Šorošovy („neziskové“ alias státní rozpočet vysávající) spolky všech zemí, spojte se!

Zaznamenal, poznámkou doprovodil, a závěrečnou otázku položil – LS

Recesisti v Maďarsku demonštrovali za Rusko a proti všetkému

Vyše tisíc Maďarov … napsal slovenský novinář.

Ale českému „novinářovi“ bylo „přes tisíc“ málo, tak počet aspoň malinko vylepšil. Že by byl taky členem nějaké té „neziskovky“? – Tisíce Maďarů v sobotu demonstrovaly.

Výňatek z článku:

Nevládní organizace založené Sorosem ostře kritizují například maďarskou protiimigrační politiku. Maďarská vláda zase předložila návrh zákona, který by po takových organizacích vyžadoval zveřejňování údajů o jejich financování ze zahraničí, což podle kritiků připomíná obdobnou ruskou normu.

Orbánova pravicová strana Fidesz však přes nejrůznější kontroverzní kroky vlády rok před volbami jasně vede v průzkumech veřejného mínění.

(Aha, ty kontroverzní kroky nebudou pro občany nejspíš až tak kontroverzní, ale těm, co žijí ze Šorošovy „dobročinnosti“ nějak nejsou pochuti – proč asi?)

Dobrá zpráva je, že přibývá lidí, kteří se nenechají tak snadno obalamutit podobným typem českých „novinářů“. Jeden ze čtenářů reaguje:

Maďarská vláda předložila návrh zákona, který by po takových organizacích vyžadoval zveřejňování údajů o jejich financování ze zahraničí, což podle kritiků připomíná obdobnou ruskou normu.

Pro informaci, obdobný zákon platí v Izraeli nebo v USA (FARA)- tam už dokonce od roku 1938, kdy byl obranou proti financování německé nacistické propagandy. Např. podle tohoto zákona je České centrum v NY registrováno jako zahraniční agent. Což samozřejmě ví i podprůměrný novinář, ale proč si nekopnout do Maďarska, že? Kdo by odolal?“

A není na čase prosadit podobný zákon i v ČR, aby bylo naprosto zřejmé, kdo koho ovládá a kdo za kým stojí?

Převzato z ostrova Janiky

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Admirál
Admirál
26. 4. 2017 8:23

Ano, mít tak totožný zákon, jaký mají již dlouhou dobu Američané, to by bylo. To by jsme Putinovým agentům (a i jiným) ukázali…

Bohužel, jsou tu ti „jiní“ a vypadá to, že jsou nad námi domácími v převaze, že si žádný z našich politiků takový zákon neodváží navrhnout, ba ani o něm ceknout.

Sralbotkové. Hamba.

Nomen12
Nomen12
27. 4. 2017 15:56

Admirál napsal
vypadá to, že jsou nad námi domácími v převaze, že si žádný z našich politiků takový zákon neodváží navrhnout, ba ani o něm ceknout

já myslím, že „neodváží“ není to správné slovo. Domnívám se, že většina „politiků“ (uvozovky jsou namístě!) ani nechce takový zákon. a ta menšina, která by snad chtěla (nevím kdo? určitě prezident) na to nemá sílu, mají půjčky a hypotéky, a děti na školách, a … :-(. Řekl bych, že v poslední době typický příklad perverzního uvažování politiků – je neschválení Lenky Procházkové do Rady Ústrku.