Důkaz pro vojenský úder raketami Tomahawk?

Jak o tom informoval International Business Times (zpráva se již objevila i v našich médiích), měl emeritní profesor Massachusettského technologického institutu (MIT) Dr. Theodore Postol, který v minulosti často spolupracoval s vojenskou zpravodajskou službou, veřejně prohlásit, že neexistuje konkrétní důkaz, který by spojoval Bašára Asada s útokem chemickou zbraní v Chán Šajchúnu.

Podle Postola jím pečlivě prostudovaná zpráva Bílého domu neobsahuje konkrétní důkazy o tom, že by za chemický útok ze 4. dubna byla odpověděná syrská armáda. Dokument nao­pak ukazuje, že na inkriminované místo nebyla shozena puma se sarinem, ale použito bylo nastra­žené zařízení, které nervově paraly­tickou látku obsahovalo…

Celý článek najdete na Osel.cz

Námět: Rado Miko

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
26. 4. 2017 5:08

http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Vykonstruovany-falosny-kusok-Historik-vidi-v-chemickom-utoku-v-Syrii-rukopis-osvedceny-uz-od-Iraku-a-Kosova-286995
Po vyjadreniach Petra Schnura k témam – chemický útok,tomahawky a Trump, je už sotva možné pridať niečo nové,niečo čo by už nebolo známe.

Martin (už bez taky m)
26. 4. 2017 11:52

„Západem“ „doložené důkazy“ v situaci, kdy podobný „letecký“ útok může spáchat každý „letecký modelář“ jsou směšné a nejsou důkazem. Zato těch zpochybňujících letecký útok SAA bylo nasbíráno dostatek. Proč tam expresně neposlali např. část jednotky „naší“ „armády“ s níž se vychloubali v rámci „expediční křížové výpravy“ v Íráku ? Každá větší západní armáda má (či alespoň mívala) dostatečně vybavené a kompetentní odborníky kteří by vše vysvětlili. Namísto okamžité akce (třeba i mezinárodní) jen „požadavek na vyšetřování“… Při dnešních prostředcích spojení a dopravy by přitom bylo možné do 48 hodin vydat dost přesné, kompetentní i mezinárodně ověřené výsledky vyšetření. Kdo je… Číst vice »

Bety
Bety
26. 4. 2017 12:21

Petr Schnur je velmi dobrý. Zajímavé je také to, že se v mnohém shoduje s Pjakinem.

peter.
26. 4. 2017 14:34

Práve som sa zo správ dozvedel – Francúzi dokázali,že chemický útok bol spôsobený sarinom,aký vie vyrobiť len Asad vo svojich labákoch,čo má poslúžiť ako nevyvrátiteľný dôkaz toho,že povel na tento útok vydal Asad alebo niekto z jeho najvyššie postavených spolupracovníkov. Títo Frantíci,ktorí sa stali víťaznou mocnosťou z príčin,ktoré sú mi dodnes neznáme,tí ktorí vraždili vo Vietname,Alžírsku a majú zodpovednosť za vybombardovanie prosperujúcej Líbye do stredoveku si zaslúžia,aby im vládol Macron-Lebo každý národ má mať takú vládu,akú si zaslúži.Je to už“prezretý“ a hnilý národ neschopný sa brániť agresorom z vonku,podobne ako Nemci a Švédi.Vedia,že skapíňajú a chcú,aby spolu s nimi zdochla… Číst vice »

Béda
26. 4. 2017 15:04

Peter,

jenže ouha – malá chybka se Frantíkům do výpočtů vloudila. Asadovy labáky byly pod dohledem zlikvidovány. A zůstaly pouze „Asadovy“ labáky v držení „umírněných“ teroristů protiasadovské koalice.

Navíc, Frantíci mají malý problém v tom, jak tam syrská armáda ten sarin dostala, když hloubka kráterů po leteckém bombardování neodpovídá použití chemické munice.

A za třetí je tu problém s těmi záchranáři bez rukavic, kteří by při použití sarinu museli záhy natáhnout bačkory.

peter.
27. 4. 2017 6:42

Béda napsal
jenže ouha – malá chybka se Frantíkům do výpočtů vloudila. Asadovy labáky byly pod dohledem zlikvidov

Ale prosím vás!Koho to zaujíma?

Hlava XXII :
bod 1 – Amerika má vždy pravdu
bod 2 – Keď ju nemá,platí bod 1

Béda
27. 4. 2017 7:48

Bohužel máte pravdu. Každá oponentura je dnes považována, pokud není v souladu s mainstreamovým výkladem, automaticky za ruskou propagandu a oponenti, případně reprezentanti alternativního pohledu jsou automaticky považováni za ruské agenty placené FSB, se kterými je potřeba vést nesmiřitelný boj (ministerstvo „Pravdy“), zanést je na černou listinu (viz duo Janda/Chovanec)

Jak „odlišné“ od doby před Hadrákem.

Béda
27. 4. 2017 7:53

Ještě bych doplnil: Všechno co není v souladu s jediným správným výkladem – s establishmentovou „pravdou“ je pokládáno automaticky za konspiraci z dílny cizích nájemných agentů. I kdyby šlo o věcné argumenty proti pouhým tvrzením samozvaných „autorit“ anebo požadavky forenzního šetření na místě oproti jednostrannému šetření na základě pavlačových drbů a fotek z netu, případně jednostranného šetření bez prvků mezinárodního nezávislého dohledu.

Viky
Viky
29. 4. 2017 11:18

Bédo, „“jenže ouha – malá chybka se Frantíkům do výpočtů vloudila. Asadovy labáky byly pod dohledem zlikvidovány. A zůstaly pouze „Asadovy“ labáky v držení „umírněných“ teroristů protiasadovské koalice. Navíc, Frantíci mají malý problém v tom, jak tam syrská armáda ten sarin dostala, když hloubka kráterů po leteckém bombardování neodpovídá použití chemické munice. A za třetí je tu problém s těmi záchranáři bez rukavic, kteří by při použití sarinu museli záhy natáhnout bačkory.““ —– Tedy- chybičky tam tedy jsou, počínaje tím, že menší množství látky podobné „Sarinu“, nebo sám „Sarin“, lze syntetizovat i mimo průmyslovou laboratoř. Hromadně vyrábět ne, ale menší… Číst vice »