Srebrenicke horory a vrtěni psem…

Medyjalni scena je jasna. Vlevo hodny Bosňak, vpravo zly Srb. Hodny Bosňak se pětrazy denně modli a střila do vzduchu. Zly Srb se na Bosňaka tři roky krvežiznivě diva, a pak mu během třech dnu zebere flintu, zmuchla kobereček, osum tisic hodnych Bosňaku v červencu roku 1995 zakeřně postřila a zahrabe do masovych hrobu. Hodna stara baba Jaga, specialistka na mobilni operatory, puvodem z Prahy, kera to sleduje na satelitu, to všecko prozradi prezidentovi, kery rozrušeny vyskoči od stola, čimž překvapi ženu Monyku, zavrti psem a zasadi se o ukončeni valky. Hroby se odevřu, postavi se pravy amerycky hřbitov s bilyma patnikama a zli pachatele navždy zmizi v Haagskem kriminale. Tolik tedy medyjalni přiběh, na podporu kereho každy červenec naše televize ukazuju brečici bosňacke roby.

Obecně plati, že kdo se chce cosik dozvědět, měl by si přečist knižky, kere su psane z pozic obuch stran.

Knižek, popisujicich udalosti ze strany hodnych Bosňaku su mraky. Par dnu sem chodil po Ostravě a zhaňal knižky porubskeho suseda Rajka Dolečka, kery situaci popisuje z neameryckeho pohledu.

Šmatlal sem po Ostravě, a bylo to divne. V naši demogratycke zemi plne knihkupectvi, v kulturnim městě Ostravě člověk nemohl zehnat knižky mistniho slavneho rodaka… Tady cosik nehralo.

A tak sem zvednul telefon, a zanedluho sem seděl s Rajkem v jeho porubskem kvartyru, pili zme červene vino, žvatlali o Balkanu, mimochodem pravě dokončoval dopis generalu Mladičovi, kereho v Haagu ve svojich devadesati rokach furt navštěvuje… neuvěřitelny chlop.

Knižky, kere sem marně zhaňal, mi věnoval. „Viš, oni se to knihkupci boji prodavat“, povidal mi se smutnym usměvem. „Ale o těch věcech se musi mluvit. Miloševiče do Haagu zavřeli, pak se ho zbavili a pak v tichosti konstatovali, že Srbsko a tedy ani Miloševič se na zločinech v Srebrenici nepodileli. Velitele zlych Srbu odsudili a zavřeli, velitele hodnych Bosňaku propustili. Generala Mladiče už sedmy rok drži ve vazbě v Haagu, a nemožu vymyslet, jak to zrobit, aby z teho nezrobili frašku. Idealni by bylo, kdyby jim tež umřel na špatne leky… Tři roky vyjižděli muslimšti vojaci do okoli Srebrenice, vyvražďovali lidi, vypalovali vesnice a zase se vraceli do bezpečne zony Srebrenica, kde byli v bezpeči schovani za vojaky OSN. Když tři roky mezinarodni společenstvi nereagovalo na tyto svinstva, v červenci roku 1995 se Mladič rozhodl situaci vyřešit. Vojska OSN vzal jako rukojmi, aby NATO nemohlo jeho jednotky bombardovat a během třidennich boju, při kterych padly tisice mužu na obou stranach, muslimske jednotky ze Srebrenice vytlačil. Civilni obyvatelstvo nechal odvezt autobusy do Tuzly, bojeschopne muslimske muže, kteří zahodili zbraně a pokoušeli se využit stejnou cestu, internoval. Neni divu, že vojaci, kteří k Mladičovi narukovali z okolí Srebrenice poté, co jim muslimské bandy vyvraždili rodiny a vypálili vesnice, si z těchto internovanych vytahli stovky usvědčenych nebo domnělych pachatelu těchto zločinu a na mistě je zastřelili. Což se podle ženevskych konvenci nedělá, že…“

Knižky sem přečetl, prohlidnul zajimave videa a za par dnu se ocitnul v srebrenickem udoli.

