Tomu neuvěříte: Schwarzenberg si stěžuje na cenzuru!

Ano, neskutečné se stalo skutkem. Na cenzuru, která v našich mainstreamových sdělovacích prostředcích řádí jako černá nemoc a dáví všechno levicové s apetitem vyhladovělého dravce, si nestěžuje takto postižená levice, ale postěžoval si na ni včera při příležitosti startu kampaně před krajskými a senátními volbami čestný předseda naší nejpravcovější strany TOP 09 Karl zu Schwarzenberg. Ale pochopitelně – natolik ho už známe – nepostěžoval si na ni v tom smyslu, že by levici měl být dán v médiích prostor, který by odpovídal její voličské podpoře,  ale stav, který dnes v médiích je, se mu zdá málo nikoliv pro levici, ale pro jeho vlastní stranu.

Jestliže tedy dnes vyjadřují média názory TOP 09 zhruba z 95 procent, má tento nejspravedlivější ze spravedlivých zřejmě za to, že by měla vyjadřovat názory TOP 09  z celé  stovky procent. Co na tom, že volební preference jeho strany se potácejí kolem desíti procent a měla by tedy – kdyby spravedlnost skutečně promluvila – mít v našich médiích pro své politické názory prostor desetiprocentní. Ale kdepak, s takovouhle hokynářskou  matematikou si na lidi z TOP 09 a na jejího čestného místopředsedy pak nejmíň, nepřijdete. Oni mají jiná měřítka, jim je jasné, že dokonale lidsky spravedlivé je, že oni – pravice – si mediální prostor republiky spachtovali sakumprásk celý pro sebe,  a levici – myslím tím levici skutečné – pak zůstalo už jen podzemí, reprezentované v této moderní době internetem (ještě štěstí, že se něco takového tahle moderní doba vůbec vyvrbila). Takže kdo z novinářů chce svým psaním žít, vydělávat peníze, resp. živit rodinu, musí psát nahoře, na povrchu, a to tak, jak pan kníže káže, jak rozumuje někdejší nejlepší evropský ministr financí, či jak hlásá vášnivý fanda děsivého fašistického ukrajinského pluku Azov europoslanec Štětina. Čili pouze a jedině myšlenkový svět, těmito osobami reprezentovaný, má v naší republice právo být tištěn, čten, citován, zván do pořadů české televšivárny na Kavčích Horách, zkrátka být ctěn coby novinář.

A když už to takto pro nejžhavější pravici pěkně spunktováno skutečně je, pak zazní nad celým tím zglajchšaltovaným mediálním prostorem mocný hlas Schwarzenbergův, že u nás vládne cenzura. A má tentokrát (a výjimečně), pravdu z celých sta procent.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
GRENZER
26. 8. 2016 10:27

SUBMISIVNÍ HULIBRCI SE KLANÍ ŘÍŠSKÉ KANCLÉŘCE.
Praha – hlavní město Protektorátu Čechy Morava a Slezsko 25.8.2016.

Stydím se za tyhle kolaboranty a jsem pyšný na prezidenta Miloše Zemana. který na Pražském hradě zachraňoval čest našeho národa a jednal s německou kancléřkou jako rovný s rovným, nezměnil své názory a nesklonil se před Úřadem říšské protektorky, tak, jako to učinil bláto Dluhoslav Sralbotka (ČSSD) a další vrcholní politici v ČR.
VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=_DdYCshahts

fajt
fajt
26. 8. 2016 10:51

https://www.novinky.cz/domaci/412946-strougal-a-jakes-celi-v-nemecku-trestnimu-oznameni-kvuli-zabijeni-na-hranicich.html – to je ještě více bizarnější než akce strýčka Heydricha, prostě jednou protektorát, navždy protektorát. ..)

Alena
Alena
26. 8. 2016 13:11

kníže má recht, hlavní slovo má mít protektor.

fajt
fajt
26. 8. 2016 16:11

Dávám kapounům rok, maximálně dva … a pak půjdou k Turkovi. ..)

nikdo
nikdo
26. 8. 2016 18:42

Sergej Glazjev krásně odpověděl „považujícímu sebe sama za generálního prokurátora Ukrajiny občanu Lucenkovi“. Protože na Ukrajině proběhl neústavní převrat, veškeré ukrajinské orgány moci vč. generálního prokurátora jsou nezákonné a zločinné. Volby prezidenta 25.5.2014 a parlamentní volby 26.10.2014 jsou neplatné. Na Ukrajině nyní neexistuje legitimní moc. Kdyby Glazjev uposlech předvolání, vystavoval by se nebezpečí stíhání pro spoluúčast na zločinech uzurpátorů moci.

http://www.vz.ru/news/2016/8/26/829045.html

Pocono
Pocono
27. 8. 2016 8:30

fajt napsal

Dávám kapounům rok, maximálně dva… a pak půjdou k Turkovi. ..)

