Statistiky varují: válka proti terorismu je vyvolaná agresí Západu

Stat1

Média nám lžou, protože narůst terorismu souvisí se západním „bojem s terorismem“ v zemích, kde se teror používá k rozvracení států. Nyní Západ sklízí, co zasel.


Podívejme se na oficiální řeč statistik ohledně teroristických útoků od pádu dvojčat, tedy od roku 2001. Hlavním ukazatelem bude mezinárodní ročenka Global Terorism Index za rok 2015, kterou jsme již komentovali. Začněme přehledem teroristických útoků v západní Evropě v letech 1970-2015. Tento přehled je důležitý pro to, abychom věděli, kdy mělo smysl vést boj proti terorismu v Evropě.

Stat1

Z grafu jasně vyplývají dvě věci. Teror vládl západní Evropě z různých důvodů hlavně v post-koloniálním a bouřlivém období do 1990. Pak byl klid a boj proti teroru neměl valného smyslu. Útok 11. září 2001 neměl na celkové statistiky žádný velký vliv. Teror začal až po západní podpoře teroru v zemích, kde bylo třeba svrhnout nepohodlné režimy (Irák, Sýrie, Libye). Pak s uprchlíky a vlastními džihádisty importovanými z EU skokově rostl počet útoků v poslední fázi „boje s terorismem“. Viz graf. To je dobré vědět, pokud se mluví o tom, kdo a co zavinil. Další graf indexuje počet teroristických útoků v hlavních zemích nepokojů a celosvětový index v letech 2000-2014.

Stat2

Graf světového vývoje počtu teroristických útoků potvrzuje minulý trend pro Evropskou unii. US a EU boj s terorismem vydává kruté plody až v poslední době. Předtím bylo riziko velmi malé, minimálně pro Evropu a USA. A nyní se podívejme na země, kde je v absolutních číslech největší počet teroristických útoků s mrtvými civilisty za rok 2014.

Stat3

Je to zvláštní, ale jsou to země, kde Západ už asi 10 let hlásí úspěšné budování demokracie pomocí NATO a křídlatých raket. Jak je vidět, nějak se to nedaří, i když mrtvých je habaděj. Předtím v těchto zemích terorismus nebyl, maximálně autoritativní režimy. Další graf tomu odpovídá v dlouhé periodě. Vidíte sami, jak dramaticky vzrostl až v poslední době na světě počet zemí, kde se dějí masové teroristické útoky.

Stat4

Takže západní boj s terorismem znamená, že jsme za naše daně ohroženi asi 3-4krát více než v době, kdy tento divný boj neprobíhal. Je dobré se nad tím zamyslit. Kdo a proč ničí země pod záminkou boje proti terorismu? Další graf ukazuje, že „boj s terorismem“ je sice výhodný pro jedno procento oligarchů, zbrojařů a zkorumpovaných politiků, ale nikoliv pro ostatní obyvatele, kteří si platí ze svých daní vlastní smrt.

Stat5

Takže počet útoků po „úspěšném“ boji s terorismem eskaloval přímo exponenciálně a křivka mrtvých civilistů sleduje tento vražedný trend. To se máme na co těšit, protože naverbovaní džihádisté s přímou či nepřímou pomocí tajných služeb EU států se nyní vrací po porážce v Sýrii zpět do EU. Procento úspěšnosti teroristických útoků na civily je od roku 2000 stabilně kolem 90 %. To znamená, že 9 z 10 prováděných (a nikoliv připravovaných) atentátů se zdaří. A nyní se podívejte na skupiny, které mají na svědomí největší nárůst terorismu.

Stat6

ISIL a Boko Haram vznikly až při úspěšném boji s teroristy, které Západ přímo či nepřímo vytvořil svou koloniální politikou a válkami buď v Africe nebo na Blízkém východě. Psali jsme tom dost, stačí si kliknout na hesla. Klíčová je další statistika, kterou se nedozvíte z korporátních médií.

Stat7

Ve skutečnosti vůbec neroste počet nábožensky motivovaných teroristických činů, ale spíše pomalu roste počet tzv. „osamělých vlků“. Zato dramaticky roste politicky motivovaný terorismus. Počet činů nábožensky motivovaného teroru a islámského terorismu se naopak snižuje, i když po zahájení masivního „boje s terorismem“ zde byl skokový nárůst.

Takže to shrňme

  • Média nám lžou, protože narůst terorismu souvisí se západním „bojem s terorismem“ v zemích, kde se teror používá k rozvracení států. Nyní Západ sklízí, co zasel.
  • Hlavní teror roste v zemích, kde Západ už deset let zavádí demokracii ohněm, mečem, drony, řízenými střelami a bombardováním. Je naprosto pochopitelný fakt, že nás tito lidé nenávidí a snaží se nám to odplatit.
  • Růst teroru nejde směrem k náboženskému teroru, ale naopak k zoufalým činům jednotlivců (viz šílené střelce v USA), ale především a hlavně k politicky motivovanému teroru. A tomu by se divil jen naprostý neználek, viz styl vlády současného korporátního fašismu.

