Sme národ, ktorý nechá sebou zametať? Rozhovor o očkovaní a diskriminácii

Farmaceutka Veronika Cagáňová, doktor Ján Lakota, filozof René Balák a právnik Peter Weis v priamom rozhovore o očkovaní ľudí, pripravovaných opatreniach, tretej vlne pandémie, diskriminácii tých ktorí sa nechcú dať zaočkovať, ale aj o trestnoprávnych dopadoch za rozhodnutia krízovej komisie a politikov, ktorí rozhodujú o našich právach a slobode pohybu.

4.5 8 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
23. 7. 2021 11:10

Zíram jako blbec!! NecOCKOVANI Slováci zaútočili na svůj podlament.
Prý – vydejte nám Parlament. Připomíná to emeriku. Nevyplácí se podceňovat. A proto – dost bolo Havla. A jeho Sametové corony!!

PPK
PPK
23. 7. 2021 15:08

Hmm, už zas jen další „vědátoři“, kteří teoreticky prý jasně „vědí“ a prakticky vůbec nevědí, „co dělat“… Profesorští a doktorští „kritici“, kteří tak zvaně „řeší morální normy paradigmatických změn civilizačních pravidel“ a oprašují dějiny lidstva a jejich dávných katastrof a pandemií. Experti, kteří fachidiotsky přemítají, zda dnešní politicko mocenská opatření mají „právní podklad“ a zda jsou v souladu s výmyslem sociálních elit, zvaným „právo“. Kritici, kteří poukazují na „nedostatek svobod“ a „lékařsko-epidemiologických opodstatnění“ nových zákonů, vyhlášek a nařízení. No a co ti, kteří by měli mít morální povinnost nejhlasitěji tu pravdu reality vyslovit, tzn. sociologové, politologové a zejména ekonomové? Ti… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
23. 7. 2021 18:10

Mám doma knihuktrou napsal francozský lékař Michel Foucalt – DĚJINY ŠÍLENSTVÍ. Popoisuje tam dějiny psychiatrie asi tak od cca 13. století. Jak se vysvětlovalo a jak se k němu společnost stavěla a jak se léčilo. Velmi poučné – prakticky šarlatánství zabalené do slov posledních vědeckých výzkumů třebai z naprosto jiných oborů. Bohužel jsem se nedávno potkal se skutečně špičkovým lékařským světem. I zde je ovšem odborník každý jen ve svém úzkém oboru a jsou i tam jasně vidět hranice možností. No a politici dnes nemají funkci pravěkých odpovědných náčelníků. ale jen tancujících šamanů. Jen ty korálky jim chybějí. No, může… Číst vice »

idiotronic
Reply to  Gatta
23. 7. 2021 22:13

V diskusi pod videem je otázka: A proplácí léčení zdravotní pojišťovna?
Přitom odpověď je zřejmá: Ano! Ten přihlížející je revizní lékař zdravotní pojišťovny, jenž dohlíží, zda se postupuje lege artis.

Aleš
Aleš
Reply to  Gatta
26. 7. 2021 4:52

Siderické kyvadélko ve vedení světa v rukou méně bystrých komunistických politruků by bylo nesouměřitelně mnohem méně škodlivé než současný nelidský SYSTÉM. Kam jsme to za 4 miliony let vzpřímené chůze dokráčeli? SSa politruci mají jasno. Na Měsíc. Musím dodat. Tak leda na měsíc.