Cosik sem už na světě viděl. Ale toto se těžko popisuje. Tam to furt je. To zlo tam visi ve vzduchu. Nejenom, že se v Srebrenici a okoli děly po tři roky hrozne masakry. Ony tam ty masakry furt su. Dvacet roku po likvidaci muslimske armady ze srebrenicke kapsy su jejich zločiny, i zločiny těch, keři oblast „vyčistili“, pořad žive. Dvacet roku se na tyto mista nechtěju vracet lidi. Dvacet roku je po stranach srebrenickeho udoli vidět vypalene a neopravene baraky. Jedne straně zrobili krasne pohřebiště ameryckeho typu, druha strana na cosik takeho nema narok. Kde maju hroby tisice mrtvych Srbu, oběti bosňackych teroristyckych vyprav do okoli Srebrenice? Tež leži na tym ameryckem hřbitově? A už se zjistilo, jak je možne, že tisice udajně pohřbenych, nezvěstnych Bosňaku později volili v komunalnich volbach?

Tři roky vyjižděli synci z bosňacke armady z bezpečne zony Srebrenica do okoli, vraždili duchodce aji děcka, baby aji chlapy. S uřezanyma hlavama oběti hrali fotbal, znasilněne baby opekali zaživa nad ohněm. Civilni obyvatelstvo podřezavali jak ovce i vraždili motorovyma pilama. Byl jsem se podivat v Dachau i v Osvětimi, v katyňskem lese i na Lubjance, v S-21 i ve Vojně u Přibrami. Su to přišerne mista, ale panuje tam klid. Vrazi byli pojmenovani, oběti mohly spočnut. Srebrenice je jina. Tam klid neni. Puvodně jsem ve Srebrenici chtěl stravit noc. Nešlo to, utekl jsem ztama. Srebrenicke udoli je přišerne. Kdybych věřil na duchy, tak řeknu, že ti mrtvi v tom udoli pořad jsou. Čekají, až někdo potrestá vrahy, keři se pořad bavi na dyskotekach v Tuzle… Šef bosňacke armady, rodak z Potočari, pro kereho požadovala žalobkyňa Carla 18 let kriminalu, dostal dva roky, po odvolani se mu omluvili a byl prohlašeny za nevinneho. Kolik asi dostane šef srbske armady, kery sedi už sedmym rokem ve vazbě?

Nečekejte, až vam Česka televiza da pokyn a zajeďte se do srebrenickeho udoli podivat. Metodyka etnyckeho nebo třidniho čištěni, testovana před prvni valkou osmanskyma Turkama na Balkaně, masivně ověřena na řeckem a armenskem obyvatelstvu za prvni valky, zdokonalena hodnym stryčkem Adolfem Eichmannem za druhe valky a dovedena k dokonalosti komunystama v Kambodži, je uspěšně využivana vic jak sto roku. Ale jestli se vam nechce, tak na to zapomeňte. Nic se nestalo, Bosňaci su ti hodni, Srbi ti zli, general Ratko, doktor Rajko, ani pamětnici tu už tež dluho nebudou.

Enem mam taky blby pocit, že když se z metod etnyckych čistek nepoučime, pak je budeme muset brzy prožit znova.

Ladislav Větvička, Srebrenica, Tuzla, Potočari, Bratunac

Srebrenica, leto 2017
Srebrenica, leto 2017
Okolni vesnice, leto 2017
Okolni vesnice, leto 2017
Kontrolni stanoviště naproti potočarskemu pamatniku
Seznamy udajnych oběti. Ty tisice umučenych, vyvražděnych Srbu su tady taky? A možu se zeptat, ty tisice jmen, za kere kdosik později hlasoval, už su vymazane?

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=633908

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
25. 11. 2017 11:28

Souhlasím. Lidé kteří křiví skutečnou spravedlnost přestávají být lidmi. Alespoň v tomto případě nepochybně. Věčná hanba vedení Německa, USA a Bruselským byrokratickým lumpům! Na jejich „památnících“ falsifikované cti spočívá krev a utrpení povražděných Srbů.A narkostát Kozovo implantující středověkou surovost, drogy a terorismus do Evropy jako „hodnoty svobody a demokracie“ osobně za sebe nikdy neuznám. V Hluboké úctě k profesoru Dolečkovi za jeho neutuchající a nezdolnou snahu o naplnění skutečné spravedlnosti. Přeji mnoho sil a pevné zdraví, je živoucí legendou a živou památkou na doby kdy i zde více lidí mělo odvahu nemlčet ke svinstvům a nazývat věci pravými jmény. Přijde… Číst vice »

