Takhle to s Rathem bylo – nabeton!

Úplně pravdivý nejpravdivější příběh prohnilého hejtmana a poslance v jedné osobě

Dramaturgie: Jan Krabice

 

Scénář: Policie ČR

Provedení: Český novinář

Hrají: David Rath, libovolný kompars


Pan sprostý odsouzený, vlastně ne, pardon, sprostý podezřelý, byl přichycen při přijímání úplatků. Bylo to přesně 5 milionů korun. Vlastně ne, bylo to 5 milionů korun a trocha k tomu. Vlastně ne, bylo to 7 milionů, ale tentokrát už definitivně. Vlastně nebyl tak úplně chycen při přijímání úplatku, ale jen s krabicí od bot v ruce. Nebo vlastně ne, beru zpět, byl přichycen s krabicí od vína a nebylo to při jejím přijímání, ale až po odchodu z domu.


Pan sprostý podezřelý byl přichycen při trestném činu a to odpovídá Ústavě ČR. Vlastně ne, pardon, byl zadržen až nějakou dobu po činu, ale v tu chvíli bohužel nikomu nemohlo být jasné, že šlo o čin trestný. Policisté použili rentgenové oči a jen díky tomu odhalili a skrze obal i samotnou krabici, že jsou uvnitř namísto lahví peníze a ty peníze jsou úplatek a proto mají právo poslance zadržet. Vlastně ne, pardon, policisté rentgenové oči neměli, co je v zabalené krabici vidět nemohli, přesto ale právo na zadržení podezřelého poslance s krabicí měli. Vlastně ne, neměli, ale… no nic, přejděme dále.


Sprostý podezřelý měl u sebe revolver a teleskopický obušek. Vlastně ne, pardon, jen jednu z uvedených zbraní. Vlastně to nebyl ani revolver. Doma pak sprostý podezřelý uchovával ve skrýši pod podlahou další desítky milionů korun. Vlastně pardon, nebylo to u něj doma, ale v úplně jiném domě. Kromě toho doma schovával samopal vzor 58 a pytel nábojů k tomu. Fotografie pytlů odnášených z domu nemohou lhát. Vlastně ne, přestože to na pytlích bylo napsáno, byla to lovecká puška a místo nábojů něco jiného.


Je nezpochybnitelné, že jde o uplácení při stavbě středočeských nemocničních pavilonů, kde má sprostý podezřelý své jasné zájmy. Všichni víme jaké. Vlastně ne, pardon, jde i o nějaký hrad. Vlastně ne, nejde o nemocnice, jde jen o ten hrad – Buštěhrad. Ale to už je definitivní.


Hrdinná policie sledovala sprostého odsouzeného, pardon, podezřelého v obrovském nasazení 100 mužů po celý půlrok. Šlo o obrovskou a velmi pečlivě připravovanou akci. Každý detail se ladil celý půlrok. Vlastně, ne, na sprostém se pracovalo jen od ledna. Vlastně, nebylo to ani tak 100 mužů, jako spíše 10 nebo tak nějak. Vlastně to byla úzká skupinka, která pracovala v naprostém utajení a nevěnovala se tomuto případu, ale úplně jinému případu a tento jí spadl do klína úplnou náhodou, aniž by to plánovala. Ale to už je na beton.


Já bych jim věřil. Oni by nám nelhali.

 

Zdroj


Námět: tdx

Dodatek: Jak referují nezávislá média o kauze Rath

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments