Tisková konference proti protiústávním opatřením Vojtěcha

Už není kam ustoupit…

4.7 13 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zart
zart
3. 11. 2021 10:54

Slabé. Po minutě stačí. Ohnuté hřbety máme dávno. Co to melou o nějaké osobní svobodě hlupáci. Osobnost žádnou svobodu nepřipouští. Stěžují si, že nemohou vydělávat na alkoholicich, na debilizaci společnosti alkoholem, na to že větší šejdíři je ojeba&li. Těm je společnost jako taková ukradená. Stejně volili opozici, aby zrušila EET a mohli zase okrádat…

orinoko
orinoko
Reply to  zart
3. 11. 2021 11:36

Přesně jak víš to proslulé hnědé, tak podle toho exaktně blábolíš. Žádnou opozici nevolili. Oni totiž kandidovali. Ale bav s volem o sobotě, když jde v pátek na porážku. Začínáš mít v palici guláš jako ten u nás, co tvrdí, že Putin vraždí odpůrce a za komunistů bylo nejlíp. Někdy chápu, proč se mládež raději starých exotů straní. S něčím takovým vést řeč je pro ně ztrátou času. Kdyby nebylo těch proalkoholických blbců, kam by asi idioti chodili se svými narozeninami, svatbami, abiturientskými senilitami, a báby pravidelně na kafe, protože i v kavárně je možné si dát frťana. Kyselé hrozny… Číst vice »

zart
zart
Reply to  orinoko
3. 11. 2021 13:41

Ty si pěkně bubý. Víc neš sem mislel. Potrefený husaku. Kandidovali a tím volili opozici moulo vipytý..

orinoko
orinoko
Reply to  zart
3. 11. 2021 13:53

Díky za info o tvém genytálním rozpoložení. Pořád si dobře vzpomínám, že ti kdosi už na jaře sdělil, že tu obesír@š. Konečně fšechno do sebe zapadá. Tys jen trottl, který se snaží oklikou najít červí díru rozesírky.
Ty seš jen další díl pozorovatelky a podobných poďobaných jelit, které těžce slouží režimu. Bláboly jiný účel nemají.
Reakci hodnotím desítkou. Konečně víme, na čem jsme. Tedy ten, kdo chce.
Zdravím die curve na Kamýk.

orinoko
orinoko
Reply to  zart
3. 11. 2021 14:25

Teče vám do rekta. Proto zvýšený výskyt choroboplodných výpadů. Fagan jako vitta. VýKVĚT co nás do času nové totality vítá.

orinoko
orinoko
Reply to  zart
3. 11. 2021 14:33

Skoro doslova totéž napsal fašista coVITTA už na jaře na osttrově paniky jako proslulý vyhulovač páně coblihy. Vy se nezapřete. Klamete tělem, ale pak už musíte boostřit. Jinak má žold značku 00.

orinoko
orinoko
3. 11. 2021 11:21

Zdravím, budou rádi. Dal jsem jen odkaz a nabídl na OČ jistou záležitost. Ale bude záležet jen na nich. To jde mimo OM. Jinak zase – mobilis in mobili. Mám neblahé tušení, že celá situace směřuje k jakési formě hospodské segregace. Bílí a černí, čočka versus hrách. První dopady jsou evidentní. Přišel jsem do narvané hospody. Důsledek toho, že chlapi u konkurence narazili na zmr@oidní požadavky provozovny v haptáku a tak šli na oběd o dům dál. Mám takový pocit, že ti poslušní do půl roku budou grogy. Po 6ti měsících braní předpisové režimní drogy. Je třeba udělat pápá…teleblbies. Vybrali… Číst vice »

zart
zart
Reply to  orinoko
3. 11. 2021 13:42

Už sem nikdo kvůli tobě nechce psát. Diskuse jednoho vorynoka.

orinoko
orinoko
Reply to  zart
3. 11. 2021 13:54

Proto se tu musíš vyflusat aspoň ty, cajku.

orinoko
orinoko
3. 11. 2021 14:51

Teď do restaurace vstoupily dvě holky. Výčepní nikde. „Tak kde je ten prďola, co tu čepuje to pivo?“
Nevýslovná paráda. Takový je život.

orinoko
orinoko
3. 11. 2021 15:08

Covid dokázal neuveřitelné. Zírám jak blbec. Vzkřísil nové husity. Nikdy mě nenapadlo, že část obce věřících, ta nejortodoxnější, nachází pochybovače a cesta opačná funguje úplně stejně. Vědomí NOE.
Šváb má problém. Přeskupila se mu opozice. Rohatý Franta už je jen bezcenný Bidet.

PPK
PPK
3. 11. 2021 15:56

Povídá novodobý hospodský Palivec: Když přišli zakazovat vstup kuřákům, mlčel jsem a vyháněl je na cigaretu ven do mrazu. Sám u pípy beztak kouřit nemůžu a na retko občas do kuchyně, není problém. Když přišli zakazovat vstup do hospod neočkovaným, mlčel jsem, protože kšefty se stále ještě hýbaly a pokuty platili neočkovaní. Pak ale lidi přestali do mé hospody chodit a tak křičím, že je tím omezována svoboda mých štamgastů, ale nikdo z nich se mne nezastane, protože lokál je prázdný. Holt na lyže do Alp s šéfem Globusu letos nepojedu, i když jsem očkovanej.

Irena
Reply to  PPK
3. 11. 2021 16:35

Prý pravda zvítězí, to určitě. Sami začali bojovat jen proto, že jim teď začalo téci do bot, měli si kluci přečíst Želenou patu od Londona, nebo dávat ve škole pozor, co že je to ta krize kapitalismu. Ale on holt v jejich očích na tu krizi měl zajít někdo jiný, oni už tou dobou měli být dost vysoko, aby jim do bot nenateklo, ale ouha. Odcinkali si v 89, že zvířata smí tloustnout, že je to tak správné, aby se byznys točil, a teď je ta větší zvířata začala požírat a oni se diví. Bylo by to k smíchu, kdyby… Číst vice »