Tisková konference firmy Almaz-Antey ohledně sestřelení letadla letu MH17

Podle našich informací od anonymního zdroje chtěla Česká televize, v rámci vyváženosti informací, tuto tiskovou konferenci odvysílat. Odpovědný redaktor bohužel někam založil flash disk.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
8. 8. 2015 10:51

Vynikající! Jsem zvědav čím to budou chtít zpochybnit mezinárodní „nezávislí“ vyšetřovatelé, mezi kterými má kyjevská strana (jeden z hlavních podezřelých) nadstandardní postavení. Dokážu si představit „chybějící“ díly z vraku letadla v důkazní stavebnici .

Cleverfox
Cleverfox
8. 8. 2015 11:16

Bédo, „chybějící“ díly právě teď nacházejí naprostou náhodou v moři na Reunionu.

karpi
karpi
8. 8. 2015 12:06

Takže žádné stíhačky?
Žádné kruhové otvory průměru 30mm?
Ale čtvercové otvory 13*13mm?
Člověk je z toho jelen.

Rusové tam ten buk dokonce vyfotili:
https://youtu.be/c9vaAu9vQig?t=588

Je to toto místo, přesně uvnitř předpokládaného polygonu:
https://www.google.cz/maps/place/47°59'00.0„N+38°27’05.0″E

Zdá se, že je na světě o záhadu méně.
Teď ještě, jak to bylo s tím nákladem mrtvých, ale o tom se už nějak nemluví.

Béda
8. 8. 2015 12:14

Jenom nechápu, proč jsou amíci tak upejpaví kolem svých satelitních záznamů. Je zajímavé, že k odsouzení pro-ruské strany a k sankcím proti RF nepotřebivali vůbec žádné důkazy. Naopak USA není možno odsoudit a sankcionovat ani za prokázaný podvod kolem útoku na Irák což je mezinárodní zločin nejtěžšího kalibru. Vlezprdelisti Velkého bratra ovšem tvrdí, že jde jenom o omyl. Že někde umře milion lidí v důsledku nějakého zločinu, to je omyl, že umře cca 300 lidí je ovšem mnohem horší jako součat všech mrtvých na Donbasu. A to jsou ty paradoxy pravdy a Nobelistické mírové lásky která vítězí nad lží a… Číst vice »

Rado Miko
8. 8. 2015 13:00

karpi napsal Takže žádné stíhačky? Žádné kruhové otvory průměru 30mm? Ale čtvercové otvory 13*13mm? Člověk je z toho jelen. Rusové tam ten buk dokonce vyfotili: https://youtu.be/c9vaAu9vQig?t=588 Je to toto místo, přesně uvnitř předpokládaného polygonu: https://www.google.cz/maps/place/47°59'00.0„N+38°27’05.0″E Zdá se, že je na světě o záhadu méně. Teď ještě, jak to bylo s tím nákladem mrtvých, ale o tom se už nějak nemluví. Ohledně letadla plného mrtvých. Záhada je poměrně jednoduchá. Odpověď nechtěně dává jedno video, ale odkaz zde nemám, je to už nějaká doba. Člověk s kamerou se ptá místních, na zážitky pádu letadla. Jedna babička vypráví, jak jeden cestující, mladá holka… Číst vice »

abx
abx
8. 8. 2015 13:12

nemyslim si, ze uradoval raketovy system BUK. bola v tom ukrajinska stihacka. dalsi pokus (jeden z mnohych), odviest pozornost od pachatela. spolocnost Almaz Antej je postihnuta protiruskym embargom. mozno dostali nejake navrhy, ako by sa to embargo dalo zmiernit…

leho
leho
8. 8. 2015 13:28

Béda: „Jenom nechápu, proč jsou amíci tak upejpaví kolem svých satelitních záznamů. Je zajímavé, že k odsouzení pro-ruské strany a k sankcím proti RF nepotřebivali vůbec žádné důkazy.“

Já zase nechápu, co je tady k nepochopení. Žádný stát přeci nebude vytrubovat do světa schopnosti svých špionážních služeb. A k těm důkazům, pro vás americké důkazy někdy něco znamenaly?

