Také já jsem proti islamizaci Evropy

Namlít muslimy do masokostní moučky. To nám, všem dobrým Čechům, pak bude teprve chutnat! A když nebudou stačit mlýny, tak na muslimy pustíme plyn. My se prostě s tím násilným islámem nějak vypořádat musíme. Jinak by nám tady za chvíli ženy nosily na hlavě šátky nebo dokonce oděv, který nosila svého času Panna Maria.

Přichází doba, kdy nikdo nemůže stát opodál. Je třeba jasně říci „také já jsem proti islamizaci Evropy a České republiky zvlášť“. Kdo to neříká, vystavuje se vážnému nebezpečí, že bude oběšen dobrými Čechy jako vlastizrádce. Nemůže se tedy nikdo vymlouvat, že to nevěděl, sociální sítě jsou podobných rozsudků lidu plné. A nejen na sociálních sítích. Z tribun i od diváků na různých demonstracích zaznívá jednoznačně, že islám je největší hrozbou České republiky a kdo nebojuje proti islámu není Čech, ale vlastizrádce a bude potrestán spravedlivým trestem veřejné popravy.

Navíc se do odvážného boje proti islámu pustil i náš prezident, čímž se stal nejpopulárnějším prezidentem všech dob a atakuje i pozici Karla IV. jako největšího z Čechů. Žijeme tedy v době vpravdě revoluční, kdy náš prezident Miloš Zeman nemyslí jen na dobu svého mandátu, ani na nejbližší pětiletku, ale rovnou na vývoj po roce 3000. Při současném tempu „islamizace“ České republiky to bude totiž právě tento rok, kdy se bude rozhodovat mezi křesťanstvím, judaismem, ateismem a islámem. Takové dlouhodobé vize byly vlastní Číně, nyní vychází najevo pravá podstata služebních cest našeho prezidenta a jeho myšlenkového trustu do této obrovské starobylé země. Jde o to, abychom se vymanili z provinčního krátkodobého myšlení a uvažovali v horizontu příštích tisíciletí.

Kdyby takto moudře kolem roku 1000 našeho letopočtu jednal třeba kníže Jaromír , a postavil hráz proti komunismu, mohli jsme si ušetřit mnohá zklamání. Jenže tenkrát nebyli Čechové tak jednotní jako dnes. V tom je naše dnešní výhoda. Uvidíme-li dnes jednu zahalenou ženu v Teplicích, zcela správně z toho vyvozujeme, že by mohla přijít jednou doba, kdy to bude povinný oděv pro všechny. Římané tak dlouho podceňovali křesťany, házeli je liknavě lvům nebo je mučili ukřižováním, až se křesťané chopili vlády nad celou říší. Nám je jasné, že naše plány musejí být poněkud velkorysejší. Současná populace lvů by rozhodně na muslimy nestačila. Kdybychom je tady házeli šelmám v zoo, byla by to sice celkem prima zábava, ale těžko říci, zda by takový postup byl i dost efektivní.

Samozřejmě, že lepší nápad má guru Hnutí proti islámu v České republice docent Konvička . Namlít muslimy do masokostní moučky. To nám, všem dobrým Čechům, pak bude teprve chutnat! A když nebudou stačit mlýny, tak na muslimy pustíme plyn. A je to. My se prostě s tím násilným islámem nějak vypořádat musíme. Jinak by nám tady za chvíli ženy nosily na hlavě šátky nebo dokonce oděv, který nosila svého času Panna Maria. No to by tak hrálo! My si tedy takto naší židovsko-křesťanskou kulturu rozvracet nedáme. Jsme také rozhodně proti halal porážkám, ačkoliv vlastně nevíme, co to je. To ovšem nevadí, protože jsme také proti šíření Koránu, ačkoliv jsme z něj nepřečetli také nic, vyjma několika citací z Blesku.

Stačí nám jednoduchá hesla typu „co je české, to je hezké“, nebo „ať padouch nebo hrdina, hlavně že jsme jedna česká rodina“. Konečně se mohou spojit naši proletáři, rolníci, dělníci i pracující inteligence s uhlobarony a dalšími vykuky a od plic zanotovat „Kde domov můj“. Konečně jsme našli nepřítele, jímž je myšlenka islámu. Naši prapředci neúspěšně bojovali proti myšlence křesťanů, později katolíci proti protestantům, protestanté proti jiným, jinak protestujícím protestantům, za císaře pána a jeho rodinu proti Rusku, a dnes navazujeme na takové bohulibé a smysluplné války bojem proti islámu. Čeká nás boj heroický a my to víme, nepřátel se nelekneme. Bude to boj podobný válce proti severnímu větru, protože ten je, jak známo, krutý.

Lidé si ovšem často místo boje hledají závětří a nakonec, navzdory jakémukoliv úsilí, myšlenka, která měla zvítězit, také zvítězí. Možná proto je kdesi psáno, že na počátku bylo Slovo, a že bude i na konci. Náš způsob boje proti myšlence stavbou zdí a koncentračních táborů, plynováním lidí, jakož i jejich věšením se v dějinách ukázal vždy jako naprosto pošetilý. Myšlenka je totiž jako vítr, myšlenka je věčná a nelze ji zabít ani pálením knih, ani lidí. Naše současná metoda boje proti islámu je tak stejně primitivní jako před tisíci lety. Protože myšlence se dá oponovat jedině lepší myšlenkou, proti špatné společnosti se dá bojovat jedině lepší společností.

Pokud naše země bude krásná navenek i uvnitř lidí, pak nebudou mít cizí myšlenky šanci. Pokud tomu tak nebude, budou obyvatelé České republiky hledat a hledat a hledat, dokud nenajdou něco lepšího. A bude-li tím lepším islám, budou i země koruny české islámské bez ohledu na to, zda tempo ročního přírůstku uprchlíků stoupne ze současného tisíce na deset tisíc nebo naopak klesne na nulu. Žádná „česká zeď“, Konvičkovy plynové komory, koncentrační tábory, ani šibenice pro sluníčkáře tomu nezabrání. Myšlenka je věčná, má tedy dost času, aby v klidu přečkala smrt Zemana, Konvičky i jejich duchovních následovníků do desátého kolena.

Smrtelné lidi, ať už křesťany nebo muslimy, můžete ukřižovat a zemřít jako sprostí vrazi, ale křesťanství a islám umučit nemůžete. Nenávist je opiem lidu, pod jehož vlivem páchají zločiny, jichž by jinak nebyli schopni. Tato nenávist se vyrábí v makovicích vystrašeného lidu. V televizi se paní učitelka ptá „kdy už u nás konečně skončí komunismus“ více ZDE a pan docent kandiduje za Blok proti islámu.

Ve zdravé společnosti by paní učitelka nemusela dostávat pomoc policejní, ale lékařskou, a pan docent by už byl pod ochranou – vazební věznice.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde , nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
43 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
6. 3. 2016 6:36

Pan Letko to má všechno trochu pomotané. To, že je někdo proti islamizaci nutně neznamená že všichni, kteří zde nechtějí mešity, minarety, muezíny, ženy v burkách, právo šaría a plíživou „Kosovizaci“, obrovský nárůst kriminality, potenciální nebezpečí terorismu, no go zóny, potenciální selhání sociálního systému… chtějí namlít muslimy do masokostní moučky. To je výsostná interpretace a zjednodušení celého problému „slunečnými“ lidmi. Mnozí, možná naprostá většina pouze reagují na sebevražednou kontraproduktivní imperiální politiku v zájmu globálních kapitálových elit. Nechtějí přitom v žádném případě zabíjet muslimy (to ostatně dělají šiřitelé „humanity, demokracie, míru a svobody“ v muslimských zemích), pouze je nejchtějí vpustit DO… Číst vice »

Béda
6. 3. 2016 6:37

je Zeman jakýkoliv, je v politice pro český lid menším zlem než bilderberské prosudetské „kníže“.

Béda
6. 3. 2016 7:42

Thilo Sarrazin se ve svém trochu provokativním díle opírá o své zkušenosti, které nabyl jako vysoký úředník na Spolkovém ministerstvu financí a sociálnědemokratický senátor v Berlíně. Přestože většinu podkladů pro svou knihu sebral již před deseti lety, jeho závěry a varování se dnes naplňují téměř beze zbytku, ale v měřítku, které překonalo i ta nejpesimističtější očekávání. Jako první v Německu poukázal na neúspěšnou integraci migrantů vyznávajících muslimské náboženství a analyzoval její příčiny. Všiml si, že muslimské imigranty ve všech evropských zemích charakterizují následující vlastnosti: podprůměrná integrace do pracovního trhu nadprůměrná závislost na sociálních dávkách podprůměrná účast na vzdělávání (zejména žen)… Číst vice »

zamp1
zamp1
6. 3. 2016 9:33

Na E-republice odkud je článek převzatý je k tomuto článku také polemický dopis pana Přibyla. Stojí za přečtení.

