Spor Avakov vs. Saakašvili: Na koho si vsadíte?

Podstata sporu není asi tak důležitá, jako spíš atmosféra, v níž jednají ukrajinské elity: Takhle to vypadá, když se Armén s Gruzínem rusky hádají, kdo je větší ukrajinský patriot. A ostatní se bojí pípnout, asi z obavy, aby neměli nějakou nehodu

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sasin
Sasin
16. 12. 2015 18:56

Prosím vás vysvětlete mně, proč sem vsunujete stále pitomé otázky, nad kterými by se měli české ovce zadumávat a kálet stále na místní podstatné otázky rozvalu společnosti, která si navykla na úročky, daně, exekuce, robotu a ostatní hovadiny jako výpalnické dávky do zahraničí, přičemž klidně přehlídne v zápalu jařma cizinců otročinu domácího obyvatelstva jen kvůli tomu aby se dalo s nimi orat, vláčet a ještě s nima mlátit zrno od plev, jež vybrané plevy pak vystavují v parlamentní kantýně. Vážení, s takovou nic nemíníte měnit, jen kdákáte další stohy nesmyslů aby se zakrývala podstata potíží, které automaticky plynou prostě a… Číst vice »

fajt
fajt
16. 12. 2015 19:42

Sasin napsal
Sasin

:-) hezké, ale tady se brojí hypoteticky, kapučínko a výhled na důchodkový ráj si nikým vzít nenecháme . ..)

fajt
fajt
16. 12. 2015 20:20

http://www.novinky.cz/domaci/389520-urazka-urednika-prijde-draho-pokuta-bude-i-deset-tisic-rozhodli-poslanci.html -Za urážku policisty nebo úředníka bude pokuta 10 tisíc … to, aby se raději zavřel krám. ..)

slava
slava
16. 12. 2015 20:34

Od 90.let žádná změna… Jen zdrojů přijmu pro ně stalo méně. Dočkáme se vraždy v přímém přenosu?..

Sasin
Sasin
16. 12. 2015 23:30

Stane, gdyž slyším jací jsou učitelé chudáčci a musí se jim a sestřičkám přidat tak brečím smíchy. Druzí v lajně prosebníků jsou důchodci a invalidi a za nima už není potřebný prý nigdo. Vlastně né, ještě policajti a hasiči. Gdopak je to naučil?

Jen dva prstíčky si ohřejí a prý hned zas pudou. a jak to dopadlo. Všude plno papírů, vylhaných nesmyslů a nactiutrhačných přikázání. Střílení rejže s verzatilky viditelně nestačí. Mheeeeeee

P.S. Zvířata mají štěstí, že nerozumí učitelům, klidně na jejich kecy vejraj a hážou bobky.

Sio
Sio
16. 12. 2015 23:58

Stan napsal
Tyto otázky se tu řešily před 5 až 7 lety, žáku Šašíne. Nedával jste pozor, a proto tady teď pořád dokola točíte pod lavicí tím svým kafemlejnkem. A protože ti, co pozor dávali, s Vámi už točit nechtějí, střílíte verzatilkou rejži na kantora. Ve třetí bé byste byl možná za frajera, tady působíte trapně.

A tak ne každý web má místního šaška …

fajt
fajt
17. 12. 2015 8:19

Sasin napsal Sasin napsal jste to hezky, ale pro ně jednou stačilo, už je tím evidentně otravujete, oni chtějí obláčkově a didakticky řešit problém světa, který je od nich hodně vzdálený a nikdy k němu nebudou mít kompetenci ( naštěstí ), záležitosti na osobní rovině a vlastní aktivitu při nápravě svinstva v nejbližším okolí nechávají pouze a jedině na své vrchnosti, přesně tak, jak to dělali i jejich předkové ( kteří od jisté doby prohráli všechny své bitvy a souboje o svou duši, svou hroudu a a svou budoucnost ), no a té ( své milované vrchnosti ) dovolí v… Číst vice »

Aleš
Aleš
17. 12. 2015 11:12

milí koulegové: Už si vás oba elementárně představuju, jak elementárně angažovaně někoho zachraňujete, až se vám za klávesnicí práší. Podle sebe soudím tebe…

fajt
fajt
17. 12. 2015 12:10

Aleš napsal

milí koulegové: Už si vás oba elementárně představuju, jak elementárně angažovaně někoho zachraňujete, až se vám za klávesnicí práší. Podle sebe soudím tebe…

by jste se, Aleši, divil, ale párkráte jsem to v kokotlině zkusil, ale by jsem vždy po zásluze potrestán. ..)

