Soňa Peková – molekulární genetička

PROTIPROUD TV přináší rozhovor s nepodvolenou lékařkou a viroložkou Soňou Pekovou, která jako u nás první zjistila, že covid je umělého původu, že vakcína není vakcínou, že státní „sanitární diktatura“ má jiný důvod – a šla s tím na veřejnost.

Námět: Hudryper

4.6 13 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
9. 11. 2022 11:02

Paní Peková je bezesporu velmi statečná žena. Čím víc takových bude, tím větší máme
šanci.
Myslím si, že spousta lidí má na konečku rtů mejnstrým, ale v hloubi duše ví, že je všechno špatně. Potřebují jen, aby před nimi někdo nevyhýbavě vyjádřil opačný názor,
aby se to z té hloubi duše dostalo ven.

Irena
11. 11. 2022 6:29

No, až na to, že nebyla první celkem dobré. Až díky svému oboru najednou zjistila, že ve společnosti není všechno tak, jak by být mělo. Hodně lidí to vědělo i před ní, i když bylo velmi dobře, že byla tak statečná a potvrdila to z toho odborného hlediska! To je dobře. Ať se v tomto ohledu vzdělává dál. Tady je úryvek z Lenina, myslím, že v něm člověk najde velmi mnoho podobenství s dnešní dobou i u nás, v našem státě. Trochu to osvětlí, proti čemu bolševici stáli v září roku 1917. Ono je snadné si je představit u moci,… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  Irena
12. 11. 2022 11:20

NO PÁNI !Odkaz na Lenina je sice dlouhý, ale neuvěřitelně sedí na dnešní situaci.
Doporučuji ho k přečtení !!!

PPK
PPK
Reply to  Irena
13. 11. 2022 7:32

Z toho textu je vidět, že již Lenin v září roku 1917 si uvědomoval, že neúspěchy ruské armády v tehdejší WW1 mohou generovat i pozitivní důsledek: Umožnit cestu ruského národa k sociální revoluci a k nastolení jediného sociálně spravedlivého společenského řádu = socialismu. Čím? Politickým prosazením znárodnění základních pilířů ruské ekonomiky silou vlivu armády – kvůli situaci ohrožení existence státu. Jak? Znárodněním bank a největších korporací. Co když právě toto nyní Kreml politicky realizuje? Nedivil bych se.

PPK
PPK
12. 11. 2022 14:04

Privatizace (nejen zdravotnictví) z celku národního bohatství, to vždycky byl a dodnes je ten nejjednodušší politický byznys, jak změnit dřívější tzv. „tiše statečné kritiky“ socialismu na navždy poslušné a oddané sluhy Kapitálu. My pacienti například téměř vůbec netušíme, jak je dnes právě ta Dr.Peková hluboce nenáviděná svými většinovými lékařskými kolegy a považovaná za zrádce jejich profesního stavu.

Irena
13. 11. 2022 10:02

Nové diskusní fórum, Vladimir Iljič Lenin a Terry Pratchett se svou Pravdou

https://kob-forum.eu/2022/11/13/nove-diskusni-forum-vladimir-iljic-lenin-a-terry-pratchett-se-svou-pravdou/

Aleš
Aleš
Reply to  Irena
14. 11. 2022 7:33

Praha je v současnosti smrdutější než vody Ankh-Morporku a Fashington je obrazem krystalického zla. Veřejná diskuse mi připomíná výjev z mojí práce, kdy zaměstnanci s inženýrskou prací byli nuceni dělat za 11 tisíc včetně přídavků na děti a veškerá vyhrocená diskuse o pracovních podmínkách byla vedena v mantinelu toho, zda budeme fasovat ochranné pomůcky od firmy Banner či Prabos.
Na tohle téma se snažím kolovat po protektorátu vtip. Jakou má pravda barvu? Žlutomodrou.