Tsunami jménem Fujimori

V Latinské Americe dnes opět zvoní úmíráček obyčejných lidských nadějí. V Peruánské republice v 77 tisících volebních střediscích pro 23 milionů voličů se dnes hlasuje o prezidentovi země. Zhruba 800 tisíc voličů hlasuje v zahraničí.

Před pěti lety, kdy jsem psal identický komentář pro CFP, zvítězil Olanto Humala. Tehdy levicová Latinská Amerika s prezidentkou Kirchnerovou, Hugo Chávezem, Evo Moralesem i prezidentem Correou z Ekvádoru úlevou vydechla. Nebyla zvolena Keiko Fujimori. Dnes je levice Latinské Ameriky v rozvalu, takže musím konstatovat, že lid peruánský nečeká nic jiného než pád do maelströmu. V politickém boji dnes soupeří Keiko Fujimori, o níž se ještě zmíním, s Pedro Paulem Kuczynskim (ano, mohl by se jmenovat Kaczynski, neboť je z Poznaně). Kuczynski si pro letošní volby založil stranu PPK, která, kromě zkratky jeho jména, signalizuje prý obyvatelům, že je pro změny. Jmenuje se Peruanos Por el Kambio (gramaticky správně cambio).

Seňor Kuczynski správně nazval svoji partaj Změna (kde už jsme to všude slyšeli…). Změna či směna je ovšem cambio, a cambio vidíme všude, kde jde o vekslování, neboli státem posvěcenou legální či nelegální směnu peněz. Či o jejich zmizení.. Volební stranu Kuczynski ani jinak nazvat nemohl. Od mládí, konkrétně od roku 1961, byl pan Kuczynski figurou Světové banky, aby poté přešel k ctihodné Kuhn Loeb and Co., dále k First Boston a k Mezinárodnímu měnovému fondu, než se usalašil opět v Peru. V křesle generálního guvernéra národní banky, v čele řady ministerstev a podobně. Jeho pravicová orientace není pro nikoho tajemstvím. Jak zacházet s podřízenými, si odzkoušel v americkém hliníkářském gigantu těžícím v africké Guineji. Shrnuto, profesní životopis jako z partesu vzorového a skutečného kapitalisty.

Proti němu, tedy proti reprezentantu těch, kteří za modlu považují portrét Washingtona na líci bankovky, stojí, jak již uvedeno, politikou protřelá čtyřicetiletá senátorka Keiko Fujimori. Paní Keiko je dcerou prezidenta Alberta Fujimoriho, který v roce 1990 vyhrál se svým heslem „Cambio  1990“ , tedy Změna 1990, a prezidentem zůstal do roku 2000. Sumarizujeme-li jeho vládu, znamenala deetatizaci, čili privatizaci Peru podle neoliberálního vzoru. Co bylo pozitivní, bylo to, že Fujimori nechal zatknout peruánského Pol Pota, profesora Abimaela Guzmána, vůdce teroristické Světlé stezky. Guzmán možná nebyl až tak úplně Pol Pot, mrtvých byly za jeho Stezkou pouze desetitisíce. Řekl bych, že byl spíše peruánskou kopií albánského prezidenta Envera Hodži, vždyť také jeho rodiče byli z albánsko-řeckého pomezí (partyzáni). Nad MRTA, hnutím Tupac Amaru, Fujimori nevyhrál, přestože je potlačil.

Jeho ješitnost rektora několika univerzit jej vedla k hašení ohně ohněm, což znamenalo, že v ulicích peruánských měst řádily eskadry smrti v černých maskách, které inscenovaly černé soudy v černých kápích, a prováděly už neinscenované, ale skutečné popravy domnělých levičáků. Kdo se nenechal podmazat Vladimírem Iljičem Montesinem, faktickým šéfem tajné služby SIN, skončil. Montesinos, který dnes v Peru sedí ve vězení spolu s Guzmánem, podplatil tisíce policistů a politiků. Pravda, zapojování falešných prokurátorů do hry, toť výmysl Alberta Fujimoriho. Jeho útěk z Peru, návrat ke kořenům v Japonsku (Fuji Samurai, hlásalo jedno heslo), bylo ukončeno jeho egem, které ho přivedlo, i přes červený zatykač Interpolu, do Chile, kde byl zatčen, vydán do Peru a odsouzen. Sedí, leč nevím, zda v Callao, jako dva předešlí pánové.

Program paní Keiko je jediný: Amnestovat otce, a pak mu, jako jeho hodná dcera předat vládu (faktickou). Ostatně, jako dcera prezidenta byla paní Keiko jmenována peruánským kongresem První dámou už zhruba před dvaceti lety. Dívám se pomyslně na rub bynkovky o  nicotné hodnotě deseti intiz, na níž peruánští nádeníci sklízejí pole s makovicemi. Drogy jsou, byly a budou v Peru i jinde všudypřítomné. V Peru by se na nich, na kokainu bílém jak sníh dalo i lyžovat. Paní Keiko i pan Kuczynski  „na sněhu“ nelyžují. Ale oba jsou v podezření, že „jim sype“. Což asi bude pravdou, alespoň do té doby, než v Peru i jinde vstanou nové Chávezové. Potřebnější než bílá a také sypká sůl. Nad zlato…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
101 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
5. 6. 2016 18:28

Milý barone, jak se zdá, na zadním dvorečku se organizují změny ve velkém. Dalo se to čekat,vždyť dál ponechat ty indiány u vlády by mohlo z Jižní Ameriky vytvořit jakýsi Sovětský jihoamerický svaz no a kdyby se nevěnovala pozornost dodávkám moderních zbraní z Číny a z Ruska, došlo by to tak daleko,že by mohl být problém dát je zase do cajku. Nevíte náhodou jestli se opravdu kope ten průplav v Nikaragui ? Nějak po těch tirádách v loňském roce je okolo něj nějaké třeskuté ticho. V každém případě po tomhle desítiletí svobody budou mít ve Washingtonu mnohem složitější agendu s… Číst vice »

mm
mm
5. 6. 2016 19:46

nejprve omluva za dvě nikoli faktické, leč pravopisné chyby na konci článku. Omluva čtenářům…. Dík Stanovi za zveřejnění „in time“ a hudrypere, Vám za první reakci. Průplav v Nikaragui měla stavět firma domicilovaná v Honkongu, a průplav se- nestaví. Proto bych nespěchal s čínskými průplavy na Moravě a v Čechách, jakkoli jsem se Zemanem stoupenec, fanda a bývalý jedlík luncheon meatů Ma Ling.

mm
mm
6. 6. 2016 2:37

výsledky budou velmi těsné, rozhodnou tisíce hlasů v milionech odevzdaných. Neboli volby téměř rakouské. I bez té „korespondence“.

Irena
6. 6. 2016 5:00

Таким образом, Эрдоган прозрачно намекает — участие в геноциде не изолирует Турцию от Евросоюза, а наоборот — ставит её в один ряд с наиболее цивилизованными странами Старого Света

Источник: http://politikus.ru/events/77844-erdogan-prodolzhaet-proklinat-vcherashnih-druzey.html
Politikus.ru

Irena
6. 6. 2016 5:13

День 3 июня 2016 года может войти в историю украинской политической культуры как день легализации грязных ругательств в адрес властей. Нардеп Савченко, наслушавшись в Раде демагогических симфоний, вышла к ожидающим ее представителям СМИ и сообщила, что парламент ежедневно наё… (ой, обманывает) своих граждан. И здесь, признаем, Надя абсолютно права.

Источник: http://politikus.ru/articles/77848-kak-prodayut-ukrainu-na-angliyskom-yazyke-taynyy-pakt-s-mvf.html
Politikus.ru

fra
fra
6. 6. 2016 6:43

Mám takový dojem až hraničící s jistotou, že si Velký bratr nejen dělá „pořádek na zadním dvorku“, ale současně dělá jen tak mimochodem přímo i nepřímo velké díry do uskupení BRICS. Rád bych se mýlil, ale na dobrovolný ústup ze slávy to nevypadá jak to někteří optimisté deklarují. To by se systém musel zhroutit vnitřním zásahem a to je v policejním státě prakticky nemožné, protože i pouhý náznak vážnější opozice, která ohrožuje stávající „bohulibý“ systém je bez váhání likvidován. Stavba průplavu v nestabilním politickém prostředí není vhodná ani pro hazardéry. Jak je vidět stále platí, že od slov k činům… Číst vice »

