluha, to byla strategie celé Paroubkovy vlády. Jak dobře pošlape resort, to neovlivní sebelepší ministr- odborník. To především ovlivní kvalitní podřízení na ministerstvu. Ministr má příslušné vzdělání… Číst vice »

fajt
fajt
11. 11. 2014 7:05

úsměvné, proto si Paroubka nakonec sami socani sestřelili ( samozřejmě Kubice jim nahrál ) – opravdu vám doporučuji poznávací výlet do Karviné ( a pořádně se tam, jak by to řek Sio, vnořte do města), nebojte se ani špíny, ani te honosné a ani toho, že budete mít za prdelí permanetně smrt, ale když i potom budete adorovat socialisty, pak asi s vámi něco nebude v pořádku. ..)

Alena
Alena
11. 11. 2014 7:31

já je neoslavuji, ani socany, ani Kalouska, ani Babiše. Pro mne je to jedna zlodějská verbež. Pouze se snažím být objektivní. Kontrolní otázka- proč Babiš jako ministr financí neútočí Kalouska, byť on na něho útočí neustále? Dávno už o jeho sviňárnách, které prováděl na MF, ví. Proč útočí na Zemana skrz své noviny?

Alice
Alice
11. 11. 2014 8:28

Alena – Za socdem vládnutí jsme zažili jediné období, kdy HDP vzrostl skoro o 7% (to žádná vláda předtím, ani po nich nedokázala). Byla to jediná vláda, která snížila reálné zadlužení a výše veř. dluhu se snižovala (asi o 1%). Přitom lidé se měli čím dál líp. hudryper – no, ta Vaše věta „Stal se hříčkou v rukou tehdejšího předsedy rozpočtového výboru parlamentu Kalouska….“ mluví za všechno. ducatista – máte pravdu, je to to téma. Ovšem kopání do někoho pomocí lží, zase není to pravé téma pro mně. Tahle témata jsou pořád dokola a mně už upřímně nebaví se přebíjet… Číst vice »

fajt
fajt
11. 11. 2014 8:35

vrcholná politka je svět, který má svá nepsaná obchodní pravidla, je dávno odloučena od lidu a v pohodě přežije i bez něj, to je taky jedno z kouzel a výhod kolonie – proto zabývat se opravdu podrobně a vecně kroky a logikou politiků může dobře jedině někdo, kdo je na ně nějak servisně napojený, napíchnutý ( mezi významné a na jejich úroveň se žádný nový nedostane) , z venku jsou všechny analýzy na pytel, krom toho je to i ztráta času, stačí vědet, že žádný demogratický politik to s obyčejným ovčanem nikdy nemyslel a nebude myslet dobře, ani nemůže, popřel… Číst vice »

Sio
Sio
11. 11. 2014 9:31

Ekonomický růst a také historicky nejlepší volební výsledky ČSSD byly za Zemana, který mimochodem tu stranu, zdevastovanou po Horákovi, doslova vytáhl z nicoty nějakých 7%. Tento růst a bylo to díky zahraničním investicím, přežil dokonce i Špidlu a Grosse, i když volební výsledky socanů už ne. Paroubkovi všechna čest, zachránil, co se dalo a udržel levici u moci, jak to šlo. Ale ekonomický růst (i díky konjunktuře) vydržel až do konce Paroubkovy vlády, než se moci ujala pravice. Kam to ta dotáhla, všichni víme. Zavedla nás na cestu do Řecka.
http://www.finance.cz/makrodata-eu/hdp/statistiky/vyvoj-hdp/

Sio
Sio
11. 11. 2014 9:36

Alice – Sobotka nemá razanci, kterou měli Zeman a Paroubek. Proto půjdou preference ČSSD níž a níž. Minulé volby – katastrofa. Politik jako Zeman by z chyb pravice udělal přes 30% pro ČSSD. Sobotka je málem neprohrál s Babišem. Prostě to neumí, na volební kampani to bylo vidět. Opravdu groteskně dojemné bylo, jak náš mainstream chránil Sobotku po volbách před pučisty. Je to jasné, Babiš v příštích volbách ČSSD převálcuje, pokud se nestane zázrak.

mirror
mirror
11. 11. 2014 9:59

Alice napsal
K Sobotkovi – je mladý, no a co?

