Stojíme na špatné straně

Musíme mít nesilnější vojenskou sílu na světě a musíme – příležitostně – zkroutit ruce zemí, které by nedělaly, to, co my potřebujeme, aby dělaly.
(Barack Obama)

Třesu se někdy o svou vlast, když pomyslím, že Bůh je spravedlivý.
(Thomas Jefferson)

Stojíme na špatné straně. A stojíme na ní víceméně poprvé v naší historii. Vždy předtím – s jedinou výjimkou období stalinizmu – jsme byli tam, kde byla spravedlnost, čistota mysli a pravda. Teď stojíme na straně protilehlé, kde vládne lež, chamtivost po cizím a nespravedlnost. A stojíme na ní ruku v ruce s ďáblem, který podle Robertsových slov obsadil vládní budovy ve Washingtonu, jen v tomto století napadl a případně i zbombardoval 18 zemí, a jeho žádostivost po cizím ho po celou tu dobu nejneodbytněji vtahovala a dodnes vtahuje na místa, kde čichá ropu – to znamená zatím (pak přijde na řadu i Sibiř), do téměř všech zemí Středního východu. A aby tu ropu měl pro sebe, vyvolal v celé oblasti tzv. Arabské jaro, jež proniklo žilami tamních obyvatel s tak třeskutým mrazem, že před ním s hlavou na krku anebo i bez ní, prchají ze svých domovů někam, kde je snesitelněji, a kde se, dle návodu Rumsfeldova poradce Thomase Barnetta, mají promísit s tamním obyvatelstvem, svým krevním příspěvkem omladit tamější bílou rasu a vytvořit tak rasu novou – světle hnědou. Původní hegemonní státy tak mají zmizet, padnou hranice mezi nimi – a vytvoří se nový evropský národ – světle hnědý. Ten se spojí s jinými podobně zbarvenými národy ve světě a globalizace tak bude dovršena. Vznikne národ světový s jedním náboženstvím, jednou kulturou a jednou barvou kůže, a komu se tahle jednotvárnost nebude líbit, bude, jak Barnett srozumitelně píše, „zabit“.

Jsme částí společenství, které k tomuto cíli kráčí, a vše, co se dnes kolem nás děje, včetně onoho děsivého proudu, valícího se k nám od jihovýchodu a jihu, není historickým omylem či vybočením z cesty, ale právě cestou, kterou se má ke splnění naznačeného cíle dojít. Vždyť Barnett už v roce 2002 řekl, že Evropa má ročně přijmout 1,5 milionů uprchlíků, takže se jeho vize – která určitě není jen jeho – pouze začíná naplňovat. Nic víc. A že uprchlíci velmi často mluví o amerických lodích, které je k břehům Evropy dopravily, je dokladem toho, že Barnett je ve své domovině. stále „in“.

Zatímco my jsme totálně „out“. S vědomím, že tohle jsme nikdy nechtěli a nikdy to nebudeme chtít. A to tak dlouho, pokud v nás zůstane srdce a pokud budeme cítit a vědět, že zabíjení lidi za nesouhlas se zlem, či kroucení ruce národům za to, že nedělají to, co národ velký, nepostradatelný a výjimečný potřebuje, aby dělaly, je zlotřilost, na kterou jako národ Husův a Masarykův nemůžeme nikdy přistoupit.

0 0 hlas
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
11. 10. 2015 14:49

MUDr. Marek Obrtel – Českoslovenští vojáci v záloze – vystoupení 8. 10. 2015 v Praze https://www.youtube.com/watch?v=gdINEW-g1Ss&feature=youtu.be

bbb
bbb
11. 10. 2015 16:07

„… dívali nejprve na slovenské zpravodajství o krizi a potom na české. Překvapil mne ten nebetyčný rozdíl… Slovenské zprávy měly přímou reportáž z rakouského tábora Nickelsdorf, kde jsme včera v noci s Petrem točili a kam ještě přes noc dojelo přes Maďarsko dalších 4 500 běženců… Jednalo se o reálnou reportáž, z níž vysvítalo, že se slovenská televize cítí být součástí Evropy a chce o událostech objektivně referovat. Reportérka na místě popsala podrobně situaci, co se tam děje a jaký je stav i prognóza. Česká televize se věnovala margináliím, telestory s „prověrkou“ pana kancléře, požadované „petici“ podmračeného Václava Klause a… Číst vice »

Starý doktor
11. 10. 2015 17:06

Podrobnější dnešní týdenní zprávy – Вести недели с Дмитрием Киселевым от 11.10.15
https://www.youtube.com/watch?v=MpSnGJr6qEM&feature=youtu.be

Sio
Sio
11. 10. 2015 21:26

bbb napsal „… dívali nejprve na slovenské zpravodajství o krizi a potom na české. Překvapil mne ten nebetyčný rozdíl… Slovenské zprávy měly přímou reportáž z rakouského tábora Nickelsdorf, kde jsme včera v noci s Petrem točili a kam ještě přes noc dojelo přes Maďarsko dalších 4 500 běženců… Jednalo se o reálnou reportáž, z níž vysvítalo, že se slovenská televize cítí být součástí Evropy a chce o událostech objektivně referovat. Reportérka na místě popsala podrobně situaci, co se tam děje a jaký je stav i prognóza. Česká televize se věnovala margináliím, telestory s „prověrkou“ pana kancléře, požadované „petici“ podmračeného Václava… Číst vice »

Béda
12. 10. 2015 8:53

Drazí uprchlíci, nejezděte do ČR neboť: 1) Český jazyk je jeden z nejtěžších na světě a bez jeho znalosti se v ČR neuživíte 2) Sociální dávky jsou jedny z nejnižších v Evropě 3) Minimální mzda je jedna z nejnižších v Evropě 4) Český národ je tvořen z 80% nevěřícími, kterým všichni bohové včetně Alláha můžou políbit pr… 5) Celou historii nás okolní národy přepadaly a obsazovaly a už si to nenecháme líbit 6) Máme bohaté zkušenosti s ideologiemi, takže odpor vůči hrůzné islámské ideologii má 95% obyvatel 7) Nenecháme si strašit naše děti bubáky v burkách 8) ČR je na… Číst vice »

jogín
jogín
12. 10. 2015 10:24

Ocituji Peroutku: „… nesmí být rozporu mezi Německem a námi a vláda sama musí předem iniciativně vystupovat v rámci říšské politiky, být aktivní a budovat dobré vztahy.“ Peroutkovo smíření s okupací přesně odpovídá současnému smíření s imigrací zdejší vlády.