Svatá vakcinace nefunguje

Můžete si v médiích vychvalovat vakcinaci až do nebe, nahánět lidem hrůzu, strach a vyhrožovat jim postihy. Realita, kterou vidím dnes a denně kolem sebe, je poněkud jiná.

Nehodlám v tomto textu nic zveličovat ani zlehčovat, jen popíšu to, s čím se setkávám ve svém okolí. Lidé se nechávají očkovat proto, že establishmentu věří. Mají obavy o svůj život, protože tak jim problém s covidem média a politici servírují. To, co se přes mainstreamová média na občany dennodenně valí, však nekoresponduje se skutečnou realitou.

Začneme s představiteli státu.

Prezident, plně očkovaný, má covid. Ministr zdravotnictví, plně očkovaný, má covid. Hlavní hygienička, plně očkovaná, má covid. Naše naočkovaná pracovnice na obci má covid. Celá naočkovaná rodina účetní ze sousední obce má covid. Naočkovaný pracovník technických služeb a jeho manželka a dcera mají covid. Devět naočkovaných z dvanácti kantorů na základní škole dostalo covid. No řekněte, není to divné?

Dostávám sms od hygieny, že jsem se potkal s nakaženou osobou. Otevřu kalendář a koukám na uvedený den a zjistím, že ten den jsem se sešel jen s jedním člověkem. Tak jej kontaktuji s obavou, že je nemocný a on mi sděluje, že je zdravý jako řípa. Po týdnu mně volá hygiena s tím, že můj telefonát je nahráván a jestli si jsem vědom toho, že jsem se setkal s pozitivní osobou.

Panu telefonistovi sděluji, že jsem se v inkriminovaný den sešel jen s jedním člověkem a ten je zcela zdráv. Následuje otázka: „Jste si tím jist?“ Má odpověď zněla: „Naprosto.“ Trasovač na druhém konci telefonu znejistěl a zadrmolil něco ve smyslu, že další konverzace je tím pádem bezpředmětná a zavěsil. Píšu to proto, abyste věděli, jak nám to trasování a tlak na očkování skvěle funguje.

Hysterie vyhrožování neočkovaným se den za dnem stupňuje, hledají se nové a nové nástroje zákazů a lži, jak donutit zdravé lidi k povinné vakcinaci, která nefunguje.

Ptáte se proč?

Odpověď je jednoduchá. Vakcína, která byla vytvořená na virus, který v meziobdobí mnohokrát zmutoval v jiný kmen, je dnes zcela neúčinná. Epidemiologové to musí vědět, a přesto se hlava nehlava tlačí na zběsilé očkování. Odborníci, kteří na tento nezvratitelný fakt upozorňují, jsou za tento názor dehonestováni a je jim bráněno v přístupu do mediálního prostoru. Dokonce dochází i výhružkám, že jim budou odebrány tituly. Lékaři, kteří nesdílí názory zmanipulované většiny, zakládají Paralelní lékařskou komoru.

Naskýtá se otázka: Co je za tímto celosvětovým hanebným podvodem? Jsou to peníze nebo snad ještě něco hrozivějšího? Nastupuje totalita lidských práv? Totalita přístupu k informacím? Dočkáme se někdy pravdy?

Na podporu mých argumentů přikládám video odborníka z akademické oblasti a další až neuvěřitelný příběh o grafenu ve vakcínách.

Dr. Andreas Noack – Covid vakcíny obsahují uhlíkové nanožiletky ve formě hydroxidu grafenu, které rozřezávají krevní cévy

Zdroj: Blog autora na idnes.cz, skryt z hlavní stránky, autor prý nedostatečně odzdrojoval obsah.


Stanův komentář: S odborníkem z akademické oblasti nemám problém, sám jsem ho nedávno zveřejnil, s videem o zavražděném Andreasu Noackovi je to jiné, zřejmě se jedná o hoax.