To máte špatně – Turek přijde sem :)))

peter.
27. 8. 2016 9:58
fajt
fajt
27. 8. 2016 10:58

Pocono napsal
To máte špatně – Turek přijde sem :)))

potom asi jo – ale nejdříve, někteří sráči, půjdou k němu s prosíkem ( to už je tak nějak stále v lidské povaze a tento evergreen se za stovky generací nemění – to je podobný axiom, jako že lidská blbost ve všech podobách je nekonečná a nesmrtelná). ..)

orinoko
orinoko
27. 8. 2016 11:45

Kam s tim v teto horucave? Nas svet se nachazi v paralelni bazi. Svetove finance a situace v Syrii se vymykaji vsem myslitelnym logickym PREDIKTORUM. Ty vole , svet je rizen nejakym prediktorem? Ktere vemeno s timhle okultismem prislo? Pjakin zajiste promine. Prediktor jako CLM? Kristepane, zidonaboZENSTVI je v totalnim appendixu, tam musel prijit prediktor. Tak koho prediktor v takove Syrii vlastne podporuje? Osmana s Emiky anebo proti nim? Hej, prediktore, Turek ti vyhnal v Syrii Kurdy na vychod a pry budou muset az za Eufrat. Ale v nasich sdelovacich kloakach se rika , ze vytlacen byl Daes. Ktere sametovEU-normalizacni… Číst vice »

orinoko
orinoko
27. 8. 2016 12:07

Jeste ja …
Je docela neuveritelne s jakou tvrdosijnosti se objevuji informace, ze Rus Asada-Syrii stridave podporuje anebo odepisuje. A to dokonce ve spratelene kakofonii.
Rus to Asadovi predlozil na podnosu Karla IV. – Nebudeme vzdycky rikat veci, ktere se Vam a Syrii budou libit. -Takova je politika a diplomacie. Ale Syrii v tezke hodine neopustime. Vlastne ji sami neco dluzime.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
27. 8. 2016 13:18

peter. napsal J.Zábojník je policajt a bývalý riaditeľ Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií.Nemám najmenší dôvod neveriť jeho názorom. http://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovory/Najlepsie-je-byt-neutralnou-krajinou-Povinna-vojencina-musi-prist-Analytik-Zabojnik-pre-PL-sk-bez-servitky-275635 http://www.aktuality.sk/clanok/356132/sialenci-budu-bojovat-tymi-najjednoduchsimi-zbranami-tvrdi-analytik/ S analytiky se roztrhl pytel… Ale tento člověk mluví rozumně, v podstatě bych vše podepsal. Až snad na to, jak „jasně jsou rozděleny strany“- jak ty „úžasná Jara“ -a nejen na BV, tak tu migratsunami „někdo“ cíleně rozpoutal- a měřítky „Euroamicivilizace“ nebyl odjinud… A je třeba být připraven, že v úsilí k rozeštvávání bratra proti bratru, Evropana proti Evropanovi zcela bez ohledu na osud většiny národů budou pokračovat. To jsou hlavní protivníci normálních lidí usilujících o plnohodnotný… Číst vice »

fajt
fajt
28. 8. 2016 10:58

comment image?oh=f85525cab084d1b3ddb4868aac2189ba&oe=5841E6D4

Aleš
Aleš
29. 8. 2016 12:53

Nepatrná šance pro reorganizaci a nápravu Evropy je: Jeden ze základních prvků funkčnosti unie je zakázat členským státům členství ve vojenských paktech a podobných teroristických organizacích. V takovém případě bych byl pro obnovení branné povinnosti, jak píše pan Zábojník.. A jedním z prvních ekonomických kroků bych zrušil tzv. protiruské sankce, které jsou obráceny nejen proti Rusku, ale i proti Evropě. A u nás bychom měli udělat pořádek s našimi SS many. Chceme-li zachovat lidskost, nemůžeme donekonečna nechat po sobě šlapat zrůdami a kolaborantským odpadem. A v tomto si nikdo sám sobě nepomůže. Tady musí platit mušketýrské jeden za všechny a… Číst vice »