Dosavadní „boj s terorismem“ je tedy monstrózní akce pod falešnou vlajkou. Západ tento globální nárůst terorismu vyvolal svou válečnou politikou. A nyní tohoto džina nemůže dát zpět do láhve. Ono to totiž ani nejde.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
25. 10. 2016 17:58

Москва заявила об ударе ВВС США по школе для девочек в Мосуле

Подробнее на РБК:
http://www.rbc.ru/rbcfreenews/580f70449a7947d5724a1eda

peter.
25. 10. 2016 18:37

Irena napsal Москва заявила об ударе ВВС США по школе для девочек в Мосуле Подробнее на РБК: http://www.rbc.ru/rbcfreenews/580f70449a7947d5724a1eda No veď to nie je nič neobvyklé,len bežné kolaterálne straty,na ktoré majú USA pre každé humanitárne bombardovanie postavenú aj nejakú normu alebo limit.Zločinom by sa to stalo až vtedy,keby tie lietadlá boli ruské alebo sýrske.Potom by to musela prejednať RB OSN,generálny tajomník OSN by vyzval svet k odsúdeniu tohoto činu,Putina a RF ako celok,Hollande by žiadal postaviť RF pred haagský tribunál pre vojnové zločiny a p.Merkelová by žiadala rozšírenie sankcií proti RF.Zároveň s tým by p.Merkelová otvorila náruč(nie svoju ale náruč občanov… Číst vice »

Irena
25. 10. 2016 18:44

peter. napsal
No veď to nie je nič neobvyklé,len bežné kolaterálne straty,na ktoré majú USA pre každé humanitárne bombardovanie postavenú aj nejakú normu alebo limit.Zločinom by sa to stalo až vtedy,keby tie lietadlá boli ruské alebo sýrske.Potom by to musela prejednať RB OSN,generálny tajomník OSN by vyzval svet k odsúdeniu tohoto činu,Putina a RF ako celok,Hollande by žiadal postaviť RF pred haagský tribunál pre vojnové zločiny a p.Merkelová by žiadala rozšírenie sankcií proti RF.Zároveň s tým by p.Merkelová otvorila náruč(nie svoju ale náruč občanov Nemecka a Európy)pre ďalšie 3 milióny imigrantov.

Stručné shrnutí funkčního algoritmu :-)

peter.
26. 10. 2016 8:47

Irena napsal
Stručné shrnutí funkčního algoritmu :-)

USA priznali „kolaterálne straty“v Mosule a žiadajú Rusko o informačnú pomoc pri ich snahe vyhnúť sa civilným obetiam.
pozn.To aby sa potom mali s kým podeliť o zodpovednosť za zabité deti,ženy a starcov.
https://cont.ws/post/410933

Irena
26. 10. 2016 11:11

Irena napsal

Tomu říkám pohádka pro děti
http://voicesevas.ru/news/27015-novaya-ukrainskaya-multiplikaciya-kuda-devalsya-maydannyy-chaek.html

Oni opravdu nejsou normální!

fajt
fajt
26. 10. 2016 12:47

https://cz.sputniknews.com/svet/201610264021988-Savcenkova-prilet-Moskva/ – k neuvěření, Kremlu je potřebnější, užitečnější a asi i milejší tenhle babochlap než Motorola a ostatní zamordovaní opolčenští velitelé … že se na ten spolek farizejů Givi fakt nevysere. ..)

Starý doktor
26. 10. 2016 13:16

Útok pod vedením amerických odborníkov na Mósul, sídlo ISIL postupne uviazol. Bojová operácia zinscenovaná politickými a vojenskými kruhmi USA s cieľom zvýšiť volebné preferencie Hillary Clintonovej niekoľko dní pred voľbami sa postupne mení na fiasko. Zatiaľ zahynulo okolo 820 vojakov vládnych síl a teroristom z ISIL sa podarilo zničiť 97 vozidiel bojovej techniky. ojaci USA majú pravdepodobne veľké šťastie, alebo obrovské bojové majstrovstvo, či proste v prvej bojovej línii nepôsobia, pretože medzi mŕtvymi ako obyčajne nie je žiaden príslušník americkej armády, resp. bezpečnostných agentúr (teroristi by s radosťou publikovali materiál s mŕtvymi, alebo zajatými žoldniermi Západu). Treba si uvedomiť, že… Číst vice »

Irena
26. 10. 2016 13:48

http://leva-net.webnode.cz/news/stripky-dne-25-10-2016/

Tady v poznámce M.C. dost dobře popsal tu leteckou katastrofu u Smolenska.