mm
mm
6. 6. 2016 9:02

spíše jde o to, že průplav měl být hotov v 2019, má dvouleté zpoždění, a na rozdíl od Panamy, kde také pomohlo Gatúnské jezero u cca stokilometrové stavby, zde jde o kilometrů tři sta, navíc, místy v nikaragujsko-kostarickém pohraničí. Každopádně soudím, že se Ortega do díla pustí, pokud budou peníze, cca padesát miliard, a pokud bude po čtrvrté zvolen prezidentem. Pravda, v 89 musel odejít, a úřad získala Violeta Chamorro. Vykonávala ho ne příliš úspěšně, a proto se Ortega k moci mohl vrátit

mm
mm
6. 6. 2016 9:03

samozřejmě, z Bric zůstává linka Čína- Rusko—

peter.
6. 6. 2016 11:14

Irena napsal

http://voicesevas.ru/news/23520-ssha-istratili-vpustuyu-bolee-trilliona-dollarov-pytayas-vnedrit-pohischennye-sekrety-sssr-v-90-e-gody-20-veka.html

Ďakujem p.Irena!
To vysvetľuje ten úžasný pokrok RF v technológiách a moderných zbraniach za posledné roky.

Irena
6. 6. 2016 11:15

peter. napsal
Ďakujem p.Irena!
To vysvetľuje ten úžasný pokrok RF v technológiách a moderných zbraniach za posledné roky.

Hustý, co?

mm
mm
6. 6. 2016 11:22

s dovolením se vrátím k Peru, zatím situace padesát na padesát, PPK má jih a sever země, dvanáct provincií, Fujimori pak třináct, střed a východ země.

semi
semi
6. 6. 2016 12:30

Irena napsal

http://voicesevas.ru/news/23520-ssha-istratili-vpustuyu-bolee-trilliona-dollarov-pytayas-vnedrit-pohischennye-sekrety-sssr-v-90-e-gody-20-veka.html

Ten článek je zajímavý, ale překladač to vůbec nezvládá, bylo by možné napsat pár vět o co tam jde? Předem díky.

peter.
6. 6. 2016 12:35

Irena napsal
Hustý, co?

Viem,že aj ten raketový motor,ktorý si od RF kupujú USA,bol vyvinutý metódou „pokus – omyl“.Prosto,skúšali to do vtedy,kým sa im ho nepodarilo vyrobiť,Videl som o tom film,tých pokusov bolo strašne veľa,boli výbuchy,aj nejakí mŕtvi.Rusi,keďže v minulosti nemali dostatočný prístup k počítačovej technike,museli hľadať netradičné postupy a riešenia.Prišli tak na veci,z ktorých boli američania v šoku keď sa k takto vyvinutým zbraniam za Jelcina dostali.

Irena
6. 6. 2016 12:51

semi napsal Ten článek je zajímavý, ale překladač to vůbec nezvládá, bylo by možné napsat pár vět o co tam jde? Předem díky. V podstatě je tam řečeno, že s tím co nakradli v 90. letech v Rusku si američtí „odborníci“ nedokázali poradit. Ztratili na tom spoustu času a ještě víc peněz a výsledek je tristní. Například raketoplán, který vyprodukovali na základě materiálů ukradených z Ruska je paskvil nebezpečný životu, protože natvrdo využili pouze část parametrů, které měl mít. Původně projektovaný ruský model měl v průběhu letu měnit parametry (aerodynamiku) podle zátěží v různých letových režimech, a ten jejich horko… Číst vice »

mm
mm
6. 6. 2016 16:13

zpět k Peru, diference mezi oběma politiky je šest desetin procenta. Nevěděl jsem, že van der Bellen je taky Peruánec, a poslal pár tisíc hlasů :-))

