Systém Clinton na diskreditaci Trumpa

V listopadu 2016 byl vytvořen široký agitační a propagační systém, jehož cílem je ničit reputaci a autoritu prezidenta Trumpa od prvního okamžiku, kdy tento vstoupí do Bílého domu. Poprvé tak došlo k tomu, že proti prezidentovi USA byla i s využitím vědy a s velkým finančním krytím takováto kampaň zorganizována. Je vedená sponzory Baracka Obamy a Hillary Clintonové a v současnosti se už nachází v plném běhu. Po protestním pochodu žen 22. ledna je na 22. dubna naplánován – a to nejen v USA, ale v celém západním světě – protestní pochod za vědu. Má ukázat, že Donald Trump je nejen misogyn, čili nepřítel žen, ale také nepřítel vědy.

Skutečnost, že je Trump někdejším organizátorem soutěže Miss Universe a jeho třetí manželkou je modelka, má být důkazem skutečnosti, že ženami všeobecně pohrdá. A fakt, že má výhrady k roli, kterou hrál Barack Obama při vytvoření povětrnostní burzy v Chicagu, nebo že odmítá teorii, podle níž současné klimatické změny souvisí se zvýšeným únikem uhlíku do atmosféry, mají být důkazem, že nerozumí ničemu nejen v tajemném hájemství žen, ale ani v oblasti vědy.

Aby americkou veřejnost přesvědčili o prezidentově duševní nedostatečnosti – vždyť je to člověk, který věří možnosti uzavřít mír se svými nepřáteli a chce s nimi spolupracovat k nastolení celosvětové hospodářské prosperity – byl do akce proti prezidentovi zapojen David Brock, jeden z nejznámějších specialistů na agitaci a propagandu. A právě ten důmyslný systém na Trumpovu diskreditaci vypracoval.

Ještě v době, kdy sloužil republikánům, rozjel Brock kampaň proti prezidentu Clintonovi, která vyústila v aféru Whitewater i v aféru s Monikou Lewinskou. Pak změnil barvu a dnes slouží Hillary Clintonové, pro níž zorganizoval nejen demolici kandidatury Mitta Romneyho, ale v prvních kolech primárek řídil i útoky na Bernieho Sanderse dalšího tehdejšího soupeře Hillary. The National Review označil Brocka za pravicového vraha, který se stal i vrahem levicovým.

Je důležité si uvědomit, že obě předcházející kampaně za zbavení úřadu tehdejších prezidentů (Nixon a Clinton), byly uvedeny do pohybu nikoliv ve prospěch demokracie, ale ve prospěch hlubokého státu. Tak např. Watergate řidil jistý „Deep Throat“, který se po 33 letech prokázal být Markem Feltem, asistentem J. Edgara Hoovera, ředitele FBI. A pokud jde o aféru se slečnou Lewinskou, nešlo o nic jiného než o způsob, jak přinutit Billa Clintona dát svůj souhlas s válkou proti Jugoslávii.

Současná kampaň proti Trumpovi je v utajení organizována čtyřmi korporacemi:

Media Matters

Má za úkol sbírat a archivovat všechny Trumpovy omyly a chybné kroky.

American Bridge 21st Century

Shromáždil už videové záznamy Donalda Trumpa, jejichž přehrání trvá 2 000 hodin, a shromažďuje další. Má též videové záznamy všech členů Trumpova kabinetu, jejichž přehrání by zabralo 18 000 hodin. Má k dispozici sofistikované technologické vybavení (údajně nikoliv ještě v plně použitelném stavu), které umožní vyhledávat rozpory mezi staršími vyhlášeními těchto Trumpových ministrů a jejich postoji současnými. Celý tento program má být rozšířen na sledování 1 200 splupracovníků nového prezidenta.

Citizens for Responsibility and Ethics in Washington — CREW

je firmou vysoce postavených právníků, zaúkolovanou sledováním všeho, z čeho by se dal v Trumpově administrativě vytvořit skandál.

Shareblue

je elektronická společnost, která už propojila 162 milionů uživatelů internetu v USA. Jejím úkolem je rozšiřovat mezi Američany předem daná témata, jako jsou např.:

  • Trump je autoritativní a navíc i zloděj
  • Trump je pod vlivem V. Putina
  • Trump je slabá a nervově narušená osobnost s manio-depresívními znaky
  • Trump nebyl zvolen většinou amerických občanů a je proto nelegitimní
  • Trumpův viceprezident je fašista
  • Trump je multimiliardář, který bude vždy v konfliktu mezi svými zájmy osobními a zájmy státu atd.