http://e-republika.cz/article3535-Take-ja-jsem-proti-islamizaci-Evropy-komenta%C5%99-k-%C4%8Dlanku

Béda
6. 3. 2016 10:28

p. Letko, doporučuji vám, abyste se při dalším psaní o masokostní moučce zamyslel nad tím, KDO a KDE REÁLNĚ proměňuje vyznavače islámu v „masokostní moučku“. A taky nad otázkou co tvoří podmínky pro takovýto proces. Podle některých je to vstřícná promigrační politika vůči nositelům nedemokratické ideologie nesmiřitelné vůči všemu neislámskému. Stačí zavřít z blbosti jedné šílené krávy a jejího osmanského diktátora otevřené dveře a pomáhat migrantům v muslimských zemích – a žádná „masokostní moučka nebude hrozit. Vytváření no go zón, infiltrace potenciálních teroristů, znásilňovačů, šariátníků odmítajících hostitelský pořádek jsou ideálními prostředky pro „masokostní moučku“ – ať již ze kterékoliv strany… Číst vice »

Alena
Alena
6. 3. 2016 10:51

Pan Letko, pan kníže Sch s celou TOP, vědci píšící rezoluce, pražská kavárna ,všichni, kteří apelují na česká národ ohledně reakcí vůči muslimům, by měli přestat žvanit a začít konat. To je přesunout si do svého domova na své vlastní náklady migranty, vzdělat je, začlenit do naší společnosti a zaručit se za jejich jednání.
Tomu se říká přejít od slov k činům. Mimochodem, nejúspěšnější výchovná metoda. Činy je třeba vychovávat český národ, pánové, ne slovy!

Béda
6. 3. 2016 11:09

Alena napsal Pan Letko, pan kníže Sch s celou TOP, vědci píšící rezoluce, pražská kavárna ,všichni, kteří apelují na česká národ ohledně reakcí vůči muslimům, by měli přestat žvanit a začít konat. To je přesunout si do svého domova na své vlastní náklady migranty, vzdělat je, začlenit do naší společnosti a zaručit se za jejich jednání. Tomu se říká přejít od slov k činům. Mimochodem, nejúspěšnější výchovná metoda. Činy je třeba vychovávat český národ, pánové, ne slovy! Alena, ideální by bylo, kdyby „slunečníci“ v čele s TOPinkami, ČSSD (která hlasovala v EParlamentu pro kvóty, Merkelovou, lesbičkami a sorosovskými „ne“ziskovkami odešli… Číst vice »

Bety
Bety
6. 3. 2016 12:50

Mě také některé komentáře na internetu netěší a také nikoho normálního těšit nemohou. Je to ale následek PITOMÉ imigrační politiky a ne toho, že většina národa odmítá masový příliv migrantů. Jestliže normální lidé prosazují pomoc běžencům v jejich vlasti, je to racionální a také humanistické. Miliardy, které Merkelová a spol. vynakládají na příspěvky, které nic neřeší, by měli být použity na obnovu infrastruktury válkou zničených zemí. A už vůbec by se neměly dávat miliardy Erdoganovi, který je nejspíš použije na to, aby do Evropy poslal běženců ještě víc. Jestliže se lidé bouří proti PITOMÉ politice, neměli by být házeni do… Číst vice »

Béda
6. 3. 2016 13:05

Bety napsal Mě také některé komentáře na internetu netěší a také nikoho normálního těšit nemohou. Je to ale následek PITOMÉimigrační politiky a ne toho, že většina národa odmítá masový příliv migrantů. Jestliže normální lidé prosazují pomoc běžencům v jejich vlasti, je to racionální a také humanistické. Miliardy, které Merkelová a spol. vynakládají na příspěvky, které nic neřeší, by měli být použity na obnovu infrastruktury válkou zničených zemí. A už vůbec by se nemělydávat miliardy Erdoganovi, který je nejspíš použije na to, aby do Evropy poslal běženců ještě víc. Jestliže se lidé bouří proti PITOMÉ politice, neměli by být házeni do… Číst vice »

