Stojíme na špatné straně

Musíme mít nesilnější vojenskou sílu na světě a musíme – příležitostně – zkroutit ruce zemí, které by nedělaly, to, co my potřebujeme, aby dělaly.
(Barack Obama)

Třesu se někdy o svou vlast, když pomyslím, že Bůh je spravedlivý.
(Thomas Jefferson)

Stojíme na špatné straně. A stojíme na ní víceméně poprvé v naší historii. Vždy předtím – s jedinou výjimkou období stalinizmu – jsme byli tam, kde byla spravedlnost, čistota mysli a pravda. Teď stojíme na straně protilehlé, kde vládne lež, chamtivost po cizím a nespravedlnost. A stojíme na ní ruku v ruce s ďáblem, který podle Robertsových slov obsadil vládní budovy ve Washingtonu, jen v tomto století napadl a případně i zbombardoval 18 zemí, a jeho žádostivost po cizím ho po celou tu dobu nejneodbytněji vtahovala a dodnes vtahuje na místa, kde čichá ropu – to znamená zatím (pak přijde na řadu i Sibiř), do téměř všech zemí Středního východu. A aby tu ropu měl pro sebe, vyvolal v celé oblasti tzv. Arabské jaro, jež proniklo žilami tamních obyvatel s tak třeskutým mrazem, že před ním s hlavou na krku anebo i bez ní, prchají ze svých domovů někam, kde je snesitelněji, a kde se, dle návodu Rumsfeldova poradce Thomase Barnetta, mají promísit s tamním obyvatelstvem, svým krevním příspěvkem omladit tamější bílou rasu a vytvořit tak rasu novou – světle hnědou. Původní hegemonní státy tak mají zmizet, padnou hranice mezi nimi – a vytvoří se nový evropský národ – světle hnědý. Ten se spojí s jinými podobně zbarvenými národy ve světě a globalizace tak bude dovršena. Vznikne národ světový s jedním náboženstvím, jednou kulturou a jednou barvou kůže, a komu se tahle jednotvárnost nebude líbit, bude, jak Barnett srozumitelně píše, „zabit“.

Jsme částí společenství, které k tomuto cíli kráčí, a vše, co se dnes kolem nás děje, včetně onoho děsivého proudu, valícího se k nám od jihovýchodu a jihu, není historickým omylem či vybočením z cesty, ale právě cestou, kterou se má ke splnění naznačeného cíle dojít. Vždyť Barnett už v roce 2002 řekl, že Evropa má ročně přijmout 1,5 milionů uprchlíků, takže se jeho vize – která určitě není jen jeho – pouze začíná naplňovat. Nic víc. A že uprchlíci velmi často mluví o amerických lodích, které je k břehům Evropy dopravily, je dokladem toho, že Barnett je ve své domovině. stále „in“.

Zatímco my jsme totálně „out“. S vědomím, že tohle jsme nikdy nechtěli a nikdy to nebudeme chtít. A to tak dlouho, pokud v nás zůstane srdce a pokud budeme cítit a vědět, že zabíjení lidi za nesouhlas se zlem, či kroucení ruce národům za to, že nedělají to, co národ velký, nepostradatelný a výjimečný potřebuje, aby dělaly, je zlotřilost, na kterou jako národ Husův a Masarykův nemůžeme nikdy přistoupit.

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
11. 10. 2015 14:49

MUDr. Marek Obrtel – Českoslovenští vojáci v záloze – vystoupení 8. 10. 2015 v Praze https://www.youtube.com/watch?v=gdINEW-g1Ss&feature=youtu.be

bbb
bbb
11. 10. 2015 16:07

„… dívali nejprve na slovenské zpravodajství o krizi a potom na české. Překvapil mne ten nebetyčný rozdíl… Slovenské zprávy měly přímou reportáž z rakouského tábora Nickelsdorf, kde jsme včera v noci s Petrem točili a kam ještě přes noc dojelo přes Maďarsko dalších 4 500 běženců… Jednalo se o reálnou reportáž, z níž vysvítalo, že se slovenská televize cítí být součástí Evropy a chce o událostech objektivně referovat. Reportérka na místě popsala podrobně situaci, co se tam děje a jaký je stav i prognóza. Česká televize se věnovala margináliím, telestory s „prověrkou“ pana kancléře, požadované „petici“ podmračeného Václava Klause a… Číst vice »

Starý doktor
11. 10. 2015 17:06

Podrobnější dnešní týdenní zprávy – Вести недели с Дмитрием Киселевым от 11.10.15
https://www.youtube.com/watch?v=MpSnGJr6qEM&feature=youtu.be

Sio
Sio
11. 10. 2015 21:26

bbb napsal „… dívali nejprve na slovenské zpravodajství o krizi a potom na české. Překvapil mne ten nebetyčný rozdíl… Slovenské zprávy měly přímou reportáž z rakouského tábora Nickelsdorf, kde jsme včera v noci s Petrem točili a kam ještě přes noc dojelo přes Maďarsko dalších 4 500 běženců… Jednalo se o reálnou reportáž, z níž vysvítalo, že se slovenská televize cítí být součástí Evropy a chce o událostech objektivně referovat. Reportérka na místě popsala podrobně situaci, co se tam děje a jaký je stav i prognóza. Česká televize se věnovala margináliím, telestory s „prověrkou“ pana kancléře, požadované „petici“ podmračeného Václava… Číst vice »

Béda
12. 10. 2015 8:53

Drazí uprchlíci, nejezděte do ČR neboť: 1) Český jazyk je jeden z nejtěžších na světě a bez jeho znalosti se v ČR neuživíte 2) Sociální dávky jsou jedny z nejnižších v Evropě 3) Minimální mzda je jedna z nejnižších v Evropě 4) Český národ je tvořen z 80% nevěřícími, kterým všichni bohové včetně Alláha můžou políbit pr… 5) Celou historii nás okolní národy přepadaly a obsazovaly a už si to nenecháme líbit 6) Máme bohaté zkušenosti s ideologiemi, takže odpor vůči hrůzné islámské ideologii má 95% obyvatel 7) Nenecháme si strašit naše děti bubáky v burkách 8) ČR je na… Číst vice »

jogín
jogín
12. 10. 2015 10:24

Ocituji Peroutku: „… nesmí být rozporu mezi Německem a námi a vláda sama musí předem iniciativně vystupovat v rámci říšské politiky, být aktivní a budovat dobré vztahy.“ Peroutkovo smíření s okupací přesně odpovídá současnému smíření s imigrací zdejší vlády.