Ozvěny „osvobození“ Mosulu západní „humanistickou demokracií“…

Krvavý účet za dobytí Mosulu, spojenecké bombardování zabilo 10 tisíc lidí

Bylo to hodně draze zaplacené osvobození od Islámského státu: při dobývání iráckého Mosulu bylo zabito americkým a britským bombardováním a iráckými děly minimálně 10 tisíc lidí. Celkově však mohlo v Mosulu zahynout až 40 tisíc civilistů, zatím totiž není jasné, kolik mrtvých mají na svědomí bojovníci Islámského státu.
+ výživné komentáře

Before and After Satellite Images of Mosul Reveal the Devastation After the Islamic State Was Forced Out

Srovnávací foto iráckého Mosulu po „humanitárním, chirurgicky přesném demokratickém bombardování“ bílým fosforem atd. Fakt stojí za vidění…

Naproti tomu „surovec“ Putin a „Evropě životně nebezpeční“ Rusové dohodli už v tisících sídel Sýrie příměří a přibývají další, zřizovali humanitární koridory, doručovali měsíce humanitární pomoc, Aleppo vůbec nebombardovali, ba dokonce ozbrojencům k odvezení přistavili stovky autobusů…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
30. 8. 2017 6:37

Musíme chvíľku počkať.Som si istý že na najbližšom zasadnutí RB OSN,navrhne francúzsky zástupca ešte tvrdšiu rezolúciu odsudzujúcu USA a VB,ako to bolo v prípade Aleppa a RF.

Martin (už bez taky m)
31. 8. 2017 6:25

peter. napsal Musíme chvíľku počkať.Som si istý že na najbližšom zasadnutí RB OSN,navrhne francúzsky zástupca ešte tvrdšiu rezolúciu odsudzujúcu USA a VB,ako to bolo v prípade Aleppa a RF. No možná kdyby ho Makrela podpořila?? :-) Už se nedivím že vítala uprchlíky do Němec – po takové „deratizaci“ jako v Mosulu je zjevné, že demokracie vzkvétá již jen v Evropě… Samozřejmě že jen v té „civilizované“ – jak všem osvětlil třeba „fantastický“ „politolog“ Vjačeslav Kovtun z Ukradiny v Solovjovově pořadu z tuším 27. srpna. Protože hned v tom z 29. srpna jsme se od stejně úžasného „dobráka“ z Litvy opět… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
31. 8. 2017 8:31

J. Goebbels by měl ze svých zápaďáckých pohrobků radost!
https://cz.sputniknews.com/svet/201708305892180-koalice-Rusko-Syrie-IS/