petr jihlava
petr jihlava
6. 3. 2016 14:41

Přátelé,ruku na srdce.Kdo z vás je skutečný odborník na islám ? Procestovali jste kus světa a máte osobní zkušenosti a poznatky ? Nebo jste se školním výletem za mladých let byli nejdále v Praze a „zdravý selský rozum“ vám bohatě stačí na to se v dnešním složitém globálním světě správně orientovat ? Máme za odborníky na islám a migraci považovat klimatologa pana Cílka,sociologa Hampla a odborníka na brouky Konvičku ? A proč ? Nebo je vidíte u „zodpovědných“ a „prozíravých“ českých politiků(M.Zeman,T.Okamura,A.Babiš,M,Chovanec) ? Je váš hysterický či umírněný strach z migrantů racionální ? Setkal se nikdo z vás v životě… Číst vice »

Alena
Alena
6. 3. 2016 15:36

pane Petře, na to, potkat utečence, není nutno procestovat celý svět, stačí se pouze mrknout do Německa. Není nutno mít strach z islamistů, je nutno bát se agresivních sluníčkářů. Nebo Evropská města a místa, kde je migrantů nadbytek, jsou nám vzdálena a zkušenosti tamních obyvatel neznámé?

petr jihlava
petr jihlava
6. 3. 2016 16:40

Aleno,já jsem v Německu v té západní části lidově řečeno pečený vařený.
Měl jsem možnost za svůj život vidět kus světa a poznat různé neevropské a jiné náboženské kultury.Mám úplně jiné osobní zážitky a zkušenosti než Vy. Troufám si tvrdit,že vaše informace jsou spíše někým zprostředkované a účelově upravené.

Pletete si pojmy,jako je muslim,Islám a Islamismus.
Spíše než muslimů nebo tzv. sluníčkářů mám strach z našich Českých občanů.

Béda
6. 3. 2016 16:47

petr jihlava napsal Přátelé,ruku na srdce.Kdo z vás je skutečný odborník naislám ? Procestovali jste kus světa a máte osobní zkušenosti a poznatky ? Nebo jste se školním výletem za mladých let byli nejdále v Praze a „zdravý selský rozum“ vám bohatě stačí na to se v dnešním složitém globálním světě správně orientovat ? Máme za odborníky na islám a migraci považovat klimatologa panaCílka,sociologa Hampla a odborníka na brouky Konvičku ? A proč ? Nebo je vidíte u „zodpovědných“ a „prozíravých“ českých politiků(M.Zeman,T.Okamura,A.Babiš,M,Chovanec) ? Je váš hysterický či umírněný strachz migrantů racionální ? Setkal se nikdo z vás v životě… Číst vice »

Alena
Alena
6. 3. 2016 16:54

petr jihlava napsal

Aleno,já jsem v Německu v té západní části lidově řečeno pečený vařený.
Měl jsem možnost za svůj život vidět kus světa a poznat různé neevropské a jiné náboženské kultury.Mám úplně jiné osobní zážitky a zkušenosti než Vy. Troufám si tvrdit,že vaše informace jsou spíše někým zprostředkované a účelově upravené.

Pletete si pojmy,jako je muslim,Islám a Islamismus.
Spíše než muslimů nebo tzv. sluníčkářů mám strach z našich Českých občanů.

zajímavé, jak účelově lžete. Ve svém příspěvku jsem nerozebírala pojmy jako Islám, Islamismus a muslim. Jak Vám mám pak věřit ?

Béda
6. 3. 2016 16:54

petr jihlava napsal Aleno,já jsem v Německu v té západní části lidově řečeno pečený vařený. Měl jsem možnost za svůj život vidět kus světa a poznat různé neevropské a jiné náboženské kultury.Mám úplně jiné osobní zážitky a zkušenosti než Vy. Troufám si tvrdit,že vaše informace jsou spíše někým zprostředkované a účelově upravené. Pletete si pojmy,jako je muslim,Islám a Islamismus. Spíše než muslimů nebo tzv. sluníčkářů mám strach z našich Českých občanů. Pane z Jihlavy, skláním se před vašimi zkušenostmi. Radil bych vám, nastěhujte se v Německu do nějaké no go zóny a zůstaňte si tam navždy, jestli po tom toužíte.… Číst vice »