Dana
Dana
6. 6. 2016 17:19

V nekterych Latinsko- Americkych zemich se tamni lid domnival, ze kdyz vezmou bohatstvi a vliv podnikatelum, ze uz si nejak sami tu produktivitu zajisti. .Jako ze zadne investice a kapitalisticke zpusoby nepotrebuji. Vysledek je, jako vzdy, totalni selhani celkoveho hospodarstvi. Lid v techto statech vse socialisticky probendil a ve statnich kasach zeje prazdnota a pavuciny.
Kuba uz dozrala k uvedomeni si, ze komunismus funguje jen na papire a postupne se vraci k trznimu kapitalismu. Neni treba zadnych valek, ony tyhle regimy vyhniji a zkrachuji samy…

mm
mm
6. 6. 2016 17:44

ONPE al 92.6%: Pedro Pablo Kuczynski 50,32% y Keiko Fujimori 49.68% píší dnes limské noviny Correo (pošta). Nemám rád Fujimoristy, pravda je, že v tisku pobíhaly fotky Montesinose s mobilem, že prý řídí volby paní Keiko. Možná mobil v krimu má, jako každý český zlodějíček, ale volby jím neřídi. Demokracie v podání financiéra Kuczynského a jeho týmu dostává zabrat. Lhaním k prezidentství v Perú.

mm
mm
6. 6. 2016 17:47

Dana napsal

V nekterychLatinsko- Americkych zemichse tamni lid domnival,ze kdyz vezmou bohatstvia vliv podnikatelum,ze uz si nejak sami tu produktivituzajisti. .Jako ze zadne investice a kapitalisticke zpusoby nepotrebuji.Vysledek je,jako vzdy,totalni selhani celkoveho hospodarstvi. Lid v techto statech vse socialisticky probendil a ve statnich kasach zejeprazdnota a pavuciny.
Kuba uz dozrala k uvedomeni si,ze komunismus funguje jen na papire a postupne sevraci k trznimukapitalismu.Neni treba zadnych valek,ony tyhle regimy vyhniji a zkrachujisamy…

zato naše státní kasa je Bakalisticky napěchovaná. Taková Libérie byla vždy kapitalistická. Americká. No a kde dnes je. In the deep black hole…..řekl by Američan

mm
mm
6. 6. 2016 17:54

v tropech nevíte, co se může stát. Jen tak si střihnete nůžkami, a hle https://www.youtube.com/watch?v=w1m0Nqd07Bo

mm
mm
6. 6. 2016 17:57

i když žraloka jsem si představoval jinak

Sio
Sio
6. 6. 2016 18:53

peter. napsal
Ďakujem p.Irena!
To vysvetľuje ten úžasný pokrok RF v technológiách a moderných zbraniach za posledné roky.

Taky to tak vidím. Potenciál byl dávno připraven. Stačilo týmy dát dohromady a finančně motivovat tak, jak to za SSSR ti lidé ani nezažili. A rodí se zázraky.

Sio
Sio
6. 6. 2016 20:30

Irena napsal V podstatě je tam řečeno, že s tím co nakradli v 90. letech v Rusku si američtí „odborníci“ nedokázali poradit. Ztratili na tom spoustu času a ještě víc peněz a výsledek je tristní. Například raketoplán, který vyprodukovali na základě materiálů ukradených z Ruska je paskvil nebezpečný životu, protože natvrdo využili pouze část parametrů, které měl mít. Původně projektovaný ruský model měl v průběhu letu měnit parametry (aerodynamiku) podle zátěží v různých letových režimech, a ten jejich horko těžko plní jednu sadu těch parametrů (tj. jeho konstrukce není za letu variabilní) a nebere tak v úvahu změnu podmínek, kterými… Číst vice »

Sio
Sio
6. 6. 2016 20:32

pokračování: Proč k tomu došlo? Američané odedávna kupovali inženýry za všech konců světa a tak mohli „s odřenýma ušima“ alespoň něco sami vytvářet. Ovšem nyní to tímto způsobem nevyšlo: složitost rozpracovaných projektů vzrostla několikanásobně a diletanti na to už nestačí … V SSSR pracovaly sladěné vědeckotechnické kolektivy, které znaly a VYTRPĚLY své technologie po dobu desítek let metodou pokusů a omylů, často i zaplacených smrtí JEN TAK BEZ PŘÍPRAVY není v silách NIKOHO a NIKDE zvládnout TAKOVÉ technologie, je to prostě nemožné! Mimochodem, jak se ukazuje, Američané nezvládli v zavést do praxe ani německou ratetovou technologii, dokonce i když předali… Číst vice »

Dana
Dana
6. 6. 2016 22:48

Rusove maji tezkopadne, byt odolne motory, co se hodi NASA na dopravu nakladu na Space station.
Dnes je ale vyzkum jinde, jde o zmapovani nasi slunecni soustavy.. Americane si uz okolikovali jako prvni Mesic a Mars. Rusove zatim nic.
Globalnimu prediktorovi je jiste jedno, kdo jako prvni vyvine meziplanetarni transit a dopravi je „domu“, tak at se i Rusove cini… :-)
Predpokladam, ze zde lidi umi anglicky :

http://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/#public

hudryper
hudryper
6. 6. 2016 23:28

http://voicesevas.ru/news/23520-ssha-istratili-vpustuyu-bolee-trilliona-dollarov-pytayas-vnedrit-pohischennye-sekrety-sssr-v-90-e-gody-20-veka.html Předpokládám,že zde lidé umí rusky a přečtou si tento pravdivý článek celý. Odpovídá totiž na řadu otázek,jež se vnucují po shlédnutí ruského leteckého koncertu v Paříži před 3 léty ,nebo po zahlušení systému Aegis na us.Cook v Černém moři před rokem ,anebo úžasný předstih ruských protileteckých a protiletadlových obranných systémů SS300,SS400 a nyní i SS500. Kde se tyto a další systémy vzaly,vždyť ještě v roce 2008 nemohla ruská armáda využívat ve válce s Gruzií ani systém NÁŠ-JEJICH letadlo na obloze ! Ukazuje se ,že měl zřejmě pravdu Sio,který usoudil,že šlo o programy.které ruští vědátoři ukryli před domácími zrádci a… Číst vice »

Alena
Alena
7. 6. 2016 6:28

lomikel napsal

http://aeronet.cz/news/video-bizarni-ceremonial-otevirani-gotthardskeho-tunelu-ve-svycarsku-byl-plny-symbolu-satanismu-a-sodomie-illuminati-to-rozjeli-opravdu-ve-velkem-to-musite-videt/

na ktere priorite ?

formování informačního pole pro přijetí myšlenky ( poznání) a snadnou realizaci totálního zotročení lidstva
tak to v našem matrixu chodí

lomikel
lomikel
7. 6. 2016 11:01

alena – ja ramcove chapu o co bezi ( magicky ritual), jen me udivuje ta verjenost a masovost. Btw druhy odkaz analyzuje symboliku aktu, stoji za precteni. trebas: … Naposledy Hádes-Pluto bojoval se Smrtonošem-Saturnem v 18. století a tehdy padl staletí trvající systém feudalismu a po americké a francouzské revoluci začaly vznikat první republiky. Ceremoniálem šlo o szmboliku stejné transformace lidstva, avšak v ní mají padnout stávající náboženství a má se zrodit nové celoplanetární náboženství – náboženství tzv. „satanistické“. Ve skutečnosti ale jde o náboženství velmi pragmatické, protože ze všeho nejvíce jde o náboženství vstřícné Íránu a tím vstřícné árijcům,… Číst vice »

lomikel
lomikel
7. 6. 2016 11:07

casto tu hovorime o rusku.. I Rusko si uvědomuje tématiku změny Věků a nástupu Věku Vodnáře a i Rusko realizuje ceremoniály při takových příležitostech, které jsou sledovány celým světem. Kromě ceremoniálu OH v Soči, který byl odpovědí na londýnský okultistický, předvedlo jeden doslova vodnářský při zahájení MS ve vodních sportech v Kazani. V čase cca 01.18:00 tanečníci v tanci Živá voda symbolizují spojení člověka a Vesmíru. „Lidská společnost má být jako orchestr, kde každý tón je důležitý, protože každý má svou osobitost a když se všechny sladí do harmonického celku, výsledkem bude hudba – koncert vesmírného oceánu a života na… Číst vice »

lomikel
lomikel
7. 6. 2016 11:09

Ceremoniál ve švýcarském tunelu byl především o restartu lidstva – o jeho návratu do doby, kdy ještě neexistoval judaismus, křesťanství ani islám a o snaze tato náboženství zrušit jako nežádoucí, protože v globalizačním procesu jsou rozdělující a tím pádem kontraproduktivní. Proto ceremoniál aktualizoval nejstarší náboženství světa, náboženství indoíránské, přetrvávající především mezi Kurdy a zároveň náboženství, které má blízko k marxismu. Symbolika tunelu se velmi hodila proto, že v současnosti je lidstvo v temnotě a v čekání na nový srpek světla – v čekání na své příští směrování (vrcholem je rok 2100). Dalo by se to pojmenovat i tak, že lidstvo… Číst vice »

