Stovky teroristů z ISIL vzaly nohy na ramena po ruských leteckých úderech

Jak informovali z generálního štábu RF, okolo šesti set zahraničních žoldáků opustilo své pozice v Sýrii, píše web LifeNews.

Komentář Igora Ignatěva: „Panika zachvátila ubohé dušičky isilovských hrdlořezů. Jakmile se z nebe začal sypat trestající oheň ruských leteckých sil, přičemž ne ten předstíraný, který markýrovali Američané, a na který byli isilovci zvyklí, ale opravdový. Takový, který neustává ve dne v noci, který se trefuje do černého, a tam, kde to nikdo nečeká. Za několik dnů naše bombardéry způsobily bezohledným islamistům více ztrát než proamerická koalice za půl roku.

Isilovci, neboť to nejsou idioti, si spočítali, že jde do tuhého a hromadně vzali nohy na ramena. Řezat hlavy zajatcům a mučit děti není to samé, jako bojovat s dobře připravenou profesionální armádou, jednou z nejsilnějších na planetě. 600 ISILovců opustilo své pozice. Jen si pomyslete, jak velké je to číslo jenom v prvních dnech antiteroristické akce podniknuté koalicí Ruska, Íránu, Iráku a Sýrie. Myslím si, že to číslo bude dále narůstat jako sněžná koule.

A kam že se to rozeběhli? Správně! Do Evropy! Do Ruské federace běžet nemůžou, neboť Ramzan Kadyrov by si to s nimi bez soudu a vyšetřování rychle vyřídil a do Evropy pouštějí všechny. Hlavní je se pěkně hladce oholit a vystřihnout hodně smutná očička. No, uvidíme, co tito hrdlořezové začnou provádět v Evropě, pokud se ta stařenka nevzpamatuje a všechny je k sobě pustí. To už je ale úplně jiný příběh, teď je hlavní, aby Islámský stát co nejrychleji přestal existovat, protože potom se běženci vrátí domů a syrské a irácké speciální služby už si doma ty vrahouny pochytají, vůbec o tom nepochybuji.“

Zdroj: Politikus.ru

A ještě k oficiálním našim i jiným západním s.a.k.m.t.m, s jejich skvělým informacím o přesnosti ruských leteckých úderů v Sýrii je tu jedna perlička:

Velitel ozbrojených sil USA v Afghánistánu generál John Campbell se omluvil afghánskému prezidentovi za to, že při bombardování Kundúzu byl částečně zničena nemocnice. Informovala o tom agentura Reuters s odkazem na administrativu prezidenta. Ráno 3. října americké letecké síly v rámci protiteroristické operace bombardovaly Kundúz. Několik nábojů se trefilo do nemocnice mezinárodní organizace „Lékaři bez hranic“. V důsledku toho podle posledních údajů zahynulo 16 lidí, z nichž 9 pracovalo v nemocnici a 7 pacientů včetně TŘÍ DĚTÍ! NATO oznámilo, že se incident prošetřuje.

Zdroj: http://svpressa.ru/war21/news/133140/?rss=1

Překlad: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
5. 10. 2015 14:37

Chudáci ISIL- ovští hrdlořezové. Teď musejí emigrovat nejspíš do Evropy, kde je místní sluníčkáři přivítají s rozevřenou náručí (zdravím všechny sluníčkáře, kteří namísto fakt sázejí na své pocity a pseudohumanitu) . Doma by je pochytali místní a uplatnili právo oko za oko. Všechny muže bez rodin migrující do zemí s nejštědřejším sociálním systémem bychom měli štandopéde poslat domů. Všechny migranty z muslimských zemí vyjma křesťanů bychom měli štandopéde poslat domů, kde jim bude pomoženo efektivněji a mnohem levněji. Za stejné peníze šestinásobku. Ostatní prověřit a ponechat pouze pronásledované křesťany z válečných zón – fiktivní migranty z válečných zón – podvodníky… Číst vice »

Béda
5. 10. 2015 15:31

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov na tiskové konferenci v Moskvě prohlásil, že je Rusko připraveno na kontakt s tzv. Svobodnou armádou Sýrie, skupina je ale podle jeho slov „fantomem.“ „Říkají nám o Svobodné armádě Sýrie, ale kde je? Zůstává fantonem, nic se o ni neví,“ řekl a dodal, že Rusko poslalo nějaké dotazy ohledně skupiny do USA. „Budeme připraveni s nimi navázat kontakt, pokud je to opravdu schopná vojenská skupina patriotické opozice složená ze Syřanů. Tento fakt neksrýváme. Její struktura je ale fantom. Požádal jsem Johna Kerryho, aby nám poskytl informace o umístění této Svobodné armády Sýrie a o tom,… Číst vice »