Milare
Milare
6. 3. 2016 17:58

On problém není ani v samotné věrouce islámu, ale v tom, že „jejich“ trestní právo a náboženství jedno jsou. A že už v samotném koránu je zakotvena klauzule, že je zakázáno ho měnit, jakkoli upravovat a jinak vykládat. Pod trestem smrti. Není tedy divu, že se o to nikdo nepokouší. A tohle je přesně důvod, proč všichni lidé hlásící se k tomuto náboženství se stále svou psychikou nacházejí v době, kdy korán vznikl. Ve středověku. Bez jakékoli naděje na změnu, protože za to se u nich podle práva šaría šmiká hlava. Nejhorší na tom ovšem je, že se nezastaví u… Číst vice »

zajoch
6. 3. 2016 18:03

petr jihlava

petr jihlava napsal

Aleno,já jsem v Německu v té západní části lidově řečeno pečený vařený.
Měl jsem možnost za svůj život vidět kus světa a poznat různé neevropské a jiné náboženské kultury.Mám úplně jiné osobní zážitky a zkušenosti …..

Sem si může o sobě každý napsat co chce. Pravdu i účelový výmysl.

Béda
6. 3. 2016 18:28

Milare napsal On problém není ani v samotné věrouce islámu, ale v tom, že „jejich“ trestní právo a náboženství jedno jsou. A že už v samotném koránu je zakotvena klauzule, že je zakázáno ho měnit, jakkoli upravovat a jinak vykládat. Pod trestem smrti. Není tedy divu, že se o to nikdo nepokouší. A tohle je přesně důvod, proč všichni lidé hlásící se k tomuto náboženství se stále svou psychikou nacházejí v době, kdy korán vznikl. Ve středověku. Bez jakékoli naděje na změnu, protože za to se u nich podle práva šaría šmiká hlava. Nejhorší na tom ovšem je, že se… Číst vice »

petr jihlava
petr jihlava
6. 3. 2016 18:35

Paní Aleno,napsala jste:…Není nutno mít strach z islamistů, je nutno bát se agresivních sluníčkářů. Nebo Evropská města a místa, kde je migrantů nadbytek, jsou nám vzdálena a zkušenosti tamních obyvatel neznámé? Víte,co znamená termín slova islamista ? Kdo tedy lže ? Nemůžu za to že se nevyznáte v termínu slov,které používáte a co znamenají.To je váš problém.Ne můj. Beďo,hlavně klid a nohy v teple. Před důsledky globalizace se ČR nikam neschová a žádná vláda nebo „lidový“ prezident tomu nezabrání. Na starobní důchodu nemám ještě věk a odpracované roky.Cestování do SRN je náplní mého zaměstnání.Uznejte,že mám právo se nějak živit.Nadnárodní společnost… Číst vice »

Béda
6. 3. 2016 18:43

petr jihlava napsal Paní Aleno,napsala jste:…Není nutno mít strach z islamistů, je nutno bát se agresivních sluníčkářů. Nebo Evropská města a místa, kde je migrantů nadbytek, jsou nám vzdálena a zkušenosti tamních obyvatel neznámé? Víte,co znamená termín slova islamista ? Kdo tedy lže ? Nemůžu za to že se nevyznáte v termínu slov,které používáte a co znamenají.To je váš problém.Ne můj. Beďo,hlavně klid a nohy v teple. Před důsledky globalizace se ČR nikam neschová a žádná vláda nebo „lidový“ prezident tomu nezabrání. Na starobní důchodu nemám ještě věk a odpracované roky.Cestování do SRN je náplní mého zaměstnání.Uznejte,že mám právo se… Číst vice »

Alena
Alena
6. 3. 2016 18:59

Béda napsal
Paní Aleno,napsala jste:…Není nutno mít strach z islamistů, je nutno bát se agresivních sluníčkářů. Nebo Evropská města a místa, kde je migrantů nadbytek, jsou nám vzdálena a zkušenosti tamních obyvatel neznámé?
Víte,co znamená termín slova islamista ?
Kdo tedy lže ?

