Tohle je psychologická válka: Nevzdávejte to, prosím!

Rozhovor s psycholožkou Katy Pracher-Hilanderovou o mocném nástroji koronafašismu.

Překlad a titulky: David Formánek

4.8 17 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
33 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Hudryperman
Hudryperman
21. 12. 2021 15:13

Výborný pořad,který nejen objasňuje chování průměrných lidí pod tlakem covidového fašismu,ale i lékařů,žurnalistů a na druhé straně také politiků,kteří dobře vědí,že pomáhají zločincům a stávají se jejich komplici.Líbí se mi na tom,že dotazovaná psycholožka umí nejen dobře analysovat strategii i taktiku autorů psychologické války proti občanstvu,ale zároveň vidí a doporučuje postup,který nakonec povede k porážce psychozločinců.Adminovi volám BRAVO !

Dolmen
Dolmen
Reply to  Hudryperman
21. 12. 2021 19:47

Jak to funguje – Milgamův experiment. Názorná ukázka.
https://www.youtube.com/watch?v=NoQzBbF8Nys&t=14s&ab_channel=99corgon99

Gatta
Gatta
Reply to  Dolmen
22. 12. 2021 8:35

Skvěle pochopitelně vysvětleno !!!

Můj věřící přiítel je přesvědčen, že nejvyšši autoritou nenjsounějaké lóže a kluby , ale samotný ĎÁBEL.

Last edited 2 let před by Gatta
Hudryperman
Hudryperman
Reply to  Gatta
22. 12. 2021 12:20

Souhlasím s Vaším přítelem, Ty lože a kluby jsou satanovým produktem z lidských pokleslých duší a jeho nástroji k šíření zla. Poslechněte si slova doktora,kterému nezemřel na „covid“ žádný pacient :
https://www.infovojna.sk/article/video-dr-vladimir-zelenko-co-se-doopravdy-deje

Gatta
Gatta
Reply to  Hudryperman
22. 12. 2021 15:07

Odkaz dobrý.
Co na to všechny naše restitované církve ???

Jen poznámku k Darwinovi.
Nepřežívají vždy silnější, ale ti lépe (individuálně, nebo skupinově) adaptovaní pro přežití a rozmnožování v dané situaci.

zart
zart
Reply to  Hudryperman
22. 12. 2021 7:17

Problém je, že jsem podprůměrný, a je nás 80%, a nadprůměrné nepoznáme, natož abychom je podporovali, když to s námi mysli dobře. Jejich slova jsou pro nás nepříjemná. Dělá nám dobře, když nám lumpové mažou med kolem huby. Organizovat se nechceme, raději se svěříme lumpům. Ježíš také zůstal osamocen. Jen posloužil lumpům k super byznysu na 2022 let.. Kabalizovat (oprava: kanalizovat) masy je velmi snadné. Jsou nedružné. Poslouchají mainstream, o vlastní alternativní komunikaci nemají zájem. Nehledají a nepodporují předvoj (10%), nemaji zkušenosti, nejsou připravené. Vlastně je připravují lumpové, a ti se umí z následků vyvléci. Viz 1989, jak to šlo… Číst vice »

peter.
21. 12. 2021 18:28

Stará fosília – stelesnené zlo, priznáva neúčinnosť vakcín proti Covid-19.
https://www.infovojna.sk/article/video-dr-fauci-sa-vyjadril-k-moznej-neucinnosti-vakcin

PPK
PPK
22. 12. 2021 4:52

Inu, ona ta vlivová psychologie vždy funguje všemi směry a nejen tím jednosměrně přesvědčovacím, který si přejí manipulátoři. Mezi mladými lidmi se např. tvrdí, že mladý neočkovaný člověk (a zejména dítě) spolehlivě už jen pouhým čichem zjistí, kdy je ve styku s naočkovaným vironosičem. To vnáší velkou psychickou nejistotu v mezilidských vztazích a od „vakcinace“ mnohé lidi odrazuje, i když jsou k tomu injektování boostrů např. zaměstnavatelem nuceni a statistiky onemocnění a množství podaných injekcí jsou od novinářů silně falšovány směrem nahoru. Důvod je totiž jednoduchý: My muži vždy řešíme především „světové problémy“ a ženy vždy řeší především mezilidské vztahy.… Číst vice »

Lena
Lena
22. 12. 2021 7:55

Mně se velmi líbí, jak občané si myslí, že válka začala teprve epizodickou bitvou s Covidem, zatímco v tisíci bitvách prohráli a v tisíci bitvách prohrávají. Líbí se mi, jak považují své nepřátele za hlupáky a sebe za chytré, jak odsuzují sebekritiku do vlastních řad. Ďábel a jeho pomahači dobře vědí, co činí, můžeme se od nich jenom učit.Vyznají se v praktické psychologii 100x lépe než nějaká naivní studovaná psycholožka, teoretička. Co na tom, že jednu bitvu vyhrajeme, a vítězství nám zase ukradnou, když ve válce prohráváme a její premisy a paradigma neznáme a nechceme znát?

g.hrosik
Reply to  Lena
22. 12. 2021 8:06

Takže to máme v podstatě už prohraný? To abychom si to šli kolektivně hodit!? To mi fakt nevyhovuje.

