Strauss-Kahnův syndrom: Už i u Trumpa?

Není to mnoho let, co jistá Nafissatou Diallo obvinila francouzského prezidentského kandidáta, tehdejšího ředitele IMF ze znásilnění v hotelu. Co naplat, že ona byla nehezká třicátnice o patnáct centimetrů vyšší než francouzský socialistický politik ve svých 70. letech, a vážila o dvacet kilogramů více. Strauss-Kahn si odseděl ve vazbě čas, který by býval potřeboval k vítězství nad Hollandem.

V dnešní Americe zase Clintonův doutník ukázal na Trumpa a jeho alotria. Jak říká tato paní, která ovšem ani v mládí nebyla dlouhovláskou, jako všechny Trumpovy ženy. Trump je také „horňák“, a myslím, že není nic, co by mu mohla tato paní kdykoli nabídnout. I Trump má tedy svoji Nafissatou Diallo, a protože víme, že slečna Diallo vytěžila z křivého obvinění Strauss-Kahna 6 mil. dolarů, můžeme se pouze ptát, jaká je cena této „damy“. Cenu má v Americe vše. I jméno.

Víte snad, že pan Bill Clinton je ve skutečnosti Billem Blyethem? A ve volbách tedy právě válčí pan Trump s paní Hillary Blyeth? Inu, blyeth se člověku žádá.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments