Televizní radní Šarapatka vyzývá občany k provedení státního převratu

Poté, co ve svém článku ve Foru 24.cz ze 7. 7. 2019 nazvaném Zeman žene zemi do občanského konfliktu kvůli Rusku obvinil člen rady ČT Zdeněk Šarapatka prezidenta republiky ze všech myslitelných i nemyslitelných zločinů, z nichž zřejmě za nejvážnější považuje ten, že prezident vede zemi do konfliktu. A to prý ani ne tak proto, že by se do něho sám hnal, ale prý proto, že tak plní zadání ruské strany a konkrétně pak ruského prezidenta Putina. Protože ten konflikt je prý z ruské strany a též s tichým souhlasem prezidenta Zemana promyšlen a naplánovan tak, že na jeho konci budeme tím nejpoddanějším poddaným Ruska i Putina.

Takže občane rozuměj: Zeman není žádný tvůj prezident, ale je to prachobyčejný agent cizí mocnosti, kterého tudíž za svého svého prezidenta už déle považovat nemůžeš. A cokoliv tedy proti němu i proti premiéru Babišovi, který zrádnému prezidentovi ve všem zobe z ruky – nejspíš tedy i v tomhle – od tohoto okamžiku provedeš, půjde k dobru republiky, demokracie a svobody.

A co že by to „cokoliv“ mělo asi tak být?

Neuvádí snad pan Šarapatka přímo v titulu svého článku, že Zeman žene zemi do konfliktu? A není tedy nejjistějším způsobem, jak tomuto Zemanem a snad i Babišem zamýšlenému konfliktu zabránit to řešení, kdy druhá strana – to je Šarapatka a všichni za ním a kolem něj – vyvolají svůj vlastní konflikt dřív než lidé Zemanovi? Ale co jenom nějaký konflikt, proti takovému zloduchovi, jako je Zeman, je nejvhodnější přímo státní převrat. Takový, co mu prskne do obličeje dřív, než on spíská svůj konflikt. A tím mu nádherně vypálíme rybník?

Poslouchejte! Vždyť on ten Šarapatka to takto téměř doslova navrhuje. Ve svém článku totiž píše:

„Druhá Letná v listopadu je ještě daleko. Za čtyři měsíce může být na obranu republiky proti jejímu zavlečení o 30 let zpátky příliš pozdě. Občané, bděte!“

Nezní to spíš jako:

„Občané, běžte do toho!? Hned teď, dokud je čas! Tak, jak do toho šli naši bratři na Majdanu! Zbavte zemi tyrana a zrádce! NA HRAD!“

Co se dělá, když někdo takto buntuje lid proti lidem přímo zvolenému prezidentovi? A proti prezidentem jmenovanému předsedovi vlády a tím i vládě celé?

Stanův komentář: Šafrův lžinenávistný plátek za normálních okolností nestojí za vyplýtvání jediné kaňky inkoustu, ale ten Šarapatkův článek je tak šílený, že se až nechce věřit, že ho nepsal Petr Cibulka, který za každým keřem viděl ruského špióna už v dobách, kdy v Rusku vládl Gorbačov a Jelcin, ale radní ČT. Bohužel lidí schopných vyplodit podobné choromyslnosti sedí na velmi vlivných pozicích spousta, jak nás ostatně pravidelně každý měsíc přesvědčuje Jan Kadubec ve svých kolážích z českého tisku. Naštěstí už začala doba dovolených a žádný majdan se přinejmenším příští dva měsíce konat nebude. Ani se však netroufám domýšlet, co se začne dít po prázdninách…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
GRENZER
9. 7. 2019 8:26

ŠPÍNA JMENAM ŠARAPATKA – VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=-J2WOn54nM8&t=2s

jaroslav tichy
jaroslav tichy
9. 7. 2019 8:38

Odkdy jsou „našimi bratry“ ukrajinští fašisté? P. Šarapatka by měl mluvit jen za sebe. A je s podivem, že PČR ještě nekoná. Zákonný podklad k tomu nepochybně má. To, že je dotyčný výtečník členem rady ČT, je symptomatické a dokresluje to jen dlouhodobou situaci v ČT, která již více než nazrála k zásadnímu řešení. Jinak z výroků p. Šarapatky je zřejmé, že vůbec nechápe, co se ve světě kolem něho děje a snaží se s námi o své „představy“ přitom podělit. Jenže, vše je jinak p. Šarapatko, ačkoliv to nechápete. A pro spoluobčany jedna otázka: opravdu někdo z vás chce… Číst vice »

M.C.
9. 7. 2019 13:01

A pan Šarapatka, stejně jako mnozí jiní, si ani na okamžik nepřipouští že starý ještěr by mohl mít pravdu – už se v politice pohybuje třicet let a na těch návštěvách u V. Putina a Si Tin Pchinga asi není řeč jen o počasí. No a jelikož je starý ještěr povoláním prognostik, tak si z těch informací, které si na těch besedách posbíral a ke kterým se běžný smrtelník nedostane, vydedukoval nějaké závěry, které nám po kouscích sděluje a v souladu s nimi se chová. Přes značně omezené prezidentské pravomoci to dokázal zahrát tak, že nakonec drží trumfy v rukou… Číst vice »