Gatta
Gatta
Reply to  Lena
22. 12. 2021 8:49

Zapoměla jste na Dionýsa, Darwina, Jacka Londona – na divokou množivost všeho živého, na nespoutanou sílu „zživota“, ktera si vždy najde cestu jako když teče voda s kopce dolů.

Jen to obvykle provází i potoky krve …

orinoko
Reply to  Lena
22. 12. 2021 8:57

Co budeš dělat ty, soudružko? I se svojí psychologií? A ďáblem záloze? Máš už všech 8 čoček a jsi z Bobliga? Nebo jsi imunní vůči všemu včetně NWO? Máš parchanty? Už jsi je nechala opíchat? Nebo je snad budeš ďábelsky chránit?

Alva
Alva
Reply to  orinoko
22. 12. 2021 14:20

Nevím, proč jsi k Leně tak nechápající.

Jednak má pravdu – nemůžeme soudit podle skupiny, kde většina má v podstatě stejné názory, jen jinými slovy vyjádřené, jsou i jiné (a bohužel jich není zanedbatelně málo – sám to víš) a navíc už úvodní slova: „Mně se velmi líbí…..“ naznačují ironii..

Já s Lenou souhlasím. Zvlášť poslední věta by zasloužila opravdu velké zamyšlení. Jedna vítězná bitva válku nemůže vyhrát – ani ukončit.

orinoko
Reply to  Alva
22. 12. 2021 14:50

Doporučuji projít historicky její příspěvky. Všechno má jediný obsah: Už asi 1000 let píše naprostá negativa stejně jako jeden další místní exot. Ono nestačí, že mínusy jsou tlačeny zvenčí, tak je třeba ještě poučený plebs zpracovávat uvnitř. Nikdo netvrdí, že věcně nemá pravdu, ale takovou tu umí napsat každý. Pamatuji si jednoho, který zasvěceně psal, že příští týden, a pak další a další, se zhroutí dolar a s ním celý světový finanční systém. To bylo před 10ti lety. A když se jaksi nedařila baba Vanga, tak najednou zmizel. Pak tu jiný debil psal, jak to Rusko projebává v Sýrii. Nějací… Číst vice »

Last edited 2 let před by orinoko
Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
22. 12. 2021 15:30

Re orinoko Zdarec … jsi nnapsal: „ale takovou pravdu umí napsat každý …“. Rád domýšlím věci do absurdity. A tak nemam rád ty okázale „zásadově pravdomluvné“ lidi. Přejděme prostou necitelnost ve sdělováni vlastních názorů vydávaných za „pravdu“. To také můžete chodit po ulici a lidem na potkáni říkat UMŘEŠ !!! Ty už asi brzy, už jsi starý a slábneš … ti jsi mladá a zdravá, ale múžeš dostat rakoviinu a umřít ještě dřív než tento stařec …. … … Ano, a je to vše JEN ČISTÁ PRAVDA – ale k čemu jste tím prospěli ??? *** Hele hudebni dotaz. Určiťe… Číst vice »

orinoko
Reply to  Gatta
22. 12. 2021 16:48

Dobrý, znám kapelu, ale jen podle názvu. Dal jsem dohromady klip na neznámou českou muziku. Je to technicky velká změna. Ačkoli jsem software zaplatil českému šejdíři, tak emerický chce zaplatit znovu. Mám kód, jsem přihlášen, ale přesto jsou problémy. Českému praseti jsem poslal screenshot a od té chvíle se definitivně odmlčel. Emerické prase mlčí přes neustálé výzvy – napište nám. Chci peníze zpátky a budu se klidně soudit. Můžu to dát na web, ale jen s vodotiskem anebo video oříznout tak, že tam vodotisk nebude. Ačkoli on to asi není pravý vodotisk. Ale zbylo by jen půl obrazu. Je to… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Gatta
22. 12. 2021 20:42

PS – mi to nedalo se ještě zamysletnad tou PRAVDOU.

Proč vlastně lodé usilovně hledají pravdu ???
Aby našli řešení.
Tedy pravda, která nevede k řešení je v dané situaci pouhá slepá ulička a ne „konečná stanice“ v hedání takového poznání (pravdy) které povede k vyřešení problému.

