Syrske děcka patři do Syrie, ne k tetce do Kroměřiža

To by mě zajimalo, kde ti pambičkaři chodi na take hodne tety. Všeci si dobře pamatujeme, jak jedna taka nas libeznym hlaskem přesvědčovala, že Libanonska smlouva je cosik fajneho a my zme uplně hlupi.

Blebleble… a nenechte se strašit!

Ještě že ty internety mame a možeme si připomenut, co by dneska KDU – SSM raději smazala. Ale co internet schvati, už nikdy nenavrati…

Fčil se probudila jina teta ze stejne partaje, kera je v Europarlamentu činna jako členka Vyboru pro rovne pohlavi. Kdyby seděla, a nic nerobila, bylo by to lepši, aspoň by nerobila ostudu. Ale ona ne. Před měsicem se tato hodna teta pustila do dyplomacie a vyžadovala odvolani Evy Filipi, naši velvyslankyně z Damašku, bo se ji zdalo, že je tam moc aktyvni. Fčil zas navštivila jakysik tabor v Řecku a začalo ji byt lito batolat kera se sama bez rodiču vybatolila ze Syrie, přešla zelenu hranicu do Turecka a doputovala do Řecka.

A hned se ji v hlavě zrobil napad, že byzme ty batolata mohli ukrast pro sebe.

Pote, co slovensky premier česke vlady prohlasil, že to je jakysik tunel, ozvala se tetka znova: „Vlada by mohla mět tyto teenagery pod dohledem, vzdělavat je a pusobit na ně, aby to byli dobří lidé…“

Aha, tak naraz už to nesu plavačci v košiku, už to su teenageři. Ty děcka dneska rostu jak z vody…

A jak si to teta z Kroměřiža představuje? Necha je ubytovat ve Strakovce a vlada je bude vzdělavat? Tuž na to se těšim. Endy je može učit spisovnu češtinu. Malačova je može učit ekonomice a Šilerova je može učit počitat. Ombucmáňa je može použivat jako agenty provokatery a tak z nich vychovame spořadane občany.

Syrske děcka patři Syřanum! Nemame pravo krast cizi děcka. Valka je u konca a pokud ji „Zapad“ v posledni baště teroristu v Idlibu zas nerozfuka tym, že tam zas nafinguje jakysik chemicky utok, nebo nerozstřila cosik jineho, tak vypukne hluboky mir. Mimochodem, na pobřeži mořa v Latakii a dalšich městach je mir furt, pokud nepočitame ty rakety z francuzkych lodi a izraelskych letadel. Na co teda ještě čekaju uprchlici v taborach? Na německe davky?

Syrske děcka nemaji co robit v taborach a už vubec ne v Kroměřiži. Patři do škol v Syrii. A pokud kdosik tak touži po přitomnosti dvacetiletych chlapcu, keři tvrdi, že jim je 15, tak si je snad može zajistit jinak.

Ladislav Větvička, hlasatel pravdy a lasky

Aktualni fotky ze Syrie, focene mezi 12. – 17.9.2018:

Aktualni fotografie ze Syrie su od Terezy Spencerove.

A pokud je vam lito děcek, pomožte nejdřiv našim, bo na naše děcka si ta hodna teta z brusele nevzpomene

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
19. 9. 2018 23:00

Pěkně napsáno, podepisuji. A ty fotky jsou správně „akční“. Assad se myslím dobře drží i proto, že krom fanatiků z „o“pozice „umírněných uřezávačů hlav“ si přes snahu celosvětové teroristické internacionály snaží o udržení i mírového života kde to jen jde. Je velmi účinné ve smyslu udržování podpory a pomoci vládě, že se tato naopak všemožně snaží Sýrii co nejrychleji obnovovat. Obrovský rozdíl oproti Mosulu či Raqqa – kde skoro po roce či půl teprve vyhrabávají mrtvé… Mimo jiné i víc jak 2600 mrtvých dětí zabitých US-koaličními bombami… Bezesporu umíraly „humanitárně“ – malá „Bana“ si přece to bombardování tolik přála… Smrt… Číst vice »

zajoch
20. 9. 2018 3:57

Pane Větvičko, bravo a Martine druhé bravo. Přečetla jsem si před tímto článkem článek Tribuna a nevěřila jsem svým očím. Jak nerada píši komentáře, přemohla jsem se a napsala a vidím, že ve svém názoru nejsem sama. Uvažuji, zda Tribun jen tak ujel, nebo se z něho stal vítač.

Bety
Bety
21. 9. 2018 18:06

Přiznám se, že jsem tuto kauzu nesledovala, takže až od Větvičky a z některých
komentářů jsem zjistila, že věk těch „dětí“ je poněkud vyšší, než jsem předpoklá-
dala. Když už se ta „hodná tetka“ vyjádřila tak nepřesně v tomto, napadá mě,
zda jsou dotyční vůbec ze Sýrie? A zda jsou to opravdu teenageři, nebo se třeba
už pár let holí?

idiotronic
idiotronic
24. 9. 2018 8:35

V převzatém textu chybí věta ,,a rovnala si pohlaví“. Na jiných webech se v převzatém Větvičkově textu věta objevuje.