Mám jednoduchý dotaz. Nechala byste si operovat slepé střevo mladým sympatickým zvěrolékařem, když ve státě je plno zkušených chirurgů? P

fajt
fajt
11. 11. 2014 10:14
Alice
Alice
11. 11. 2014 10:31

Sio – děkuji za link. Přesně tyhle stránky jsem měla uložené, ale byl mi vyměněn počítač a tak jsem musela spoléhat jen na svou paměť. Potěšil jste mne tím. Ještě k tomu Sobotkovi. Víte, docela mne překvapuje, kolik lidí pořád chce razanci. Uřvaných politiků tu máme víc než dost – viz Kalousek, Stanjura, a další. To si skutečně lidé myslí, že jen křikloun to s nimi myslí dobře? Očekávala bych, že po 25 letech už prokouknou, ale ne, pořád chtějí, aby politik především řval. Čemu pomohl v posledních dnech Babiš s Němečkem, když na sebe pokřikovali přes média? Já za… Číst vice »

fajt
fajt
11. 11. 2014 10:32
Alice
Alice
11. 11. 2014 10:42

mirror – podívejte se na Siův odkaz. Sobotka už má něco za sebou, tak mladý zas není. A pokud narážíte na specializaci, tak jaká by pro premiéra měla být? Podívejte se po světě. Premiér není specialista. Nakonec jednoho „ekonoma“ jsme tam měli v devadesátých letech. Ten položil základ rozkladu celého státu. Jaké „zkušené chirurgy“ máte prosím na mysli?

aram
aram
11. 11. 2014 10:48

Já nechápu o co vám jde. Snad všichni jsme si vědomi toho, že co se týká suverenity tohoto banánistánu je to pouze vocaď pocaď. Takže ono je málo, že po té hrůze posledních cca šesti let, kdy bylo rok od roku hůř a hůř, jsou teď alespoň trochu vidět , třeba nicotné, ale přece jen viditelné kroky ne na dno, ale naopak. Pokud někdo chtěl záraky měl udělat revoluci. Nejsou tám žádní andělé a to včetně Zemana, u kterého by se nemělo zapomínat, že za vlády ODS a TOP dělal vše pro to, aby socany poškodil, což se mu také… Číst vice »

fajt
fajt
11. 11. 2014 10:58

hmm, některým bude asi dost trvat než pochopí, že demokracii vo vsem míre nezachrání ani jaderná puma, páč kde nic není ani smrt nebere :-)

Alice
Alice
11. 11. 2014 11:02

Aram, děkuji za názorovou podporu. Vystihující.
Když jste připomněl(a) Jana Kellera, tak tohle je jeden z jeho „nejhlasitějších“ článků:
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Profesor-Keller-se-smal-Moravcovi-Odmitl-jsem-jeho-debatu-o-Havlovi-nejsem-pokrytec-345109

orinoko
orinoko
11. 11. 2014 12:10

U soudruha Větvičky je přesně tolik humoru, kolik ho obsahuje jeho dílko opřené především o prudce originální matérii.
Jinak pod Řípem nic nového. Jdeme si vzájemně po krku i když je to jaksi out. Rudý bolševik nikdy nezkousne svůj odchod z jeviště do hlediště, a ještě z toho viní ty druhé, ačkoli šlo … a jde …. především o jeho vlastní selhání.
Njn, Keller musí být hrozný exot, když šel na cooperaci se socany a nikoli současnými komunisty. Zaplaťpámbů za jeho pravidelné články v Právu, týkající se i fungování Eurosojuzu. Od komunistů žádné neznám.

Honza999
Honza999
11. 11. 2014 14:09

ducatista O prodeji OKD nemáte ani páru. Ten podvod byl připraven již od roku 1993 kdy po nějakém Sobotkovi ještě nikdo nic nevěděl. V roce 1993 byl tehdejším minstrem Dlouhým porušen zákon a tak mohlo dojít k privatizaci OKD tak, jak k ní došlo – a nikdo v době privatizace OKD již proti tomu nemohl nic udělat. Nechce se mi dohledávat přesné cifry, tak vám ten tunel popíši pouze principiálně. OKD byla ke dni 1.1.1993 transformována na akciovou společnost (jinak řečeno, 31.12.1992 ve 23:59:59 byly OKD státní podnik, 1.1.1993 v 00:00 byly OKD a.s.). V rozporu se zákony před touto… Číst vice »

orinoko
orinoko
11. 11. 2014 14:21

Njn, proč mě jenom napadá úsloví – o házení perel těm oným?

Protože to nic nezmění. Větvička už příště zase napíše nějakou píčovinu, na kterou mu porůznu různí dobráci napíší atest. A ještě se budou cítit dotčení ve světle faktů.
Je to jako u blbých v kotci. Zprava dobytek a zleva? Akademičtí frustráti.

hudryper
hudryper
11. 11. 2014 15:03

Honza 999 : Připomněl jste celý ten podvod až do poločasu. V tom druhém vláda „nepozorností“ ztratila o pár procent majoritu,ovšem z titulu svého menšinového podílu mohla do dalšího kola tohoto podvodu hodit vidle. Proč se tak nestalo ,na to už by bylo třeba se Sobotky zeptat. Divadlo okolo „zatčení“ estébáků prekabátěných na uhlobarony jen dotvrzovalo,že vhodné částky byly rozhozeny i mezi represivní orgány státu. Proces jako celek sledoval ze “ své PATRIE “ jistý Bakala,původním povoláním krejší (neplést s Krejčířem),který svou nabídkou odstranil jisté rozpaky na vládě a umožnil těm třem estébákům zbohatnout a stát se miliardáři za odměnu,že… Číst vice »

ducatista
ducatista
11. 11. 2014 15:17

Honza 999
O tom co píšete vím a nijak to imho nesnižuje Sobotkovu odpovědnost za prodej zbylého státního podílu za pouhé 4,1 mld Kč. O ničem jiném jsem nepsal, ani o Dlouhém, Koláčkovi, Prosovi a dalších vejlupcích. Sobotka dokončil privatizaci OKD a dokončil ji tak, že stát prodělal miliardy. O kvalitě smluv svědčí třeba jen to, že smluvní pokuta týkající se části smlouvy, ve které se nabyvatel zavazuje prodat byty nájemníkům za cenu odvozenou ze slevy při prodeji neprodukční části OKD, činí pouhopouhých 30 mil Kč.

ducatista
ducatista
11. 11. 2014 15:18

hudryper: přesně tak

mirror
mirror
11. 11. 2014 15:23

Alice napsal

mirror – podívejte se na Siův odkaz. Sobotka už má něco za sebou, tak mladý zas není. A pokud narážíte na specializaci, tak jaká by pro premiéra měla být? Podívejte se po světě. Premiér není specialista. Nakonec jednoho „ekonoma“ jsme tam měli v devadesátých letech. Ten položil základ rozkladu celého státu. Jaké „zkušené chirurgy“ máte prosím na mysli?

Štrougal byl tisíckrát lepší než Sobotka. Co je mi do nenávisti Sobotky ke komunistům? Za socanský antikomunismus jsme pořádně zaplatili. Socani u vlády byli a páchali zlo, měli by se národu omluvit.

mirror
mirror
11. 11. 2014 15:25

ducatista napsal
O kvalitě smluv svědčí třeba jen to, že smluvní pokuta týkající se části smlouvy, ve které se nabyvatel zavazuje prodat byty nájemníkům za cenu odvozenou ze slevy při prodeji neprodukční části OKD, činí pouhopouhých 30 mil Kč.

Právník Uhlíř, který píše na BL, jednou napsal, že Sobotkova smluvní pokuta vyvolává salvy smíchu.

mirror
mirror
11. 11. 2014 15:59

U nás sociální demokraté už v zastupitelstvu nejsou. Slibovali, jak všechno budou dělat v republice lépe než komunisté a skutek utek. Už je třeba je volat k odpovědnosti. Komunisté si sami myli hlavu po 20 létech vlády v roce 1968. Socani se tváří, jakoby za nic nemohli. Žádná sebereflexe za rozkradení státu a propad na úroveň vykořisťované kolonie.

Honza999
Honza999
11. 11. 2014 16:03

hudryper

„hodit vidle“… Co tím máte na mysli? Nechat OKD zkrachovat?

