Slovaci si budu o vikendu strkat klacky do hlavy, přestože to neni určene pro zdrave lidi

Ano, už o tomto vikendu dojde k hystorycke udalosti celosvětoveho vyznamu. Poprve v životě bude celemu narodu strčeny klacek do hlavy, aby nasledně mohly byt uplatněne totalitni předpisy a apartheid.

Vypada to jako sranda, ale sranda to neni.

Z jakehosik podivneho duvodu vlada trva na tym, aby ten klacek do hlavy strčeny byl. Ale čemu? Tak je to odběr, anebo naopak dodani čehosik noveho do organyzmu? Vladni nařizeni totiž z jakehosik duvodu neuznaju krevni testy, kere by přece měly byt nejpřesnějši: „Pri zákaze vychádzania sa budú v rámci výnimiek uznávať tiež výsledky PCR testov, ktoré občania dostanú v piatok (30. 10.). Platiť nebudú výsledky krvných testov.“

Zaroveň už bratia naznačuju, že nam zavřu hranice a pusti enem teho, kdo si tež necha strčit klacek do frňaku: „Režim na hraniciach s Českom by sa mohol sprísniť. Kontroly by mali byť častejšie a v krátkom čase by mohlo dôjsť k testovaniu ľudí na hranici, povedal štátny tajomník ministerstva diplomacie Martin Klus po rokovaní expertnej skupiny.“

Tak posluchej, ty expertni světova skupino! Co kdyby ses raději zabyvala tym, že strkani klacku do hlavy neni podle vyrobca testu vubec určene zdravym osobam!

Co ty na to, světova skupino?

„Test se použiva u pacientu s klinyckymi symptomy infekce SARS CoV 2. Běžnymi přiznaky u osoby infikovane koronu su respiračni přiznaky, horečka, kašel, zrychlene dychani a dychavičnost.“

Ladislav Větvička, předseda Světove exportni skupiny, Fil’akovo

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=759952

5 10 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
30. 10. 2020 9:15

Pochybuje ještě někdo o tom, že rozdělení bylo nutné? Konečně mají na Slovači svojí suverenitu Juanitu. V čele státu magory, za chvíli se nad Tatrou přestane blýskat, protože kakonenfutr nasměruje emerická okovaná bota podle potřeb.
Do rypáku jim tam budou sTRKAT klacík od nanunku, což je s ohledem na současné souvislosti dost ponižující procedura. Oni mají co chtěli: Svobodu od Čehúnů. A jestli tam covidosféra bouchne na plno, tak se budou do Čech hrnout ve velkém.
Maďarsko si poté vezme zpět Horní Uhry.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
30. 10. 2020 9:44

Nesouhlasím s Oriho tvrzením „V čele státu magory..“, neboť Slovensko je kolébkou obzvlášť kvalitních politiků, plnících exportních kritéria do Čech: dubček, babiš aj. šampióny.

P.S. „Tak posluchej, ty expertni světova skupino!“ :-)) Větvička je můůůj!

orinoko
orinoko
30. 10. 2020 9:55

Jen tak na okraj: Web se začal hemžit Svědky covidovými. To je ovšem můj vynález, když jsem v diskusi jinde použil na prasata s termínem – popírač Covidu – název Svědci covidovi. Ale tím to nekončí. Někde jinde lidé z diskusí odcházejí kvůli nově vložené funkci – palec hore, polec dole. – To totiž s diskusí vůbec nesouvisí. A proč? Protože na konstatování: Venku se nic neděje! nelze logicky reagovat palcem tam nebo onam. Palec nemá abstraktní myšlení a slouží jen debilizaci diskuse a její konečné robotizaci. I NATO už mám aforismus. Palec nahoru nebo dolů říká jediné – že… Číst vice »

Bety
Bety
30. 10. 2020 15:31

Nevěřila jsem, že nám prospěje: kuponová privatizace, zavedení DPH, pověstné zhasnutí světel, osekání zákoníku práce, zrušení armády, vstup do NATO, vznik exekutorů, zrušení zemědělských družstev, zrušení průmyslové základny,vstup do EU, nové a nové zákazy a příkazy….atd., atd., atd., vše doprovázeno mohutnou až hysterickou masáží
ze strany médií a různých „expertních skupin“.
Teď nevěřím hysterii okolo takzvané pandemie – a co je mi to platné?
Slováci nás jen trochu předběhli na cestě k fašistickému režimu.

PPK
PPK
31. 10. 2020 8:48

https://www.denik.cz/z_domova/koronavirus-on-line-cesko-svet-20201031.htmlON-LINE: Zemřelých s covidem přibývá. Domovy seniorů se chystají na plošné testy

  • DNES 08:04

Laboratoře v pátek v Česku odhalily 13 605 nových případů koronaviru, tedy méně, než před týdnem. Oproti minulému pátku však výrazně stoupl počet zemřelých pacientů. Domovy pro seniory se chystají na plošné testování svých klientů, které začne 4. listopadu.
https://m.facebook.com/martinkatinka.szabova/videos/no-tak-co-s%C3%BA-za%C4%8D-tie-pcr-testy/3552022181486636/
A počet zemřelých v domovech seniorů ještě stoupne.

orinoko
orinoko
Reply to  PPK
31. 10. 2020 9:06

Pokud vím, není povinnost se toho účastnit. A už vůbec není zapotřebí ten falešný cajk platit. Nastává nám doba nové ekonomiky. Budeme si platit vlastní dřívější chcípnutí. A nejdříve na tu poslední cestu nastoupí ti nejpodělanější.

Aleš
Aleš
31. 10. 2020 21:42

https://cz.sputniknews.com/slovensko/2020103112731538-kolaps-a-silenstvi-po-celem-slovensku-blaha-se-vyslovil-k-celoplosnemu-testovani-na-koronavirus/ Boj s covidem si každý euroatlanťan dělá po svém, jeden konzumuje desinfekci, druhý falšuje statistiky, třetí zvolí pštrosí strategii, čtvrtý si „zodpovědně“ zvolí do čela boje kozla zahradníkem a na Slovensku pořádají povinnou covid párty. S tím bojem je to jednoduché. Buď budem bojovat s ním nebo proti němu. A testování nevyléčilo jediného člověka. Jen odhalilo to, co nechtěl slyšet žádný covidolog. Jen 1% pozitivita… Abych nenakazil blízké v rizikové skupině, tak se budu chovat zodpovědně. Ale to není totéž, co jen dodržovat opatření vlády. Řeknu vám to na rovinu, téměř nikomu z poblitiků o naše lidské životy nejde.… Číst vice »