lomikel
lomikel
7. 6. 2016 11:09

Toz pak clovek lepe chape tu snahu o multikulty ne ?:)

hudryper
hudryper
7. 6. 2016 13:37

Lomikeli,jestli mohu poradit,dejte se do studia jezidského jazyka a jejich kultovních pomůcek.
Snaha o multikulti zvláště tristně působí vedle zpráv typu :
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8151-usa-flotila-mobilizace
V souvislosti j válečnou lodí USA od včerejška v Černém moři a tzv. cvičeními podél celé západní
hranice Ruska,do maxima vyhecované lhaní o ruském nebezpečí a neochota Obamy hovořit s
Putinem (co tak náhle?) bude mít jasně za následek,že může jít o plán přinutit Putina zachovat
se podle své leningradské zkušenosti,že když je střetnutí nevyhnutelné,je třeba udeřit jako první.

Alena
Alena
7. 6. 2016 18:51

lomikel napsal

Toz pak clovek lepe chape tu snahu o multikulty ne ?:)

ano, zdá se, že je to naplánováno perfektně. Tento proces nahrazování dosavadních náboženství může trvat stovky let, kdežto válka s Ruskem bude krátkou epizodou.

peter.
7. 6. 2016 19:10

Alena napsal kdežto válka s Ruskem bude krátkou epizodou. p.Alena: Ak nedajbože dôjde k vojne s Ruskom,tak už nebude tým niekoľko miliónov ľudí ktorí tú vojnu možno prežijú,záležať na ničom.O vojne rozprávajú v NATO.Putin nie.On iba vyslal západu varovanie,že v prípade akéhokoľvek napadnutia (teda aj konvenčnými zbraňami)RF,Rusko použije na svoju obranu všetky disponibilné prostriedky,aj jadrové zbrane.Prípadná vojna medzi NATO a RF,by nemala víťaza.Všetci by boli porazení. Vojna je strašiak,ktorým sa ospravedlňujú obrovské finančné prostriedky na zbrojenie,vedúce k ožobračovaniu ľudí.A vojnou vystrašení ľudia sú aj ľahšie manipulovateľní. Budem sa opakovať,ale znovu sa opýtam.Načo by komu bola rádioaktivitou zamorená zem?Veď potom by… Číst vice »

Alena
Alena
7. 6. 2016 19:22

peter. napsal p.Alena: Ak nedajbože dôjde k vojne s Ruskom,tak už nebude tým niekoľko miliónov ľudí ktorí tú vojnu možno prežijú,záležať na ničom.O vojne rozprávajú v NATO.Putin nie.On iba vyslal západu varovanie,že v prípade akéhokoľvek napadnutia (teda aj konvenčnými zbraňami)RF,Rusko použije na svoju obranu všetky disponibilné prostriedky,aj jadrové zbrane.Prípadná vojna medzi NATO a RF,by nemala víťaza.Všetci by boli porazení. Vojna je strašiak,ktorým sa ospravedlňujú obrovské finančné prostriedky na zbrojenie,vedúce k ožobračovaniu ľudí.A vojnou vystrašení ľudia sú aj ľahšie manipulovateľní. Budem sa opakovať,ale znovu sa opýtam.Načo by komu bola rádioaktivitou zamorená zem?Veď potom by si aj tie „superelity“mohli napchať tie svoje… Číst vice »

PPK
PPK
7. 6. 2016 20:58

Alena napsal elity ale nepotřebují tolik lidí, takže je už teď hubí všemi možnými způsoby. Hlavně zde není z jejich strany snaha o vyváženost, potřebují pouze menší skupinu lidí jako otroky. Ta zhýčkaná západní Evropa, kde někteří lidé si dovolují i přemýšlet, bude dozajista zničena @Alena – nevím, zda jste někdy četla něco o Velké Francouzské Revoluci. Pokud ano, tak si možná vzpomenete, že až začne zbytečně umírat příliš mnoho obyčejných lidí a oni si uvědomí, že umírají bezdůvodně, tak se jejich trestající pozornost nakonec obrátí proti vlastním elitám, protože ti obyčejní lidé už konečně pochopí, kdo jim tu jejich… Číst vice »