Alice
Alice
11. 11. 2014 16:34

mirror napsal – „Štrougal byl tisíckrát lepší než Sobotka. Co je mi do nenávisti Sobotky ke komunistům? Za socanský antikomunismus jsme pořádně zaplatili. Socani u vlády byli a páchali zlo, měli by se národu omluvit.“ Musím se přiznat, že jste mi vyrazil trochu dech. Jak jste přišel na ta svá tvrzení? O žádné nenávisti jsem nikde nepsala, dokonce si o Sobotkovi ani nemyslím, že by jí trpěl, ani neznám socanský antikomunismus. To je úplně jiná sorta lidí, která si tuhle „ebolu “ pěstuje. A která strana u vlády nebyla? Aha, jsem já to ale natvrdlík… proto ten Štrougal… jako idol.… Číst vice »

orinoko
orinoko
11. 11. 2014 16:50

Také znám vcelku pohodové komunisty. Tady u nás. Bohužel měli absolutně nejstarší kandidátku ze všech subjektů. Druzí nejstarší byli lidovci. Velmi staří překvapivě byli soudruzi a soudružky z ODS. U socanů žádná sláva, těsně pod, ale zato měli nejmladšího kandidáta – 23 let. A tzv. nezávislí? Žádné mládí, jen béčko ODS.

mirror
mirror
11. 11. 2014 16:56

Alice napsal
Musím se přiznat, že jste mi vyrazil trochu dech. Jak jste přišel na ta svá tvrzení?

Vážená paní, neberte to osobně. Budete si muset zvykat. Z komunistů nadělali zločince a ti to museli to vydýchat. Na svůj sjezd si socani pozvali Naděždu Kavalirovou, aby je poučila, jak nenávidět komunisty. To si myslíte, že to jen tak prošlo kolem nás a nic se nezapamatovalo? Je teď řada na vás, abyste to napravili.

Alena
Alena
11. 11. 2014 17:30

rozepře jsou k ničemu. Přiznejme si, jsme kolonie. Zažívám to neustále ve své profesi a prožívám s těmi zbytky českých podnikatelů, kteří prodávají do německých supermarketů.Stav- okupace. Podobně jako- není světová válka, ale válčí se všude. Přátelé, kdo mi zodpoví otázku, která politická strana nás dostane aspoň z té ekonomické poroby?

orinoko
orinoko
11. 11. 2014 17:39

Strana mírného pokroku v mezích Nového zákona. Starý byl příliš ořezán.

hudryper
hudryper
11. 11. 2014 17:41

Honza999 napsal hodit vidle“… Co tím máte na mysli? Nechat OKD zkrachovat? Honza999Citovat Možností bylo více. Zasáhnout mohla vláda prohlášením,že se jedná o podvodné převzetí,prostě kupovali podnik za peníze tohoto podniku. To nebyla privatizace,to byla zlodějna a vláda je tu od toho,aby podobné pokusy právně ,pomocí orgánů činných v trestním řízení ošetřila. Jenže to jednoznačně neučinila,no a který jednotlivec vyšetřovatel,státní zástupce či soudce podnikne kroky proti všemocným velkým penězům ze zahraničí ? Podělaný Sobotka a podvodník Gross to nechali na jejich morálce,přičemž věděli,že proti té“morálce“ fungují výborně hotové prachy. A kdoví,čím ještě byli tlačeni k tomu,aby vzali na svou odpovědnost… Číst vice »

fajt
fajt
11. 11. 2014 17:45
Alice
Alice
11. 11. 2014 17:52

Orinoko – „Také znám vcelku pohodové komunisty. Tady u nás….“
U nás komunisti ani socani už nekandidují. Poslední roky jen ODS a nezávislí (to je totéž). Letos před volbami všichni odeesáci hromadně přestoupili k ANO. Vskutku charakterní lidé:-(. Nevolila jsem, poprvé od převratu.
Jsme vůbec divná ves (městská část). Dřív to tu byl samý komunista, po hadráku samý odeesák a dneska už zřejmě neví kam patřit, tak se nechali „přivinout“ Babišem. Lze se pak divit, že to tak je v celém státě?