3.5 16 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
8. 12. 2021 8:17

Také bývám opatrnější při mezním hodnocení. Podobně jako se zatčením Švába z Davosu. Narazil jsem zatím na jediný odkaz a ten vypadá všelijak. Jinak mě ani nepřekvapuje, že režimy jedou ve lživém módu dál, přestože hodina za hodinou přinášejí důkazy, že celá tzv. pandemie je šmíra velmi katastrofální a odehrává už se jen na úrovni pódia. Včera jsem mluvil s mladou známou, ale všechno okolo přebil náš společný zdravotní problém – nízký krevní tlak. Nebylo moc času, ona má dvě čočky, ale z pracovního donucení. Nebyl to její výběr. Problémy zatím žádné. Ona ví, že já funguji bez čočky, ale… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
8. 12. 2021 10:44

Výmluvný svět felčarů. Lépe řečeno dozorců v Mengeleho lágru. Čest výjimkám.

https://www.ac24.cz/blog/marketa-sichtarova-kdyz-lekar-zradi-covid-pacienta/

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
8. 12. 2021 11:11
Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
8. 12. 2021 18:16

Diskuze dobrå – jen tedy pár nesouvislých myšlenek. Re orinoko výše – Dokud se to komplet nepodělá, tak se nic nezmění. Na AK píší o korupčních problémech EU komisařů – spekuluje se na „obměnu“ EU komise včetně vrchní komisařky. Jo za Stalina – i král Herodes, by se velice rychle dobral pravdy o Covidu. Jak jsem kdysi viděl v TV o válce v Alžíru – každý člověk mà nějakého nadřízeného a ten má zase svého nadřízeného … … … a jak pravili klasici „všichni lidi jsou z plastiku, když se zahřejí tak změknou a smrdí „. Nejde o to Covidu… Číst vice »

zart
zart
8. 12. 2021 8:56

Vůbec nevadí zda je to hoax s tím zavrazděnim odborníka. Děsivé je již jenom to, že jsou tomu lidé ochotní věřit, což je výsledkem toho, jak lidé nevěří vládě a mainstreamovým médiím, zejména tzv. veřejnoprávní televizi. Vědí, že tyto instituce jsou schopny v cizím zájmu všeho. Po 32 letech systematické a neustálého oblbovaní, klamani, lhaní a provádění není vůbec divu. Předtím to byla porostomyslná procházka růžovým sadem…Realita každodenní konspirační praxe daleko předstihuje všechny obecně myslitelné představy a teorie.

Last edited 1 rok před by zart
zart
zart
8. 12. 2021 9:05

V televizi se vraždí imrvére a nikomu to nevadí, že jde jen o herce, a diváci fandí kladným hrdinům a zavrhují záporné. Takže nevadí, když někdo duševně odsoudí nebo zabije nějakého švába na základě hoaxu. Duševní realita předchází fyzickou. U idijotů, jako jsem já, je tomu naopak. Ti hledají důkazní materiál v informační realitě a ďábel se jim vesele směje.

orinoko
orinoko
8. 12. 2021 13:55
Alva
Alva
Reply to  orinoko
8. 12. 2021 15:51

Co je za tímto celosvětovým hanebným podvodem? Jsou to peníze nebo snad ještě něco hrozivějšího? Řekla bych to druhé, ale když to navíc nese peníze…. Velmi bych se přimlouvala, abyste se každý podíval na toto video . Není dlouhé, ale „výživné“. Mimochodem na internetu „není dostupné….bla bla“ – protože něco porušovalo, nebo naopak nesplňovalo – v kaýdém případě asi „dezinformuje“ . https://rumble.com/vpz5de-meryl-nass-alaska-summit-cz-sub.html Dr.Meryl Nash v něm hovoří z vlastní zkušenosti, jak se cíleně potlačovala léčba na Covid. Asi tak od 5. min popisuje způsoby, jakými toho dosáhli a dokonce že se vládci planety, temné síly, majitelé klíčů – či jak… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
8. 12. 2021 16:41