Béda
8. 8. 2015 14:18

leho napsal Béda: „Jenom nechápu, proč jsou amíci tak upejpaví kolem svých satelitních záznamů. Je zajímavé, že k odsouzení pro-ruské strany a k sankcím proti RF nepotřebivali vůbec žádné důkazy.“ Já zase nechápu, co je tady k nepochopení. Žádný stát přeci nebude vytrubovat do světa schopnosti svých špionážních služeb. A k těm důkazům, pro vás americké důkazy někdy něco znamenaly? Jaké důkazy máte na mysli? Žádné krom keců z netu a různých falzifikátů nebyly předloženy. Rusové předložili satelitní záznam s doprovodným komentářem, nyní technicky analyzoval situaci Almaz Antěj a důkazy jsou proti kyjevským fašistům. Tak kde jsou jakékoliv důkazy protistrany?… Číst vice »

abx
abx
8. 8. 2015 14:43

leho napsal
Žádný stát přeci nebude vytrubovat do světa schopnosti svých špionážních služeb.

ake schopnosti? jedna sa len o fotky. lokalizacia americkych spionaznych druzic nie je ziadna tajnost, vedia si ju spocitat aj v Republike Burkyna Faso v cvicenia v hadzani ostepom…

Libor
Libor
8. 8. 2015 18:18

Ty stíhačky mohly sloužit jako takové křoví nebo alibi v případě že to praskne. Pokud to Ukři neustojí, mohou začít zpívat písničku o cvičení s Buky a šturmovníky, aby ze sebe alespoň shodili vinu za původní zadání a to cíleného útoku na letadlo a následné osočení druhé strany ze zločinu.

Béda
8. 8. 2015 18:32

Libor,

1) Kyjev může „nezávislou“ vyšetřovací komisi požádat o nezveřejnění závěrů, které jsou v jeho neprospěch – a tato mu podle ujednání musí vyhovět
2) je možné, že závěrečnou zprávu nikdy neuvidíme – její zveřejnění bude (je) oddalováno záměrně donekonečna s cílem zachovat protiruské sankce, které byly bez důkazů zavedeny.

karpi
karpi
8. 8. 2015 18:39

Rado Miko napsal Ohledně letadla plného mrtvých. Záhada je poměrně jednoduchá. Odpověď nechtěně dává jedno video, ale odkaz zde nemám, je to už nějaká doba. Člověk s kamerou se ptá místních, na zážitky pádu letadla. Jedna babička vypráví, jak jeden cestující, mladá holka myslím, se propadla střechou do pokoje. Při tom vyprávění zmiňuje jednu věc. Že ta žena nekrvácela, až po nějaké době. Při dekompresi a prudkým poklesem teploty a postupným nárůstem tlaku se krev nedostala ven a cesty přimrzly. K úmrtí došlo už ve výšce 10km důsledkem dekomprese, nasadit masku nebyla šance. Až na zemi, po nějaké době krev… Číst vice »

Libor
Libor
9. 8. 2015 7:51

Béďa-Pokud nebude předložena řádná zpráva, mělo by to být vnímáno jako jasné potvrzení domněnky, že za útokem stojí Ukři. Samozřejmě naše média si nějak poradí! Američané mají důkazy, které neukážou a ve složkách budou taky důkazy, které se neukážou, ale bude to muset stačit. Kdyby vám dítě řeklo, že v žákovské knížce má samé jedničky, ale z bezpečnostních důvodů ji vám neukáže, tak asi budete rychle jednat. A to je krev vaší krve! Co to je za psychický stav velké části společnosti, že tohle promíjí u Impéria?

Honza999
Honza999
10. 8. 2015 19:49

No jo… Oblast jižně od obce Zarožanská…

Nikdo ale neřekl, kdo měl tuto oblast v době útoku pod kontrolou.

Béda
10. 8. 2015 19:57

Honza999 napsal

No jo… Oblast jižně od obce Zarožanská…

Nikdo ale neřekl, kdo měl tuto oblast v době útoku pod kontrolou.

Zarošenskoje měl v moci kyjevský režim. http://www.hlavnespravy.sk/katasrofa-boeingu-777-ukrajinska-armada-pripusta-verziu-ze-doslo-k-chybe-pocas-vojenskych-cviceni/312805

karpi
karpi
12. 8. 2015 7:32

Honza999 napsal

No jo… Oblast jižně od obce Zarožanská…

Nikdo ale neřekl, kdo měl tuto oblast v době útoku pod kontrolou.

Řeklo to ruské ministerstvo obrany, už 21.7. 2014 a podložilo to satelitními záběry z rána 17.7. (to je den katastrofy) na nichž jsou přesně na daném místě zachyceny ukrajinské buky. Viz můj link výše.