Shareblue bude mimo toho vyrábět i protitrumpovské bulletiny a 30 vteřinová videa a bude spolupracovat se společnostmi, které se výrobou dokumentárních videí profesionálně zabývají. Jde o The American Independent a Benchman Politics.

Celý tento protitrumpovský systém, který byl vytvořen v tzv. přechodném období před příchodem Trumpa do Bílého domu, zaměstnává už dnes 300 specialistů, k nimž je nutno připočítat početné pracovníky dobrovolné. Původní roční rozpočet organizace vykalkulovaný na 35 milionů dolarů, byl zvýšen na rovných sto milionů dolarů.

Zničit image a autoritu prezidenta USA ještě předtím, než bude mít čas cokoliv provést, může ovšem přinést vážné důsledky. Tento typ masové manipulační techniky nebyl totiž nikdy dříve v západním světě proti hlavě státu použit, a neví se tudiž, v co může vyústit.

V současnosti je však už plně funkční a zapojen. Žádný politický vůdce na světě se ještě neodvážil zvolení Trumpa prezidentem oslavit či přivítat. S jedinými výjimkami Vladimíra Putina a Mahmúda Ahmadínežáda.

Z článku autora zveřejněném na jeho serveru Voltairenet  vybral a přeložil Lubomír Man.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
3. 3. 2017 17:58

Až zase bude někdo hodnotit prezidenty z pozic moralistního pozorovatele,bylo by dobře, kdyby místo snášení důkazů o jejich zlovolnosti a falešnosti jejich předvolebních slibů,si ještě jednou a možná i vícekrát přečetl výše uvedený článek. Už je jasné,že to nebyl Clinton,kdo si přál házet bomby na srbské občany ? Byl to floutek,který si myslel,že na něj nikdo nemá ,a tak se nastražilo. Když člověk vidí tu zrůdičku Killary v ženském oblečení,tak by mu to klidně odpustil,jenže tahle legrácka stála životy tisíců občanů mírumilovné země Srbska. Vykládat zahraniční politiku velmoci lidskými vlastnostmi loutky hrající si na vládnoucího mocnáře je sice lidské,ale totálně… Číst vice »

Béda
3. 3. 2017 19:06

Pane hudrypere,

jestli máte na mysli mně, tak jste mimo jak ta jedle. Já nemoralizoval ale zaobíral se FAKTY O TRUMPOVI. Nikoliv o Hitleri. Tu jsem vždycky považoval za VĚTŠÍ ZLO. Mé články se netýkaly poražené Clintonky (a dobře jí tak) ale dalšího chameleona v prezidentském úřadu USA. Kdybych měl v úmyslu ty dva srovnávat, Hitlerka by ze vzájemného srovnání vyšla nesrovnatelně hůře – protože ta se již naplno projevila v politické praxi, zatímco Trumpse teprve pomalu začíná rýsovat a přehodnocovat původní sliby voličům. A o tom jsem psal, jestli jste si to náhodou ńevšiml.

hudryper
hudryper
3. 3. 2017 20:50

Ale,ale pane Bédo ! Vztáhl jste si to na sebe,ačkoliv jsem Vás nejmenoval,ani neparodoval. Nejste zdaleka sám,kdo hodnotí politická rozhodnutí politiků spektrem jejich osobních charakteristik. Jen jsem u příležitosti článku dobře informovaného autora využil k upozornění,že v důsledku zastávání politických funkcí lidmi a nikoliv od přírody monstry dochází k personifikaci rozhodnutí, za kterými stojí minimálně státní aparát dané země a v případě USA ještě tzv. hluboký stát těch nejhorších a nejbezohlednějších představitelů setiny promile lidstva -nějakých 64 rodin vyvolených a nesmírně bohatých dlouhodobých adeptů na totální vládu nad celým světem. Věřím,že příjde den a tito zločinci budou eliminováni stejně jako… Číst vice »

hudryper
hudryper
4. 3. 2017 11:14

Jak se do lesa volá,tak se z něho ozývá. Trump ve správném načasování vybalil fotku Schumera ,
jak si notuje s Putinem ! A to je jenom začátek ! Trumpův Twitter je dnes nepochybně nejvíce navštěvované medium USA a postupně jak budou na něm informace stále třaskavější,bude na něj
chodit nejen celá Amerika. Informační kanál mezi zbojnickým prezidentem a občany je připraven.

http://www.hlavnespravy.sk/donald-trump-vracia-uder/919240