Béda
17. 12. 2015 13:30

Kurňa, internacionální boys v Kyjevě a v Oděse se budou muset trochu zamyslit.
Nejenom že mají od Rusů počínaje lednem utrum pokud jde o bezcelní režim a už tam nic nevyvezou ale k tomu ještě kudla do zad od přátel z MMF: Rada ředitelů Mezinárodního měnového fondu (MMF) prohlásila dluh Ukrajiny vůči Rusku na úrovní 3 miliard dolarů za suverénní, nikoli komerční, sdělil RIA Novosti pracovník světového fondu.

Více: http://cz.sputniknews.com/byznys/20151217/1952063/mmf-status-dluh-ukrajina-rusko.html#ixzz3uaIne000

Takže mají 4 dny na splacení rruského dluhu, jinak…?!

fajt
fajt
17. 12. 2015 18:14

Béda napsal Kurňa, internacionální boys v Kyjevě a v Oděse se budou muset trochu zamyslit. Nejenom že mají od Rusů počínaje lednem utrum pokud jde o bezcelní režim a už tam nic nevyvezou ale k tomu ještě kudla do zad od přátel z MMF: Rada ředitelů Mezinárodního měnového fondu (MMF) prohlásila dluh Ukrajiny vůči Rusku na úrovní 3 miliard dolarů za suverénní, nikoli komerční, sdělil RIA Novosti pracovník světového fondu. Více: http://cz.sputniknews.com/byznys/20151217/1952063/mmf-status-dluh-ukrajina-rusko.html#ixzz3uaIne000 Takže mají 4 dny na splacení rruského dluhu, jinak…?! http://politikus.ru/events/65753-poroshenko-zayavil-chto-poluchil-zavereniya-o-prodlenii-sankciy-protiv-rf.html – tak Ukrajina se nepřipravuje na nějaký nouzový stav a chystá se na prodloužení sankcí proti Rusku –… Číst vice »

Béda
17. 12. 2015 18:26

fajt napsal http://politikus.ru/events/65753-poroshenko-zayavil-chto-poluchil-zavereniya-o-prodlenii-sankciy-protiv-rf.html – tak Ukrajina se nepřipravuje na nějaký nouzový stav a chystá se na prodloužení sankcí protiRusku – jsem zvědavý, jak bude splácet ruský dluh – ale možná se tři miliardy najdou ( v americké kapse, to jsou pro ně drobné ) a pak se zvedne nová opona. .. No, nevím jestli jsou to pro ně drobáky. Nějak se jim nechce ani do plateb ani do záruk za lísajícího se mopslíka, kterému dokonce sestavily vládu na svůj obraz. Biden přivezl štědrou „pomoc“ (asi půjčku) v hodnotě prý až 190 mil. dolarů. Americké firmy již nechtějí investovat (házet) prachy… Číst vice »

fajt
fajt
17. 12. 2015 18:44

Béda napsal No, nevím jestli jsou to pro ně drobáky. Nějak se jim nechce ani do plateb ani do záruk za lísajícího se mopslíka, kterému dokonce sestavily vládu na svůj obraz. Biden přivezl štědrou „pomoc“ (asi půjčku) v hodnotě prý až 190 mil. dolarů. Americké firmy již nechtějí investovat (házet) prachy do ukrajinské černé díry a americký stát se do toho doposud taky moc nehrnul. Rusové naproti tomu popírají, že by jednali s kyjevskými vyděrači a že by chtěli měnit svůj postoj, že Kyjev zažalují. Jestlipak se již Jaresko v souladu s Jaceňukovými světlými zítřky připravuje na slavné vyhlášení státního… Číst vice »

racek
racek
18. 12. 2015 0:18

Ale stane, stane, propadne se rating někam do dna bankrotu a tam to znamená jenom takové maličkosti jako zastavení investic (zákony mnoha zemí to přímo nařizují), nulový přístup ke zdrojům financování vč. krátkodobých kde to dosud šlo, i když dráže, okamžité požadavky suveréních věřitelů na okamžité splacení dluhu … opět je to ošetřeno zákonodárstvím většiny zemí, no prostě docela prů…er. Sice někdo mluvil o změně pravidel MMF, ale to je myslím jen šum, kdyby tohle udělali, prakticky by zlikvidovali jeden s hlavních kamenů měnového systému a zničili by úplně morálku dlužníků, takoví sebevrazi nejsou. No, jsem zvědav jak budou platit… Číst vice »