Ale, ale, budeme si hrát se slovíčky? Já jsem opravdu nerozebírala pojmy Islám, islamista , muslim a migrant
sluníčka jsou dnes ve špatné kondici, no nic, to se zlepší

Alena
Alena
6. 3. 2016 19:01

Alena napsal
Ale, ale, budeme si hrát se slovíčky? Já jsem opravdu nerozebírala pojmy Islám, islamista , muslim a migrant
sluníčka jsou dnes ve špatné kondici, no nic, to se zlepší

reaguji, pane bédo na pana petra? či jak se jmenuje

Bety
Bety
6. 3. 2016 19:13

Já se nehodlám hádat o to, jaké hodnoty islám vyznává či nevyznává. Myslím, že tu máme jeden velmi názorný příklad, k čemu vede masová imigrace , která byla také podniknuta a schválena s těmi nejhumanitnějšími úmysly – je to stát Izrael. Palestinci je nejdříve i vítali, neboť jim opravdu přinesli zhodnocení toho, co Palestinci měli. Jak počet Izraelců stoupal, přestali se nejprve zajímat o to, zda se tento vývoj Palestincům líbí, a než se dotyční vzpamatovali, seděli ve sběrných táborech odkázáni na milosrdenství světa, který je – ovšem s těmi nejlepšími úmysly – do této situace dostal. A konce to… Číst vice »

petr jihlava
petr jihlava
6. 3. 2016 19:15

Béďo je vidět,že jste inteligentní a slušný Čech.Žádný hulvát. Dokážete věcně a racionálně argumentovat.Díky za konstruktivní diskuzi.

petr jihlava
petr jihlava
6. 3. 2016 19:19

Aleno,jděte dnes raději dříve spát.Nemáte dnes ideální den a jste z toho nějak zmatená.

Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
7. 3. 2016 15:48

petr jihlava napsal

Aleno,já jsem v Německu v té západní části lidově řečeno pečený vařený.
Měl jsem možnost za svůj život vidět kus světa a poznat různé neevropské a jiné náboženské kultury.Mám úplně jiné osobní zážitky a zkušenosti než Vy. Troufám si tvrdit,že vaše informace jsou spíše někým zprostředkované a účelově upravené.

Pletete si pojmy,jako je muslim,Islám a Islamismus.
Spíše než muslimů nebo tzv. sluníčkářů mám strach z našich Českých občanů.

souhlasím s Vámi a velice si vážím Vašich názorů, problém není v náboženství nebo v politice, problém je v lidech, bohužel…

Béda
7. 3. 2016 16:05

Ibrahim Ag Alhabib napsal souhlasím s Vámi a velice si vážím Vašich názorů, problém není v náboženství nebo v politice, problém je v lidech, bohužel… V tomto případě je hlavní problém v nereformovatelné náboženské ideologii, která je srostlá s fundamentalistickým středověkým právním řádem. I slepý vidí, jak je to s nemuslimskými menšinami v muslimských zemích (s jejich klesajícím podílem v obyvatelstvu), i slepý již dnes vidí (a ne že by se mainstream a západní establishment nesnažily zatloukat) co se dnes děje v západních zemích – v no go zónách i v oblastech s novým „obohacením“, t.j. kde se koncentrují „váleční“… Číst vice »

denda
denda
7. 3. 2016 16:29

petr jihlava napsal „Víte,co znamená termín slova islamista ? Kdo tedy lže ? Nemůžu za to že se nevyznáte v termínu slov,které používáte a co znamenají“ Takže následné citace a ty dávají jasný náhled. prohlášení tehdejšího tureckého ministerského předsedy Erdogana, který v roce 2008 prohlásil: „Neexistují islám a islamismus. Existuje jen jeden islám. Kdo říká něco jiného, uráží islám.“ „Erdogan při své návštěvě v roce 2008 v Kolíně nad Rýnem jasně řekl, že turecké migranty považuje za svůj islamistický výsadek v Evropské unii. Proto se nesmějí integrovat – „Rozumím vaší senzibilitě, jíž projevujete vůči asimilaci, velmi dobře. Nikdo od vás… Číst vice »

Béda
7. 3. 2016 18:09

Jsem z toho tumpachovej: Frontex: Nikdy sme Turecko neklasifikovali ako bezpečnú krajinu. Utečenci teda budú prúdiť do Európy aj naďalej http://www.zvedavec.org/vezkratce/12368/

Jestliže Turecko není bezpečnou zemí tak co pohledává v NATO a jak vůbec s ním můžou eurobafuňáři vyjednávat o bezvízovém styku a vstupu do EU. Jakým právem mu může Makrela dávat takové přísliby? A k čemu je vlastně NATO a nějaký FRONTEX? To si takové organizace draze vydržujeme jenom proto aby všechno roz….y a pak „monitorovaly“? Nebylo by lepší je rozpustit a oplotit celou EU?