Alva
Alva
Reply to  orinoko
22. 12. 2021 16:19

Já její příspěvek zrovna defétisticky nevnímala.
Jen se mi zdá lepší vidět svět realisticky, protože ničím nepodložený optimismus se nevyplácí. A žádnou vyhranou bitvu jsem zatím nezaznamenala.
Možná ji jen nevidím, ale ani ty pětileté děti se nepodařilo před jehlou ochránit.

orinoko
Reply to  Alva
22. 12. 2021 16:52

Ty nevnímáš hromadu věcí, ale rozebírat to nebudu. Zvadlou kytku ve květináči lze také realisticky POPsat. Dokonce dost plasticky.
Ale dát jí vodu vyžaduje akci, námahu.
A ty jsi něčemu takovému na hony vzdálena.

Alva
Alva
Reply to  orinoko
22. 12. 2021 20:54

MOJE defétistická parketa??????
A doporučuješ mi „očkování“? Mohu se zeptat, proč?

orinoko
Reply to  Alva
22. 12. 2021 15:08

Takhle má vypadat děj! Ale to je cosi mimo chápání defétistické žumpy. Nejhorší bude, až defétistům vypne NWO internet. Komu budou adresovat vlastní flusstraci?

https://cz24.news/system-qr-kodov-v-rusku-kolabuje-ludia-covid-pasy-hromadne-bojkotuju-kontrolorov-biju-obchodnici-si-ich-nevsimaju-pokus-o-total-control-v-rusku-stroskotal/

Martin (už bez taky m)
22. 12. 2021 12:28

Určitě se nesmíme vzdávat, „opíchaní“ i „neopíchaní“, NESMÍME SE NECHAT ROZEŠTVÁVAT. Určitě je možná (nikoliv čistě mRNA) vakcinace a pro část lidí nepochybně i vyhovuje, nevěřím sám moc vakcínám s násobnými dávkami (víc jak 2-ěmi). Je třeba zároveň otevřeně a účinně podporovat přirozenou imunitu, jako zcela rovnocennou musíme uvažovat i léčbu již známými a účinnými léky, vč. nově vytvářených, určitě podporovat zdravou životosprávu. Jsme mnozí v rozdílných situacích, stavech zdraví. Někteří v té či oné sociální situaci, vč. její často neveselé ekonomické stránky, mnohdy nemáme moc či vůbec na výběr. Ač se to mnohým nelíbí, mnozí nemají než volbu mezi… Číst vice »

idiotronic
Reply to  Martin (už bez taky m)
22. 12. 2021 15:55

Jak vám jde Nová Republika?

orinoko
Reply to  idiotronic
22. 12. 2021 16:29

Nejde, ale může to být údržbou systému. Dávám videa kamsi, kde – pokud se objeví – stránku nelze načíst! , tak je zřejmé, že se nahrává nějaký větší soubor. Jednou dokonce můj vlastní. Pokud budou problémy přetrvávat, dodám krycí server pro vstup na NR.

idiotronic
Reply to  orinoko
22. 12. 2021 18:56

Už funguje, pop příčině se pátrá

idiotronic
Reply to  idiotronic
24. 12. 2021 11:01

Mezitím překonán další výpadek, po příčině se rovněž pátrá

idiotronic
Reply to  idiotronic
25. 12. 2021 10:10

Web není dostupný

orinoko
Reply to  idiotronic
25. 12. 2021 11:08

Mně to funguje.

idiotronic
Reply to  orinoko
25. 12. 2021 12:15

,,web není dostupný“

orinoko
Reply to  idiotronic
25. 12. 2021 12:34

Jaký máš prohlížeč? Já Operu. Máš antivirák? Já nikoli. Po zkušenostech se svévolným nakládáním s PC od vejrů jsem všechny postupně vyházel. Na W 10 jsem nastavil fire wall a bezpečnostní závory tak, že se mi zobrazují potenciálně podezřelé soubory v okamžitém hlášení. Úplně to zatím odmítlo exe soubor Format Factory, který údajně obsahuje škodlivou součást. Zkusil jsem to dvakrát a pak to nechal být. Anonymizér, který jsem zmínil, se ovšem týká, jak jsem zjistil, jen profláklých tzv. sociálních sítí jako YT, ksichtokniha, skřek apod.
Více poradit neumím.

idiotronic
Reply to  orinoko
25. 12. 2021 12:42

Funguje.

Aleš
Aleš
Reply to  Martin (už bez taky m)
22. 12. 2021 22:37

Martine- Riziko depopulace bych nepodceňoval. Když satanistům u DEEP STATE nevyšla možnost preventivního zničujícího úderu, akce korona může být bojem na více prioritách… Rád bych byl optimistou, ale ani po covidu ještě nebude klid. Sám zdůrazňuješ, že vše začalo před koronou, ale ono to tady ještě bude i po ní. QR kódový fašismus nezmizí ze dne na den. Orinoko dělá jednu věc dobře. Dá si občas do trumpety. Jinak by mu už jjeblo jako mnohým, jak on říká, kujebákům. Ale teraz kvapku prestrelil. Dámy to vidí realističtěji, Věžák sice trefil proces, ale tvářil se, že to bude trvat týdny či… Číst vice »