Dana
Dana
5. 10. 2015 19:10

Kde valka, ztraty civilistu jsou bohuzel nejvetsi.
V afghanske nemocnici se opravdu schovavalo nekolik teroristu a odnesli to i pacienti. . Smutne. Valka znamena zabijeni.
Radovat se z neci smrti jako zde nekteri, to nemuzu, byt jsou to teroriste s jejich rodinami, jako treba v syrskem Latamehu anebo zrovna nedavno u Damasku to mestecko Douma, kde existuje video, jak islamiste zachranuji sve deti po prvnim naletu rusko-syrskymi bombami a pak druha bomba, kde je konec deti i zachranaru. . Roztrhani na kusy. To bych take ted mohla argumentovat, ze Putin je vrahem malych deti..

Béda
6. 10. 2015 3:32

Dana napsal Kdevalka,ztraty civilistu jsou bohuzel nejvetsi. V afghanske nemocnicise opravdu schovavalo nekolikteroristu a odnesli to i pacienti. . Smutne.Valka znamena zabijeni. Radovat se z neci smrtijako zde nekteri,tonemuzu,byt jsou to teroriste s jejich rodinami,jako treba v syrskem Latamehu anebo zrovna nedavno u Damasku to mestecko Douma,kde existuje video, jak islamiste zachranuji sve deti po prvnim naletu rusko-syrskymi bombami a pak druha bomba,kde je konec deti i zachranaru. .Roztrhani na kusy.To bych take ted mohla argumentovat, ze Putin je vrahem malych deti.. http://www.novarepublika.cz/2015/10/americky-plukovnik-doporucuje-usa-drzet.html#comment-form Americký plukovník doporučuje USA „držet hubu“ ohledně Sýrie Operace Ruska proti teroristické skupině „Islámský stát“ (IS) v… Číst vice »

Viky
Viky
6. 10. 2015 6:31

to: Dana- „“V afghanske nemocnici se opravdu schovavalo nekolik teroristu a odnesli to i pacienti. . Smutne. Valka znamena zabijeni.““ Tak za prvé, o přítomnosti /nepřítomnosti teroristů v nemocnici, tvrdí „Lékaři bez hranic“ něco jiného. A když tam fyzicky byli, asi by o tom měli vědět víc, než v Pentagonu. Za druhé, zranění neozbrojení bojovníci mají status napůl civilisty, lze je brát do zajetí, ale útok proti nim se považuje za válečný zločin. Za třetí, označená zdravotnická zařízení požívají zvláštní ochrany a úmyslný útok proti nim je považován za válečný zločin. Milá Dano, držte se raději verze o nešťastné náhodě.… Číst vice »

Dana
Dana
6. 10. 2015 12:50

…Za druhé, zranění neozbrojení bojovníci mají status napůl civilisty, lze je brát do zajetí, ale útok proti nim se považuje za válečný zločin…
——
Je to krute, ano, zustanme teda u te nestastne nahody. Jen bych predeslala, ze Zenevske konvence se vztahuji na vojaky, kteri bojuji pod oficialni vlajkou a insignii jedne zeme. Coz neni pripad Afghanistanu. Tam se bojuje o totalni nadvladu fundamentalniho islamu, nikoliv o svobodu zeme proti okupantum. Okupanti by talibancum nevadili, pokud by nasledovali zakon sharie….

Starý doktor
7. 10. 2015 4:37

Proč chtějí všichni do Německa? Tady v Německu první věc, co dělají Arabové, je zakládání místních islámských obcí ihned poté, co jsou ubytováni. Tyto obce zakládají vybraní uprchlíci, studovaní a vzdělání, kteří řídí potom modlitebny a místní chování arabských ghet. Nikdo si nedovolí jít proti těmto obcím, mají podporu státu a během dvou až tří let dostávají své zástupce v místním zastupitelstvu. V Německu mají náboženské obce (minimálně 50 osob) právo na státní příspěvek, který v základu činí 150,000 EUR (4.050.000 Kč) ročně, ovšem na základě vlastní aktivity a počtu členů mohou na základě dotačních titulů získat automaticky nárok na… Číst vice »