The Myth of Freundbuch

OTEVŘTE OČI A POZNEJTE PRAVDU!

Dokument odhalující šokující zákulisí vzniku internetu, multimédií a FB! Myslíte si že znáte pravdu? Zamyslete se znovu…

Námět: Rado Miko

Stanův komentář: Pro ty, co mají problémy poznat ironii (cca 80 % populace), doporučuji neklikat na video. Pro ty ostatní doporučuji přemýšlet o tom, že ironie občas může být velmi účinným způsobem, jak se dobrat podstaty věci.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
29. 8. 2017 20:02

ironie, která je v podstatě pravda, kterou drtivá většina lidí nepobere – a to jediné nám mnohokráte zůstává, abychom se dobrali podstaty …božinku, kam jsme to vlastně dotáhli. ..)

Honza999
Honza999
30. 8. 2017 6:46

Spíše než ironii vidím alegorii. Sice úmyslně vyhnanou až ad absurdum, ale založenou na možnostech, jejichž reálnou existenci si dokáži bez sebemenších problémů představit.

Dolmen
Dolmen
30. 8. 2017 7:51

To není až tak ironie. To je jen detailněji rozpracovaná vize, kterou hrubě nastínil Ray Bradbury v knize 451 stupňů Fahrenheita, vize, ke které svět plnou parou směřuje. Spíše mě uvádí v úžas imaginace a odvaha těch mlaďochů, kteří tohle dílko zmákli. Zdá se, že není vše ještě ztraceno.

hudryper
hudryper
30. 8. 2017 9:39

Tohle video má sílu vyvolat sebereflexní otázku : Mám,nebo si myslím,že už nemám účet u Fb a dalších šmírovacích systémů ? Každý,kdo se nechal vybídnout k účasti na kterémkoliv z tzv. sociálních sítí se už z této sítě jen obtížně vymaní. Protože bohužel je většina lidí líná domýšlet své projevy do nejen možných,nýbrž do zcela jistě využívaných důsledků,mají podobné Zukerbergovštiny plný úspěch. Lákání do nich má někdy docela úsměvnou podobu. Třeba koupaliště na pláži má zřetelně inzerováno bezplatné připojení na internet.Kliknete-ano,signál jak hrom a tak se chcete připojit.Avšak ouvej,systém se zeptá na váš facebookový účet…. Nemáte ? Tož si ho… Číst vice »

orinoko
30. 8. 2017 12:36

Mám zcela a úplně u výfuku všechny fejs profil anfas shromaždiště.
Mne úplně stačí běžná seznamka. Stejně je tam silně sexuálně pretlakovano. O bicykl jde az v neposlední řadě.
Poslední dobou jsem utrpěl velkou porážku a male vítězství.
Hej, Havle, tomu tvemu Sametu se chystam pořádně nakopat prdel.

Gatta
Gatta
30. 8. 2017 13:24

Dokonalá věc – Hudryper snad ocení i text – téhle básni rozuním.

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/divokej-bill/prase-372