Už jsem to psal a znovu zopakuji: Nějaké prase na jaře 2020 sdělilo. že covid bude trvat 20 let. Nově přidávám, že možná méně, protože už za 10 let bude Země bez parchanta jménem člověk. Ovšem včetně blbečků, kteří se domnívají, že sami sobě coronou uvolňují prostor. Taková je logika věci, s níž nic nenadělají. Viděl jsem španělský covid pass, kde bylo 8, slovy osm, políček na nesexuální píchání lidí. To mohlo být někdy na jaře tohoto roku, možná dříve. Takže 6 boostrů je v normálním plánu světových švábů. Už se o tom mluví docela otevřeně. A fanatičtí vaxeři typu… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  orinoko
8. 12. 2021 19:24

Co se týká těch blbečků, domnívajících se, že sami sobě coronou uvolňují prostor, myslím, že na ty si Covid neposvítí. Ti moc dobře vědí, že Covid není zas tak nebezpešný, jak namluvili „lidu obecnému“, vakcíny jimi vyrobené a lidstvu vnucené téměř stoprocentně nepoužili a ty zakazované léky (bude-li přece jen potřeba) oni mít budou. Protože ONI přece testují, nejsou ti pokusně testovaná lidská morčata, Od začátku „pandémie“ vycházím ze slov V. V. Pjakina, který hned na počátku, když ještě covid-19 byl bezejmenný, vynacházel se jen v Číně a možná ani vlády světa ještě nebyly zaúkolovány a instruovány o svých povinnostech,… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  orinoko
9. 12. 2021 7:54

Toto vypadá velmi věrohodně. na rozdíl od některých jiných vyjádření. Můj soukromý názor: NECHODIT NA mRNA – tedy Pfaizra. Ty škodlivé účinky na nervový systém mám za prokázané, zhoršování chronických problémů také. Co se týče RF a Sputniku-V mám stále za to, že jako ADENOVIROVÁ vakcina navíc s využitím LIDSKÉHO adenoviru (na rozdíl od Astra- Zeneca) a jako vakcina DVOUVEKTOROVÁ jde o něco jiného. Nejde jen o samotný S- protein- ale i kombinaci složek + mechanismus působení, „přepis“ v lidském imunitním systému, atp. Podobná čínská vakcína byla schválena a použita i pro vakcinaci vojáků ozbrojených sil. v Číně, dtto jsou… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Martin (už bez taky m)
PPK
PPK
8. 12. 2021 15:59

Podle mé právě prožívané osobní zkušenosti neočkovaného a původně zdravého člověka tvrdím, že Svatá vakcinace naopak funguje a to velmi silně. Rozdíl je pouze v tom, že funguje jinak, než jsme si – autor a dosud i já – zřejmě velice mylně představovali. Navíc, krom toho, že dnes Virus-19 už nevidím jako nemoc od přírody, ale jako prudce nakažlivý a lidmi vyrobený jed, šířící se naprosto stejně kapénkami dechu jak od těch právě hodně nemocných, tak od těch tak zvaně naočkovaných. A také už i nyní chápu, proč existuje ten dlouho platný příkaz nošení respirátorů ve venkovním prostředí a v… Číst vice »

Aleš
Aleš
Reply to  PPK
8. 12. 2021 16:36

Zkuste kontaktovat obvodní lékařku, naše nám na COVID předepsala Isoprinosine a měli jsme lehký průběh.

PPK
PPK
Reply to  Aleš
8. 12. 2021 17:24

Ivermektin ani Isoprinosine ve zdejší největší lékárně Dr.Max prý vůbec v sortimentu nemají a mít ani nebudou. S úšklebkem na tváři však poradili, objednat si to na internetu. No nic. Nějaký odkaz na web v Polsku mám, ale doufám, že zapotřebí ty léky už nebudou.

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
8. 12. 2021 18:19

Re PPK
Jak ukazovali, jak se očkuje prezident USA pan Biden – v této hře je to pěšák a zcela zbytná osoba.

Aleš
Aleš
Reply to  Gatta
8. 12. 2021 18:27

Společnost Pfizer se dušuje, že třetí dávka proti omikronu zabírá. Čtvrtá zajistí nehořlavost, pátá neprůstřelnost, šestá levitaci, sedmá, fázový posun a průchod zdivem, osmá autoteleportaci, devátá neviditelnost a desátá konečně tu nesmrtelnost.

Točmistr
Točmistr
Reply to  PPK
9. 12. 2021 10:01

Nesužujte se jen na běžné léky. Je důležité aby tělo mělo to co potřebuje a minimálně stejně důležité aby se zbavovalo toho co nepotřebuje. Z běžných věcí lze doporučit třeba tresčí játra (vitamin D + omega3), tak třikrát týdně. Na odstraňování odpadu jsou dobré bikarbonáty, kterých máme míň když jsme starší. Pokud chcete už hotovou věc tak třeba magnesia extra. Levněji vyjde vyrobit si podobnou věc sám: https://www.youtube.com/watch?v=-op01XEQp6Q U nás není “milk of magnesia” dostupné, takže musíte použít hydroxid hořečnatý (dá se občas sehnat jako “mořský” nebo “organický” hořčík), a ten musíte smíchat s vodou sycenou CO2, aby proběhla přeměna… Číst vice »

g.hrosik
g.hrosik
Reply to  Točmistr
9. 12. 2021 13:48

Na tom něco je. Já už od počátku divočiny kolem moribundu používám metodu profesora Neumyvakina a po návratu ze vsi, z nákupu atd, stejně jako po návštěvě potomstva, jehož proočkovanost je střídavá, u mně, si zaliju lžičku jedlé sody ve větším hrnku vroucí vodou a zhluboka inhaluju střídavě nosem a ústy. Ctím při tom poměr času vdechu a výdechu. Nechci se rouhat, nicméně dosud bez problémů odolávám. Chyba jen, že jako neopíchaný nesmím na pivo ani do lázní, kam jsem měl namířeno – třebaže mám protilátek na rozdávání. Zvážil jsem ale poměr ceny a výkonu a rozhodl se, jak se… Číst vice »

Točmistr
Točmistr
Reply to  g.hrosik
9. 12. 2021 22:19

No tak snad to bude fungovat dál. Možná se o tom v té knize také píše, musím se přiznat že jsem jí zatím moc nečetl. Ale nějaký protokol proti chřipce tam je také. Jinak velmi zajímavé video, podporující teorii PPK (i když on to má ověřené i prakticky):
https://nastub.cz/w/oR8NdL7s2uHcnck4XPgKqn
I když je to bez zvuku, co říká je zajímavé, ale nevím kdo to je ?

Alva
Alva
8. 12. 2021 21:53

Pravděpodobně to nebude první ani jediný případ, ale zatím víc medializovaný. Výsledky covidového teroru. Budou oběti zařazeny taky do statistiky obětí Covidu? Vede se také statistika obětí systému? https://pravyprostor.cz/proc-vyvrazdil-nemecky-otec-celou-svoji-rodinu-a-pak-i-sebe/ Dopis na rozloučenou od sebevraha – učitele odborné školy (40) je šokující. Vyvraždil rodinu kvůli padělanému certifikátu: bál se, že ztratí své děti nebo bude muset jít do vězení. Rozhodujícím faktorem byla skutečnost, že své ženě poskytl padělaný „očkovací“ certifikát – a případ byl odhalen. Ze strachu, že bude poslán do vězení a už nikdy neuvidí své dcery (10, 8, 4), zřejmě muž zcela přišel o rozum. Zastřelil svou rodinu a… Číst vice »

orinoko
orinoko
9. 12. 2021 9:32

U nás bomba. Ve skříňce se objevilo jedno parte. Umřela ženská, 37 let. Náhle. Dlouho jsem ji neviděl, do hospody nechodila.
Vnější rámec: Porodila třetí dítě a za týden na to náhle umřela. Takto jsem byl informován. Patřila k místní high society. Je otázka, co všechno bylo a je ve hře?
Zkusím zjistit více.

Hudryperman
Hudryperman
9. 12. 2021 21:15

Podívejte se na video uveřejňující skandální schvalování a výsledky vakcín. Za zvečejnění pravdivých fakt stají veřejně jedna švýcarská farmaceutická firma…

https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zpochybneni-vakcinace-jako-jedine-spravne-cesty-farmaceutka-prinasi-klicove-informace/

Hudryperman
Hudryperman
9. 12. 2021 21:16

oprava : zveřejnění…