Alena
Alena
8. 6. 2016 5:02

Dnešní doba se nedá s Velkou francouzskou revolucí srovnat. Jsou zde mnohem rafinovanější způsoby, a v podstatě bude záležet na tom, kdo řídí Imámy.

fajt
8. 6. 2016 5:32

comment image?oh=2430fea809cfa7a5900542ac2fe4faa8&oe=57D41947

snad zaujmou stejné stanovisko i k imigrantům a k politice EU. ..)

Sio
Sio
8. 6. 2016 6:23

Dana napsal

Rusove maji tezkopadne,bytodolne motory,co se hodi NASAnadopravu nakladuna Space station.
Dnes je ale vyzkum jinde,jde o zmapovani nasi slunecni soustavy.. Americane si uz okolikovali jako prvni Mesic a Mars. Rusove zatim nic.
Globalnimu prediktorovi je jiste jedno,kdojakoprvni vyvine meziplanetarni transit a dopravi je„domu“,tak at se i Rusove cini…
Predpokladam, ze zde lidi umi anglicky :

http://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/#public

Amíci sice kolíkují prostory, ale je jim t plat prtné, neumějí se dostat ani na kosmickou stanici ne tak na Měsíc nebo na Mars. Jsou i dost věrohodné indicie, že ani na tom Měsíci ve skutečnosti nebyli …

Sio
Sio
8. 6. 2016 6:42

hudryper napsal http://voicesevas.ru/news/23520-ssha-istratili-vpustuyu-bolee-trilliona-dollarov-pytayas-vnedrit-pohischennye-sekrety-sssr-v-90-e-gody-20-veka.html Předpokládám,že zde lidé umí rusky a přečtou si tento pravdivý článek celý. Odpovídá totiž na řadu otázek,jež se vnucují po shlédnutí ruského leteckého koncertu v Paříži před 3 léty ,nebo po zahlušení systému Aegis na us.Cook v Černém moři před rokem ,anebo úžasný předstih ruských protileteckých a protiletadlových obranných systémů SS300,SS400 a nyní i SS500. Kde se tyto a další systémy vzaly,vždyť ještě v roce 2008 nemohla ruská armáda využívat ve válce s Gruzií ani systém NÁŠ-JEJICH letadlo na obloze ! Ukazuje se ,že měl zřejmě pravdu Sio,který usoudil,že šlo o programy.které ruští vědátoři ukryli před domácími… Číst vice »

Sio
Sio
8. 6. 2016 6:49

lomikel napsal

Toz pak clovek lepe chape tu snahu o multikulty ne ?:)

No jasně, stejně jako magie, okultismus je multikulti jen divadélko pro blbce.

Sio
Sio
8. 6. 2016 7:11

Alena napsal
elity ale nepotřebují tolik lidí, takže je už teď hubí všemi možnými způsoby. Hlavně zde není z jejich strany snaha o vyváženost, potřebují pouze menší skupinu lidí jako otroky. Ta zhýčkaná západní Evropa, kde někteří lidé si dovolují i přemýšlet, bude dozajista zničena

Superelity by jistě rády zredukovaly lidstvo na desetinu. Ale při současném zachování životního prostředí, tudíž ne jadernou válkou.

Gatta
Gatta
8. 6. 2016 7:33

Sio napsal
Amíci sice kolíkují prostory, ale je jim t plat prtné, neumějí se dostat ani na kosmickou stanici ne tak na Měsíc nebo na Mars. Jsou i dost věrohodné indicie, že ani na tom Měsíci ve skutečnosti nebyli …

No já tedy nevím … ale znám pár lidí, co si už koupili svoji vlastní parcelu na Měsíci – od amarické společnosti, podle amerických zákonů a pod patronací amerických soudů.

Irena
8. 6. 2016 7:56

Gatta napsal
No já tedy nevím… ale znám pár lidí, co si už koupili svoji vlastní parcelu na Měsíci – od amarické společnosti, podle amerických zákonů a pod patronací amerických soudů.

A divíte se? Prodávat iluze je to, co umí nejlépe.