zajoch
25. 11. 2017 12:24

S článkem vehementně souhlasím. Ovšem při pohledu na dnešní srbskou věrchušku jsem dost znechucená. Obojživelníci, kteří by rádi do západních evropských struktur a snad dokonce i do řad svých vrahů NATO a přitom licoměrně vykládají o přátelství s Ruskem a využívají výhod ruské pomoci. Zrazují prosté Srby, kteří stále cítí slovanskou vzájemnost a vědí o dobru, které jim Rusko prokazuje. Umožňují vojsku NATO volně se po své zemi pohybovat a konají s nimi společná cvičení. Podobně jako to kdysi dělal „hrdina“ Janukovyč.

fajt
25. 11. 2017 12:27

v korporátním fašismu nikoho historie nebere ( gor když jde proti mocenské mafii), srovnej svoje závity do rovna, popadni další jitrnici a chlazeným pivem si propláchni močák a stáhni lebku – ještě dvě deka do kafilerky a už není cesty zpět, opičáku, to prostě dáš. ..)

Aleš
Aleš
25. 11. 2017 16:44

https://cz.sputniknews.com/svet/201711256327426-srsbko-natlak-nato/
to je toho, někoho nutit k členství v teroristické organizaci, nejvyšší západní, demokratickou a evropskou hodnotou je přeci humanitární bombardování… Po záchranářích a dětech nestřílel ani werhmacht, ale NATO, to je jiný kalibr. Ještě, že je zkalibrováno…

fajt
25. 11. 2017 17:27

https://byznys.lidovky.cz/plzenskou-skodu-nakonec-koupi-kellnerova-ppf-zaplati-vice-nez-deset-miliard-1vx-/firmy-trhy.aspx?c=A171124_201046_firmy-trhy_lar – klausobáči stále nemá dost, psychopat, který se narodí jednou za sto tisíc let má pořad vražedný apetit. ..)

peter.
25. 11. 2017 19:23

V Rusku prebehol festival dokumentárnych filmov,na ktorom sa premietal aj ukrajinský film oslavujúci hrdinstvo ATOšnikov a „pravosekov“. O tom a nie iba o tom,sa píše v nasledujúcom článku.A chlapec z Nového Urengoja?Iba zapadá do kampane prebiehajúcej v Rusku za zničenie mýtu „hrdinskej Veľkej vlasteneckej vojny“,do kampane,ktorá má nepochybne podporu z najvyššej úrovne. Tak napr.mršal Žukov bol zradca,kým maršal Mannerheim,ktorý sa zaslúžil o smrť státisícov Leningradčanov je dnes hrdinom,ktorému v bývalom Leningrade odhaľujú pamätnú tabuľu.V Jekaterinburgu postavili na počesť ožrana a likvidátora ZSSR Jeľcina,pompézne Jeľcin centrum z ktorého sa stalo hniezdo ruských liberálov a v ktorom ako sa zdá,úspešne prebieha proces… Číst vice »

fajt
26. 11. 2017 8:55

peter. napsal
peter

z mé strany to ani není skepse ( kdyby byla, tak by mne Stan asi musel preventivně vypnout ), jenom glosuji a na ruské straně i rozpory, kterých je více než dost a některé nejsou vůbec bagatelní, ale řekl bych , že i fundamentální – v každém případě je to věc ruské strany, osobně jim přeji to nejlepší a taky doufám, že si to zase úplně neposerou ( na to maj taky dar ). ..)

Martin (už bez taky m)
26. 11. 2017 10:35

V RF i Srbsku jsou problémy, část „věrchušky“ jde obvykle – jako obvykle „s dobou“…
Celkově jako národy ale zejména u RF mají „vykročeno“ dobře, a věřím že to již opravdu přes problémy zvládnou.
Nejsou ani náhodou tak „do morku kostí prodejní“ jako mnozí zde „V Evropě“… Mnozí – ale ani tady ne všichni.
Uvidíme, zda to bude „stačit“…
Pro „dlouhé pod/zimní večery“ – člověk musí překousat pár dílů 24, ale nakonec vcelku povedené:
https://www.youtube.com/watch?v=KCN9-kwKA4Y
Tohle jsem tu už dával, ale „opakování matka moudrosti“…
https://www.youtube.com/watch?v=sthbxxQt6dc

peter.
26. 11. 2017 10:42

fajt napsal
taky doufám, že si to zase úplně neposerou ( na to maj taky dar ). ..)