soudružka
soudružka
7. 3. 2016 21:29

K šatům, co (možná) nosila panna Maria zaujímám stejný postoj jako bezesporu autor zaujímá vůči přepravnímu prostředku, který používal tesař Josef.

orinoko
orinoko
7. 3. 2016 23:14

No … Petrjihlava … a Bosch. Vecne zadna polemika, jen povysena zkusenost – pry a sic. Kdysi jsem mluvil s Nemci z Mnichova a Hannoveru … bylo to v roce 1994 … a uz tehdy byli dost konsternovani z islamskeho subprstence kolem obou mest. Ale tehdy to byla nemecka vyrobni politika – potrebovali delniky do vyroby ve velkem … tam to zacalo. Ovsem k cemu dneska bitch Merkel potrebuje dalsi islamsky potrat v Germanii ve velkem, je mnozinou ruznych otazniku. V Syrii se sesla pod dohledem Rusu syrska sekularni opozice s predstaviteli governmentu … a cil zustava stejny – otevrena… Číst vice »

orinoko
orinoko
7. 3. 2016 23:29

Velebnosti , chce se mi blejt !
Tak slovo Allah ma svuj prapuvod … i foneticky … v zidovskem vyrazu Eloah.
Kva-k kva-k pravil Ferda Mravenec, kdyz chtel zabakovi ucinit ze zivota peklo.
Dale – zakladnim sutrem islamu je fatalismus. Bohuzel fanaticky. Ja se take vice ci mene citim fatalistou , ale ani nahodou se kvuli tomu nezouvam a nepoklekam. – Takze – islam je predevsim fatalisticky ritual.
Nemysli … oddej se. – Takovy arabsky talmud.

fra
fra
8. 3. 2016 8:57

Přišlo emailem a žádný komentář to nepotřebuje. Islám a muslimy není třeba z ničeho obviňovat, oni to spolehlivě zvládají sami. Ovšem z blbosti některých Evropanů je člověku poněkud nevolno a ty propagandou zblblé děti to možná odnesou první.
https://www.youtube.com/embed/BUJIm6pgLBE

Sio
Sio
8. 3. 2016 14:08

Spískal to celé Karel May. Kara ben Nemsí měl přece nejvěrnějšího druha, který se jmenoval Hádží Halef Omar ben hádží Abú’l Abbás ibn hádží Dávúd al Gossarah. Angela prostě ráda mayovky, já ostatně je taky čítával. A tak si usmyslela, že se podaří muslimy asimilovat, když se seznámí se silou německého ducha. I česká wikipedie (ano, Hadží Halef Omar má v ní čestné místo) tvrdí: „Vytrvalé snahy Halefa přivést Karu ben Nemsího k islámu se ale nesetkají s úspěchem a Halef se nakonec stane v podstatě křesťanem.“ Problém bude v tom, že Češi si prostě nevěří, asi podceňují sílu českého… Číst vice »

Bety
Bety
8. 3. 2016 17:32

Sio, to bylo pěkné. Ale mám dojem, že si Kara ben Nemsí nezískal obdiv Hadžího Halefa… silou ducha, ale spíš silou své železné pěsti, kterou každého protivníka poslal do bezvědomí.

Béda
8. 3. 2016 20:36

Do Evropy přichází sedminásobně víc migrantů než loni http://www.zvedavec.org/vezkratce/12381/

Béda
8. 3. 2016 20:49

Kanadský humor měsíce: http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/saudskoarabska-akademie-je-zena-clovek/ „Saúdskoarabská akademie: Je žena člověk? Na toto téma zahájila saúdskoarabská akademie sérii konferencí. Na sociálních sítích se ale kolem takového tématu rozpoutala bouřlivá diskuse namířená proti saúdskoarabské akademii, která nakonec konferenci zrušila…A nyní namísto toho, aby byl rozhořčeně tento pokus Saudské Arábie o omezení lidských práv odsouzen, francouzský prezident Francois Hollande přijal diskrétně prince Mohammeda bin Nayef bin Abdulaziz Al Sauda, korunního prince Saudské Arábie, a spolu s ním byl přítomen vicepremiér a ministr vnitra. François Hollande předal Jeho Výsostí nejvyšší francouzské vyznamenání Řád čestné legie za jeho úsilí v tomto regionu a ve světě za… Číst vice »