Ve Francii probíhají obrovské protesty proti covid pasům, u nás začíná fest kastovní systém. Komentář Štěpána Chába

Ve Francii proběhly po celé zemi velké protesty proti zavádění covid pasů, proti snaze prosadit povinné očkování a proti zpřísňování covidových restrikcí. Protestů se účastnily desítky tisíc lidí. U nás se vedou vážné debaty o tom, že si očkovaní lidé zaslouží svá privilegia, že neočkovaní by se měli kriminalizovat, že by si měli případný pobyt v nemocnici platit sami, že jsou ohrožením a tak podobně.

Ve Švédsku, jak se můžeme dočíst v reportáži Markéty Krutilové, nevymřeli. A to ač nikdy nesáhli k lockdownu. Na letišti ji čekali policisté. A žádali po ní test na covid. Předložila jej, byla vpuštěna. Fascinující je, že po Markétě Krutilové nikdo nechtěl covid pas ani certifikát o očkování. Nehrají si tam na ně. A poté popisovala údiv nad tím, že ani v autobusu nikdo neměl respirátory, že se Švédové nesvázali restrikcemi, že prostě pokračují v životě. A ano, i tam měli omezení, logická, vyplývající z nastalé situace, ale ne opatření drakonická, která ničí živnosti a státní kasu. Za celou dobu tam měli 14 650 úmrtí na covid. Při téměř stejném počtu obyvatel, který máme my.

Jako ve Velké Británii jsme zkrátka dozráli do okamžiku, kdy je na místě rozvolnit a přestat tlačit a vymýšlet různé tresty a kastování lidí. Naprosto se to neslučuje s pojmem svobodná společnost. Celou dobu restrikcí jsme zavřeli své možnosti a své životy, abychom ochránili rizikové skupiny. Nyní jsou rizikové skupiny chráněny, není důvod pokračovat v restikcích. Není, nevidím ho tam. Je tam, jeden. A tím je bubák mutací. V neproočkované populaci se vir může přenášet a může vzniknout nová a agresivnější mutace. Jenže pokud se může stát i očkovaný přenašečem, může vzniknout mutace i za jeho asistence. Fajn zprávou je, že se intenzivně pracuje na vývoji léku ve formě tabletky. S tím už bude mít málokdo problém a celá ta šaráda snad prostě skončí volně prodejným lékem v lékárně. Do té doby se, snažně prosím, chovejme tak, abychom se na sebe mohli v té morální pocovidové kocovině navzájem podívat bez nenávisti a kastování.

Celý článek najdete na webu Krajské listy

3.7 10 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
paskal
paskal
23. 7. 2021 21:35

JEN VELE HLUPÁK ZNÁ JEN JEDNU OPRAVDOVOU A SPRÁVNOU CESTU. JE ZCELA JASNÉ, ŽE PLANDEMIE TZV, COVIDU, JE PRVNÍ POKUSNÝ A HODNĚ ÚSPĚŠNÝ BALONEK,JAK ZMANIPULOVAT SPOLEČNOST PODLE ZÁMYSLU MOCNÝCH. ZLIKVIDOVAT STARÉ, PO NICH SLABÉ A NEMOCNÉ, PO NICH VYŽÍRKY A NESCHOPNÉ, DÁLE TY CO SE STAVÍ NA ZADNÍ. PAK PONECHAT NA SVĚTĚ JEN TU ZLATOU MILIARDU OCHOTNÝCH A SKVĚLÝCH …. OTROKŮ. NEVĚŘÍTE? POČTĚTE SI V ORWELOVI, PANU DE CODENHOWE, BARNETOVI NEBO STAČÍ DOCELA I JEN DULLESOVA DOKTRÍNA. TAM JE VŠE ZCELA NEPOKRYTĚ BOD ZA BODEM POPSÁNO. V OPAČNÉM PŘÍPADĚ PŘIJÍMEJTE VŠECHNA OPATŘENÍ A VÝSLEDEK SE ČASEM DOSTAVÍ.

Jan Kristek
Jan Kristek
Reply to  paskal
24. 7. 2021 5:30

Nesmysly o „zlaté miliardě“ jsou pohádky pro neschopné vyžírky, které si myslí, že k té miliardě patří. Cílem je totální vyvraždění.

PPK
PPK
Reply to  Jan Kristek
24. 7. 2021 17:37

Domnívám se, že ta eugenika z řad elit sociálních covid-vrahů má jediný cíl – možnost vykrádat další cizí zdroje tak, aby tam, kde ještě jsou nezplundrované nerostné suroviny a biologické přírodní bohatství, nebyli pokud možno žádní původní obyvatelé. Pak tam sociální vrahové pošlou své vojáky a otrocké „pracanty“ k dalšímu rabování pro svůj ziskový luxus. Planeta totiž klidně uživí lidí mnohem víc, než je nás dnes.

idiotronic
Reply to  PPK
26. 7. 2021 19:16

Eugenika…
Jeden eugenický pokus můžeme sledovat v Libérii. Stát založili Afroameričané, kteří se návratem do Afriky stali Afroameroafričany. S původními obyvateli si hlavu nelámali , úředním jazykem je tam angličtina, takže cesta do EU a NATO , popřípadě ke studiu na Západě je tam otevřená. Výsledky:
V historii je tam trojice presidentů, z nichž následující stanul ve funkci hned po fyzické likvidaci svého předchůdce. Od roku 1980 se země nezotavila z občanské války.

Točmistr
Točmistr
Reply to  Jan Kristek
27. 7. 2021 4:43

Simultánně s touto agendou běží i tzv. “DEKARBONIZACE”. Vždycky jsem si říkal že to zní, jako kdyby tím mysleli i nás, tvory na bázi uhlíku. Další otázka je, jestli událost mohla být předpovězena, a mám tím na mysli hlavně Apokalypsu a její čísla šelmy a podobně. Ve staročeštině znamená šelma černou smrt alias mor…

Dolmen
Dolmen
24. 7. 2021 6:08

Ve hře na covidovou plandemii jsou dvě neznámé, které jsou možná známé jen úzké vládnoucí kastě. Ta první je, že se neví, jaké mohou být dlouhodobé účinky pochybně rychlokvašených, neodzkoušených a tedy experimentálních, vakcín. Zatím se mluví jen o krevních sraženinách a mikrosraženinách. Ta druhá otázka – pokud se v delším časovém horizontu ukáže, že očkování má negativní dopady na zdraví očkovaných, co potom se bude dít? Zatím se vladaři snaží dělicí čáru mezi očkovanými (poslušnými) a neočkovanými (neposlušnými) trochu rozostřit těmi, kteří se nechávají testovat. To „testování“ však asi brzy zarazí, nebo učiní nedostupným. Myslí si snad publikum, že… Číst vice »