Veď to!
Mňa sa tieto „ústupky“ ruským liberálom a oligarchom dotýkajú.Lebo ak sa Rusko prispôsobí celosvetovému sorošovskému trendu vytvárania tzv.“postmodernej“spoločnosti pomocou bielej genocídy, genderizmu, buzerantizmu a inklúzie imigrantov z BV a Afriky,tak už nebude nikto,kto by sa tomu vedel postaviť.A ako z môjho odkazu vyplýva,tak existujú všetky dôvody domnievať sa,že Rusko k tomu smeruje.

Martin (už bez taky m)
26. 11. 2017 10:49

Nebo starší…
Spolu s „Profesionálem“ pěkná ukázka toho, že ani „odinočku kotoroja ostalas čelověkom“ není radno „podcenit“.
I proto se i „náš“ „systém“ „snaží“…
No ale u takových marně.
Naštěstí.
https://www.youtube.com/watch?v=StWWEfhmbXQ

fajt
26. 11. 2017 11:04

peter. napsal peter proto taky ( zatím) dnešní Rusko pro mne není alternativou, zatím je to pouze jiná cesta ( v zájmu ruských, někdy dost podivných elit) k tomu samému zvrhlému světovému nwo cíli – chápu, že prostý lid je z většiny v některých základních mentálních a systémových věcech nedostatečný a že potřebuje v rámci civilizační profylaktiky neustále dostávat určitou dávku liberálního jedu, aby byl s rozuměn a měl podmíněné obranné mechanismy proti této smrtelné nemoci – ale tady mi to nepřijde jako patřičné očkování, spíše záměr na místní poměry nenásilnou, o to vytrvalou snahou ruský lid přeprogramovat a tím… Číst vice »

fajt
26. 11. 2017 11:24

comment image?oh=fd98fc396fb6b7eb1c8748a41c4bd941&oe=5A9AE498

Martin (už bez taky m)
26. 11. 2017 12:56

„Kdo jinému jámu kopá, sám…“ Setrvalý i rázový bestiální útlak VŽDY vyvolal reakci. Nejen v chemii je to nezrušitelný zákon. Týká se i živé hmoty ve všech jejich podobách. Proto masy oblbují a ohlupují, kupují pohodlím těla i mozku, „plošně“ i „specificky“… Nejen řada voleb ale dokázala, že to už na řadu „dosud lidí“ nefunguje. Jen „to nahoře“ ví, co je málo, co pravděpodobně dost, a kolik bude opravdu stačit… Oni to rozhodně nevědí. Nepomůže jim ale ani to, že „zrušili hranice své říše“ a vytvořili neviditelné jiné v mozcích a myslích proti sobě štvaných lidí, ani zdánlivá všudypřítomnost a… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
26. 11. 2017 13:07

fajt napsal

comment image?oh=fd98fc396fb6b7eb1c8748a41c4bd941&oe=5A9AE498

Dvě nuly vytváří „nekonečno“??
„Díra jako díra“??
„Mládí 2.0 vpřed“??
„Přemluv bábu 3.0“??
Návrh „nové poštovní známky“ pro LGBT??
Připomíná to „blažený pohled“ jiného „lahvičkového kulisáka navždy“ v objetí chobotnice JWB jr…

peter.
26. 11. 2017 20:31

Toto nech si okomentuje každý sám.Tá US banda sa už ani len nesnaží zakrývať,že spravodlivosť to sú len oni.Lebo len oni môžu určovať čo je a čo nieje spravodlivosť.Neuveriteľná arogancia moci.
http://www.hlavnespravy.sk/sud-v-haagu-stiha-americanov-usa-ho-navrhuju-znicit/1219740

Aleš
Aleš
26. 11. 2017 23:57

fajt napsal

comment image?oh=fd98fc396fb6b7eb1c8748a41c4bd941&oe=5A9AE498

Mekkokain je na zajíčky?

Martin (už bez taky m)
28. 11. 2017 19:56

Jakov Kedmi k rozbití Jugoslávie, Krvavé Madle a Miloševičovi…
https://www.youtube.com/watch?v=73Jd-xy60Ac