Britské listy: Odborový předák Josef Středula se zdiskreditoval poskytnutím rozhovoru fašistickému serveru

Soudnost u českých odborářů je, jak se zdá, malá. Nenávistný fašistický server Parlamentní listy páchá téměř každodenně trestné činy vyvolávání nenávisti vůči náboženství a vůči skupinám obyvatelstva. Téměř denně páchá i trestný čin šíření lživých poplašných zpráv. Všechny tři tyto trestné činy mají být podle trestního zákoníku ČR trestány třemi lety vězení nepodmíněně…

Celý článek najdete na Britských listech

Stanův komentář: Tak zrovna tenhle článek je jak vystřižený z Der Stürmer. Bohužel to v případě Britských listů není exces, ale trend.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
3. 3. 2017 21:04

Navrhuji zásadně nevstupovat na BL.Počet vstupů i těch,kdo s Čulíkem pohrdají, je nepochybně
tímto člověkem zneužíván k demonstraci svého vlivu na českou společnost.Čím méně přístupů se
na tento obskurdní a protivlastenecký server uskuteční,tím dříve s ním jeho protektoři vyrazí dveře,až je příjde zase prosit o prodloužení existence katedry na universitě. Myslím,že už se nebude
opakovat dotace české vlády pod záminkou doktorandského studia bohemistiky pod „záštitou“
balkánské řeznice a bude -li nesouhlas s působením BL vyjádřen jejich ignorováním,brzo skončí.

hudryper
hudryper
3. 3. 2017 22:49

http://www.novarepublika.cz/2017/03/andrej-babis-nato-musime-zmenit-z.html

No vida, už to z něho leze. Politik chováním šámesa to rozbalil.Chystá se na povýšení,tak se snaží ukázat se páníčkům v Berlíně a Bruselu v těch nejlepších barvách. Útočit by se holenkovi zachtělo !
Tohle jeho vystoupení by mělo být na internetu široce propagováno,aby si ovce uvědomily,že jim
káže vlk v kůži beránčí . Doufám,že si tohoto vystoupení na téma zahraniční politiky všiml Zeman.
.

racek
racek
4. 3. 2017 2:35

Čulík snad nepoužil pro svou rodnou zem a Čechy nikdy dobré slovo, naopak z něj čišela nenávist a překrucování faktů. Bohužel i v době kdy ještě nebyl takový fašista, jako dnes. Stejně je to zajímavé, jakým směrem se začal přebarvovat vzhledem ke svému původu.
Představa, že tenhle člověk učil bohemistiku na zahraniční universitě, tak to mě jde mráz po zádech. Takhle se dělá pověst naší vlasti v zahraničí. Není jediný. Jistá skupina našich krajanů i představitelů, dobře definovaná, to dělá přímo profesionálně. Ještě je za to platíme. Začalo to u občana Havla.

Béda
4. 3. 2017 4:33

No jo, ale co když jsou korporátně fašistickým webem mainstreamové Britské listy? Dnes lidé masově hledají alternativní zprávy a od korporátních médií se přesouvají k „disidentům“, kteří píší, informují a zamýšlejí se nad tím, o čem korporátní mainstream nepíše. Mainstreamové Britky to mají sice v logu ale je to víceméně zajeté korporátní médium (spřízněné a Madlenkou Olbrajtkou). Nezávislí autoři už je dávno opustili, zůstali většinou nájemní pisálkové.

fajt
4. 3. 2017 6:28

hudryper napsal http://www.novarepublika.cz/2017/03/andrej-babis-nato-musime-zmenit-z.html No vida, už to z něho leze. Politik chováním šámesa to rozbalil.Chystá se na povýšení,tak se snaží ukázat se páníčkům v Berlíně a Bruselu v těch nejlepších barvách. Útočit by se holenkovi zachtělo ! Tohle jeho vystoupení by mělo být na internetu široce propagováno,aby si ovce uvědomily,že jim káže vlk v kůži beránčí . Doufám,že si tohoto vystoupení na téma zahraniční politiky všiml Zeman. . na netu to jede, ale marně, ovečky zajímá free kobliha, nějaký nekonečný seriál, sale discount na evropský odpad a krátké peníze na dlouhý ( nejraději nekonečný) úrok, zkuste průměru promluvit do duše… Číst vice »

