Trestní oznámení

Občané, stal jsem se obětí nehorázného podvodu. Nejsem sám, je nás takových mnoho a vlastně všichni občané naší krásné země. Svoboda, demokracie, lidská a občanská práva, to vše je v troskách. Divím se, že takový podvod je přehlížen.

Jsem v rozpacích, že nikdo dosud na takový šlendrián nepodal trestní oznámení. Činím tak tedy veřejně sám. Napřed vám však vysvětlím skutkovou podstatu.

Šel jsem na poštu poslat dopis. Jak většina našich občanů asi dobře ví, poslat obyčejný dopis z pošty je dnes zcela nemožné, nebo téměř nemožné. Já jsem to však nevěděl! Až pozdě jsem zjistil, že posílání dopisů se na naší poště stalo velice okrajovou a zanedbávanou záležitostí. Z obyčejného poslání dopisu se stal v tom morbidním zařízení zastírací manévr, který zakrývá jeho pochybné a nekalé činnosti. Je děsné, ten ústav provádí machinace na úrovni veřejnoprávního organizovaného zločinu.

Na poště jsem již velmi dlouho nebyl, a tak jsem byl velice překvapen poměry, které tam dnes panují. Když mi úřednice řekla cena za známku za odeslání obyčejného dopisu, přímo mi vyrazila dech! Jako důchodce na takový luxus nemám! A tak jsem si dopis místo odeslání strčil někam. Totiž do zadní kapsy kalhot.

Mezitím mi zřízenkyně u přepážky začala nabízet výherní losy. Zajásal jsem, neboť sumy na těch losech byl velmi vysoké. Říkal jsem si: „Konečně tady máme onu demokracii, ten právní stát a ten ekonomický blahobyt, když si mohou za 100 Kč koupit výherní los, který vyhrává 5.000.000 Kč.“ Byl jsem radostí bez sebe, zvláště když mi bylo sděleno, že los je stírací a výhra se okamžitě vyplácí.

S myšlenkou, že staré struktury jsou poraženy a že nastal konec přežitků socializmu a totality, jsem si výherní los zakoupil za svůj dvoudenní příděl peněz na živobytí. Jářku, není velký, ale mne 50 Kč na den po zaplacení nájmů a energií stačí. Jim jen jednou denně a na přilepšenou vybírám popelnice a kontejnery.

Radoval jsem se, že po zakoupení losu budu mít okamžitě peníze na zmíněnou známku, tak abych mohl ihned odeslat onen dopis zastrčený vzadu u kalhot. Jenomže to jsem se, holenkové, náramně přepočítal!

Na poště došlo v souvislosti s mojí osobou k incidentu, který skončil mým vyvedením na ulici. Přivolaná ostraha mne neurvale vyhostila. Předala rovnou do rukou městské policie, s tím, že to bude mít ještě další právní dohru. Marné byly moje námitky a poukazování na to, že jsem se se stal obětí obludného organizované zločinu. Přestavte si, ty bezpečnostní orgány, aniž by mrknuly okem, se přiklonily na stranu pachatele!

Hned jsem byl doma. Všichni, jak poštovní úředníci, tak ostraha i policie, byly součástí jednoho organizovaného komplotu na podvádění a okrádání nás nebohých občanů. Dokonce se ta mafie nestydí brát na hůl důchodce! A navíc, podle pravidla všichni na jednoho! K incidentu došlo následujícím způsobem.

Zakoupený los jsem setřel a vrátil tlusté a zpocené poštovní úřednici, aby mi tedy okamžitě vyplatila výhru těch 5.000.000 Kč.
„Ten los nic nevyhrává,“ sdělila mi suchým hlasem ta nechutná poštovní obluda.
„Jak to, vždyť je na něm napsáno, že je výherní! To mi chcete říct, že jste mi prodala falešný nevýherní los!“ Rozčílil jsem se. „Na to jsou zákony, milá paní!“ Hrozil jsem pěstí. A tak došlo k rozčilené hádce, která skončila výše uvedeným zásahem těch veřejných orgánů, které se na tom podlém podvodu podílely.

Při následném šetření mi na policii sdělili, že úřednice postupovala podle platných zákonů. Jako se zločincem se mnou sepsali protokol. Vyhrožovali mi a dali mi dokonce pokutu 5000 Kč. Prý za přestupek proti veřejnému pořádku! Proboha, co je to za veřejný pořádek, který tak sprostě okrádá pracující občany? Sklapla mi čelist. Netušil jsem, že ta konspirace jde u nás až tak daleko a vysoko.

Občané, co je to za zákony, které umožňují okrádání obyčejných občanů takovými nevybíravými způsoby? Co je to za vládu, parlament a senát, když takové zákony schvalují? Co je to za zločinecký stát, když dokonce bere z takových sprostých podvodů peníze do státní kasy?

Občané, není to nějaké divné? Jsme přece svobodní. Nebojíme se! Dokonce jsme Číně vyhlásili válku! Před Číňany hřbet nehrbíme, ale hrbíme jej ve vlastním státě před podobnými a tak evidentně nechutnými a veřejně organizovanými zločiny, jako je ten, kterého jsme se stal obětí? Nepřipomíná vám ten podvod s losy celou tu naši povedenou demokracii?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
6. 9. 2020 9:30

Jsem neochvějně pravdoláskařsky přesvědčen se, že autor zmíněného kapesního trestního ne-oznámení bude brzy zodpovědně vystrčen na aktuální frontovou linii v Jihočínském moři, aby si tam „na stará kolena“ odkroutil svou naivitu v poctivé službě „našemu“ stáDu.
Toho bohdá nebude, aby Stoltenbergovy hlody narušoval nezodpovědně nějaký důchodce !!!
Občané vzorně placení jako účastníci poctivé práce „páté kolony faktoriál“ – které jsem třeba slyšel na jedné (raději nejmenované) „veřejnoprávní“ instituci se na něj jinak vrhnou – aby sjednali ne-pořádek narušovaný tímto nepochybně vysoce nebezpečným novičkovským kremlovským elementem.
Ovčané: „naši“ poštu si přece pozvracet nenecháme !!!

Lena
Lena
6. 9. 2020 11:00

„Naše“ pošta má ve znaku podivnou trumpetku, připadá mi stejná jako německá. Autor by si měl nandat umělé zuby, dát si pod jazyk nitroglycerín, vzít ruksak a táhnout na Čínu. Pouze mám obavy, aby nám tam nepřeběhl do zajetí nepřítele. Známe přece dobře podobné případy z ruské fronty. Možná to vezme přes Putim nebo Putina…

zart
zart
Reply to  Lena
6. 9. 2020 11:05

S tou Čínou by to možná šlo dát do pořádku, kdyby si ta sentání nestátní vystčilová delegace tu cestu na přední frontovou linii na Taiwan zaplatila sama jako soukromou z vlastní kapsy. Proč to mají platit ti, kteří je tam neposílali? A důchodce JW by nemusel nikam rukovat, aby se tam bil jako lev za lidská práva, svobodu a demokracii.