Irena
26. 10. 2016 16:09

peter. napsal

Boha im ale sa im odmenili čo?
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/409120-rozkaz-pentagonu-veteranom-vratte-odmeny/

Ať žije magorstán. Možná si tak koledují o ozbrojený převrat?! Aby měli nakonec na koho hodit krach USA?

peter.
26. 10. 2016 18:37

Analytik predpovedá,že bez ohľadu na to kto zvíťazí vo voľbách prezidenta v USA,dôjde s 95%-nou pravdepodobnosťou k tomu,že ulicami miest v USA potečie krv.A vysvetľuje prečo:
http://politobzor.net/show-110572-vybory-v-ssha-s-veroyatnostyu-v-95-ulicy-ameriki-utonut-v-krovi.html

fajt
fajt
26. 10. 2016 19:02

peter. napsal

Analytik predpovedá,že bez ohľadu na to kto zvíťazí vo voľbách prezidenta v USA,dôjde s 95%-nou pravdepodobnosťou k tomu,že ulicami miest v USA potečie krv.A vysvetľuje prečo:
http://politobzor.net/show-110572-vybory-v-ssha-s-veroyatnostyu-v-95-ulicy-ameriki-utonut-v-krovi.html

takže by se dalo říci, že počítáme hodiny světového míru – docela nehezká vyhlídka, snad ji zvrátí kosmíci v pozadí, kteří dle některých rozjeli překotnou ( a naprosto neuváženou ) technickou revoluci, která předběhla duševní schopnosti zdejších domorodců. ..)

peter.
26. 10. 2016 19:52

fajt napsal takže by se dalo říci, že počítáme hodiny světového míru – docela nehezká vyhlídka, snad ji zvrátí kosmíci v pozadí, kteří dle některých rozjeli překotnou ( a naprosto neuváženou ) technickou revoluci, která předběhla duševní schopnosti zdejších domorodců. ..) Ja osobne si nemyslím,že po voľbách v Amerike zaplaví ulice krv.Na to sú Američania príliš otupení,tuční a neschopní akcie.Riaditelia USA majú k dispozícii kopec dobre platených sociológov,psychológov a vnútropolitických analytikov,ktorí dokážu stanoviť stupeň voľnosti v ktorom môžu pôsobiť bez obáv z nejakej vzbury,pri ktorej by tiekla krv po uliciach a ktorá by ich mohla odstaviť od moci.Skôr si myslím,že… Číst vice »

hudryper
hudryper
26. 10. 2016 20:33

peter. napsal podľa môjho presvedčenia zvíťazí Clintonová.Vyhrá vojna. My tady počítáme poslední hodiny míru a zatím Pjakin se raduje z toho,že neřešitelná situace Washingtonu v Sýrii a na SV při sebevědomém posílení ruských vojsk v tomto prostoru povede podle něj k tomu,že Pentagon ,aby se vyhnul porážce, bude podporovat Trumpa. Dokonce už i nemalá část us.mainstreamu připouští,že v popularitě vede Trump a ty návštěvy na stadionech aby slyšely Trumpa proti zrušeným podobným akcím ze strany Killary se nedají přehlušit násobením skupinky posluchačů Hilary tak,aby ta skupinka vypadala jak prvomájový průvod. Mám zato,že to dopadne podobně jako Brexit. To znamená,že Trump… Číst vice »

peter.
26. 10. 2016 21:10

Voľby prezidenta USA majú svoje špecifikum v tom,že 8.11. občania nebudú voliť priamo prezidenta ale 538-členný zbor voliteľov.V ňom má každý štát toľko členov,koľko má zástupcov v kongrese.Teda najviac voliteľov majú najľudnatejšie štáty napr.Texas,Kalifornia,New York atď.Pri voľbe voliteľov sa uplatňuje väčšinový systém,tj.aj to najtesnejšie víťazstvo kandidáta v tom ktorom štáte mu dáva právo získať všetky hlasy voliteľov v danom štáte.Tak sa môže stať,že sa prezidentom môže stať kandidát,ktorý získa viac hlasov voliteľov aj keď ho v celoštátnom merítku volilo menej voličov.Tu je priestor pre ovplyvnenie volieb silnejšími sponzormi jednotlivých kandidátov. Samotné voľby prezidenta prebehnú v zbore voliteľov v prvý pondelok… Číst vice »

fajt
fajt
27. 10. 2016 7:48

peter. napsal Ja osobne si nemyslím,že po voľbách v Amerike zaplaví ulice krv.Na to sú Američania príliš otupení,tuční a neschopní akcie.Riaditelia USA majú k dispozícii kopec dobre platených sociológov,psychológov a vnútropolitických analytikov,ktorí dokážu stanoviť stupeň voľnosti v ktorom môžu pôsobiť bez obáv z nejakej vzbury,pri ktorej by tiekla krv po uliciach a ktorá by ich mohla odstaviť od moci.Skôr si myslím,že sa USA začnú rozpadávať na jednotlivé štáty alebo menšie viacštátne celky.Že je situácia v USA už neúnosná,je zrejmé.Veľa bude záležať na tom,kto bude budúcim prezidentom.Clintonová…to je pokračovanie eskalácie napätia vo svete a krviprelievanie mimo územia SŠ.Trump…je malou nádejou toho,že… Číst vice »