Béda
4. 3. 2017 7:20

fajt, Babiš je produkt korporátního kapitalismu. Oligarcha, kterýsi hledí především svého. Na jednu stranu narovnává podnikatelské prostředí zaváděním EET (jak k tomu přijdou poctiví podnikatelé, kteří nic netají a daně platí, že?) na druhou tím likviduje drobnou konkurenci. Prý se dokonce nechal slyšet ve smyslu, že malá konkurence by měla mít právo na existenci pouze v exkluzivním sortimentu, který nevyrábí a nezásobují jím trh kolosy jako je ten jeho. Jako každý SPRÁVNÝ oligarcha podporuje války v zájmu zisku – tudíž i ÚTOČNÝ PAKT NATO. Krom toho, že sám štědře těží z dotací, reprezentuje taky ekonomické zájmy MONSANTO – řepkozasíračů prostředí… Číst vice »

orinoko
4. 3. 2017 7:30

Na listech B jsem nebyl ani nepamatují. Ono stačí, když se o nich doctu tady.
Nastala doba, kdy padají skraBOZKY, shazují se převleky, bezcharakterní se vybarvuji a dějiny se zařezávají do morku kosti
Na ten NAS jeden lidsky život docela sila.
A ted ještě ke všemu c!own Kačer.

Béda
4. 3. 2017 7:50

Jinak Babiš to jsou v principu zájmy velkých řetězců které ničí konkurenci, MONSANTO, která ničí malou konkurenci, zájmy velkých korporací monopolizující si postupně trh (Babiš – velkopekárna, velkořeznictví, velkomlékárna, na Slovensku obří chemický gigant atd..
Krom toho se opakovaně potvrzuje, že v kapitalismu vládne velkokapitál. Velké dotace a velké státní zakázky jsou určeny především pro velkokapitalisty.

Aleš
Aleš
4. 3. 2017 15:51

hudryper: I močál marginalizující pevnou Skálu, je z hlediska nejen zahraniční politiky zdaleka nejmenším zlem z u nás nabízených. A to bych se nechtěl dotknout ani SPO či SPD, ale je to tak. Chtělo by to vyprovokovat Bureše, aby narovinu zavčas vyrukoval s tím, že peníze, které zkasíruje v EET, půjdou jako výpalné Nadnárodní Americké Teroristické Organizaci, a vojáci AČR na východní frontu.. Koaliční potenciál vítěze voleb dle dnešních průzkumů by se asi posunul směrem k ultrapravici typu TOP09, STAN či ODS, ale více by nutil umírněnou močálovou levici a zbytek stran pravého středu včetně ČSSD už bez Sralbotky ke… Číst vice »

hudryper
hudryper
4. 3. 2017 16:31

Aleš napsal Navíc ekonomicky gramotní lidé vidí i selhání u prezidentského slibu. Pokud myslel slib vážně, nejmenoval by guvernéra ČNB člověka, který jde ve šlépějích svých předchůdců. Tady nejsi přesný,Aleši. Zeman prohlásil,nikoliv slíbil,že do funkce guvernéra jmenuje Rusnoka, což učinil. Sám fakt vyhlášení konce devalvačního hnusu ve II.čtvrtletí je docela slušný úspěch. Proč ? Protože až dosud za Tošovského i Singera sloužila ČNB jako zdroj chaosu (bankovní dozor nedozor a vytunelování peněz poskytnutých státem padesáti bankám a bančičkám), v podstatě krádež českého zlatého pokladu a bilionové pouštění žilou 10 milionům obyvatel ČR. Asi si i Ty dokážeš představit vazby zahraničních… Číst vice »

Bety
Bety
4. 3. 2017 17:13

Tak tady máme ANO v kostce. Nasbírá body za imigranty ( ale proč bombardovat prázdné lodě, když by úplně stačilo nenechat je vyplout?) u voličů, a za útočné NATO u svých páníčků. Opravdu si tu někdo myslí, že s touhle stranou by mohlo být líp?

Aleš
Aleš
5. 3. 2017 19:56

hudryper napsal Tady nejsi přesný,Aleši. Zeman prohlásil,nikoliv slíbil,že do funkce guvernéra jmenuje Rusnoka, což učinil. Sám fakt vyhlášení konce devalvačního hnusu ve II.čtvrtletí je docela slušný úspěch. Proč ? Protože až dosud za Tošovského i Singera sloužila ČNB jako zdroj chaosu (bankovní dozor nedozor a vytunelování peněz poskytnutých státem padesáti bankám a bančičkám), v podstatě krádež českého zlatého pokladu a bilionové pouštění žilou 10 milionům obyvatel ČR. Asi si i Ty dokážeš představit vazby zahraničních disponentů na vedení ČNB k poslušné realizaci finanční politiky nikoliv v zájmu republiky. Už tím,že si Zeman dovolil posadit na guvernérskou sesli svého oblíbence a… Číst vice »